czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Szosa Zambrowska 56(koło ronda) gorszego już chyba nie ma.Wziął ode mnie pół wypłaty i nic nie zrobił.

OSTRZEGAM NIE JEŹDZIĆ DO NIEGO!!!

kant i oszust wg mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

To jedz do Jarnut i weż ze sobą ze dwie wypłaty i też Ci nic nie zrobi,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

A to zdziercy! Ja też nic nie zrobię ale tylko 100 wezmę jak coś to dawać namiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Do autora Pasztetbabci, albo jesteś nierozważny i szalony albo szukasz wrażeń, na twoim miejscu dzwonił bym szybko do administratora forum o usunięcie twojego postu i modliłbym się aby mnie ( czt. ciebie ) właściciel danego warsztatu nie oskarżył o zniesławienie i straty finansowe oraz moralne spowodowane pseudoreklamą wystawiono przez Ciebie bo wtej chwili podając dokładny adres warsztatu z tekstem cytuje:

Autor: pasztetbabci (---.play-internet.pl)
Data: 14-12-11 17:24

Szosa Zambrowska 56(koło ronda) gorszego już chyba nie ma.Wziął ode mnie pół wypłaty i nic nie zrobił.

OSTRZEGAM NIE JEŹDZIĆ DO NIEGO!!!

kant i oszust wg mnie.

Narażasz firmę tjw. za co grozi art. 24 par1 KC

Jeżeli czujesz się oszukany przez pewną firmę lub osobę od tego służą sądy oraz Stacje Kontroli Pojazdów.

powodzenia

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

A jakaż to "Stacja Kontroli Pojazdów" służy klientom czującym się oszukanymi przez dany warsztat samochodowy?
A może autor tego tematu ma wystarczające dowody na nierzetelność usługodawcy i dlatego zdecydował się na publiczną krytykę tegoż? Teraz do sądu może iść tylko ten, który poczuł się zniesławiony.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Jezeli chodzi o tego pana co ma w garazu swoim warsztacik, to ja nic zlego na niego nie moge powiedziec. W moim dobrze wykonal robote i nie zdarl z kasy. :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

A który najlepszy?

http://londonay.com/LM4949
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529
http://MixReq.com?ref=1247262
www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

eh paplik po 1 Stacja kontroli pojazdów posiada nie tylko diagnostów ale również mechaników którzy sprawdzą stan pojazdu i silnika, wystawią zaświadczenia na której podstawie może ubiegać się o odszkodowanie od właściciela warsztatu.
po 2 Nawet jeżeli autor ma dowody to właśnie od tego służą sądy a nie fora publiczne, może akurat autorowi tematu w warsztacie nie zrobili należycie pojazdu, lecz kolejnych 10 klientów jest zadowolonych. Wtedy dzieje się tak jak to w poprzednim poście opisałem.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

zebrowiak jaki znawca prawa pfff... a pewnie po zawodowce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

prezes ..... sam miałem nieprzyjemność z tego tytułu.
A zresztą nie moja sprawa
resztę pozostawię bez komentarza

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Jakie zaświadczenie uprawniające do ubiegania się o odszkodowanie i w jakiej Stacji Kontroli?! Piszesz brednie.... Nie ważne, że dany usługodawca wykona 10 robót dobrze, bo jeśli choć jedną spieprzy i przy tym oszuka to ofiara tego postępku, jeśli ma na to dowody, ma prawo twierdzić o nim jak najgorzej.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

O tym Panie mogę tyle powiedzieć, że jak mi wymienił kiedyś tłoczek przy tarczy hamulcowej, to zapomniał odpowietrzyć hamulce i wjechałem innemu Panu w tyłek. Cała "przyjemność" kosztowała mnie 3000. Czy naprawiałem jeszcze u niego...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

jezeli chodzi o mechanika to nie bede sie wypowiadal lecz chce ostrzec od najgorszego gazownika w lomzy na al.legionow za jednostka wojskowa tam co skutery oszust i kanciarz biora kase za to czego nie wymieniaja i w dodatku jeszcze poskladac do kupy nie umieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

no to ja tak twierdze o tobie paplik mało 8 wiesz. Przejedź się do stacji diagnostyczenej na starych kupiskach szosa na Ostrołęka zapytaj się czy mogą ci zrobić diagnostyke bo mechanik chyba źle zrobił i poproś o opisanie stanu technicznego np.
a hu.... szkoda mojego czasu ze smarkanym się nie najesz z peplikiem nie dogadasz.
Cała Łomża jest pos.. widać to po forum

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Od kiedy sie jedzie do Ostrołęki przez kupiski ;o?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Jak raz byłem tam na szosie zambrowskiej i spytałem się ile weźmie za wywiercenie 3 otworów pod pompę wspomagania w polonezie i rzucił mi cenę 600zł to zdębiałem... Pojechałem do kolegi który miał kanał i prąd, wiertarka w rękę i po mniej niż 10 minutach robota skończona, nie musiałem nawet nic odkręcać a koleś chciał za to 600zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

prezes38 - jadac od Lomzy to w Kupiskach Starych po lewej jest szosa na janowo(jak sie nie myle), a po drodze do ostroleki masz Janowo. Czyli wychodzi zebys pomyslal troche zanim cos napiszesz.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

P Kurak cała wypłata a straty na 3 wypłaty ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Re: zebrowiak

I co z tego, że stacja diagnostyczna zbada samochód i wystawi kwitek, że coś jest żle? A poza tym takie stacje sprawdzają stan techniczny pod kątem bezpieczeństwa używania pojazdu w ruchu i nie stwierdzą wady naprawy silnika, czy innej skrzyni biegów... Dla sądu nawet nie jest w 100% wiążąca opinia biegłego, nie mówiąc o jakimś diagnoście ze stacji.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Osobiście popieram autora tematu też miałem z tym mechanikiem problem

kiedyś podobny.

Dokonał niewłaściwej naprawy samochodu, po czym musiałem jechać do innego mechanika, a tamten z szosy wymienił mi nie potrzebnie część dobrą i
jeszcze za to dużo zapłaciłem.

2 krotny koszt i czas...nie chciał wystawić faktury od ręki,

wiec potwierdzam,że to psedo specjalista i też odradzam takich mechaników!

jeśli znacie podobnych napiszcie,po co do takich jeździć tracić czas i pieniądze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

oczywiście naprawy dokonałem bez problemu u innego mechanika:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

Matrcin1234 dzięki że mnie popierasz:) taka prawda o tym mechaniku i tyle.Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy mechanik samochodowy!!!!

więc dziwi mnie ,że mechanicy którzy mają tak długo swoje warsztaty samochodowe nie mają pojęcia o naprawie.
Nie zawsze starszy oznacza lepszy już się o tym przekonałem .
Myślę ,że nie tylko ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org