czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opakowanie do CD DIGIPACK - czy w Łomży jakaś firma wykonuje ??

Tak jak w temacie. Czy w Łomży znajdę jakoś firmę która wykona mi opakowanie DIGIPACK na 2 płyty cd + nadruk na tych płytach?? Projekt opakowania mój własny.


Chodzi mi o tego typu opakowania:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opakowanie do CD DIGIPACK - czy w Łomży jakaś firma wykonuje ??

Zapytaj u fotografa, u ludzi którzy produkują gadżety reklamowe, lub w studiach filmowych u kamerzystów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opakowanie do CD DIGIPACK - czy w Łomży jakaś firma wykonuje ??

Nadruk na tych płytach??? czy na opakowaniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opakowanie do CD DIGIPACK - czy w Łomży jakaś firma wykonuje ??

Chodzi mi o wykonanie takiego opakowania z moim projektem jak i nadruk na płytach. Czy jest jakaś firma która to wykonuje ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opakowanie do CD DIGIPACK - czy w Łomży jakaś firma wykonuje ??

Dla 2 sztuk nikt nie będzie maszyn ustawial. U dużych producentow w stanach minimalne zamówienie to 100 sztuk po około 1.6 dolara za sztuke i ceny spadają do okolo 84 centow przy zamówieniu 1000 sztuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opakowanie do CD DIGIPACK - czy w Łomży jakaś firma wykonuje ??

W necie można znaleźć firmy które zrobią i 2 szt skoro w Łomży nie ma. Dobra, zamykamy temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opakowanie do CD DIGIPACK - czy w Łomży jakaś firma wykonuje ??

Wiele produktów można wykorzystać jako opakowanie. Według mnie warto zapoznać się z https://metapress.com/benefits-of-corrugated-cardboard-for-packaging/ , jest to strona na której znajdziecie rozbudowany artykuł dotyczący zalet tektury falistej, które coraz częściej jest wykorzystywana na pakowania przesyłek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org