czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsze paliwo w Łomży?

Witam. Mogli byście się wypowiedzieć na temat cen i jakości paliw w lomzy na stacjach. Ja osobiście tankuje na orlenie przy zawadzkiej i jestem zadowolona zarówno z jakości paliwa jak i z bardzo milej obsługi, ostatnio młody chlopak nowy pracownik (bardzo przystojny) nie dość ze mi zatankował to jeszcze wymienił żarówki, bo miałam przepalone. Gdzie np na orlenie u kurpiewskiego powiedzieli mi ze nie są od tego żeby wymieniać żarówki i kazali mi jechac do mechanika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Trzeba było poprosić to jeszcze by ci coś przetkał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Słaba reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

piwo to moje paliwo

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

co do jakości paliwa potankuj rok może dwa wtedy pogadamy

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Drogi kolego \"nie dotyczy\". Wysoki poziom kultury. Widzę ze nie szukasz rozrywki w tematach nie dotyczących ludzi na twoim poziomie umyslowym.
\"kukulka\" a co do twojej wypowiedzi brak mi słów, liczyłam na to ze ktos powie cos więcej o stacjach lomzynskich, ceny na zawadzkiej nie są zafajne ale jakość i obsługa bdb. . Chce wiedzieć po prostu gdzie w lomzy można dostać dobre paliwo w dobrej cenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

\"bigi2004\" tankuje tam od poczatku kiedy powstała ta stacja, tylko jak juz wspomniałam ceny nie są wcale zadawalajace w porównaniu do innych stacji. Wiec chciała bym spróbować zmienić na jakas inna tylko żeby nie lać wody do baku, dlatego liczę na wasze doświadczenie z innych stacji w lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Zawadzka to najgorsza obsługa bez żadnego pojęcia,najlepsze paliwo tylko statoil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

aneczka666, temat paliw był na forum nie raz wertowany i nic w tym temacie się nie zmieniło. Wystarczy odszukać tylko w archiwum.

Jadąc kiedyś nad morze zepsuła mi się wycieraczka przedniej szyby i na stacji paliw poza Łomżą tez pomógł mi pracownik stacji. Tylko, że ja nie robię z tego powodu sensacji.

Ceny paliw w Łomży są zbliżone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

aneczka, widać, że kupisz wszystko tam, gdzie będą cię obsługiwać przystojniacy..., lepiej szukaj przygód poza stacjami paliw...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Aneczka co do Twojej uwagi o braku kultury, to z pierwszej wypowiedzi wynika tylko wychwalanie tejże stacji paliw (kryptoreklama i możliwość oczernienia konkurencyjne stacji), a dopiero w późniejszych postach zaczynasz tłumaczyć się. Z treści założonego tematu też nie wynika przejrzystość intencji i zamiarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Woec wracając do tematu , czy ktos udzieli mi normalnej wypowiedz?
kukulka napisał(a):

> Aneczka co do Twojej uwagi o braku kultury, to z pierwszej
> wypowiedzi wynika tylko wychwalanie tejże stacji paliw
> (kryptoreklama i możliwość oczernienia konkurencyjne
> stacji), a dopiero w późniejszych postach zaczynasz
> tłumaczyć się. Z treści założonego tematu też nie
> wynika przejrzystość intencji i zamiarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Pytanie dotyczące założonego tematu powinno brzmieć: gdzie w Łomży zatankuję najlepsze i najtańsze paliwo?

Odpowiedź: takiego paliwa w Łomży nie ma, bo jest albo tanie i słabej jakości, albo w miarę dobre i drogie.

Dlaczego: zapchane filtry paliw, które po roku eksploatowania są bardzo zanieczyszczone nawet na stacjach o lepszej jakości. Nie wspomnę o filtrze gazu, który najbardziej zanieczyszcza się - choć paliwo jest dobrej jakości ( tankowane cały czas na bp) - najbardziej kaloryczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

a co do stacji paliw - to jedni chwalą paliwo bp, a inni orlen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Pytanie retoryczne!!
Bo jesli zapytasz gostkow pod sklepem to powiedza cos zupelnie innego,
oni tez sa kierowcami,tyle ze wlasnego zycia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Obsługa na Zawadzkiej beznadziejna, nikt nigdy nie wyszedła, żeby mi zatankować. Panie gapią się w szybę, a faceci udają, że nie widzą, ceny takie sobie, jakość nie wiem, bo tankowałam tylko parę razy tam. Za to u \"Kurpia\" obsługa pierwsza klasa, ceny extra, bo mam zniżkę dodatkową, jakość też. Dla mnie nie ma lepszej stacji. Na Statoil jeżdżę umyć auto, bo mają nową myjnię, która nie rysuje jak poprzednie stare szczotki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Wszędzie paliwo jest bardzo podobne a wy się przejmujecie jak byście robili rocznie z 50tys.km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Marna reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Testowalem osobiscie tak z pol roku temu wszystkie stacje w lomzy tankujac na kazdej 10l i sprawdzajac ilosc kilometrow,najlepiej wypadl orlen zawadzka i bp na ktorych zrobilem po okolo 135 km normalnej jazdy po miescie, a najgorzej orlen na pilsudzkiego i pryma na ktorych zrobilem kolejno 85 i 95km.Takrze przy wiekszej ilosci litrow jest spora roznica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

EnDrlu25 ja najczęściej czas tankuję na bp i... Paliwo jest w miarę ok, ale czasami zdarza się gorszy jakościowo gaz. W Venedzie paliwo wypada średnio.

Najlepiej mi się jeździło na gazie lpg ŁukOil, ale niestety tych stacji u nas brakuje. Różnica jazdy między lpg a benzyną - prawie nie odczuwalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Od paru lat na Prymie i dalej jeżdżę tym samym autem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Aneczka666 co do wymiany zarówek przez tego goscia w Twoim aucie to zakładam sie, ze zrobil to tylko dlatego zeby oprocz obcinania Cie od gory do dolu lejac do baku po prostu chcial przez kolejne 10 min gapic, slinic sie na Ciebie niby wymieniajac zarowke. Za pewne niezla laska z Ciebie ot i cala uprzejmosc. Zawsze jest jakis haczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

tak jest

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w Łomży?

Ja nigdy nie lubiłam tankować paliwa na stacji benzynowej, wole sobie zamówić dostawę paliwa do siebie. :P Tu: https://polscykierowcy.pl/skad-pochodzi-paliwo-kto-dostarcza-paliwo/ można przeczytać, kto dostarcza paliwo, jakie firmy i skąd oni mają paliwo, ja jestem zadowolona. Kupuję hurtowo raz na jakiś czas i starcza, no i ceny są odrobinę lepsze przy hurcie. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org