piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przedłużanie włosów

Witam, słuchacie chciałabym przedłużyć włosy. No i chciałabym dowiedzieć się gdzie mogę zrobić to w Łomży? Gdzie zrobią to najlepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

na Mazowieckiej 1 obok Perfumeri Paryskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Podobno ta Pani z Mazowieckiej to oszustka, słyszałam kiedyś że na swoją stronę internetową skopiowała od kogoś zdjęcia, większość ludzi jak rozmawiałam to ją odradzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

a ja bylam tam pare razy i jestem zadowolona,i tanio i szybko i ladnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

zalezy jaka chcesz metoda, mam znajomą która dobiera kolor zamawia włosy ale to chyba ringi czy cos, i niedrogo bierze, z tym że "nie ma licencji i nie pracuje w salonie", a poza tym to pikus takie przedluzenie wlosow a w salonach sobie kupe kasy licza jak zonka chciala zrobic to w ch.uj chcieli i w koncu ta znajoma jej zrobila , zalezy jeszcze jaka dlugosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

wpm tanio? tzn ile?
To fakt w salonach kupę kasy biorą, ale chciałabym pójść do kogoś to zrobi to naprawdę profesjonalnie, gdzie nie będzie widać zgrzewów, że to włos sztuczny itp. A taka pani która nie ma żadnego certyfikatu to nie wydaje mi się, że ładnie i fachowo to zrobiła. No i przede wszystkim chciałabym że osoba która będzie przedłużać znała się na tym i mi doradziła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

a ja bylam w amelii na legionow i tez fajnie robia... nie idz tylko na dworzec pks studio MM tam zaspiewali mi 2200 zl myslalam ze mi oczy wyjda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

to ile zapłaciłaś na legionów? widać te zgrzewy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

nie bylo widac bylo super ...nie pamietam juz ale oplaca sie musisz sie przejsc i sie dogadac moge podac ci nr tel... 86 216-29-90

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Dziękuję:) może się wybiorę i pogadam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

bierze nieduzo tyle co za wlosy i za robote chyba 7 dhych ale nie robi na zgrzewy tylko na ringi, wlosy podobno mniej sie niszcza, a zonce trzymaly sie bardzo dlugo, to ze nie macertyfikatu nie znaczy ze gorsza bo to akurat pikus zrobienie tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

a wcale nie taki pikus bo trzeba dobrze doczepic z tego co czytalam na necie to jak zle sie doczepi to mozna dostac zapalenia i stracic wlosy... jakby chciala to by sobie jakis certyfikat zrobila na te przedluzanie ja np bym nie poszla do takiej osoby ktora nie ma papierka i robi sama z siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

No właśnie o to chodzi. Też mi się wydaję, że przedłużanie włosów to nie taki pikuś. Źle doczepione włosy,niszczą Twoje naturalne włosy. Też nie chce iść do osoby, która przedłuża sam z siebie, bez papierka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

dokładnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Pani Agnieszka Glinojecka na al. legionów świetna osoba . Polecaaam ;) narzeczona chwali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

nie sadze :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

glinojecka nie szanuje klienta... tyle powiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

wyobrazcie sobie,ze dzoniłam do zakładu do Pani Glinojeckiej,aby umówić swoją mamę na farbowanie. i mowie, ze chcialabym umowic na farbowanie, a ta osoba powiedziala tak... MOMENCIK DAM PANIA FRYZJERKE mysle sobie ok moze kosmetyczka odebrała. w koncu dala ma glinojecka i mowie powtórnie o farbowaniu, a ona tak DOBRZE PROSZE PRZYJSC BO JA NIE MOGE TERAZ ROZMAWIAC BO MUSZE WYDAC KLIENTCE PIENIADZE... poprostu żalll. i dlatego pytalam na forum o fryzjerow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

dlatego pytalam na forum o dobrych fryzjerow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

no też słyszałam że nie szanuje klienta p.Glinojecka

To gdzie w tej naszej Łomży można iść i profesjonalnie przedłużyć włosy??
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Powiedziala prawde ze wydaje pieniądze i nie mogła rozmawiać kinguśka Ty nie jestes najważniejsza . Mogłaś przyjść !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

słyszałam ze w amelii, ale szczerze powiem,ze nie bylam tam jeszcze... ale mozna zadzwonic i zapytac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

przemo91 to po co w XXI wieku sa tel... jeszcze bede chodzic i specjalnie zapisac... juz wielu osobom ja odradzilam i zrezygnowaly...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

aj...internet ten internet, jedna czy druga zrobila wlosy u kogos kto sie na tym nie znal wlosy zniszczyla i napisala pewnie ze ta metoda czy ta jest zla bo niszczy wlosy, nic nie niszczy co jest dobrze wykonane.
Ja przedluzalam wlosy u znajomej moge dac ci nr tel i ona ci poda adres swojej stronki, na ktorej ma zdjecia prac, bo ja nie paietam. Ja placilam 320zl, ale cena zalezna jest od ilosci pasemek. Wloski nosilam cos ok 4 miesiecy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

To podaj mi ten nr telefonu, może akurat mi się spodoba:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

509390561

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

ale wy jestescie glupie, hahahaha... nie potrzebuje certyfikatu, po chole*re jej wydac 1000 zl na kurs na ktorym sie nic nie nauczy wy baby zero rozumu, a te fryzjerki po zawodowkach niby lepsze hjaha leczcie sie idiotki, placcie ile chcecie a to samo miejcie a moja zonka i wszystkie kobitki ktore do niej przychodz nie narzekaja. Jezu po co ja tu wlazlem chcesz pomnoc czlowieku to... zalosne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

no właśnie po co Ty tu właziłeś i się udzielałeś???
Twoje zachowanie jest żałosne, nie będę tego komentować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

W Amelii na Legionów - nigdy więcej.
Miałam swoje pasemka bo moja fryzjerka ( ze śląska - spotykam się z nią w warszawie) nie miala czasu na warszawę.
Zanim dotarłam do domu - ściągnęłam trzy.
Pani załozyła ringi na dosłownie kilka włosków a zasada jest taka, że pasemko powinno być przypiete do mniej wiecej takiej ilości włosków jaka jest w tym pasemku.
Cena zależy głównie od rodzaju włosów.
Ja swoje kupuję w kucyku na alle i sama sobie robię końcówki do ringów z keratyny.
Owszem są gotowe pasemka już od 2 zł ale przestrzegam.
Jak tylko zejdzie silikon, którym są nabłyszczane - zaczynają się strasznie platać.
Włosy słowiańskie nosze nieraz rok - podciągam tylko pasemka, ewentualnie podcinam końcówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej - pod moim nickiem masz mój adres email.
napisz.

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

no ok odezwę się na pewno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

wpm, raz robi za faceta i jest ekspertem od budowlanki, innym razem jest kobietą co przedłuża włosy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org