czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Salony fryzjerskie w Łomzy.

Jakie salony polecacie? W których byłyscie, jak cenowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

"Alek" na Sadowej albo Panią Izę na Piłsudskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Jak cenowo- pytasz.
To ciekawe pytanie. Nie widziałam w żadnym salonie fryzjerskim cennika usług. Zamierzam się z tym przejść do PIH, bo uważam, że przepis umieszczania cen towarów i usług w widocznym dla klienta miejscu dotyczy także zakładów fryzjerskich. Łomżyńskie zakłady tego przepisu nie znają.

Ja nie polecam żadnego salonu w Łomży. Nie wszystkie zakłady jeszcze poznałam, ale te kilkanaście, z których usług korzystałam, są do niczego- układać włosy, albo zrobić pasemka to może potrafią nasze panie fryzjerki, ale dobrze (!) ściąć włosy- to już przekracza ich umiejętności. Ja z żadnego salonu nigdy nie wyszłam zadowolona. Bardziej mi się opłaca jechać do Warszawy. Większy koszt, ale ile można zaoszczędzić nerwów.

Ale chętnie czekam na Wasze propozycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

salon na ul.długiej u eweliny polecam:)
byłam i jestem bardzo zadowolona:)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

ja polecam nad marzeniem i tam to upięcia itp, a malowanie i resztę na kazańskiej w Jolancie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

salon EWELINA rzecz jasna na długiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

polecam pania Agnieszke z hotelu gromada na I pietrze. mila i sympatyczna obsluga, cenowo tez przyzwoicie. z jej uslug korzystala doda przed koncertem w lomzy i nie narzekala. nawet po uczesaniu zrobila sobie z pania Agnieszka zdjecie. czesala mnie ta pani do slubu i bylam bardzo zadwowolona. fryzura przez 2 dni sie trzymala. potrafi dobrac fryzure. farbowanie itp tez zawsze super. namiar:862165451 to do recepcji hotelu i tam prosic o polaczenie z zakladem fryzjerskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Pani Beatka w salonie JOLANTA na Niemcewicza!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Anka z ul.krótkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Pani Iza jest ok na Piłsudskiego oraz "Sonatta " na Bronieskiego

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

a byłyscie w salonie na mazowieckiej Laura ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

no i jak tam dziewczyny? chcialabym poznac odczucia innych na temat tego salonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

zdecydowanie polecam panią Marlenę z salonu Sonata. doprowadziła mi włosy do normalności po spaleniu włosów przez warszawskie salony. kolor i ścięcie jest takie, jakie chciałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

czekam i czekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Justyna z Żeromskiego :)

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Salon EWELINA na ul. Długiej super fryzury robią POLECAM!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

to zadna z Was nie byla w Laurze ? byłam tam i jestem ciekawa czy macie podobne odczucia jak ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Pati4 : czyli jakie??? podziel się proszę !!!


---------lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich-----------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Pati4 a moze tam pracujesz??jeslichcesz wiedzic co klienci o tobie mysla ja uwazam ze lepiej zapytac ich w zakladzie niz na forum :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

nie nie pracuje he przyjechalam z zagranicy i na szybkiego szukalam salonu by sciac i pomalowac wlosy. I trafilam tam. Nie bylam przekonana ale to byl jedyny salon ktory wcisnal mnie na ten termin ktory chcialam. I powiem szczerze ,ze mam pozytywne odczucia. Obsluga mila, czulam sie jak wsrod kolezanek. W koncu uzyskalam kolor ten jaki chcialam i co najwazniejsze zapłaciłam niedrogo. po miesiacu ponownie przyjechalam do Łomży i wybralam sie po raz drugi do nich. Rezulatat jeszcze lepszy. Pogaduchy, zarty , szybko i niedrogo. Nie znam nikogo kto tam by jeszcze oprocz mnie chodzil wiec postanowilam zapytac tutaj Was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

ja mam swoje fryzjerki jedna pracuje w zakladzie na kazanskiej i jestem zadowolona bardzo a druga ma swoj zaklad na mazowieckiej i tez nigdy nie moglam narzekac

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

Chodzę tylko w dwa miejsca (w zależności od tego, kto jest w stanie przyjąć mnie dosłownie za chwilę) i zawsze wychodzę zadowolona. Albo na Księżnej Anny 2, albo do Państwa Włodkowskich na Wyszyńskiego. Polecam.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

pati 4 zgadzam się z tobą w 100%.też jestem zadowolona z ich usług i atmosfery jaka tam panuje ,rewelacja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

polecam salon fryzjerski Sonatta p.Moniki ul Broniwskiego,zawsze jestem zadowolna z jej uslug,bardzo mila atmosfera,naprawde godny polecenia

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

najlepszy salon w mieście Łomża w jakim bylem: new look ul. ks. Janusza. miła obsługa i pełen profesjonalizm POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

dobry salon fryzjerski polecam na kazanskiej familia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salony fryzjerskie w Łomzy.

polecam "studio fryzur" na al. Legionów 12

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org