czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Proces rekrutacji do Policji

Witam, widzę, że został usunięty temat odnośnie MS.
Dlatego chciałam założyć nowy wątek dotyczący całej procedury przyjęcia do Policji.
Ja osobiście jestem po wszystkich etapach dlatego jakby co służę pomocą, nowym kandydatom.
Niestety jestem zmuszona zrezygnować z dalszego ubiegania się o przyjęcie choć ponoć miałam szanse na 30 grudnia, ale cóż życie różne płata figle.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

noto napisz dla wszystkich jak to bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Jeb** psy!!!Zostań tak jak Jasiu szeryfem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

idz do ITD tam zarabiaja kolo3 -4 tysi i nikt ci nie ubliza w pracy a zawod tak samo utrudnia zycie ludziom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Sam proces jest tak głupi że biorą teraz albo farciarzy albo gamoni.
Przykład: 14 manadatów w ciągu 10 lat zadecydowało o odmowie przez komendanta.
Przykład: CZłowiek karany za pobicie - przyjęty do MS
Przykład: Podejrzenie o posiadaniu ładunków wybuchowych - komendant przyjął i puścił do kolejnego etapu MS

To jest popierdolone że gamonie idą do policji ze zrobioną świeżutko maturą - w szkole wieczorowej heh bo taki był wymóg żeby mieć maturę, bez języka obcego, bez sprawności fizycznej.


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Stary pieprzysz głupoty i starasz się wyładować swoją złość,bo Ci się nie udało. Spokojnie,wyluzuj przeciez nie każdy musi być policjantem... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Nie założyłam tego wątku żeby co poniektóre osoby się wypłakiwały, że nie zostały przyjęte a po to aby pomóc nowym kandydatom przebrnąć przez kolejne etapy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Nie pomagaj im!. I tak 55% policjantów to gamonie którym zabierano kanapki w szkole,a teraz chcą się wyładować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

no to czekamy na opowiesc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Katiia87 , a co Ty z opieki społecznej jesteś czy święty mikołaj ?
Takie tematy nie mają sensu. Jak ktoś chce dostać się do okreslonej pracy to sklada dokumenty i przychodzi na określone etapy rekrutacji. Albo przejdzie wszystkie etapy i się dostaje albo nie i dostaje się kto inny. Prawo dżungli... W jakim niby celu założyłaś ten temat i jaka ma być niby ta Twoja pomoc ? Pójdziesz za kogoś na jeden z testów albo na komisję lekarską?
Temat do kosza. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

MasaViV a sam zapomniales jak zlozyles podobny watek i sie srales jak to bedzie, a teraz to co dostales sie i boisz sie konkurencji, czy jestes samolubnym egoista i nie chcesz pomagac?
To Katii sprawa, chce pomagac niech pomaga - milo z jej strony. Wolny kraj mam w koncu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

cioty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

MasaViV - piepszysz sam głupoty.
Jak tu można mówić o złości mojej ?? ja się nie denerwuję tylko piszę jak jest. Złożysz papiery i czekasz na decyzję komendanta - taka jest procedura, jak Cię niby komendant (a wygląda to na osobę upoważnioną przez komendanta) wrzuci na bęben po peselu i całej reszcie dopiero decydują czy Cię w ogóle dopuścić do MS, a nie że skłądasz i czekasz.
Możesz czekać ile chcesz jak się nie odezwą do Ciebie to znaczy że ktoś już zadecydował Twoim losem, albo potrzebują mniej inteligentniejszych niż Ty.


Nie ukrywajmy że połowa co dostała się do milicji to koneksja rodzinna, albo zaczynałą od stażu a potem skłądała papiery podpinając że już pracowała w policji jako osoba cywilna.
Prawo dżungli to na MS jest a w papierach to już farcik, albo konekse.

MasaViv - a ty tam co robisz bo już zapomniałem dalej w zime chodniki pilnujesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Z_W_S_Z_E I W_S_Z_Ę_D_Z_I_E P_O_L_I_C_J_A

J_E_B_A_N_A B_Ę_D_Z_I_E !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

prezes504 zgadzam sie z toba to jest budżetówka znam kilku ojcowie byli w milicji i dla tego tylko chlopaki dostali sie do policji, co nie znaczy ze sa madrzejsi od tych co przychodza z ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

u mnie połowa rodzinki to wojskowe albo milicyjne i jakoś mnie nie ciągnie do tego bagna, jak chcesz pomagać ludziom to lepiej jak weźmiesz się za odśnieżanie i dopiero będziesz mieć szacun u ludzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

tej mądrości życiowej nauczyła mnie pewna stara cyganka z dworca, Pomożesz sama sobie i innym ludziom jeśli nie wstąpisz do Policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji


Cel: Szybka emerytura
cechuję się długą pałą, krótką spluwą i świeci na niebie ...
Zazwyczaj jest to czlowek bez większych ambicji i wyksztalcenia.
Przeważnie stosuje agresje w rodzinie , gdy spieszy sie do biedronki na zakupy zapala swieczki na dachu. Jest na służbie więc jest zawsze twardy nawet wsród alcapone , chroni go ubranie i kilka zapisów w kodeksie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

katia87, powiedz lepiej jak przejść MS, bo reszta nie stanowi problemu. Sam przeszedłem do MS i koniec. I w teście wiadomości ogólnych wiadomo o co chodzi, w teście sprawności wiadomo, ale o co chodzi psychologom??? Znam gościa, który ćpał a teraz jest policjantem. Może ja coś wezmę, to mnie przyjmą.... :) ciekawi mnie jak wygląda profil policjanta u tych psychologów. Pytam tylko z czystej ciekawości. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

no no też się naćpaj, on pewnie miał dobre gadane jak się naćpał, a i musisz dobrze naparzać pałą, żeby unicestwić groźnego bandziora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

http://www.youtube.com/watch?v=ANV89bDO0Cc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Jak nie potrafisz nic to wstąp do policji. Tam nie trzeba żadnych umiejętności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

przed chwilo blagalem k;;;;; zeby mimandatu nie wipisywali uj im w dupe do kmendanta glownego sie zglozse o anul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

Mam nadzieję, że "pińcet" dostałeś hehehhehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

RADY DLA TYCH ,KTORXZY CHCA PRACOWAC W POLICJI::::::::::::::::::::::::1/ SZUKAC INTESYWNIE PLECAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten kto wie o czym pisze to sie dostanie :))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji


Aktualne testy do policji

928 pytań z odpowiedziami z wiedzy ogólnej
Multiselect - poradnik jak odpowiadac, SZESCIANY gdzie mozna je pocwiczyc
Wywiad, poradniki, wzory itd

100% Pozytywnych opinii

testydopolicji@op.pl
gg 6775028
tel 666 194 944

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proces rekrutacji do Policji

a plecak pełen kanapek !!! :) i uraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org