czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry, niedrogi dentysta.

Witam szanownych forumowiczów. Tak jak w temacie, poszukuję niedrogiego, DOBREGO dentysty (niestety muszę zaleczyć kilka zębów.)

Jaka jest cena zaleczenia i wstawienia białej plomby u waszych dentystów?
Jaki jest czas oczekiwania na wizytę?




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

niedrogi to lipe robi , są tylko zdziercy :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

wyszyńskiego przychodnia;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

robciu, to zależy, co masz na myśli, mówiąc niedrogi :) Wiem, że można znaleźć, co zrobi za 80 zł, ale inni mogą zrobić to samo za 150. W sumie, to nie chciałbym wydać więcej, niż 100 za jednego zęba.

Fionix, a jak ceny na Wyszyńskiego?




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

jedz na Milano tam jest zawsze kilku dobrych zebistow))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

A wypełnienia kompozytowe też wstawiają? :)




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

ja polecam Pana Brzózke przyjmuje na kolegialnej nie jest drogi i jest bardzo przyjemny. polecam naprawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Nie ma kogos takiego jak dobry i nie drogi. Musialbys isc do dwoch: najpierw do taniego a pozniej do dobrego. Jesli chcesz znac moje zdanie to tylko i wylacznie Państwo Marciniak przy rondzie solidarnosci, może nie są najtańsi w Łomży, ale zdecydowanie najlepsi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Również polecam Państwa Marciniak! W porównaniu do innych stomatologów w Łomży, ceny mają naprawdę przystępne. Umów się do nich na konsultację, od razu powiedzą Ci co i za ile jest do zrobienia. Wtedy zadecydujesz czy chcesz u nich leczyć zęby, czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

ja osobiście polecam dr Głuszkowskiego. sama byłam u niego kilka razy i bardzo zadowolona jestem. z kolejnymi zębami na pewno do niego pójdę.
przyjmuje i na NFZ i prywatnie. ostatnio po 18 przyjął mnie na NFZ i dopłaciłam tylko 60 zł do plomby.
to jego strona :
http://www.nzozdentysta.pl/
przyjmuje na polowej. ma bardzo profesjonalny sprzęt

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

dr brzózka bierze 80 zl od zęba jak ktos leczy u niego wiecej zębów to np zastrzykow nie wlicza lub kamien za darmo robi naprawde nie drze kasy jest w porzadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Do mnie przyjdz. Po co leczyć wybiję :)Darmo na NFZ:) ehheeheh

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Pani dr Gocłowska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Czy jeśli opłaca się leczenie zęba przez NFZ, ale zechce się białą plombę, która nie jest finansowana przez NFZ to trzeba zapłacić u dentysty pełną kwotę wizyty i plomby, czy jest możliwość, aby NFZ pokrył koszty zabiegu, a prywatnie koszty białej plomby? Ile wtedy to kosztuje u Łomżyńskich dentystów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

ja u doktora Głuszkowskiego byłam na nfz i dopłaciłam 60zł do białej plomby

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

ja chce takiego co wyrwie zeba a ja nic nie poczuje,kiedys jak wyrwali mi zeba to prawie na zywca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

A ja byłam prywatnie i tez zapłaciłam 60 zł za światłoutwardzalną, bo na Długiej na kasę zaśpiewali mi 70 zł. ze zwyklą białą plombą. I po co płacić składki???

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

A ja byłam prywatnie i tez zapłaciłam 60 zł za światłoutwardzalną, bo na Długiej na kasę zaśpiewali mi 70 zł. ze zwyklą białą plombą. I po co płacić składki???

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Na ul Talesa. Wspaniała kobieta, przyjmuje na kasę chorych i prywatnie. Jest naprawdę bardzo dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

ja na NFZ dopłacałam 90 zł za ząb na wyszyńskiego w przychodni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

tutmirlajt, w jakim gabinecie zapłaciłaś za plombę 60 zł? Czy leczenie zęba + plomba tyle kosztują? Czy tylko plomba?




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

no właśnie, a leczenie kanałowe? + plomba_?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

wiecie co to jest smieszne chodzic na kase chorych i doplacac 90 zl to nie prawda ta kase dentysci biora sobie w kieszen ja jak bym miala isc na kase chorych i zaplaic 90 zl to to samo co bym prywatnie poszla i jeszcze taniej by mi wyszlo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

ludzie robiliscie w lomzy kanałowe ? 3 kanaly? gdzie mozna niedrogo to zrobic? poniżej 200 zł?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

poniżej 200 w Łomży? nie słyszałem, w tym śle.. Białymstoku to jeszcze ale u nas?

a kto chodzi na Wyszyńskiego? ludzie? babka mi zęba robiła to myślałem że się udławię tyle wody miałem w ustach ostatecznie mi wargę maszynką rozcięła, tak to jest chodzić na NFZ-et co innego prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Jak się ostatnio orientowałem to było powyżej 200zł za 1 kanał w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Darck, chyba coś Ci się pomyliło :) 200zł za 1 kanał? Ząb trzykanałowy, do tego plomba, ze dwie wizyty- i co, na jeden ząb wydasz ok. 1000zł? 200zł to może wszystkie kanały kosztują w zębie (2-3, zależy). :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Ja w wakacje robiłam u Pana Wyszyńskiego na Por. Łagody kanałowe, 3 kanaly po 50 zł każdy. Super mi zrobił i nawet znieczulenie dawał bo nerwy nie zdązyły się zatruć a zależalo mi na czasie. Za plombe białą 100 zł brał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

tam nie chodzi tanio, zrobi kanałówkę ząb siedzieć będzie rok-dwa lata, albo jak jakaś pindor to skażenie i płać jeszcze za antybiotyk, ja tam wychodzę założenie że lepiej jest iśc do dobrego z renomo, trochę wybulić ale ostatecznie zapomnieć którego zęba robili na lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09-02-12 07:08
poniżej 200 w Łomży? nie słyszałem ...

jak nie słyszałeś to poczytaj temat : Bardzo ważne -

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=482619&t=482619


... robiłem tam w maju 2011 , do tej pory jest wszystko ok




... a u "Pana Wyszyńskiego na Por. Łagody kanałowe, 3 kanaly po 50 zł każdy. " + 100 to 150+100= 250

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Polecam panią dr Jakubowska przy ulicy Wyszyńskiego 18, Tel: 86 219 03 21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

na Kieszkowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry, niedrogi dentysta.

Gabinet Fabjańscy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org