czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Tak jak w temacie, chodzi mi o Golf 4



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Ostatnio kupilem na alledrogo szyte na miare za 200 zl, ogólnie nie polecam, sprzedawca zwrócił gotówkę po wysłaniu zdjęć, chyba że jakieś najtańsze żeby siedzeń nie ubrudzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Znajomemu szyli w zakładzie pod Kupiskami Starymi (przed przystankiem jadąc od Łomży po prawej, jest tam też zakład stolarski). Do Forda Mondeo zapłacił coś 400 czy 450. Jest zadowolony.

slm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Na harcerskiej szyją na miare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

na harcerskiej popytaj
___________________________
www.autosalonik.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Kupiski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Osobiście polecam zajrzeć tutaj:

www.e-autosklep.pl

Do wyboru pokrowce skórzane, welurowe, żakardowe a także z modnej alcantary. Na stronce masz zdjęcia oraz ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Ja właśnie też długo szukałem, ostatecznie kupiłem te naautomotohit.pl ale mieli też welurowe i skórzane. Ważne, że szyte konkretnie pod ten model i dobre jakości. Jeszcze gratisa zgarnąłem. Mam pewność, że nie sprzedadzą uniwersalnych jako dedykowane. Teraz wygląda jak oryginalna tapicerka, także spoko. Pozdro Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

w Kupiskach, tylko auto trzeba zostawić na cały dzień, lub wymontować fotele i kanapę i zawieść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Polecam serdecznie http://www.pokrowce.net/. Mają bardzo dobre pokrowce na siedzenia do auta, z całą pewnością się wiec przydadzą. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Pokrowce szyte na miarę kupiłem w internecie http://wyposazeniesamochodowe.pl/pokrowce-szyte-na-miare-12.html wyglądają i sprawują się dużo lepiej niż uniwersalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrowce samochodowe szyte na miarę , kogo polecacie?

Znowu k....skie reklamy i to reklamują najgorsze dziadostwo. W Łomży mamy swoje na Harcerskiej ! Firma ,,MIRKO,, mają też sklep na Legionów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org