czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki telefon typu smartfon?

Od jakiegoś czasu poszukuję smartfona - zależy mi na takim z dużym wyświetlaczem - ale nie ekstremalnie dużym (żeby nie przysłaniałby mi głowy :D). Porównywałem na tej porównywarce kilka modeli telefonów. Te które wpadły mi w oko to HTC One Max, Sony Xperia Z, Motorola Moto X, Samsung Galaxy Note II i kilka innych. W związku z tym, że nie wiem na co się zdecydować chciałabym was podpytać o zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Ja mam lg l9, ogolnie pierwszy raz zdecydowalam sie na lg i jestem bardzo zadowolona. Internet smiga jak trzeba, wyswietlacz jest idealnej wielkosci, nie wiesza sie, duzo by wymieniac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

nokie sa najlepsze :) takze poszukaj cos w tym kierunku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Zawsze miałem Nokie, kiedy przeszedłem na smartfon wziełem Samsunga Galaxy S3 mini, dlaczego ? Nokia na windzie a Samsung na Androidzie.
Najpierw zadaj sobie pytanie do czego potrzebny Ci smartfon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Samsunga Galaxy S3 polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Ludzie, Hello!
Po co się trudzicie odpowiedziami, to jest ETNO, nasza forumowa szmata, której zależy tylko na klikaniu przez nas w te jej beznadziejne linki i zarabianiu na nas!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

smartfony sa do d*py

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Ja rowniez polecam lg l9 telefonik ma wszysrko co trzeba no i wielki plusik bo bateria trzyma ok 4 dni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Ja mam LG Swift i3 i tak - plusem jest mały rozmiar jak na smartfona (nie wiem, jak można nosić coś większego w ogóle), minusem to, że dość często się wiesza, ale to może po prostu wina androida.

Życie to jest to, co Ci się przydarza
i co dzieje się wokół,
kiedy Ty spisujesz plany na przyszłość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Wszystkie smartfony są do dvpy:)

Najlepsza jest Nokia 6300 śmiga mi na niej net aż furczy:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Sprzedam smartfon Motorola Defy Mini jak interesuję? ekran 3,2cala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

A może Huawei ? Sama poszukuje nowego smartfona i czytałam o nowości Huawei Honor 6A https://ithardware.pl/aktualnosci/honor_6a_solidny_smartfon_w_niezwykle_atrakcyjnej_cenie-2905.html. Myślę, że to dobry sprzęt - parametry całkiem niezłe no i ta cena moim zdaniem mega przystępna. Co myślicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Smartfon? A komu to potrzebne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

3310i

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Czym się te typy w ogóle różnią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Ja mam smatfon marki Max Com. Dałam poniżej 500 zł, więc stosunkowo mało, a telefon działa super. Ma dobry aparat no i jest naprawdę intuicyjny. W dzisiejszych czasach bez smartfona ciężko żyć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Telefon każdy wybira według własnych upodobań. Ja mam smartfona i jestem zadowolony. Doładowania kupuję w https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-plus. Ważniejsze jest dla mnie to ile płacę za doładawania, niż to, czy mam modny telefon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Miałam samsunga galaxy note III spisywał się super. Później Sony xperia z 5 compact i powiem, ze akurat ta wersja lepsza jest od samsunga. To moja opinia. Lepsza jakość wykonania, świetny aparat (robię bardzo dużo zdjęć ) i dużo pamięci. Nie zawieszał się, chodził sprawnie i miał dobra baterie. Z czystym sumieniem mogę polecić. Skusilam się na iPhona i jestem bardzoooo miło zaskoczona tym jak szybko i sprawnie działa. Wszystkie aplikacje których używałam na androidzie mam, wszystkie bezpłatne. Zobaczymy jak się będzie spisywał z biegiem czasu ☺️

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

A ja w ogóle nie mam smartfonu. Co to, zwykły telefon mi nie wystarczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Nie no, nie musisz mieć smartfonu, ale są tacy którym jest potrzebny. Ja np non stop korzystam z internetu w telefonie, potrzebuję mieć stały dostęp do maila itp więc muszę mieć zarówno smartfona jak i dobre warunki internetowe. Dlatego jeśli nie chcesz smartfona - spoko, nie ma sprawy, ale ja wymieniam średnio co 2 lata przy przedłużaniu abonamentu w Play bo chcę mieć ciągle dostęp do tego co dla mnie istotne.
A tak swoją drogą - polecam Huawei P10 Lite, korzystam z niego właśnie teraz i jestem mega zaskoczony, pozytywnie oczywiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Hejka. A w jaki sposób doładowujecie tel ? Normalnie kupujecie karty w kioskach sklepach ? Ja też tak robiłam ale znalazłam lepszy sposób. Bez wychodzenia z domu, można w wygodny i szybki sposób doładować konto dzięki tej stronie https://bm.pl/#!/platnosci Można również dokonać płatności za prąd, gaz i inne rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

I tu się zgadzam z kolegą powyżej, że Huawei P10 Lite to kawał dobrego sprzętu. Też byłem zaskoczony, gdy miałem okazję potestować u kolegi. Nigdy nie spodziewałem się po Huaweiu czegoś dobrego, a jednak. Teraz srogo się zastanawiam, czy nie wziąć tego telefonu z okazji kończącej się umowy w Play ;5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Jak smartfon to najlepiej z wyższej półki. Wtedy nie ma problemów z odpaleniem jakichkolwiek gier czy programów. Ja jestem użytkownikiem telefonu iphone 7 plus 32GB i jestem jak najbardziej zadowolony. Odpalam na nim nawet najbardziej wymagające gry na full detalach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Najlepiej taki, w którym będzie można zainstalować dużo aplikacji :) Bo one naprawdę potrafią ułatwić życie. Warto też zadbać o szybki internet, żeby zawsze mieć dostęp do ważnych serwisów. Ja na przykład ostatnio potrzebowałam szybko znaleźć najbliższy bankomat. I dzięki serwisowi, o którym wcześniej czytałam na https://mobileclick.pl/nie-wiesz-gdzie-jest-najblizszy-bankomat-wyszukiwarka-rozwiaze-problem/ , udało mi się go szybko zlokalizować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

A może lg v30 ? https://www.play.pl/telefony/lg/lg-v30/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki telefon typu smartfon?

Mam Xiomi Redmi Note 5 z 6 - calowym wyświetlaczem https://www.ceneo.pl/Smartfony/Przekatna_ekranu:6_cali.htm . Jest genialny, robi dobre zdjęcia i przede wszystkim był w dobrej cenie. Na tle drogich smartfonów wypada dobrze (miałam Samsunga). Martwi mnie trochę fakt, że podczas upadku uszkodziłam wyświetlacz. Gdzie go tanio wymienić i ile mnie skasują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org