piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Restauracja

Może polecicie mi jakąś dobrą restaurację ,do której mógłbym wybrać się z rodziną . Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

4 pory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

amadeus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Pod Gruszą,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Na Piłsudskiego restauracja Savana,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Żadna z powyższych, wstyd.

W Łomży jest tylko jedna prawdziwa restauracja i to jest Retro na Nowogrodzkiej.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Polecam Restauracje Panorama w Nowogrodzie są po kuchennych rewolucjach także będą się starać

Ps. Lepszego miejsca na wypad rodzinny nie ma w Łomży i okolicach, Piękny widok, jeżeli chodzi o menu to polecam golonkę bądź szczupaka smażonego. Wiem sprawdziłem w niedziele z rodziną dzieci miały gdzie pobiegać (duży ogród).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Panie Krzysztofie,Do Savany bedzie Panu najbliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Retro , dobra kuchnia i fajny klimat :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

kawiarenki z fast foodami na dworcu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Ja polecam Perłe na Piłsudzkiego. Dobre jedzonko i miły klimat .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

właśnie o to chodzi iż w/w restauracje są mało promowane w internecie.... ale to się zmieni... :) pewien portal pozyskuje już ludzi kluby i.. restauracje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

better/3wymiar/tenpub (czy jak ci tam jeszcze) kręć kebaba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Amadeusz? jeśli tak na co dzień tak podają jak jadłem prawie rok temu na weselu to bym nie ryzykował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Labirynt super jedzonko i klimat też, moi klienci zawsze tam śpią i jedzą każdy zadowolony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

nenufar
A ty zawistny Zambrowiaku (z internetem Dipola) siedź na dup.. i udawaj że jesteś fajny

Zambrowska mentalność nawet forum Łomżyńskie dosięga...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

może nie jest to restauracja ale byłam tam kilka razy na deserach wszelkiego rodzaju i są naprawdę godne spróbowania chodzi mi mianowicie o niedawno otwartą "Vanilla"chyba tak to się pisze . lokalizacja :4plus ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

tylko retro!szef kuchni trzyma standart,dobre steki,poledwiczki,polecam rosół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

panie G.
do twojej wiadomości:
1.nie jestem zambrowiankĄ,
2.nie interesuje mnie skąd mam net w pracy,
3.w domciu w Z.też nie ja za to płacę,
4.zawiść to chyba jedno z Twoich ulubionych słów;powodzenia życzę,
5.kręć kebaba.

Over.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Polecam Tobie Chojny jak jedziesz na ostrołęke bedzie stacja Orlen a połączone z tą stacja karczma tam polecam świeże wszystko dobre ceny nie są aż tak drogie . Ps wiem że może widok zewnętrzny odstrasza ale w środku co innego Polecam .

Co chciałeś chłopczyku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

JA POLECAM RETRO W CHOJNACH TEZ DOBRE JEDZENIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Wiecie co? Byłem w Nowogrodzie i ? na przyjęcie zamówienia czekałem około 30 minut a na podanie 50 minut, napoje ciepłe,a woda z cytryną - masakra ,chyba kranówa ,nigdy wiecej tam nie pojadę,a miało być tak fajnie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Ja wolę zamówić jedzenie z dostawą do domu ze sprawdzonego miejsca, niż iść do restauracji. Zawsze zamawiam z takiej strony https://daily.pl/ . Po prostu szkoda mi czasu na wybranie się do restauracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Polecam 4 pory i Savane. Pozdrawiam forumowiczów.

Daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

A jest jakaś miejscówka, żeby zjeść dobre sushi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

A może warto się wybrać do Bubbles Bar w Warszawie? Myślę, że tam znajdziecie się z świetnym klimatem, pysznym jedzonkiem i możecie zasmakować bąbelków z całego świata. Jeszcze nie byłam tam ale od znajomych słyszałam o tym niezwykłym miejscu. Niedługo wybieram się do stolicy, także chętnie tam wstąpię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

4 Pory Roku jest w ogóle restauracją ?
Co tam można zjeść oprócz pizzy i pasty (... makarony gotowce, nie robione na miejscu a i do tego gotowane na jakiś czas przed podaniem) plus kilka rodzajów sałatek ... i to wszystko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Pod Gruszą jest spoko

:D :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Zapraszam do Warszawy na zwiedzanie pięknego miasta i na przepyszne jedzenie do Restauracji Pianka. Dla dzieci polecam włoską pizzę, a dla Ciebie i żony burgery i niesamowite piwo. Wnętrze bardzo nastrojowe i przytulne. Pragę zauważyć, że restauracja czynna jest całą dobę, więc nie musicie się martwić, że macie ograniczony czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Byłem, strasznie drogo i do tego niesmacznie :)
Nie polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja

Nie mam rozeznania w tym temacie za bardzo. W związku z tym raczej ciężko będzie mi pomóc...

Życie, mój synu, to jakby pierwsza rozgrywana przez ciebie partia szachów. Kiedy zaczynasz rozumieć, o co w tej grze chodzi, okazuje się, że już przegrałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org