czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Woda na rany i blizny

Słyszałem o wodzie (borowej/borowinowej?) , która leczy rany. Czy ktoś ma kontakt do osób z Łomży, które to sprzedają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

może wypróbuj octenisept
http://www.doz.pl/apteka/p6155-Octenisept_plyn_na_skore_50ml_atomizer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Kwas borowy? Ja przemywam nim oczy kiedy nasila mi sie uczulenie, nie wiem czy jakos spektakularnie pomaga ale zawsze cos. W aptece za kilka zlotych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny



Wpisz w google - woda Burowa, ciekawe rzeczy wyskakują :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Sorry, nie borowy tylko BORNY. ZAWSZE przekrece. Reszta sie zgadza:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Tylko SREBRO KOLOIDALNE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Powtarzam pytanie. Czy ktoś ma kontakt do osoby, która to sprzedaje. Wiem, że ta osoba mieszka w okolicach kauflandu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

tu jest ciekawy temat :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=410951&t=410849

polecam w rodzinie miałem raczej b. poważny przypadek - wyniki stosowania REWELACYJNE

adres; Kazańska 15/38 Tel. tej Pani to: 86 218 41 19.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny



się ku, rwa coś jakby dziej=kuję należ /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Witam. Na rany rakowe lub trudno gojące proszę użyć zwykłej sody oczyszczanej takiej kupionej w sklepie spożywczym za 1zł . 1 łyżka na szklankę ciepłej wody. Sól zwykła kuchenna .1 łyżka na szklankę ciepłej wody. Woda wapienna , przepis podałam na stronie gdzie potrzebują dla dziecka tego leku. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Na rany to na pewno odpowiedni krem, a nie tylko woda. Rany i blizny są szczególnie narażone na różnego rodzaju infekcje i szybko atakowane są przez baterie, dlatego ja stosowałam Octenicare. Dzięki niemu moja blizna nie miała żadnych infekcji i bardzo ładnie się zagoiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Takie fajne żelowe plastry są dostępne w aptekach na rany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Raz niestety doprowadziłam do zakażenia rany i od tamtej pory mocno uważam aby nie powtórzyć swojego błędu. Od tamtej pory przy zranieniach stosuję wyłącznie octenisept. Świetny jest i nie piecze, a w dodatku polecił mi go lekarz z SOR-u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Z takich naturalnych sposobów, to polecam też żyworódkę na wszelkie rany (to roślina).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Woda borowinowa kojarzy mi się z kąpielami w parkach wodnych. Z tego co wiem to jest to lecznicza woda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Na takie rany polecam tez o przemywania lecznicze myło Aleppo Szamir, znakomite jest. z Olejek laurowym w składzie. Ma własciwości antybaktryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne . Kupuje w sklepie Pachnąca Kraina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Woda na rany i blizny

Jak chcesz coś naturalnego na rany to kup sobie po prostu aloes a nie kombinujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org