czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dr Sokół

witam. ma ktoś namiar na dr Sokoła- ginekologa? Nr tel i w jakie dni przyjmuje? czy długo czeka się na wizytę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

512452040 ten nr mial jeszcze jakies 2lata temu. O ile pamietam to przyjmowal w czwartki. Zadzwon i zapytaj sie czy to jeszcze aktualne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

numer aktualny :) przyjmuje w czwartki i piątki, lepiej wczesniej zadzwonić bo kolejki przeważnie spore :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

doktor przyjmuje na Księżnej Anny 27/7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

Lepiej nie idz ;))ostrzegam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

a dlaczego? To kogo polecacie do prowadzenia ciąży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

http://www.znanylekarz.pl/bartosz-pekala/ginekolog/zambrow-lomza

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

Ja jak najbardziej polecam dr Sokoła, każdej pacjentce poświęca bardzo dużo czasu, jest ciepłym, serdecznym i niezwykle cierpliwym człowiekiem, wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie, badania robi bez pośpiechu opisując przy tym dokładnie co słychać u dzieciątka. Jedyny mały minus to długie oczekiwanie w poczekalni, ale lekarz godny polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

Ja również polecam! :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

a czy chętnie przyjmuje osoby które wcześniej chodziły do innego lekarza a w połowie ciązy przechodzą do niego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

nie ma to znaczenia, ja w połowie ciąży zdecydowałam się właśnie na to, żeby dr Sokół doprowadził moją ciążę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

rowniez polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Sokół

próbowałam dziś cały dzień się dodzwonić i nie odbierał? Czy na wizytę trzeba się umawiać czy można po prostu czekać w kolejce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org