piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pracownik z Ukrainy

Znajomi będą poszukiwać na wiosnę pracownika do gospodarstwa rolnego. Praca gdzieś pewnie od 1 kwietnia. Zastanawiają się nad pracownikiem z Ukrainy, bo polakom się raczej nie chce pracować w gospodarstwie za mniej niż 2000 PLN, a nie stać ich płacić tyle. Może wiecie ile pracownikowi z Ukrainy trzeba zapłacić aby solidnie wykonywał swoje obowiązki i gdzie go szukać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Średnia płaca na Ukrainie to po przeliczeniu na złotówki jakieś 1200-1400 złotych. Jeśli dorzucisz do tego darmowe wyżywienie i kwaterę dla pracownika to może ktoś za taką kasę zjedzie ale to też tylko ze względu na aktualną sytuację na Ukrainie. Pomyśl to raptem 300-350 euro, Ukraińcy nie są niepełnosprawni podobnie jak my kiedyś oni dziś mogą wyjechać gdzieś do Europy i zarobić nielegalnie tyle 2 tydzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Miałem styczność z Ukraińcami na budowie. Zarabiali około 3 tysięcy a pracowali nawet w niedziele. Jak sami mówili dostawali tyle co 3 wypłaty u nich w kraju. Więc za 2000 z wiktem i opierunkiem nie powinno być problemów.

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Po co mają Ukraińcowi płacić ?

Postawią pryczę w oborze, dadzą do jedzenia resztki z tego co sami nie zjedzą , na zimę stary waciak gospodarza i niech robi .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Wydaje mi się, ze to trochę inaczej wygląda. Trzeba ująć średnią płacę na Ukrainie w hrywnach. Wynosi ona około 3200 hrywien. Masze dane pewnie z przed 3 lat i wtedy to faktycznie było około 1300 PLN. Jednak w ostatnim roku hrywna się osłabiła bardzo dużo i w tej chwili 3200 hrywien to raptem 700 PLN. Uwzględniając do tego bardzo wysokie bezrobocie na Ukrainie to 1000 PLN + wyżywienie i nocleg wydaje się z ich punktu widzenia atrakcyjne wynagrodzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Darmowego wyrobnika ci twoi znajomi szukają czy pracownika ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Latexowa bez czepiania się. Na rynku pracy jest popyt i podaż, dlatego biorąc pod uwagę sytuację w tej chwili na Ukrainie możemy sobie podyskutować jak to wygląda. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i dla nich w tej chwili te 1000 PLN może być wybawieniem. Czy Polacy za granicą zarabiają tyle co mieszkańcy danego Państwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Dodam, że praca nie jest przy krowach tylko na maszynach rolniczych w polu. Zwierząt tam nie ma, więc praca raczej z tych lżejszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

czyli co szara strefa, chcesz go nielegalnie zatrudnić za 1000zł?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Z powodu popytu i podaży to Polacy mają takich pracodawców w zadku. Skoro twoich znajomych nie stać na normalną płacę, to niech sami zapier..ją lekko na swoich hektarach a nie szukaja darmowego robotnika.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Pewnie nic mądrego się tutaj nie dowiem, bo hejterzy tylko szukają pretekstu do zaatakowania.
Nie nie chce nikogo zatrudniać nielegalnie. Chce się dowiedzieć jak to wszystko wygląda. Może ktoś z Ukrainy się wypowie.
Jaka jest płaca minimalna dla pracownika z zagranicy również chciałbym się dowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Praca Za 1200zł to za malo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Wiem, że dla Polaka to za mało, ale może dla Ukraińca to dużo?

Poniżej dane o zarobkach na Ukrainie. Znalazłem tylko z 2013 roku:
___________________
Średnie zarobki na Ukrainie w maju 2013 r. wyrosły na 0,6% w porównaniu z kwietniem i na 7,9% w porównaniu z majem ubiegłego roku – informuje Państwowa Służba Statystyki.

Rolnicy w maju zarabiali przeciętnie 2 376 hrywien (226 Euro), pracownicy przemysłu - 3 713 hrywien (353 Euro), budownictwa - 2 669 hrywien (255 Euro).

Dużo więcej zarobili informatycy - 4 697 hrywien (447 Euro) oraz pracownicy firm ubezpieczeniowych 6 549 hrywien (624 Euro).
_______________________________

To są średnie zarobki i zapewne brutto, a wiadomo jak mają się średnie zarobki do realiów. Jak wiemy w Polsce jest średnia 4000 PLN, tylko czy tyle zarabiają ludzie na naszym terenie. Płaca minimalna w Polsce wynosi 1700 PLN i tyle zarabia większość. Jest to około 55 % mniej niż średnia. Podejrzewam, że na Ukrainie między średnią a minimalną są podobne dysproporcje.

Uwzględniając te dane i biorąc zarobi średnie Ukraińca w rolnictwie to zarabia on:
2376 hrywien minus 55 % = 1069 hrywien płacy minimalnej. Dodajmy do tego nawet 10% wzrost zarobków przez rok to wychodzi 1176,12 hrywien (brutto!!).

1176,12 po kursie PLN 4,50 daje nam 261 PLN i to brutto.

Powiedz teraz mitch, że dla pracownika z Ukrainy 1200 PLN to za mało. Jak to jest prawie 5 razy więcej niż zarabia u siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sam się zgodził za murzyna u swoich znajomych robić. W końcu każdy grosz się przyda prawda? Albo przestań pier..lić głupoty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

A ten swoje. Wiem, że skrzywdzili Cię pracodawcy, wiem że skrzywdzili Cię rodzice, wiem, że skrzywdził Cię ksiądz i wszyscy są źli, a życie jest do dupy. Jednak życie jest piękne i możesz wrócić i funkcjonować w tym społeczeństwie wystarczy tylko chcieć. Jeśli masz jakieś konkretne argumenty, że moje myślenie jest błędne, bo pracujesz z pracownikami z Ukrainy i oni mówią, że jest tak i tak...... i nie opłaci im się pracować w Polsce za mniej niż 2000 PLN bo....... to weź udział w dyskusji. Lecz jeśli masz dalej rzucać hejterskie hasła bez żadnego poparcia w liczbach to zamilcz Cię proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Liczbami to możesz podetrzeć sobie swój zadek.

Ukrainiec nie musi paprać się w polskim gownie, starczy że pojedzie trochę dalej i zarobi 5x tyle ile daje mu polski pan.

Napisałam ci wcześniej, nie bądź bydlakiem wspomóż znajomych a oni zapłacą ci 261 pln z przyjemnością .

Sprawisz dobry uczynek a i zarobisz sobie na kieszonkowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

tak to jest jak z dziada pan się chce zrobić na ludzkiej krzywdzie

z tymi znajomymi, to 100% ściema , pewnie stary mu kazał się popytać co i jak ,
a w realu to chłopak sam pop...la przy widłach na ojcowiznie za marne kieszonkowe :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Jak łatwo poznać kto pracuje za marne grosze i obawia się konkurencji ze strony pracowników z Ukrainy. Pełna frustracja. Naprawdę życzę Wam wielu sukcesów, ale z takim podejściem może być Wam ciężko w życiu. Hejtem nie wygracie z nieuchronną konkurencją tylko profesjonalizmem można powalczyć.
Jak ktoś zna konkrety niech pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Jak łatwo spotkać łosia który szuka frajera do darmowej orki.

Profesjonalista to zatrudnia człowieka za godną płacę +ubezpieczenie a nie szuka wyrobnika Ukraińskiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Znalazłem jeszcze artykuł opisujący płacę minimalną na Ukrainie i się nie wiele pomyliłem:

_______________________
Płace niskie, ceny wysokie

Płaca minimalna na Ukrainie na początku 2013 roku wynosiła 1147 hrywien, a od 1 grudnia miała wzrosnąć do 1218 hrywien (ok. 466,5 zł). To ok. 3 razy mniej niż w naszym kraju, gdzie od 1 stycznia 2014 roku wynosić będzie 1680 zł brutto. Na wyższe zarobki mogą liczyć nawet najgorzej opłacani Białorusini, gdzie najniższa krajowa po ostatniej podwyżce wynosi 1395 mln tamtejszych rubli, co daje w przeliczeniu 537,07 zł.

1218 hrywien to w tej chwili 270 PLN.

Nie spodziewałem się, ze jest tam aż taka tragedia póki nie zacząłem szukać danych. Jak oni dają radę przeżyć miesiąc jeśli żywność jest droższa niż u nas:

_______________

Porównała ona ceny podstawowych produktów spożywczych w hipermarkecie w Polsce i na Ukrainie. Za 32 wskazane produkty w Krakowie zapłacić trzeba było 330 hrywien, podczas gdy we Lwowie prawie dwukrotnie więcej, bo 600 hrywien. W przeliczeniu na złotówki różnica wyniosła 101 zł (124 zł w Krakowie – 225 zł we Lwowie przy kursie 1 hrywna = 0.3761 zł).

____________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Autor: automatyzacja (---.lomza.mm.pl)

wez sobie tych ukraincow i skoncz pier....c glupoty ,a dla twojej wiadomosci z wietnamu sa tansi za 500 zl/ beda robic od rana do zmieszchu lub z romunni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Oj ci nasi rolnicy!!!!!
Unia wam w dupach poprzewracała, płacicie 4 razy mniej na ubezpieczenie niż baba w kiosku, dostajecie unijne dopłaty (mniejsze niż Niemiec i oto wielki krzyk), a płacimy my zwykli ludzie z miasta za wasze dopłaty swoimi podatkami.
Płacę więcej za działkę i dom niż 20ha gospodarz.

Szukacie wyrobników za grosze w szarej strefie, bez zus itp.
Znam takich z pod Łomży co proponowali spanie z wyżywieniem + 600zł na wydatki za 12-16godzin pracy w gospodarstwie miesięcznie.

Jesteście gorsi od tych najgorszych Łomżyńskich słynnych przedsiębiorców.

Na szczęście ja nie muszę korzystać z waszych ofert, mam uczciwego ( w miarę) pracodawcę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Oj wy hipokryci. Kończąc ten wątek, bo zaraz pół Łomży z najniższą krajową naskoczy na mnie powiem Wam jedno. Zapomnieliście jak po wstąpieniu Polski do Unii wyjechało kilka milionów Polaków na rynek zachodni psując tym samym tamten rynek pracy. Podejmowali się pracy nawet za stawki 4-krotnie niższe od np. Niemca. W tej chwili wielki problem dla Was stanowią Ukraińcy którzy mogą dostać pozwolenie na pracę na krótki okres. Czysta hipokryzja, ale czego można się spodziewać po ludziach, którzy nie mogą sobie poradzić na rynku pracy.

Żeby była jasność osobiście uważam że nikt w Polsce nie powinien podejmować pracy za mniej niż 2000 PLN netto. Prosili mnie znajomi o pomoc więc założyłem temat.
Uważam jednak również, że taki pracownik zarabiający 2000 netto czyli 3000 brutto powinien zarobić drugie tyle dla swojego pracodawcy, czyli razem 6000 PLN brutto (Taka jest niepisana zasada w biznesie). Usiądźcie teraz hipokryci i policzcie ile zarabiacie dla swojego szefa. Macie postawę roszczeniową, że Wam się należy, ale zapracować to nie ma komu tylko chcieć. Więc teraz każdy niech policzy czy jest efektywny dla swojego pracodawcy. Ilu powinno iść od razu do zwolnienia ?

Wiem również, że są pracodawcy s.... y, ale są i pracownicy s....y. Temat rzeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Największą postawę roszczeniową masz ty kolego o nicku automatyzacja.
w ostatnim poście sam sobie zaprzeczasz. że tyle każdy musi zarabiać.

Podaj adres tych zajebistych pracodawców na roli a gwarantuje że za chwilę zgłoszą się setki mieszczuchów którzy zechcą tam iść. albo zamilcz na wieki populistyczny wieśniaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Po pierwsze nie mieszkam na wsi. Od urodzenia jestem łomżyniakiem.
Po drugie przeczytaj bardzo powoli cały wątek od początku, bo większości zupełnie nie zrozumiałeś o czym świadczy ten bełkot w ostatnim poście bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Dziwne że w dzisiejszych czasach nie ma chętnych jak mówisz do pracy za 2 tyś na roli w pełni \"automatyzacyjnej\" bez brudzenia sobie rąk a co dzień tutaj pojawiają się tematy o firmach które zatrudniają za tysiąc złoty na rękę i są poniżani i jeszcze się zastanawiają czy pracować czy nie a tutaj taka luksus praca i szukanie pracownika z Ukrainy ... śmierdzi ale to nie jest zapach gnojowicy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

no proszę jak się chłopstwu w ***** poprzewracało. Już od dawna wiejskie towarzystwo zyje sobie całkiem dobrze na koszt reszty społeczeństwa płaca składki do budzetu

Pompon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Chelsea nigdzie nie napisałem, że nie ma chętnych za 2 tyś. Napisałem tylko w pierwszym poście, że raczej Polak nie zechce pracować za mniej niż 2 tyś. Nie znam zupełnie rynku pracy na wsi, dlatego są to tylko moje teoretyczne rozważania. Skoro jednak mówisz, że i w Łomży pracują ludzie za 1 tyś to pewnie nie mam racji i znajdą na wsi za tyle.
prawy25 i belfer czepiacie się tych składek i obrażacie rolników. Też uważam, że rolnicy są zbyt uprzywilejowaną grupą społeczną. Płacą dużo niższe składki, nie płacą podatku dochodowego, otrzymują dotację na preferencyjnych warunkach. Jednak czy to jest ich wina, żeby ich obrażać? Jakbyście mieli trochę rozumu to byście wiedzieli, że chłop ma tyle do gadania co \"żyd za niemca\". Wszystko ustala nasz rząd i UE i to do nich trzeba mieć pretensje. Tak samo czy winne są służby mundurowe, że przechodzą na wcześniejszą emeryturę i ich też trzeba wyzywać? Pomyśl teraz jeden z drugim, że jak byście wy nabyli jakieś przywileje powiedzmy za darmo paliwo na rok to byś powiedział: nie panie premierze dziękuję nie przyjmuję, bo sąsiad nie ma to i ja nie chce? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

I co z tym Ukraińcem? Został zatrudniony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

faktem jest że pracownika do gospodarstwa ciężko znaleźć w polsce. i 2000tyś to wystarczająca kwota. Jeśli komuś z wypowiadających sie to nie odpowiada to że ktoś chce dać prace obcokrajowcowi to niech sie sam zgłosi. nawet na polskie realia taka kwota wypłacana do ręki to bardzo dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Na przyszłość polecam skorzystać z jakiejś firmy.
Takie rzeczy jak sprawy pracowników z ukrainy załatwiaą naprawdę osoby które się na tym znają. Są przecież agencje, które sprowadzają pracowników z ukrainy - na pewno robią to legalnie. Pierwszy z brzegu przykład firmy, która po wpisaniu w gogle pracownicy ukraina ksservice.pl/pracodawca/pracownicy-z-ukrainy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Witam, W firmie,w której ja pracuję są ludzie z Ukrainy. Może na początku zarabiali mniej, kiedy przyszli na próbę, ale tak ma każdy nowy pracownik,nie mówię tu o fachowcach na konkretne stanowisko. Po okresie próbnym zarabiają tak samo jak wszyscy. Wiem,że każdy chciałby jak najtaniej, ALE OCEN GO JAK PRACOWNIKA, A NIE UKRAIŃCA wg ich wynagrodzeń. Uwierz mi są to naprawdę pracowici i uczciwi ludzie. Owszem w przeliczeniu pewnie wyjdzie tak jak ktoś wspomniał wyżej u nas miesiąc, u nich trzy albo i więcej, ale oni zostawili rodziny, którym też muszą wysłać pieniądze. Poza tym jeśli dostają wizę to na określony czas, zarobi musi wrócić i np. pół roku odczekać zanim znów dostanie wizę i przyjedzie. Przez ten czas też musi przeżyć, więc też będzie szukał tam gdzie zarobi więcej i to nie z zachłanności i pazerności, a ze zwykłej kalkulacji, by utrzymać siebie i rodzinę, także w okresie, kiedy nie będzie mógł tu przyjechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

a ja z chęcią zatrudniłabym Ukraińców bo Polakom nie opłaci się/ nie chce pracować za 2500-3000 na rękę :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Witam,

Jestem Dyrektorką firmy zajmującą się użyczaniem i rekrutacją pracowników z Ukrainy. Chętnie pomogę w sprawie załatwienia pracownika ze ściany Wschodniej jeżeli ktoś z Was ma taką potrzebę.
Kontakt: sofiya@krupskyberg.com , +48 531 138290

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Traktujcie Ukraińców jak ludzi i dajcie im normalnie zarobić chociaż tą najniższą krajową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

WITAM

Jesteśmy zaufaną firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji i leasingu pracowniczym.

Gotowe są pracować dla was jak podwykonawca !

Możemy zaoferować pracowników, wzależności od Państwa zapotrzebowania, z Ukrainy, Białorusi, Rosii i Polski z dośwadczeniem ( TYLKO WYKWALIFIKOWANY OSOBY Z MINIMUM 2 LETNIM DOŚWIADCZENIEM ) lub bez doświadczenia.
Możemy zaoferować leasing pracowniczy lub rekrutację osób !

Gwarantujemy najwyższą jakość usług !

W przypadku rekrutacji opłata jednorazowa za osobę jest w zależności od doświadczenia pracownika, jego uprawnień i wykształcenia.

Gwarantujemy że pracownik odpracuje od 21 do 31 dnia, w innym przypadku bezpłatnie zamienimy ich. Próbny termin pracowników 7 dni. Opłata za pracownika jest po próbnym terminie.

Zaczynamy współpracę po podpisaniu umowy.Wystawiamy fakturę VAT.

Możemy dostarczyć wam około 100 pracowników za miesiąc w tym około 50 fachowców !

Gwarantujemy jakość naszych usług i uspokojenia wszyskich problem kadrowych.


W razie pytań proszę o kontakt tel. lub mailowy
adres mailowy : work.job.info1@gmail.com
Numer kontaktowy : +48790884959

Z poważaniem,
\"Work & Job\" Agencja Pośrednictwa Pracy

Work Job

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

ktoś się orientuje ile tak mniej więcej tych Ukraińców przyjechało do Polski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Za 1000 zł to oni raczej pracować nie będą bo u nas Jeleniej Górze dają im nawet 12 zł na godzinę ale pracy . Pracują nawet po 12 godzin




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

mam namiary na agencje zLibii Iraku Afganistanu Syrii chlopaki beda robic w polu tylko swist

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

kilkadziesiąt tysięcy?

Jak ich razem ponad milion przybyło. u mnie w pracy cała kadra sprzątająca i kuchnia to Ukraina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Korzystał ktoś z was z agencji pracy, żeby zatrudnić obcokrajowca w swojej firmie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Dzień dobry! Wartę popatrzyć na tą strone z poszujiewania pracy https://www.eurabota.ua/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Jest taka agencja pracy jak Worksol, u nich warto popytać o możliwość sprowadzenia i zatrudnienia pracowników ze wschodu. Wiadomo, że dużo zależy od branży w jakiej się działa. U mnie w budowlańce, a zwłaszcza przy wykończeniówce to nie było problemu, żeby znaleźć ludzi. Kontakt do agencji jest na stronie http://worksol.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Szukasz pracowników, chcąc oszczędzać budżet? Wtedy trafiłeś w odpowiednie miejsce!
Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy. http://alliancegroup.pl/
Zadzwoń do nas!

http://alliancegroup.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Trolejbusy co jeszcze macie z Ukrainy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Szukasz na farmę frajera za poniżej 2000 tys zł. Sam zapie...aj. I pewnie chciałbyś zeby ci 30 dni na 24 h mrówek pilnował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Wyluzuj chłopczyku bo Ci żyłka pęknie. Nie znasz sytuacji i tragedii tamtej rodziny, wiec milcz jak Twoja wyobraźnia jest tak płytka. Pytanie było grzecznościowe. Odpowiedź na nie jest ze nie ma takich pracowników i koniec tematu, po ch...j dopowiadać historię. Temat dawno nieaktualny. Pamietaj życie jest przewrotne i nie wiesz jeszcze co Ciebie czeka i w jakiej będziesz potrzebie a się sadzisz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Widać ze jesteś młody i głupi i niewiele wiesz o życiu. Nawet nie bardzo rozumiesz ile to jest 2000 tys zł, wiec o czym mowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Ukraińcy za założenia solidnie wykonują swoją prace. A przynajmniej mi się tacy trafili, ale ja zatrudniałem przez agencję. Ale polecam poczytać jak wygląda i na czym polega zatrudnienie pracownika z Ukrainy http://www.polrab.pl/zatrudnienie/ . Polecam, Polrab ściąga do pracy chcących uczciwie pracować Ukraińców ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

komu te bajki frajerze
p.i.e.r.d.o.l.o.n.y troll z Malborka

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 10-10-17 20:37
Ja mogę polecić tą http://pfphermes.pl/ . Mają dobre warunki i niskie oprocentowanie. Dodatkowo nie musisz określać na co przeznaczysz pieniądze tak jak w przypadku kredytu hipotecznego.

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 07-02-18 20:48
Ja mogę polecić kancelarię Pana Marka Seroczyńskiego w Węgrowie. Prowadzi sprawy w całym kraju, a na prawdę warto. Doradzi jakie kroki podjąć , wyjaśni wszystko dokładnie, odpowie zrozumiale na pytania ;) Link do jego kancelarii http://wegrow.seroczynski.com.pl/

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 16-05-18 21:23
Moją stronę internetową robili tutaj http://www.blik.info.pl/ . Mają pojęcie o biznesie, wiec strony są tworzone, żeby były przyjazne dla klienta ;)

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 10-07-18 20:01
Z mojej strony mogę polecić również szampaniWP. Robią bardzo dobrą robotę. Stworzyli mi stronę według moich wcześniejszych ustaleń. Zostawiam Wam link do ich strony https://szamaniwp.pl/

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 17-05-18 19:18
Po co biegać po sklepach. Mojej córce kupowałam ubranko tutaj https://www.ubranka-okazyjne.pl/67-sukienka-do-chrztu i wyglądała ślicznie ;) Chrzest był zimą więc musiałam też kupić taki słodki malutki płaszczyk :)

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 13-11-17 23:47
Tanie Pierścionki z brylantem zamawiam tutaj http://sklep.inga-jewellery.pl/21-pierscionki-z-brylantem Mają bardzo duży wybór, a pierścionki są prześliczne :)

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 30-06-18 20:25
Ja również miałam wykonywane badanie w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim w Warszawie i gorąco polecam. Lekarz przed badaniem dokładnie jeszcze tłumaczy co się będzie działo w jego trakcie, uspokaja. I faktycznie, chwila i po badaniu ;) Link do centrum macie tutaj https://www.doktora.pl/


Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 01-02-18 23:38
Hej, my byliśmy w papu. Fajne miejsce na kolację we dwoje. przytulna restauracja warszawa https://restauracjapapu.pl/ :) Wszystkie informacje w linku


Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 05-02-18 22:52
Mokotów warszawa restauracja z klimatem Papu polecam ;) Byliśmy tam z mężem na kolacji kilka razy i muszę przyznać, że to idealny lokal na romantyczny wieczór ;) dokładny adres znajdziesz tutaj https://restauracjapapu.pl/

Autor: qwert006 (---.183.e-malbork.net)
Data: 11-01-18 23:57
regeneracja wtryskiwaczy Common Rail to trudny orzech do zgryzienia i mało kto się na tym zna. Osobiście polecam ten zakład [ulr]http://ezmp-serwis.pl/2017/12/regeneracja-wtryskiwaczy-common-rail/ Mają fachowców z najwyższej półki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Coraz więcej firm interesuje się zatrudnianiem pracowników z Ukrainy. Jeśli także o tym myślisz, zachęcamy do zapoznania się z prawem i co musimy wtedy przejść. ZATRUDNIENIE PRACOWNIKA Z UKRAINY wiąże się z różnymi korzyściami dla pracodawców polecam przejrzeć stronę Agencji Pracy tymczasowej http://www.pracowici.pl/pracownicy-ukrainy-zatrudnienie-cudzoziemca/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Polecam Worksol i ich obsługę co do pracowników zza granicy, oczywiście wiadomo że Niemcy to raczej się za złotówki nie garną żeby robić ale dla pracowników ze wschodu to już jest atrakcyjna waluta. Jak w ogóle zacząć zatrudnianie obcokrajowca dużo txt jest na worksol.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Szef nie krzycy, ja ni panimaju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Ukraińców coraz więcej, to fakt i nawet zaczynają być oni zatrudniani w korporacjach. U mojego brata w firmie też sa ukraińcy i jak sam twierdzi, same są z nimi problemy. Robotę robią \"na odwal\", a do tego żaden ani me, ani be po polsku czy nawet po angielsku - dogadać się nie da w ogóle. Przyjaciel też narzekał, że u niego w korpo zaczęli zatrudniać ukraińców i firma po prostu ma problem z zatrudnieniem to sięga po najtańsze opcje. Jeszcze tylko nie wiem jak oni pracują i czy dobrze wykonują robotę, bo wiadomo, każdy człowiek jest inny, raz trafisz na chwasta, a raz na porządnego człowieka i pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Ja polecam skorzystać z usług agencji pośredniczącej zajmującej się leasingiem pracowniczym takim jak https://wynajempracownikow.pl/
Agencja pomoże Ci odnaleźć fachowców, którzy będą idealni do wykonywania zleconych obowiązków zawodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Spadaj trollu z ta reklamą sam wynajmij swoją dupę do innych celów. Złodziei i nieuków nam nie brakuje dzięki za Ukrainę przejedli się kuzwa pracownik roku. Dlaczego w wielu firmach pod ogłoszeniem praca pisze adnotacja UKRAIŃCOM DZIEKUJEMY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Jeżeli nadal macie wątpliwości czy warto zatrudnić budowlańca z Ukrainy to radzę się zapoznać z tym wpisem https://wynajempracownikow.pl/pracownicy-budowlani-z-ukrainy/ To naprawdę uczciwi i pracowici ludzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Krystiansens słyszałem o tej twojego firemce sporo niepochlebnych opinii. Jak widać zapewne tak jest skoro ją tu tak nahalnie reklamujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Nie wiem z usług jakiej firmy ty korzystałeś ale firma WorkBalance pomogła wielu przedsiębiorcom, nie tylko mi. Co więcej, pomagają znaleźć pracę obcokrajowcom, którzy próbują ułożyć sobie życie w innym kraju... Szanują i obie strony - i pracodawcę i pracownika!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Baśnie Andersena nie w tym dziale.
Poza tym tak jak goguś napisał Ukraińcy to w tej chwili zły wybór. Potrafią odejść z dnia na dzień bez informowania pracodawcy. Ci z doświadczeniem uciekają dalej na zachód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Jprdl o jakich śmiesznych kwotach tutaj piszecie 1,2,3 tyś złotych. Nie było mnie w Polsce już tyle lat i normalnie nie wieżę że można za takie grosze pracować... szok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Tragedii tamtej rodziny? Ty jesteś jedna tragedia. Nie stać cię na pracownika to spier... Idioto. Sam rób za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

mam nadzieję ,że żaden ukrainiec nie zgodzi sie na pracę u takiego dziada za 2000 złotych. I tak jak tu ktoś napisał niech sam zapierdala na tym swoim polu a nie szuka sobie jelenia do wyzysku.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Właśnie przez takich ŁOMŻYŃSKICH JANUSZY BIZNESU, normalni ludzie muszą emigrować. Myślą że opłacą podatki itp. dadzą pracę, więc już nie trzeba płacić bo po co. Pasibrzuchy, wąsacze, aby się samemu nażreć. Teraz się przyczepili ludzi z Ukrainy i będą wyzyskiwać. Tak samo nas traktują na zachodzie, zapytajcie rodaków którzy tam są czy jest to przyjemne ? NIEPOZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

Polecam zapoznać się z ofertę https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pracownik z Ukrainy

To jest zupełnie inna branża od sklepu typu Dino czy hotelu czy budowlanki. Raczej wątpię, ze w takich branżach można sobie pozwolić na takie coś.

Od siebie polecam zerknąć sobie na agencje pracy tymczasowej:
https://spartajobs.pl/pl/agencja-pracy-tymczasowej/

Często znalezienie pracownika jest przez nie znacznie prostsze niż szukanie samodzielnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org