czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Witam. W dniu dzisiejszym została powołana Sekcja Młodzieżowa KNP w Łomży. Wszystkich sympatyków Kongresu Nowej Prawicy i Janusza Korwin-Mikkego zachęcam do członkostwa.

Zainteresowanych proszę o wypełnienie deklaracji:

http://nowaprawica.com.pl/files/deklaracja.pdf

i odesłanie jej na maila: kamuflazkamuflaz@gmail.com

Kontakt: wyżej wymieniony e-mail lub tel: 797 486 182

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Oooo...wciągacie na członka??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Deklarację drukujemy, wypełniamy, skanujemy lub robimy czytelne zdjęcie i wysyłamy na podany adres

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

mundurki z letnimi portkami dają? jeśli tak, to już golę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

A co my socjaluchy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Widzę, organizator prytomny, nie nakrzyczał za prowokację :)
Mnie w środku oraz UE dobrze, a i wiek nie ten ale powodzenia, przynajmniej zajęcie i skrajny kurs ekonomii zaliczycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Fajnie. Kiedy macie jakieś spotkanie? Jeżeli ktoś jest zainteresowany to prędzej formularz wypełni na miejscu.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

póki co rekrutujemy ludzi. poprawiony komunikat:

19 lutego 2013 roku została powołana Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży. Jako główny cel stawiamy sobie szerzenie idei konserwatywno-liberalnej i pozyskiwanie nowych sympatyków. Wszystkich sympatyzujących z KNP zapraszamy do współpracy. Chętni są proszeni o wypełnienie deklaracji członkostwa, znajdującej się na stronie: http://www.nowaprawica.com.pl/article/dokumenty i wysłanie jej na e-mail: damiandudasmknp@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

super liberalizm polega na dalszej sprzedaży majątku państwowego, więc jest to też popieranie upadku lotu i sprzedaż reszty państwowych spółek. Liberalizm jest i tak zbyt obecny w naszej gospodarce, a o waszego wodza - nie będę nawet komentował :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Bzdury, bzdury, bzdury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Idea konserwatywno-liberalna????? ;)))))) Taki bezsens mógł się zrodzić tylko w głowie waszego patrona;)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Ideologia głoszona przez skorwioną muszkę to czysta utopia pomieszana z demagogią podlana niezdrowym, zatęchłym, religijnym sosem nienawiści i pogardy do innych ludzi np. inwalidów.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Zalecałbym najpierw zapoznać się z programem, a dopiero potem wygłaszać te farmazony. Podaję link: http://nowaprawica.org.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp

Jakby polityka KNP była demagogią to bylibyśmy w mediach - te jakoś się o nas nie upominają. Polityka KNP skierowana jest do ludzi myślących, czyli raczej nie zadowolimy statystycznego Polaka, który chce igrzysk i chleba.

Głównym przesłaniem wpisu o paraolimpiadzie było to, że niech sobie ją emitują w telewizji, ale za prywatne pieniądze, a nie podatników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Program KNP jest bardzo jasny i bez czytania. Szczególnie wtedy, kiedy sam założyciel tego politycznego gniotu wygłasza go w mediach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Wątek: Co z ludźmi niezdolnymi do pracy? (Przeczytany 237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
d3v
Użytkownik

Wiadomości: 1
Reputacja +0/-0

Co z ludźmi niezdolnymi do pracy?
« dnia: Grudzień 10, 2012, 19:21:52 »
Witam z okazji pierwszego mojego posta na forum.


Od dłuższego czasu śledzę wszystko co związane z Nową Prawicą, bardzo podoba mi się program, czytałem troche publikacji p. Janusza i innych i nurtuje mnie jedno pytanie.


Zastanawiam się co z osobami które z jakiś powodów nie są zdolne do pracy. Jako przykład podam hm. osobe która jest np. bez jednej nogi, lub jest chora w stopniu znacznym, co uniemożliwa podjęcie pracy. Załóżmy czysto teoretycznie, że nie ma rodziny. Pomijam już to jakie życie miałaby osoba w obecnym systemie bo nie twierdze że lepsze. Ale co właśnie z takimi osobami? Można powiedzieć że organizacje charytatywne z pewnością by pomogły itd. ale czy wtedy na pewno dotrą one do większości osób?


Tak mnie to troche nurtuje, bo mówie tu już o przypadkach skrajnych kiedy ludzie naprawdę nie są zdolni do pracy, a nowa rzeczywistość mogłaby być dla tych osób dość ciężka, bo niby skąd mają uzyskać jakiekolwiek środki?
Zapisane
miedziak
Użytkownik

Wiadomości: 162
Reputacja +4/-4

Odp: Co z ludźmi niezdolnymi do pracy?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:26:23 »

No generalnie taki kadłubek by miał rentę z zusu, której tak jak emerytury nikt mu by nie odebrał, dla tych co się stali/urodzili kalekami przed wprowadzeniem proponowanych zmian. A po wprowadzeniu zmian jeśli ubezpieczał by się sam lub ubezpieczali by go rodzice jeżeli by sam nie mógł na to zapracować i przydarzył by mu się wypadek który na zawsze wyrzucił by go z rynku pracy to by też dostawał rentę tylko że prywatną, no a wypadku gdyby ktoś się bał że mu się dziecko z takim czymś urodzi może też jakoś się od tego ubezpieczyć.
Zapisane
Aleksy
Użytkownik

Wiadomości: 599
Reputacja +5/-3

Odp: Co z ludźmi niezdolnymi do pracy?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:40:20 »

Odpowiedz prosta - Kosciol, fundacje, prywatne osrodki pomocy (bogacz moze tym tlumic sumienie). Moze zdarzy sie kilka przypadkow, ze nie bedzie pomocy, ale to tak samo realne jak dzis, niestety.
Zapisane
"Żaden warszawski polityk, który chciałby zmienić Kaszubów, Ślązaków czy Białorusinów w Polaków, nie miał prawa czuć się dotknięty tym, że carska administracja próbuje zmienić Polaków w Rosjan." - Jan Niecisław
Flaku
Użytkownik

Wiadomości: 793
Reputacja +18/-10

Odp: Co z ludźmi niezdolnymi do pracy?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2012, 22:26:12 »

Stracił nogę? Dziadek mojego taty bez nogi co roku pole orał koniem.
Ja dam może mały przykład. Mam nadzieję że z racji wykonywanego zawodu osoba ta nie obrazi się na mnie jeśli kiedyś to przeczyta. Poznałem ostatnio osobę niepełnosprawną(najprawdopodobniej od urodzenia, nie pytałem). Przypadek beznadziejny. Na wózku, nogi niezbyt wykształcone, w rękach siły wystarczająco dużo by dłoń otworzyć, zbyt mało by ją drugiej osobie podać. Po krótkiej rozmowie okazało się, że człowiek ma swój biznes, a do tego lubi podróże. Zwolennik wolnego rynku, zarabia prowadząc szkolenia motywacyjne, opowiada na nich swoją historię. Ze swojego kalectwa zrobił sposób na zarabianie pieniędzy. Od tej chwili stwierdzam że nie ma rzeczy nie możliwych. Każdy jeśli chce może coś osiągnąć.

Nie zapominajmy o takich instytucjach jak kościół, które dawno temu opiekowały się inwalidami. W dodatku na pomocy biednym można sobie wyrobić markę. Są ubezpieczenia, są znajomi rodziców. Jest na prawdę wiele możliwości.
Zapisane
Nutaharion
Global Moderator
Użytkownik


Wiadomości: 636
Reputacja +5/-3

Odp: Co z ludźmi niezdolnymi do pracy?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2012, 23:32:33 »

Podstawowym argumentem w tej rozmowie jaki stosuje JKM jest doprowadzenie do sytuacji gdzie w rodzinie pensja jednego z rodziców starczała na życie rodziny a drugi z rodziców jak chce niech pracuje a jak nie to niech siedzi w domu. Wydaje mi się, że to spory argument poza tymi co podali koledzy czyli fundacje, kościół, ośrodki pomocy.
Zapisane




TO Tk po krótce o politycznyuch idiotach :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

Żadna prawica nie może być "nowa" bo dawno jest już anachroniczna, zużyta, odrzucona przez cywilizację człowieka nowoczesnego. Prawicowość to pochwała ślepej konkurencji, wyzysku, brutalnej walki o byt, bez sprawiedliwości społecznej, bez humanitaryzmu. Prawica jest zaprzeczeniem humanitaryzmu i wyższych uczuć człowieka rozumnego. Prawica pasuje do ludów pierwotnych, gdzie walczono kamieniami i maczugami o kęs jedzenia, a sąsiadów uważano za dobrych jedynie wówczas kiedy byli martwi...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

http://www.youtube.com/watch?v=Iqt7uwk6Mpo -- spotkanie z mlodzieza:)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

psy szczekaja a karawana idzie dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy w Łomży.

http://www.facebook.com/pages/Sekcja-M%C5%82odzie%C5%BCowa-KNP-%C5%81om%C5%BCa/260602130741846

fanpage

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org