czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trochę pozytywnej energii

http://vimeo.com/61221461 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę pozytywnej energii

ooo jak fajnie...tyle przytulania..:) też chciałabym się tak przytulić z kimś "obcym" :D fajnie! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę pozytywnej energii

i muzyka fajna - czuję sie lekko..... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę pozytywnej energii

Fajny klimat. Pomysł też.Czerwona sukienka przyciąga uwagę. Proponuje zrobić u nas w galerii Veneda. Przez takie przytulenie pozbawiamy się negatywnej energii. Odrobina miłości . Fajne rzeczy wygrzebujesz! Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę pozytywnej energii

Mysle ze jak by stal tam facet zamiast tej kobietki albo jakis tak zwany pasztet nie bylo by tylu przytulaskow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę pozytywnej energii

Dla mnie nie miałoby to znaczenia . Tu chodzi o odruch ludzkiego serca . Tylko do pijaka obsikanego bym nie podeszła ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę pozytywnej energii

a do pryszczatego dresa bys podeszla?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trochę pozytywnej energii

proponuję zrobienie takiego napisu pocałuj mnie, może sam się tak pokażę w galerii Veneda,co wy na to? Przejdzie??? wspomożecie? Pocałujecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org