czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupić najtaniej soczewki

jak w temacie ... nie chodzi mi o allegro... chodzi mi o najtanszy sklep w Łomży z soczewkami... pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić najtaniej soczewki

rossman

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić najtaniej soczewki

W Łomży nie ma tanich soczewek a te z rossmannu to się nadają do d..y, najlepiej jest zamówić na allegro ja za 6sztuk ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus place 59zł z przesyłka gdzie w Łomży są po 99zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić najtaniej soczewki

widzialem wlasnie na allegro Ciba Vision Optix aqua 6szt za 57zł u nas w optykach trzeba zaplacic za 1 szt 20 zł ( połowa ceny za to samo )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić najtaniej soczewki

Na rynku ruskie mają po 5 złotych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić najtaniej soczewki

Ja kupuję soczewki miesięczne w Rossmanie i bardzo je sobie chwalę, a cena 19'99pln.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić najtaniej soczewki

Nie jestem pewna, czy soczewki z drogerii to dobry wybór? Ja od kilku lat stosuję soczewki Intro+ zarówno w pracy jak i przy codziennych, domowych czynnościach. Polecił mi je mój optyk-może ty też wybierz się do specjalisty po poradę odnośnie soczewek? Nikt inny ci lepiej nie doradzi. Z resztą poczytaj na: http://zobacztozjzo.com.pl/intro.html czym warto kierować się przy wyborze odpowiednich soczewek i jakie są w ogóle ich rodzaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org