środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
koszt położenia glazury

Witam
Jaki jest koszt położenia glazury w łazience? Ile płaciliście? i czy macie kogoś sprawdzonego, godnego polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

tyle ile metr kosztował, tyle za metr położenia, tak jest zwyczajowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

ceny poszlo ostroooooo w dol ludzie sa w stanie pracowac za 5zl na godzine to przykre ale taka jest prawda najlepsze czasy na wyzysk ludzi smutne ale prawdziwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

za 5 zł nie chciałbym aby mi ktoś kładł glazurę, a cena jest uzależniona i za każdym razem przypuszczam, że ustalana indywidualnie. Położenie płytek 10cmx10cm to nie położenie płytek wielkoformatowych(tak mi się wydaje). Zarówno technologia położenia płytek też jest ważna. Są teraz maszyny, że cięcia na płytce nie znać, jak do tego dojdzie doświadczenie glazurnika to efekt może być warty nawet wyższej ceny. A na forach to zawsze ktoś swojego majstra poleci :) (czy lepszy czy gorszy)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

U mnie fachowiec kładł kostke szklaną o wymiarach 2cm x 2cm. Wyłożył mi całą podłogę w łazience, potem ścianę lewą, potem ścianę prawą, potem zapalił szluga i ułożył sufit. Jak to skączył było już samo południe przeszedł do małego pokoju i ułożył tam podłogę, potem wypił kawe i wzioł się do roboty w średnim pokoju. Jak skączył tam robić to poszedł do dużego pokoju rozejrzał się i nie ułożył , bo tam poszły panele. Na koniec zjadł kromkę chleba i poszedł na taraz wrócił zaraz i ..............cholera tuszu mi brakuje nie moge dalej pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

koszt to od 12 zł do 65 zł. za m2 zależy co i jak i z czego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 10:17

tyle ile metr kosztował, tyle za metr położenia, tak jest zwyczajowo
Tak było 30 lat temu i jeszcze w powiecie gdzie nie gdzie tak bywa. A obecnie metr glazury wacha się w przedziale od 10 zł do800 zł to ile w końcu trzeba majstrowi zapłacić???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Zależy jeszcze od jakości ścian. Czy musi je równać i na to zmarnuje 2 dni. Za łazienkę biorą 35zł za metr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Za 10 zł to idż na szczaw liście pompować, albo sama zapier.... za te 10 zyli wielce znawczy trolu forumowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Darek ma rację za dychę to mu możesz zwalić kichę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

czytać ze zrozumieniem cena glazury od 10 do 800 zł bo gościu pisze że za robociznę trzeba dać to co za materiał. A średnio aktualnie wychodzi 35 jak ktoś powyżej pisze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Ja płaciłam 40 zł za m2. Jak pytałam w Łomży to kładą od 35 zł w górę. Trzeba też odrazu pytać czy w cenie kładą cokolik lub listwy. Najlepiej odrazu wszystko spisać i ustalić, bo później co do czego to można się zdziwić:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

listwy i cokoliki są zawsze liczone oddzielnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Mi np. majester kładł łazienkę to zgodziliśmy się od całości 1700zł, ale robił też w tym półeczki co jest pracochłonne i sporo miał szlifowania kantów, w cenie tez wszystko po połączał, efekt całości super, jesteśmy zadowoleni. No tylko dość długo nam to robił ale to przez dokładność, więc jak dla nas co zależało nam na dobrej robocie to wybaczalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

to podajcie mi jeszcze cennik m2
1.paneli
2.terakoty
3.malowania
4.szpachlowania
5.tapetowania
6.murowania
7.ocieplenia budynku styropianem plus polozenie masy
8.ocieplenia budynku welna mineralna
z gory dziekuje za odpowiedzi

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

zadzwoń pod ten numer 785327668,szybko,dokładnie i nie drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

mysliciel80 bardziej chodzi o cene niz kontakt a ogolnie rowniez chce zobaczyc zdjecia np lub na zywo wykonane prace

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

ale jak zadzwoni poda dokładniejsze dane,wymiary to i ceny sie dowie łazienki są różne,to i ceny też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Martuśia, jak chcesz ,zeby robata był zrobiota bez kantów to ja z marudą mogę się tym zająć,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

oj nie nie nie maly..ty za maly a maruda hmmm nie wytzrymalby ze mna...jestem marudna pewnie bardziej od niego :))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

10 zeta godzina ale musisz batem lac,lub od calosci musisz tak przeliczyc zeby wyszlo mu max 10zl na godzine brutto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Do luftów ,za mały .do glazury za mały ,ale do terakoty to myślę ,że bym się nada i też bym Ci zrobił bez kantów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Odpowiedzi sporo, ale żadnej konkretnej, bo jak w łazience można liczyć metry kwadratowe? Jeśli biorąc za metr kwadratowy to również trzeba doliczyć wycinanie otworów, szlifowanie kantów, obróbka okna i jeśli są płytki z wzorkami czy szlaczki to również tego nie kupujemy na sztuki jak i nie robimy w tej cenie montażu no i podejrzewam, że montaż armatury łazienkowej, więc jak się szuka lipy to najlepiej z rubryki "tanio, szybko i solidnie" (tanio to wychodzą zapałki, najlepiej na sztuki, szybko to trzeba pchły łapać, a do tego solidnie to jakoś nie pasuje). A tak na marginesie to całkowity koszt zrobienia łazienki z montażem armatury mieści się w cenie od 2500zł do 5500zł. i najlepiej brać ludzi z polecenia a nie firmy gdzie pracodawca udaje że płaci a pracownik udaje że robi. Powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Konsul zgadzam się.
Nikt wam nie powie przed obejrzeniem łazienki i płytek ile weźmie za ułożenie m2.
Każda łazienka jest inna i w każdej dochodzi różna ilość prac dodatkowych, także cenę trzeba ustalać zawsze na miejscu, a najlepiej umawiać koszty za całą łazienkę a nie za m2.
I raczej rzadko można trafić kogoś kto pokaże wam na żywo wykonane prace, bo nikt was nie zaprowadzi do domu/mieszkania klienta, gdy ten już tam mieszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Majster - glazura

Witam. Szukam namiarow na osobe godnej polecenia, która ułoży mi glazure w łazience. Niestety kiedyś układał mi Pan z synem. Byłam bardzo zadowolona, ale niestety zgubiłam wizytówkę do niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

A gdize kupowaiłście glazurę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszt położenia glazury

Ewcia mam namiary do kolegi,który układa glazure itd. i robi to naprawdę profesjonalnie. Jeśli chcesz to podam tobie nrr tel

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org