czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
konsultacje w pisaniu prac

Oferuje wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących pisania prac naukowych, m.in. prac licencjackich, prac magisterskich, prac zaliczeniowych.

Jeśli pisanie prac licencjackich czy magisterskich wydaje Ci się zajęciem skomplikowanym i czasochłonnym, skorzystaj z mojej pomocy! Moje doświadczenie w obszarze edukacji oraz indywidualne podejście do Klienta sprawią, że pisanie pracy będzie proste i przyjemne.

Moją dewizą jest fachowość oraz profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań. Stawiam na wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność i zadowolenie Klientów. To włąśnie u mnie uzyskasz pomoc jakiej oczekujesz!

kontakt: prace_1234@interia.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

No tak, ale twórczej pracy, którą ma wykonać np. student, nie da się nijak pogodzić z nachalnym marketingiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

Kryptoreklama nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

feliks ...

Oczywiście, że autoreklama. Nieuczciwa; chociaż podobno bywają przypadki, że komuś trzeba pomóc (choroba, jakiś inny dramat, itp) - ale nie żerować albo na czyimś lenistwie, niezaradności czy nadmiarze czyichś pimniędzy + lenistwie! A potem tacy z łapanki absolwenci rządzą tym Krajem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

nie polecam jej pomocy, napisała mi prace maturalną i nie zdałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

chyba Pan mnie z kims pomylil ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

co się teraz wypierasz, jak żaba błota ?

siostrze mojej z gimnazjum napisałaś wypracowanie domowe i też była kicha !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

wdzisz tylko jak maturalnych nie pisalam tylko glownie licencjackie i magisterskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

nie ściemniaj , Ty wszystko łapiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

Ta cała "marta...", która nie potrafi pisać poprawnie w jęz. polskim uzurpuje sobie być kompetentną osobą w zakesie pisania prac dyplomowych?!? Skandal!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

Śledzić można między innymi strony takie jak redaktor-online.pl, gdzie pojawia się wiele osób, które chcą pisać prace na zaliczenie. Im więcej będzie tam zarejestrowanych osób tym większa szansa na to, że do danego tematu uda się faktycznie dobrego autora dobrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

A jak to potem rozliczać, hmm? Pytam dla kolegi :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

O terminowość oddawania prac dba między innymi serwis redaktor-online.pl, gdzie jest obecnie wielu autorów więc będzie też większa szansa na to, że uda się znaleźć kogoś kto w konkretnym temacie będzie w stanie sobie dobrze poradzić i przygotowana praca będzie na wysokim poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

The editor-online.pl website, where there are currently many authors, among others, ensures the timely submission of works, so there will also be a greater chance that you will be able to find someone who will be able to do well in a particular topic and the prepared work will be at a high level. basketball stars

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

Ważne jest, aby podkreślić, że prace naukowe powinny być wykonywane zgodnie z zasadami wordle etyki akademickiej. Zawsze zachęcam do samodzielnego i odpowiedzialnego podejścia do pisania prac naukowych oraz do zapoznania się z wytycznymi i regulacjami swojej uczelni w celu uniknięcia naruszenia zasad uczciwości intelektualnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konsultacje w pisaniu prac

Cryptocurrencies have gained immense popularity in recent years, providing users with a decentralized and secure digital financial system. However, like any technology, crypto platforms can encounter issues <a href=\"https://sites.google.com/view/cryptocom-loginissues/home\">Crypto.com Login issues</a> | <a href=\"https://sites.google.com/view/wwwhex/home\">Hex.com</a>

Crypto.com login issues | Crypto.com login issues


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org