czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobre gimnazjum w Łomży

Witam. Za rok idę do gimnazjum. Nie wiem żadnego pomysłu. Jestem finalistką z matematyki i języka polskiego, miałam 5.22 średnią na półrocze. Jakieś propozycje? O Katoliku słyszałam wiele zdań, nie zawsze dobrych. Na Bernatowicza (pg 6) nie chcę iść.

Dodam, że chodzę obecnie do ps2 i mieszkam koło Placu Kościuszki i II Lo. Żeby nie było pomysłów z gimnazjum na drugim końcu miasta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

Widać oceny to nie wszystko. W takim razie wybierz sobie najbliżej leżące Ciebie gimnazjum żebyś nie musiała szukać innych pomysłów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

Szczerze? Konczylem Pg 2, orlem nie bylem ale miałem zdolnych znajomych i widziałem ze są spelnieni i nauczyciele dbają o nich. Rownież spoko ekipy sportowe. Wogole dla mnie stara 10 i potem pg2 wymiata ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

Idź do pg6, jeszcze nigdy nikt nie żałował wyboru tej szkoły i wcale nie jest trudno a atmosfera jest super i ludzie też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

pg6? atmosfera jak w więzieniu, no czasem spacerniak jak są ciepłe dni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

Wszystkie gimnazja są dobre ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

PG1 !! :D

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

Ja tam goraco polecam pg8. Idz sobie na dni otwarte i sam/a zobacz. Po remoncie wyglada rewelacyjnie, wszystko nowe, wyglad po prostu jak w szkole prywatnej. Ale wiem, ze wyglad to nie wszystko. Nauczyciele na pewno zadbaja o Twoje umiejetnosci z matemtyki i polskiego. Super nauczyciele, do tanca i do rozanca. Nikt tam sie wrednie na Ciebie nie patrzy, mila atmosfera. A i szatnie maja pierwsza klasa: kazdy ma swoja szafeczke, na kluczyk. No nie wiem, ja bynajmniej ja goraco polecam pg8-najlepsze gimnazjum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

Szczerze? Pg6 może dobre gimnazjum, ale, jak sami mówicie, więzienie...
Najbliżej leżące mam własnie Pg6, 5 minutek drogi. Do Katolika ok. 15min.

Najlepsze rozwiązanie to dni otwarte. W niedziele ide do pg9, chociaz nie wiem, czy tam będę chodziła.

Pozyjemy, zobaczymy. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

z takimi wynikami i umiejetnosciami idz gdzie ci nawygodniej. liceum sobe wybierzesz. bo gimbus to gimbus (chyaba ze katolik albo pg6) ktore zalatwiaja juz liceum jak chcesz miec potem troche luzu...............................................
________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre gimnazjum w Łomży

Na pytanie dobre gimnazjum - odpowiadam- na 'Bernata"
Liceum- ta sama odpowiedź.
Twoje preferencje sa twoimi preferencjami i nikt ci nie doradzi. Ani decyzji nie podejmie- chyba , ze rodzice, opiekunowie.
Musisz sama sie zastanowic gdzie blizej gdzie dalej , gdzie sciana pomalowana , gdzie szafka na kluczyk, gdzie wiezienie , a gdzie plaża, gdzie pani krzyczy, a gdzie głaszcze. Jezeli takie pierdoły maja determinowac twój wybór , to idź tam gdzie fajni koledzy, szybkie zamążpójscie rozwiąże ten problem. :)
Będąc finalistka z matmy i polskiego powinnas "kumać"
co jest ważne , a co nie. W ostatecznym rozrachunku to Ty sama i dla siebie musisz się nauczyć.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org