piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Swiece zapachowe

Chciałbym sie dowiedzieć gdzie mógłbym kupić fajne świece zapachowe?

Michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Na krótkiej w Upominku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

kaufland, biedronka, pepco,w lidlu .pelno tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

W kwiaciarni Marzenie pełno tego,chociaż jak fikuśne to raczej nie zapachowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

na Farnej w sklepie z mydełkami, są tam też chyba świeczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Świece z Yankee Candle długo i intensywnie pachną. Moja dziewczyna kupuje woski do podgrzewacza. Fajna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

org .ZAPACH JEBNIJ Z DUPY PO KAPUSĆIE DEBILU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

w Rossmanie ostatnio widziałam całkiem fajny wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Yankee Candle kupowałam przed Świętami w Anamed Spa. Ale wtedy były tylko duże słoiki. Nie wiem jak teraz. Ostatnio kupowałam na ANNopolu w Warszawie. Najpierw lepiej jest powąchać wosk - znaleźć swoje typy a potem konkretne zamawiać w internecie. Zapachów jest mnóstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

W stacjonarkach najczęściej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

W Pepco jest duży wybór takich produktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Zwykłe świeczki zapachowe słabo pachną. Intensywniejsze są perfumowane świece zapachowe
Tylko, że są droższe.
Poza tym takie najtańsze z marketów zwykle są sprowadzane z Azji i mogą wydzielać szkodliwe związki do powietrza, którym oddychamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Drogie ale super są w perfumerii galilu.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Duży wybór świeczek zapachowych jest w sklepie z Oświetleniem na Wojska Polskiego w dawnym salonie fiata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Uwielbiam świece dają mega nastrój a ulubiony zapach to cynamon i jabłko tylko rzadkie są :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

A czy takie świece są w ogóle zdrowe? Mnie po nich głowa boli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

tu mają fajne stojaki na świece :) https://metaloplastyczny.pl/c/1521/swieczniki.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Świece zapachowe? A komu to potrzebne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Ja zawsze kupuje świece zapachowe w sklepie internetowym http://candlestore.pl/. Ze swojej strony mogę polecić te z marki Yankee Candle, obłędne zapachy, które utrzymują się w mieszkaniu jeszcze długo po paleniu świecy. Fajnym rozwiązaniem są też woski zapachowe do kominka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Wybierz się do sklepu przy ulicy Farnej- oferują świece Yankee Candle. Ja też tam kupuję, cena może niektórych odstraszać, ale jak nadmienili moi poprzednicy- warto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

W marketach są fajne świece zapachowe, tylko niestety nie wiem jak z ich trwałością. Ja zwykle kupuję w Rossmannie i chyba te najbardziej mi odpowiadają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

te zapachowe niby ładnie pachną ,ale są szkodliwe dla organizmu.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Jestem wielką fanką świeczek zapachowych, ale znudziły mi się te zwykłe dostępne w każdym sklepie, bo mają bardzo chemiczny zapach. Zdecydowałam się ostatnio zrobić zamówienie na stronie naturalbee.pl i kupiłam sobie świece zapachowe sojowe. Są genialne! Pachną pięknie i wyglądają bardzo naturalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

W Ikei można kupić takie świece, w Rossmannie. Bardzo dużo jest sklepów z takimi akcesoriami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

zdecydowanie polecam Tuscany Candle. Ładny wygląd, palą się bardzo długo, zapach nieziemski:

https://bravilla.pl/13-swiecie-tuscany-candle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Najlepiej zamawiać w internecie, ja lubię świece jfenzi, są dostępne m.in. na allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Bardzo piękny zapach mają z firmy Mascota, ponieważ są przeznaczone do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, dlatego też są super wytrzymałe :)

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Bardzo piękny zapach mają z firmy Mascota, ponieważ są przeznaczone do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, dlatego też są super wytrzymałe :)

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

zalezy jakie :) ja kupuje tylko yankee candle bo sa piekne i przed zapaleniem i podczas palenia, wiele zapachow, rozne ceny.. dla mnie najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

oooj tak ceny maja przerozne :D widzialam nawet swieczke za 100 zl :P troche przesada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Ja ostatnio kupowalam na Mascota. Maja meeega zapachy i one faktycznie pachnaXD Np pine forest....kocham!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Warto zwrócić uwagę, żeby świeca była naturalna, np sojowa: https://ekoahimsa.pl/511-swiece-sojowe a nie parafinowa. Jak odróżnić parafinę od wosku sojowego?
Świece sojowe podczas palenia się emitują o 90% mniej dwutlenku węgla niż świece parafinowe, a wosk sojowy nie wydziela szkodliwych substancji, tak jak ma to miejsce w przypadku parafiny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

piekne swiece są z yankee candle, rozne rodzaje rozne ceny ale kazda jedna jest super, zapach piekny i przed i po odpaleniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

nie sa jakos specjalnie tanie te swieczki.. kasy troche szkoda jak na puszczenie ich z dymem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

ceny sa rozne bo i za 10 zl kupisz i za 50 wiec to zalezy od ciebie, zerknij na notino wybor jest duzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Autor: Morpheo (212.33.84.---)Data: 15-12-12 17:36

Chciałbym sie dowiedzieć gdzie mógłbym kupić fajne świece zapachowe?
--------------

Tylko zapachowe to nie wiem, ale ze świec to najlepsze są takie waginalno-analne.
I właśnie one też mogą być zapachowe ale i nie tylko. Widziałem na allegro

https://allegro.pl/oferta/wibrator-do-waginy-i-lechtaczki-30-sex-programow-8879159080

Mówię wam rewelacja! Wejdzie w każdą dziurę. Polecam szczególnie LGBT bo oni / one wiedzą jak można je najlepiej wykorzystać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Bardzo polecam te przepiękne swiece sojowe.
https://dardariart.pl/
Świece pod kloszem są idealne jako prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z świecami zapachowymi, woskami i dyfuzorami, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie m.in. swiece dla firm w atrakcyjnej cenie. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Swiece zapachowe

A ja polecam może nie świece ale coś co jednocześnie działa przeciwbakteryjnie Lampę Berger, mają cudowne eleganckie zapachy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org