czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przerabianie PS2/XboX360

Witam oferuje przerabianie ps2 praktycznie każdy model z wyjątkiem niektórych SCPH-9004 jeśli posiadasz taką konsole napisz (niektóre można przerobić) , jeśli zachodzi taka potrzeba mogę wykonać taką usługe u ciebie w domu. Dzięki przeróbce będziesz mógł odtwarzać kopie zapasowe gier z płyt hdd/usb. odtwarzać gry z innych konsol oraz wiele innych.



Xbox360 napędy hitachi benq oraz toshiba praktycznie od reki lecz nie u klienta gdyż wymaga to sprzętu który nie bardzo można przenosić. Wgrywam najnowszy firmware lub jeśli jest inne zyczenie klienta moge wgrać starsze. Odczytywanie klucza napędu , przywracanie do oryginału jeśli potrzeba jest taka. Wymiana pasty co poprawia chodzenie i zmniejsza awaryjność konsol. Chcesz cos czego nie wymieniłem pisz.

radz19@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PS2/XboX360

1) Kto wytwarza przedmioty przeznaczone do niedozwolonego usuwania lub obchodzenia technicznych zabezpieczeń przed odtwarzaniem, przegrywaniem lub zwielokrotnianiem utworu bądź też służące do nielegalnego odbioru nadawanych programów, przeznaczonych dla zamkniętego grona odbiorców, uzyskujących do nich dostęp po zapłaceniu wynagrodzenia usługodawcy, albo dokonuje obrotu takimi przedmiotami,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

2) Kto posiada, przechowuje lub wykorzystuje przedmioty, o których mowa w ust. 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PS2/XboX360

ile za ps2 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org