czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Witajcie.
Pewnie niejednemu z Was obiły się już o uszy spotkania łomżyńskich "rajdowców". Odbywają się przy dworcu PKS (obok torów jest taki ładny kawałek drogi). Wczoraj tam byłem, pełno ludzi, fajne bryki i fajny klimat. Uważam, że lepiej żeby próbowali się tam niż na ulicach... Całą zabawę zepsuły PSY...

H W D P

Mr S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

nie H W D P

...tylko Ch W D P

...szanujmy polszczyznę :-D

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Moj drogi, pisze sie ChWDP.
Indar
ChZŁ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

dla niezorientowanych pozwole sobie na małe przetlłumaczenie:

Chwała Wam Dobrzy Policjanci .

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

:D

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

XtraVert: właśnie o takie wyjaśnienie tego skrótu mi chodziło. Nie mam nic przeciwko policji - szanuję ich pracę, jednak czasami zdarza się coniektórym lekko "przegiąć".

Pozdrawiam WSZYSTKICH policjantów

Mr S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

nie wiem czy psy popsuły zabawe - po prostu paru frajerów zarobiło po 400 zlotych mandatu i ma problem. Gdzie znaleźć jakąś robotę aby te mandaty opłacić. A na dodatek starzy jak się dowiedza to autka już nie dadzą. Fajny kilmacik będzie jak stary w pory zajrzy po wizycie komornika. Z tego co wiem policjanci już szykują sobie większe ilości mandatów. Przecież teraz według ich mnistra 50% z tych mandatów na iśc na policje . Więc będzie okazja aby zwiększyć budżet policji. A jaka motywacja ,a frajerów na pęczki obok dworca PKS taki fajny kawałek drogi.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Tego wlasnie bylo trzeba w naszym smutnym miescie. Bylem widzialem.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

masz racje NBNF w koncu cos w lomzy sie dzieje i to cos na duza skale.. ja tez bylem w tym korowodzie samochodow bylo ich duzo a najlepsze bylo to jak jechalismy 20-30km/h przez legionow a pozniej na pilsudzkiego dwa pasy zajelismy i kto tylko mogl to sie wychylal z samochodu a kto mial tube w bagazniku to bagaznik utwieral.. ale byla Jaazdaaa. Goscie z Ostroleki i Zambrowa nawet poprzyjezdzali na te wyscigi... tylko jak wiecie Psy wpadli ale coz i tak bylo warto cos takiego przezyc... wkrotce kolejny ale czekamy az to all ucichnie i wybierzemy takie miejsce gdzie nie bedzie psow...... a na tej rewolucji byl nawet facet zradia wiec pelny czad


SZYBCY I WŚCIEKLI ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!!!!! (lomzynska edycja hehe ;] )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

policja byla, bo to ich obowiazek i za to nie mozna miec do nich pretensji. Taka praca.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ja tam jestem za. Niech uzyskają jakieś pozwolenie i niech jeżdżą, chętnie popatrzę.

Pozdrawiam Indara :-)

Mr S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

To może coś z AŁ zrobimy ponownie, podobnie jak na Fadomie??

Pozdrawiam
Marcin DYZIAK Jasiński


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

voyager nie podzielam twojego zdania, psów na takich imprezach nie trzeba, niech lepiej pilnują przysłowiowego krawężnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ciekawe, czy byłbyś tego samego zdania, gdyby ktoś Cię na takiej imprezie rozjechał? Inne będą głosy, gdy ktoś się (uchowaj Boże) tam rozwali swoją magiczną bryką.

Są sposoby na legalne organizowanie takich imprez. I wtedy policja nie przeszkadza.

Pozdrawiam.
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Rozpieszczone zasrańce szpanują ojcowskimi brykami. W razie nieszczęścia lement: "szkoda chłopaka, taki młody, rozjechał kogoś ale nie chciał - to przypadek". Nie wypowiadam się o wszystkich, ale niektórych znam - chwasty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

AŁ to ten przygłup co jeżdzi starym Fiatem 125p zarobił tez mandacik- przywódca dupków.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

po pierwsze vojager to ty jestes idiota, przygłup i frajer itp. po drugie ludzie ktory to organizuja są tymi samymi ludzmi co zorganizowali impreza na fadomie to dla wiedzi tych ktorzy by tego nie wiedzieli !! i nalezy im za to podziekowac przynajmniej ja to robie !! impreza była zajebista !!! nie było jeszcze takiej !! ja tez byłem na wyscigach i pozniej na " protescie " bo był to protest przeciwko sukom !! napewno to nie pierwsza taka impreza zarowno legalna jak i nie legalna i zapraszam wszyskich bo warto !! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hujciwmózg tak powinieneś się nazywać i ta zgraja przypałóww którym udaje się załapac na tatusia fure, albo pojeżdzić starym gratem z ambicjami na Mercedesa. Tylko za co. A odnośnie protestu kopnij się w dupe i swoich kumlpli może ktos was miernoty zauważy. Do niczego się nie nadajecie. Jesteście miernoty bez przyszłości i perspektyw więc na siłę stwarzacie sobie iluzję lepszego swiata. A tu co rozpłynęło się i gówno zostało a ty w nim.

sabat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do sabat: A ty masz perspektywy na przyszlosc??
do voyager: Zanim cos skomentujesz to dobrze zweryfikuj swoje wiadomosci wykorzystane w wypowiedzi. AŁ = automobil klub łomżyński.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ooo i panowie sie poklocili, hehe...

sayra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

sabat wiesz co ci powiem?? moj nick bardzo dobrze do ciebie pasuje !! z takim podejsciem do zycia i z taką gadką powinienes siedziec w domq i nie dawac znakow zycia !! jestes normalnie popierdolony !! po pierwsze sam jestes przygłubkiem ( co widac ) po drugie co ciebie interesuje kto jaki ma samochod ??? kazdy ma taka jaki ma!! i czy to jest marcedes czy maluch to jest samochod i ciebie to nie powinno interesowac !! po trzcie odnosnie protestu ( powiem ci tak huj ci do tego ?? ) ktorko i na temat jak cie nie interesuje to nie musisz sie wypowiadac !! sam sie do niczego nie nadajesz !! a w huwnie to ukopiłes sie ty i teraz tylko kwiczysz !!
+ dla NBNF pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Za duzo mocnych wyrazow w tym wszystkim. Koniec z obrzucaniem sie miesem, poczatek dyskusji nad tematem, gdzie, kiedy i przy czyjej pomocy mozna by zorganizowac podobna impreze??

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

NBNF ja nie zaczełem !! intersuje mnie ten temat i tez chciałbym kulturalnie o nim porozmawiac !! tego typu imprezy organizowali i organizowac bedo ci sami ludzie i lepiej im ostaw organizowanie tego !! napewno podobych imprez nie zabraknie !! pewnie w tym roku cos jeszcze bedzie !! jak bede wiedział jakies konkrety napewno wszystkich poinformuje !!! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ja nie mowie do Ciebie, mowie ogolnie. A co do ludzi,ktorzy zrobili cale te spotkania, to szacunek z mojej strony, jak juz pisalem, bylem - widzialem i podobalo mi sie. Widzialem podobne spotkania w wa-wie i u nas naprawde klimat byl OK. jestem jak najbardziej za.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jeszcze chwila i chłopcy się "zjedzą". Jestem cały ZA organizowaniem podobnych imprez. Niech chłopaki sobie pojeżdżą. Co do tekstu o "wypróbowywaniu aut rodziców" to powiem tylko, że znam wielu z jeżdżących tam ludzi i nie są to auta ich rodziców, ale kupione przez nich, za ciężko zarobione pieniądze samochody. Tetryk: dobry nick sobie wybrałeś, tylko brakuje "zgryźliwy" przed nim... Organizujcie sie chłopaki, jestem z Wami ;-)

Wujek S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

FAJNIE BYLO BYLEM,ALE MOZLIWOSCI POSCIGANIA SIE NIE WIDZIALEM A CHCIALEM,WLASNYM SAMOCHODEM NIE TATY A ODNOSNIE TEGO TEMATU TO W SUMIE DLA MNIE NIE MA TO ZNACZENIA BO JEZELI KTOS MA TROCHE POJECIA O JEZDZENIU TO TO CZY JEDZIE SAMOCHODEM TATY CZY KOLEGI NIE MA ZNACZENIA BO ZNAM LUDZI KTORZY TROCHE SIE SCIGAJA I WLASNIE NIE MAJA WLASNYCH SAMOCHODOW NIEKTORZY :))) JEZELI JEST MOZLIWOSC BO NIESTETY NIE MAM POJECIA KTO TO ORGANIZUJE TO PROPONUJE ZROBIC TO ALE W INNY SPOSOB NIE MUSI BYC TYLE NIEPOTRZEBNYCH GAPIOW BEDZIE BEZPIECZNIEJ CHCE SIE POSCIGAC ALE NIE MA Z KIM ZEBY BYLO JAKAS TAK W MIARE CIEKAWIE.JEZELI JEST TU KTOS TO MOZE USTAWIMY SIE ZNAM PARE OSOB KTORE Z CHECIE TEZ POJEZDZA ALE NIE TAK JAK BYLO OSTATNIO BEZ URAZY BYLO TROCHE CHAOTYCZNIE I BEZ ORGANIZACJI.PROSZE O KONTAKT NA MEILA JEZELI OCZYWISCIE KTOS MA OCHOTE NA COS W TYM STYLU MOZE BYC CIEKAWIE I WKONCU COS SIE ZACZNIE DZIAC W NASZEJ MIESCINCE ZORGANIZUJEMY COS JAK SIE UDA TO LEGALNIE I BEDZIE NIEZLA ZABAWA WTEDY BEDZIE KAZDY KTO BEDZIE MIAL OCHOTE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A POTENCIAL JAK WIDZE JEST OGROMY .JEST W LOMZY ZKIM SIE POSCIGAC NIE TAK JAK 4 LATA TEMU JEST SPORO MOCNYCH AUT I DOBRYCH KIROWCOW MAM POMYSL CIEKAWY NA COS TAKIEGO I JAK SIE ZGADAMY W KILKA OSOB TO PEWNIE COS Z TEGO WYJDZIE BEDZIE SUPER



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no teraz chłopaki mowicie do rzeczy !! ja tez mam swoje auto nie tatusia !! jestem jak najbardziej ZA organizacją tego type imprez czy to legalnych czy nie :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a tak przy okazji " Łomza " planuje sie wybrac na impreze do Wawy 4 grudnia mam tam byc podobna impreza z tym ze na kilka tysiacy aut !! na bemowie chyba !! juz jest kilku chetnych !! co wy o tym myslicie ?? jedziecie ?? fajnie by było jechac wiekszo iloscio aut !!! wie ktos cos wiecej na ten temat ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to zapewne masz na mandaciki i praweczko chetnie policji oddasz. Przypale

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

JEZDZILEM NA TAKIE IMPREZY DO MODLINA FAJNIE JEST ALE DO CZASU O TEJ POZE ROKU NIE DA SIE WYTRZYMAC NA LOTNISKU WIEJE JAK CHOLERA POPATRZEC SE NA TO MOZNA NA WWW.STREETRACING.PL SZYBKO SIE NUDZI JAK SIE CZLOWIEK NIE SCIGA A TAM POWAZNIE NIE MA PODJAZDU NAWET NIE MA CZLOWIEK ODWAGI USTAC OBOK :)) ZROBMY COS TU OCZYWISCIE PO CICHU BEZ WIELKIEGO ROZGLOSU NA POCZATEK ZOBACZYMY JAK BEDZIE WYCHODZILO A POTEM........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

TY VOYAGER PUSTOGLOWY POMYWACZU SWINSKICH KORYT TO TY NIEWIESZ ZE POLICJANCI MANDACIKOW NIE PLACA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

vayager ile ja mam ci to mowic ze to wlasnie ty robisz z siebie w tym momencie przypala !! co cie kurwa interesuje co ja bede robił !! to moja sprawa i tych ktorzy majo na to ochote !!! wiec lepiej sie nie wypowiadaj na czyjes tematy bo to nie twoja zajebana sprawa !! i zamknij gupe pelancie !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

TEN CALY VOYAGER TO MA DUZO DO POWIEDZENIA BO ON PEWNIE TYLKO REKA JEZDZI W DOL I GORE BO TATA MU BIE DAJE FURKI I SMIEJE SIE Z MALOLATOW CO TATA DAJE
TEZ BY CHCIAL ALE CO JUZ NIE DA RADY TO KOZAKA UDAJE ZE ON TO JEST GOSC ZE TEN FIATEM A TEN TAMTO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

co cie qrwa obchodzi kto czym jezdzi jezdzi tym na co go stac mysle ze gos jak by mial na eclipsa to pewnie by nim latal
ale o czym tu gadac jak che sie ktos poscigac to dawac na emilka namiary



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hey !!
ja jestem jak najbardziej za wyscigami samochodowymi w Łomży :))
jak cos to dajcei znac kiedy beda!! z gory dzieki :)

...*DeliCja*...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Poziom kultury macie na wysokości podwozi niezaleznie od intencji. Nie lubię...

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ogłaszam zlot przypałow . Obowiązkowe wyposażenie - pseudotuningowane wozy drabiniastye/zarobione za cięzkie pieniądze/ , grające rury, środki obniżające poziom inteligencji. Miejsce Pcim.


Słuichajta będzie fajnie , a ta atmosfera , wydechowo. BEDZIEM WOLNI.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jeśli nawet można jakoś zrozumieć chęc pościgania się, to jaki był sens celowego blokowania ulic. Małpia złośliwość głupiej gówniarzerii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

vayager zycze powodzenia bedzie chyba jedynym przypałem na swoim zlocie !! a wyscigi napewno bedo jak cos bede wiedział napewno wszystkim powiem !! i kto bedzie miał ochote popatrzec lub sie poscigac to niech przybedzie a jak ktos woli siedziec w doq to niech siedzi i sie cisi !!
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

voyager nie przeginaj, nie przeginaj.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to kiedy nastepny zlot?? podobno w najblizsza srode??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Dowiem się dzisiaj to rzuce na forum ;-)

Wujek S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

CHOPAKI CHODZTA, SCIGAJTA SIE, BEDZIE CZADOWO , BEDZIEM SUPER WOLNI. BEDZIE ODLOTOWO.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Przeczytalem kilka waszych postow i dochodze do wniosku ze ludzie ktozy tu pisz sa albo mlodymi napalonymi ''scigantami '' gier komputerowych albo powaznymi ludzmi chcacymi zorganizowac bezpieczna impreze i bez zbednych widzow. Zorganizowanie takich wyscigow to b.dobry pomyl , ostatnio najechalo sie bardzo duzo bryczek byl superr klimat i tak powinno byc Jest kilka zeczy o ktore trzeba bylo by zadbac :

1. Miejsce na sciganie min 600 800m
2. ''najwazniejsze '' bezpieczenstwo uczestnikow i widzów !!! (tego bardzo brakowalo) jakiegos rodzaju tasmy lub cos takiego ??

Moim zdaniem policja powinna byc na takich imprezach tak jak jest to w modlinie troche pozadku musi byc . Chyba lepiej jest jak ludzie spotykaja sie w wiekszym gronie z dala od ruchu ulicznego i maja sie ochote poscigac niz maja to robic na naszych ulicach tym samym zagrazajac wielu przechodniom . W wiekszych miastach jest to normalne i organizuje sie takie imprezy taraz przeszla kolej na NAS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrowienia dla t.o za madra wypowiedz:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

voyager ty to pajac jestes dopiero
evenement



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

oj jeszcze zapomiałem superrrrrrrrr kliiiiiiiimacik zepsutych katalizatorów.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do roboty się brać , uczyć się bo na tych wyścigach to tylko do nikąd zajedziecie - no może na te klimaciki.
Szalejące chłopy na swych wibratorach.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

'' voyager '' widac ze jestes albo starym zgrzybialym dziadem albo napalonym malolatem . Co ty mozesz wiedziec o takich spotach i tym klimacie :) To ze jeden ma taki lub inny samochod o niczym nie swiadczy kazdy ma to na co go stac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

voyager obojniaku lepiej sie juz nie wypowiadaj !! + dla T.o !!! byc moze bedzie impreza juz w najblizszo srode ale narazie nic konkretnego nie wiadomo !! oczywiscie jak bede cos wiedzial wszystkim powiem !!
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Panowie więcej luzu ....... Jak tak czytam Wasze posty mam wielką ochotę również wyruszyć moim cacuszkiem o napędzie V6eiFredFlinston ewentualnie RedBus Line No8 (czyt. czerwoniak linia nr 8) Więcej uśmiechu a mniej zbędnych docinek i nerwów

Wyścigi? Tak!!! - pod warunkiem dobrze zaplanowanej organizacji imprezy - bez niepotrzebnego narażania życia - tak samo kierowców jak i ewentualnych widzów.....

Pozdrawiam i idę pastować mój napęd (polecam KIWI) :D

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jezdze aby zyc - zyje aby jezdzic. Pozdrowienia i do zobaczenia.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jak ktoś wie, kiedy następna "runda" to niech pisze na forum.

NBNF: pisz co, gdzie i jak ;)

Wujek S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jak mi tylko prawko oddadzą stawiam się na wyścigach swoim czechosłowackim ferrari:) Mało mnie to obchodzi czy będzie to legalne czy nie!! I tak na marginesie: palenie kapcia w Jednaczewie to była jedna z imprez tego cyklu? Jeżeli tak to było super!! A dopóki nie mam prawka a ktoś z Forum będzie jechał to proszę o info:) Wolę już takie spotkania niż frajerskie stanie pod hotelem "Polonez" z "Bezcenną" w ręku po to, żeby później iść napić się herbaty!!

HWDP

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

prawdobodobnie sie dowiem ale godzine przed jak a tak to chyba nic nie zmienia
a odnosbie wypowidzi voyagera to studia mam skonczone firme mam dobrze prosperujaca a jezdzic lubie zeby taka ciota jak on w majtach mokro miala z wrazenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

przyjdz voyager sie poscigac to ci z dupy jesien sredniowiecza zrobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do Leszek wczesniej były tylko imprezy z cyklu " palenie gumy " pozniej "wyscigi" była tez pamietna ompreza na Fadomie !! Wszystko to organizowali Ci sami ludzie i wielki podziekowania dla nich za to !!! tak na marginesie po pamietnej imprezie w srode pozniej było tez palenie gumy !! i to chyba najlepsze ze wszystkich !!! wrociłem o 1,30 do domq :))) było zajebiscie !! kolejne imprezki napewno bedo !!! bede wiedzial duzo wczesniej !! byc moze wkrotce bedzie impreza na Piłsudskiego !!! legalna !! ale szczegoły wkrotce !! napewno napisze o tym na forum !! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do Leszek :

de gustibus non est disputandum

i kultury troche, pijaku marny

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

palenie gumy to sobie możecie zrobic na Waszych małych fujarach.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

vayager ze ty meczysz kapucyna to nie znaczy ze my musimy !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ty jebany voyageze niemasz pojecia o takich zlotach wiec sie lanco niewypowiadaj na te tematy kurwo swoje mondrosci zachowaj dla swojego mlodszego brata z nim se popierdol on cie wyslucha i przytaknie tu wszyscy maja wyjebane na ciebie wej se na www.sztukahaftu.pl i tam sie pomadrzyj ... pozdrawiam wszystkichco byli na ostatnimm spodkaniu na barborce

ty jebany voyageze huja masz pojecia o takich zlotach wiec spierdalaj i sie lanco niewypowiadaj na te tematy wychodzie jebany w ryj!!!!!!!
wejdz se na strone www.dobrechawtowanie .pl i sie tam madrzyj fluku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ty jebany voyageze niemasz pojecia o takich zlotach wiec sie lanco niewypowiadaj na te tematy kurwo swoje mondrosci zachowaj dla swojego mlodszego brata z nim se popierdol on cie wyslucha i przytaknie tu wszyscy maja wyjebane na ciebie wej se na www.sztukahaftu.pl i tam sie pomadrzyj ... pozdrawiam wszystkichco byli na ostatnimm spodkaniu na barborce

ty jebany voyageze huja masz pojecia o takich zlotach wiec spierdalaj i sie lanco niewypowiadaj na te tematy wychodzie jebany w ryj!!!!!!!
wejdz se na strone www.dobrechawtowanie .pl i sie tam madrzyj fluku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

GOLTYY POPAŁ SOBIE GUMĘ NA TWYM MAŁYM FIUCIE JAK ZDOŁASZ UTRZYMAĆ. A opony te w glowie to juz dawno masz przypalone.

GÓWNIANY FACET GÓWNIANA GATKA

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Wszędzie gó.... i gó........Czyżbym był w toalecie, a nie na forum? A może wy te gó..........robicie podczas tych wyścigów, we własne gacie, oczywiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

...a dajcie już na luz....

...i jedni i drudzy...

ci którzy to lubią i tak będą jeździć na spoty, a ci drudze nie.... wszystko!

...już mi się źle robi od tego wątku...

(czy zastanawialiście się nad możliwością zorganizowania oficjalnie seriii takich imprez wspólnie z AŁ, z "błogosławieństwem" ratusza, a co za tym idzie ...policji....? ...moze to by ułatwiło sprawę?)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

To trzeba czuć!-jak mruczy 200KM!!Żaden stary pryk tego nie zrozumie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a propo fadomu to nam pomogl automobil lomzynski a te wyscigi robimy poto by cos zrobic w tej lomzy i wam mowie ze to dopiero poczatek a komu sie to nie podoba to niech sie nie ..... a co do wyscigow to juz niedlugo w piatek o 19 w czerwonym borze zapraszam wszystkick i jeszcze jedno pozdrowienia do vivy i dla wszystkich ziomali a co do samochodu czy to jest starego czy za zarobiona kase to nie ma tu nic do rzeczy chodzi o sam klimat bo pozniej beda ogniska itp a co do voyager to huju jeden nie znasz zycia to sie nie wp****** hu**



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Oj tak muszę się rozejrzeć za porządną laską* ech starość nie radość młodość nie wieczność

*laska - przyrząd służący do podpierania się (nie mylić z młodą, zgrabną, urodziwą niewiastą chociaż o takową też bym się z chęcią"oparł")

ciiiiiiiicho........... żona idzie ;)

bach bum bęc !!! no to już się oparłem ........ o szpital :D

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jesli chcecie miec na bierzaca informacje to na gadu gadu numer 3084177 i numer kom golasz 506335126 i baca 508267032 i tylko z powaga i na sms nie odpisujemy i do nastegnego razu trzymajcie sie kół ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

marcin23 mam tako prozbe i pewnie nie tylko ja !! czy mogł bys powiedziec cos wiecej na temat imprezy w czerwonym borze ?? były tam juz tego typu imprezy ?? to ma byc legalne ?? powiedz cos wiecej !! w srode na łomzy nic sie nie bedzie działo !! byc moze cos w piatek bedzie !! narazie nie znam konkrttow !! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrowienia dla wszystkich ktorzy byli , widzieli i sie dobrze bawili a ci ktorzy to



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrowienia dla wszystkich ktorzy sie dobrze bawili a szczegulnie dla tych ktorzy sie scigali i dla vivy. jest spoko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrowienia dla marcina23 golasza i bacy !!! konkretne chłopaki !! wielki dzieki z mojej strony za wszystko !! spoko ludzie !! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a i jeszcze jedno ty voyager masz inne zainteresowaniania pewnie lubisz krecic smiglem a my lubimy auta wiec sie nie wtykaj bo mozesz zle skonczyc opinie swoje mozesz wydawac na inne tematy (a to bylo chinskie ostrzezenie)a i przykro ze jestes !!!a co do jeszcze wiekszych imprez to odbeda sie a jezeli niedostaniemy zgody u nas to zrobimy jak inni inwestorzy uciekiniemy z propozycja do innych miast



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

powodzenia marcinie smigłowy

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no i jak tu sie nie wkurwiac jak ci taki pedal sie wpierdala w nie swoje sprawy !!!!!!!!!!!!! Lepiej voyager napisz o tym do "Pani domu" czy cos w tym stylu i tam sie porzal, a tu to mozesz tylko czytac nasze opinie lepiej spieprzaj z stad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po wypowiadaj sie na TAK w sprawie klubu dla pedziow, lepiej ci to wyjdzie na zdrowie,a i psycha ci sie poprawi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrowienia dla wszystkich,ktorzy sa ZA takimi imprezkami!!!!!!!!!!!
nara

ty jebany voyageze huja masz pojecia o takich zlotach wiec spierdalaj i sie lanco niewypowiadaj na te tematy wychodzie jebany w ryj!!!!!!!
wejdz se na strone www.dobrechawtowanie .pl i sie tam madrzyj fluku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrawiam dwoch milych panow ktorzy powiedzieli cos konkretnego na temat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jesli mozna prosilbym o wiecej szczegolow ad piatku bo mam ochote przyjechac ze znajomymi i nie wiem czy wystarczy ze wezme cos na grilla czy i grilla trza brac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

aha i z kim tam gadac jak bede sie chcial poscigac bo ja tam nikogoj niznam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pogadaj sobie z tym świrem Goltyy on ma taki poziom jak całe reszta. Może ci dużo ciekawego powiedzieće o pedałach to jego specjalnośc . Chłop ma przykre doświadczenia z dzieciństwa był molestowany przez księdza.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a widze ze ty voyager to byles prez tate molestowany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

skonczcie juz temat molestowania i innych pierdol. A co do Ciebie Voyager, to napisalem Ci wczesniej "voyager nie przeginaj, nie przeginaj.", no i przegioles gosciu. Jak to jest w refrenie DKA - Konfrontacje " Nie powiedziales tego w ryj, to nie powiedziales nic." Tak wiec na marne Twe slowa . Temat Ciebie nie interesuje to nie wypowiadaj sie. Dla CIebie jest juz zamkniety. Respect 4 all, not for you.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

sprostowanie zamiast DKA - 52 Debiec. Blad w druku.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do baca: kiedy następna impreza tego typu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siemanko All :))))
Pozdrowionka dla wszystkich ktorzy byli obecni w srode i dla tych ktorych nie bylo,ale nie martwcie sie to jeszcze nie koniec.Szczegole pozdrowionka dla Bacy & Gołasza bo bez nich nic by sie nie odbylo.3majcie sie i dozobaczonka wieczorkiem

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ty cewelu voyageze slyszalem ze to wlasnie ty jestes jebana ciota to ty wlasnie tak sie wypowiadasz za klubem jebanych ciot w lomzy a jak jestes taki modry to jak sie dowiem co ty za ciota jestes to ci wszystkie tryby wypierdolwe cioto jebana w ryj

ty jebany voyageze huja masz pojecia o takich zlotach wiec spierdalaj i sie lanco niewypowiadaj na te tematy wychodzie jebany w ryj!!!!!!!
wejdz se na strone www.dobrechawtowanie .pl i sie tam madrzyj fluku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no wlasnie ... moze ktos zna tego frajera ... ???bo przydaloby sie komus tu spuscic w pierdol ... a on jak narazie jest najlepszym kandydatem do wydymania ... oj Voyager bedziesz mial przejebane zycie jak sie chlopaki dowiedza kim jestes ...wiec lepiej bedzie jak zamkniesz pizde ... i zmienisz lokal ... bo tu chyba nie jestes mile widziany synku.




Pozdrowionka dla: "czarnego fiata - Baca" ; "pomarańczowego fiata - Radka" "poldka1.4Gti - Bartka " "stunigowanego poloneza Kopary" hehe "nieusmiechnietego Clio - Bogusa" "czerwonego kadetta - Viva"
"calej ekipy PICAPA" oraz tych wszystkich ktorych nie wymienilem.........

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jestem z tymi którzy organizują takie imprezy, wielki szacunek dla nich za to.Dzieki nim cos sie dzieje w tej łomży, wiem ze na takich imprezach jest zajebiscie bo byłem i widziałem naprawde mi sie podobało, ostatnio było sporo ludzi i wszystko by było ok gdyby nie policja, niestety istnieje jeszcze ktos taki jak voyager-nieślubny syn bin ladena,jezeli go to denerwuje to niech sie zamknie w kiblu z renią i sobie dogodzi, wielkie POZDRO dla tych co byli, są i będą ZA takimi imprezami, dzieki nim to wszystko sie jakos kręci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ten nick voyager to pewnie pochodzi od wojowania ze swoja mama, kiedy tata pracuje sobie ,na internet przecie dla synusia ktos musi pracowac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

dziekowka za wasze glosy na ten temat oprocz tego huja voyagera i pozdrowianka od nas BACA & GOLASZ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wlasnie jest robiona strona poswiecona tym wszystkim zlotom , paleniom gumy , wyscigom itp. i jezeli macie jakies pomysly na ta stronke to czekamy na gg 3084177

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

porsze umieścic na tej stronie Wasze ryje to bedzie się można pośmiać.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Pozdrowienia dla bacy !

PS: Wiesz kim jestem, jak Cie psy zatrzymały to mnie akurat spisywały ;-)


Róbcie dalej to, co robicie. Jest zajebiście. W końcu w Łomży coś sie dzieje!
Nie miałem pojęcia, wrzucając ten temat na forum, że tak sie to rozwinie.

Trzymajcie sie ramy, to sie nie posramy ;-)

Wujek S
GG#1515637








ChWDP (Chowaj Windows do piwnicy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ja juz temu voyagerowi powiedziałem kiedys ze moj nick idelnie do niego pasuje !! to z myslą o tobie własnie go wymyslilem !!! nie wiem czy do wszystkich ta informacja dotarła bo kolejna impreza juz w PIATEK !!! pozdrowienia dla Bacy, Matysa, Gołasza i Marcina 23 wielki Re5pect dla was i Podziekowania !! jak mowiecie w łomzy cos zaczyna sie dziac i to własnie za sprawą tych ludzi !!! do zobaczenia w Piatek !!! napewno bedzie zajebiscie !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jak byłem młodszy i lubiłem poszaleć, to też byłem zachłyśnięty bryczkami. I nadal 200 KM budzi we mnie miłe doznania. I prawko jazdy przeleżało 6 miesięcy w Wydziale Komunikacji. I sprawdziło się to i owo... na przykład na drodze do Jedwabnego są 3 miejsca w których można rozwinąc 170. A jadąc dalej na szczuczyn, na 2 prostych 190 okazuje się deczko za małą liczbą. Przy takiej prędkości droga hamowania wyniosłaby pewnie ze 400 m?? albo 50 plus nastepne 350 pionowo do góry?? ;)
i już mi przeszło... gum tez nie palę, trzeba szanować przeguby i kapcie oraz swoją powagę. jak ktoś lubi... prosze bardzo, byle z dala od normalnego ruchu i nie stwarzając zagrożenia. smacznego, wiem że, to może być przyjemne. części z was przejdzie, część jak pozdrowi swoją bryczką Populus nigra, niektórzy może nie dożyją, bywa i tak...
ale jesli na drodze wykazujecie tyle kultury co na tym Forum, to rzeczywiście ChWDP (Chwała Wam Dzielni Policjani!!) że się za was biorą. Róbta co chceta, ale nie rzucac mi tu mięsem!!!!!!!!!!! Cała głodująca afryka na was patrzy!!

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Cześć ! Byłam na ostatnich wyścigach i podobało mi się. Może i były nielegalne, ale przynajmniej mieliśmy okazje spotkać się, pogadać i pooglądać samochody naszych pobratyńców, no i oczywiście pościgać się.

Słyszałam też, że BAB będzie organizował zawody w zimie, jak spadnie śnieg. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o jakiekolwiek wieści na 1979768 (gg) lub 506513757.

Co do kolegi, który napisał "to ten przygłup co jeżdzi starym Fiatem 125p zarobił tez mandacik- przywódca dupków". Widocznie byłeś na wyścigach skoro wiesz wszystko, kto kiedy jak i gdzie :) Tak mniemam. Skoro nie podobało Ci się to w takiej mierze jak nam nie musiałeś w tym uczestniczyć. Czy też pod presją kolegów zostałeś. Może byłeś zależny od nich, ponieważ mieli Cię Odwieść. Musiałeś stać i patrzyć na coś co Cię nie interesuje? A może nie masz samochodu i zazdrościsz. Ale to tylko domniemania. Chyba Ciebie nie uraziłam i nie obraziłam w taki sposób jak robisz to TY.

A Fiacik 125 jest zaje ..... Fajnie odszykowany. A posiadacz tego samochodu nie jest przygłupem tylko człowiekiem, który chce zmienić coś na naszych łomżyńskich drogach. I skoro tylu ludzi go popiera to znaczy, że walczą w dobrej sprawie.

A może niech władze miasta Łomża wydzieli jakieś terytorium, gdzieś gdzie jest dużo miejsca, i udostępni to do właśnie takich imprez.

Pozdrowienia dla wszystkich kierowców tatusiowych samochodów, jak i własnych.

Do zobaczenia na następnych wyścigach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wielki + dla nikitki za bardzo mądre słowa !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hej, wiesz co to ANAGARM??

NIKITKA!!!! wielki cH.. C. w D... + bardzo mądre słowa!!

za

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

gdzienastepne spodkanie i o ktorej moze to ktos powiedziecm BACA miales mnie o tym poinformowac

ty jebany voyageze huja masz pojecia o takich zlotach wiec spierdalaj i sie lanco niewypowiadaj na te tematy wychodzie jebany w ryj!!!!!!!
wejdz se na strone www.dobrechawtowanie .pl i sie tam madrzyj fluku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Serdeczne Pozdrowienka dla Zespołu Wyscigowego ktorzy nie nawidzo SUK ale i tak sie nie poddajo i tesz dla wszystkich ktorzy lubiego sie scigac i pokazywac co potrafi ich bryczka tzn Baca Bartek Gołasz Matys Kopara Radek Huj ci w dupe Jak chcecie sie czegos dowiedziec o wiscigach co i kiedy prosze wykupic abonament z wiadomosciami co gdzie i kiedy bedzie a my was bedziemy informowac Aty psie jebany voyager niech ja sie dowiem kim jestes to cie przewioze na torze wyscigowym bedziesz przyczepiony do mego tylka samochodu linko a drugi koniec linki qrwa przywiąze ci do jaj i bedziesz qrwa zamno biegal niewiem qrwa jak to zrobisz ale to twoja sprawa moze qrwa jak jestes takim cwaniakiem to napisz nam kim jestem i wtedy pogadamy anie sie skurwysynie ukrywasz pod jakos masko i sie cwanisz jak chcesz to wpadaj codziennie na pks lub na Gośke o 21 i wtedy bedziesz mial sposub sie pokazac co jestes wart Narazie alllll Nastepne wiscig jusz niebawem Nara Baca Matys Golasz i reszta ziomqw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ty "160_w_rondo" oczywiście honorowo nie ukrywasz się za żadną maską, podałeś imię, nazwisko i pełny adres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hej tetryk jak chcesz mnie poznac to wpadaj o 21 na pks lub na goske i pogadamy narka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ele wy za ciency jestescie zeby sie scigac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

waldemaro czemu sadzisz ze jestesmy za ciemni zeby sie scigac kazdy ma jakies swoj ukryte umiejetnosci my mamy do scigania wiec wiesz jak chcesz pokazac swoje to zapraszamy na barburge

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ja tam fole siecieć f tomu jezd cieplódko i mósyczka zobie cihudgo kra ...

pszeprażam sa błendy ale jósz mi sie ócieliło - to jezd hypa saraślife

Postrafiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

160_w rondo ... !!!!


... a z ronda regularną sześćdziesiątką karawanem z bajerami prosto do Marczyka na Przykoszarową...

ejjjoooo ejjjjjooo

howajta sie hłopaki bo psy jado

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jado goście jado koło mego sadu do mnie nie zajado bo ni mam posagu to i hola hola la to i hola la

(muzyka kurpiowska)

Aż się same nogi rwą do tańca - do pierwszego palenia gum (czyt. zelówek)

:P

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Mrs wywołał wszystkie zmotoryzowane Chamy i Burki z Łomzy i okolic do tablicy. Przypały w ferworze swej głupoty miały okazje ,chyba nieświadomie zaprezentowac swój poziom intelektualny i agresji który jak sądze przeniosą lub juz prznoszą na ulice. Mam nadzieję ,ze przy okazji i policji łatwie będzie zlokalizować piratów drogowych którzy w powaznym stopniu zagrażają bezpieczeństwu na ulicach miasta. A sznowni Panowie ustojebcy jest takie powiedzenie - trochę je zmienie. " gdyby głupota miała skrzydła to byście zamiast jeżdzić i scigać latali.

SCIGAJTA SIE , BEDZIE CZADOWO , BEDZIEM WOLNI.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

nikitka nie mam takiego zdania o tobie. Widze ,że myślisz , szkoda ,że się otaczasz takimi kolesiami.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ehhehe voyager zebys ty sie skurywysynie nie znalazl u Młynarczyka bo jak dorwie cie nasza brygada to lepiej sie kryj bo jak cie znajdo to cie zdepczo rowno z ziemio wieec jusz lepiej nic niepisz na forum bo bedziesz mial jeszcze wieksze klopoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

niema problemu ja sie mogie z wami poscigac ale na jakiejs lepszej trasie.np;na nowym moscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

na nowym moscie nie ma takiej mozliwosci bo jest za duzy ruch a wstrzymac go nie mozemy bo zaraz ktos to zglosi na policje wiec musimy znales gdzies taki odcinel gdzie nikomu to nie bedzie przeszkadzalo i najlepiej gdzies poza miastem.

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

matys napisał(a):

> na nowym moscie nie ma takiej mozliwosci bo jest za duzy ruch a
> wstrzymac go nie mozemy bo zaraz ktos to zglosi na policje wiec
> musimy znales gdzies taki odcinel gdzie nikomu to nie bedzie
> przeszkadzalo i najlepiej gdzies poza miastem.
>
jest miejsce ale tylko dla smialkow :PPPP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

"nikitka nie mam takiego zdania o tobie. Widze ,że myślisz , szkoda ,że się otaczasz takimi kolesiami."

Pamiętaj, że nie musisz wypowiadać swojego zdania. Zresztą nie powienieneś wypowiadać swoich opiniina temat tego czy tego.

Nie znasz tych ludzi i nie wiesz jacy oni są. A to, że jazda samochodem sprawia im dużą przyjemność i probują swich sił, np. w wyścigach jest OK.

Otaczam się "takimi kolesiami" bo wiem kim oni są i co sibą reprezentują. Zdziwiłbyś się znając poziom ich inteligencji. MOże właśnie Ci jej brak skoro tak ich atakujesz.

Pozatym jak już wyżej pisałam takie imprezy sprzyjają nawiązywaniu nowych kontaktów. Przyjedź a zobaczysz jak jest naprawde.

I nie są oni zagrożeniem na drodze :) Czy "parada miłości" była czymś takim. Normalnie spokojnie 30 km na godzine. Nikomu nie wyrządzono żadnej krzywdy.

Pozdrawiam wszystkich jeżdżących na czterech kółkach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nikitka

Szkoda, że tylko na czterech kólkach ........ :(

Fotel, na którym właśnie siedzę ma ich aż pięć, ale i tak śmigam na nim pomiędzy półkami całkiem nieźle ;P

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

160_w_rondo masz racje jest takie miesjce i bardzo dobrze wiesz gdzie zreszta nie tylko ty :PPP i faktycznie nie ma tam miescja dla gapiów tylko dla tych ktorzy naprawde chca wykazac sie swoimi umiejetnosciami i pokazac co potrafia ich "maleństwa". A wiec pozdrwiam wszystkich tych ktorzy popieraja cala ta umpreze.3majcie tak dalej a w marcu czeka was niespodzianka :)))

PS:Nikitka dobrze mowisz,gdzie ty sie chowalas jak ja tam bylem hehe Pozdrwionka dla all........

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Widziałem , znam a teraz czytam. I co? Sami intelektualiści i zwolennicy stosunków oralnych na swych szalejących gruchotach. I co nikitka tego nie widzisz.

Masz rację warto czasami poznać kogos nowego po to aby poznać co madre co głupie. Co złe co dobre itp. Już niedługo postarm się umiescic zdjęcia tych wspaniałych intelektualistów motoryzacyjnych to się dopiero pośmiejecie.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Voyager,kilka osob odrabalo by ten ****** lep i naszczalo do szyji,no ale niestety,nie wiedza kim jestes :( smutne .Ale jak to w zyciu bywa zawsze sie znajdzie ktos taki kto cie zna i sie wszyscy dowiedza.Predzej czy pozniej ktos ci z dupy nogi powyrywa.Takze 3maj sie stary i "dozobaczenia" mam nadzieje jak najszybciej ......

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Zaj*** temat na forum... tak trzymac... pozdrawiam wszystkich rajdowcow, wyscigowcow i innych maniakow szalenstwa na ulicach lomzy a glowie konkretna grupe ludzi ktora wprowadzila slowa w zycie i potrzasnela tym miastem tak jak sie nalezalo.... tez bylem na kazdym z tych wyscigow i ci co byli nie musze tlumaczyc ze byl pelen wypas szczegolnie na ostatnim a ci ktorzy nie byli niech zaluja....


a co do voyagera to powiem krotko ludzie nie odpisujcie na jego posty zignorujcie go niech sam siebei czyta bo ona ma zabawe jak cos napisze a pozniej ktos mu dopierdoli tekstem. On z tego bierze przyjemnosc wiec ignorujmy co on pisze... jego nie ma !!!!!! heeh


No a wyscigi prawdopodobnie juz jutro :)

Pozdrowienia dla cool ziomala jakim jest baca no i dla hemika oraz calej reszty ktora tym wszystkim kreci. poza tym dla wisni z czarnego bmw, kumpla matysa i swietnej kumpelki Ulki ktora takze jest zagorzala uczestniczka lomzynskich spotkan na wyscigach....

,,Trzymajmy sie ramy to sie nie pos.. ''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

poza tym pozdrawiam kolege pod nickiem ja bo domyslam sie kto to jest i pozdro gorace dla nikitki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...


























































Nie wiedziałem, że temat, który zacząłem, spotka się z takim odzewem ze strony społeczeństwa! Powtórzę jeszcze raz: organizujcie takie imprezy, w końcu w Łomży się coś dzieje!!!


Pozdrawiam

Mr S
GG#1515637

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Witam wszystkich!!!
Osobiscie uwarzam, ze powinno sie organizowac takie zloty... Gdyz lepiej jest chyba poszalec z dala od ulic niz na nich!!! To jest chyba proste i logiczne!!! Bylem prawie na kazdym zlocie i na kazdym paleniu gumy... Bylo EXTRA!!! Baca i reszta ekipy organizujcie wiecej takich spotkan!!! Napewno na kazdym bede!!!
Pozdrawiam all!!!
Matys to ty ziomalu czy to nie ty? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jeszcze raz ja!

Tak - motoryzacja to pasjonująca i wciągająca 'zabawa'. Nie mam 200konnej bryki, ani stukonnej fury, fabryczna nówka miała podobno 75, jak zostało jej max 60 to dobrze (ach to ciśnienie na cylindrach) - pofantazjować tym nie można, ale zwiedzić kawałek Polski i okolic jak najbardziej.
Dzięki temu i wcześniejszemu samochodowi poznałem troche ludzi z http://www.fordescort.org i http://skoda.autokacik.pl (no i z innych for na autokąciku - jest tam między innymi grupa podlaska, ale jakoś nie bardzo chciało mi się z nimi integrować - praktycznie sam Białystok i koleś z Zambrowa - nie było po drodze). Na Łomżyńskich samochodziaży jakoś nie trafiłem i walczę z myślą czy to dobrze, czy źle.

Czytając ten wątek zastanawiam się po co te wszystkie wulgaryzmy?! (abstrahuję od Voyagera - i więcej o nim nie wspomnę, bo nie ma o czym) Czy to znaczy, że im więcej .urew, 'narządów', wymiocin, określeń psychiatrycznych, anatomicznych i erotycznych się pojawi tym lepiej!?? Jakoś do tej pory nie spotkałem się z tym wśród braci samochodowej i teraz mam wątpliwość - czy do tej pory miałem szczęście, że tak trafiałem, czy teraz pecha!

Pozdrawiam serdecznie i proszę! Pokażcie burakom poziom!!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A Ty vojageze na czym jezdzisz???? na rowerze??pewnie niemasz siły naciskac na pedały,twoim srodkiem lokomocji jest zapewne czerwony długi podmiejski pojazd.Nie wiesz co to znaczy miłosc do własnego samochodu na który sie ciezko zapracowalo.HUJJJJ Ci do tego!!!!!!!!!!!!!!pies Ci dupe lizał,kutas ci w dupe i kawałek szkła.Znajdz se inny temat i odpierdol si eod zwolenników i fanów mootoryzacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

siema chłopaki myjcie sisiaki i wieczorem na miasto.Trzeba pogadac o piatkowej imprezie!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Panie KEFAS ja po prostu uwidoczniłem to z czym tu się ma do czynienia. I nic więcej. Nie są to żadni fani motoryzacji tylko fustyraci . NIE WIEM CO TU MA BYĆ ZA TARGANIE UCZUCIOWE - ALBO JEST PAN TAKI JAK TO TOWARZYSTOW ALBO NIE.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrawiam szanownych panstwo no i wszczegolnosci buziaka :))))))
ps. mysle ze jesnak nie wiesz ale podpowiem ci cos razem studiujemy:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

siemanko all ... wlasnie przeczytalem bardza madra wypowiedz kolegi Buziaka ktorego popieram w wypowiedzi o panu Voyagerze i tak jak on uwazam zeby poprostu nie zwracac na niego uwagi.......

Oczywiscie pozdrowionka dla chlpokow z :""Gośki" "Mc" "Hamskiego" dla nowo poznanych chopakow "ja" i reszty ekipy.Dozobaczyska niebawem.... 3majcie sie swoich kółek :))))


PS:Mruczek pewnie sie znamy ale ja narazie nie kojarze,ale mam nadzieje ze nie dlugo sie spotkamy....:)))

My number GG 4268103

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Voyager ja się z Tobą sprzeczać nie bedę. I nie będę wciskać Ci swoich przekonań.

Trudno rozmawia się z człowiekiem, który zamknięty jest w swoim jakimś dziwnym świecie i nie dociera do niego nic a nic.

Nie chcę byś zmieniał zdanie i przychylniej patrzył na krąg ludzi, którzy bardzo dobrze się bawią i uatrakcyjniają swoje życie. Przynajmniej probują coś robić dla siebie i dla innych.

Dlatego też organizowane są takie imprezy aby każdy kto chce mógł przybyć.

Voyager a co do tych "Samych intelektualistówi i zwolenników stosunków oralnych na swych szalejących gruchotach. I co nikitka tego nie widzisz."

Nie zauważyłam aby którykolwiek z uczestników zabawiał się seksualnie ze swoim samochodem. Kładł na niego swoje narządy płciowe albo wkładał je np. do rury wydechowej.

A myslałam, że takie praktyki seksualne towarzyszą jedynie parom :)

"Masz rację warto czasami poznać kogos nowego po to aby poznać co madre co głupie. Co złe co dobre itp."

I właśnie na ostatnich wyścigach wyrobiłeś sobie zdanie o całej tej zgraji, prawda? Łatwo Ci krytykować. Jesteś jedynie obserwatorem i wyciągasz wnioski ale chyba nie potrafisz wejść w jakiekolwiek towarzystwo. Albo wejdziesz jakimś dziwnym trafem a później je krytykujesz. Przygotowujesz się do jakiejś konwersacji ostrzejszej czy co ?

"Już niedługo postarm się umiescic zdjęcia tych wspaniałych intelektualistów motoryzacyjnych to się dopiero pośmiejecie."

Już niedługo obejrzymy kasety z wyścigów i poszukamy sonbie kolege/ kolegów z aparatmi w ręku :) i wtedy ktoś zacznie się śmiać.

To nie jest oczywiście żadna groźba z mojej strony.

Ja też dedukuje i skoro piszesz, że masz zdjęcia to i Ciebie z aparatem w ręku będzie można zauważyć na filmie. No chyba, że działałeś z ukrycia.

Trzymaj się voyager, kimkolwiek jesteś. Mam nadzieję, że w końcu znajdziesz grupę, w której będziesz wodzirejem i która zaakceptuje Cię takiego jakim jesteś.

Jesteś mile widziany na wyściagch. Zapraszamy. My nie dzielimy ludzi na lepszych i gorszych, inteligentych i tych mniej. Każdy jest soba i to jest najważniejsze.

Pozdrowienia dla wszystkich. Baca dzęki za telefon ale jeszcze dokładnie żeśmy nie porozmawiali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jezeli ci chodzi o ten wątek sexu to nie jest mój pomysl tylko odpowiedż na wątki pod moim adresem. Ja nikomu nie proponowalem uduszenia go h ....i itp . ..... To ulubione zabawy tych kolesi.

pozdrawiam

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

kolejna partia juz sie zbliza :)) bedzie fajnie bo ja tam bede pozdrawiam wszystkich "i ciebie voyager buziaczki"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a co tam niech se ma chlopak jemu tez sie nalezy :)) prawda ludzie pozdrowta go wszyscy to moze mu sie chlopakaowi humor poprawi : TO JEST APEL "VOYAGER LUBIMY CIE"
hehheeee i zawsze bedziemy o tobie pamietali ,jutro nawet sproboje dla ciebie objechac kogos bedzie super hehhee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Już mnie nie ma w tym temacie ......... żenada i odruch wymiotny ......... Wiecie co ? mnie też możecie szukać !!! Bo poziom kultury Waszych wypowiedzi jest rażący......... Do tej pory naiwnie próbowałem rozładować napięcie ale ordynarne chamstwo, wulgaryzm Waszych tekstów jest porażający!!!!!!!! Nie zastanawiacie się że Wasze teksty są lekturą niektórych dzieci szukających informacji w necie ????????? Czy tak chcecie wychowywać własne potomstwa ??????? Hańba !!!!!!! Wzywam w tym momencie Admina do usunięcia wszystkich wulgaryzmów i przejawów chorej agresji z wszystkich postów w tym temacie - jednocześnie dziwię się, że nie uczynił tego do tej pory ..............

Bez najmniejszego szacunku

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Popieram w pełni Tigera! Wolność wypowiedzi, wolnością wypowiedzi.... ale wulgaryzmów nie musimy znosić!!!

Dołączam się z prośbą do adminów o wy--------------- wszystkich wulgaryzmów. Podejrzewam, że kilka wypowiedzi straci sens - ale w tym przypadku to bardzo dobrze!!!!!

Tiger - szacunek!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Napiszcie mi na gg: 4360782 Gdzie jest nastepna jakas impreza i czy znowu zbiorka jest na PKS przed 21. Bo ja chce sie przejechac ale jakos nie moge sie dogadac z nikim gdzie to i kiedy jest. Cos slyszalem ze chyba jutro.... Dajcie znac!
Pozdrawiam all.
P.S. Jak ktos chce fotki ze zlotu na Fadomie i z Barborki (z blokady Piłsudkiego i Legionow) to piszcie na gg! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Malutkie sporostowanie :)

Ja przytaczłam tylko Twoje słowa Voyager 'ze. Dlatego też te ciapki " ". Gdybyś zastosował je w swojej wypowiedzi wiedziałabym i ja i każdy czytelnik, że są one zapożyczone. Przecież ja nie muszę się domyślać za każdym razem jak czytam Twoje posty co jest Twoją wypowiedzią a co nie.

Ale i tak jestem sympatycznie nastawiona do każdego więc pozdrawiam Cie serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Rynsztok! Najsmutniejsze jest to, że oni nie szpanują, nie udają. To jest ich naturalny poziom. Choćby nie wiem co, to wyżej się nie wzniosą. I tak parę wyrazów (chociaż z błędami), jednak napisali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

,,Ja" wiem kim jestes... powiem tylko ze vectra jezdzisz i mieszkasz ....... no powiedzmy niedaleko mnie heheh... pozdrow swiderka heheh

Pozdro dla matysa bacy ,,ja" i reszty ekipy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Kurna ja nie rozumiem po co tu te klotnie sa ?? Ci ktorym nie pasuja wyscigio niech sie na nich nie pojawiaja, nikomu pod domem ise nie scigamy wiec w czym rzecz? A co do samych wyscigow, to wzgledy bezpieczenstwa widzow pozostawiaja wiele do rzyczenia, njeliej byloby odgrodzic widzow od toru np. tasmami takimi jak maja drogowcy, sam moge zasponsorowac jedna roleczke takiej tasmy. I jeszcze jedno: Organizator czemu w Piatek niektorzy studiuja i nie moga w łikendy :( pomysl troche o studentach.
Pozdro dla ekipy z Mc, Gośki i chamskiego :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Kurna a ja nie rozumiem, co to za obyczaje!!! nalazło się tu chamstwa. przykro to pisać, ale to każdy widzi, namnożyło się intelektualistów specjalnej troski i analfabetów, zawojowali cały wątek, BA, całe forum!! Bo to tak jest że jak się pojawia taki wątek, to inni nie piszą, tylko czytają te wulgaryzmy nieortograficzne. A na waszych pseudoscigankach się świat nie kończy. I ja się zawojować chamstwu nie dam!!! Niech wam ślina płynie tu i się zapluwajcie, i szczyjcie sobie nawzajem do poukręcanych szyj i czekajcie, komu by tu tylko dołozyć. Prostackie to jest. Oby się jak najprędzej coś ucywilizowało tutaj, bo przykro patrzeć...

I do Mr.S-a....

chyba nie o to ci chodziło??? Żebywszyscy wszystkim naubliżali i żeby wszystkim czytelnikom Forum pokazac że ludzie których imprezami się zachwycasz, to chamskie prostaki?? że jedyne z czym się Twoje miasto może kojarzyć, to szansa na widowiskowe bycie przejechanym na przejściu, albo na to że się będzie zaciukanym jak się wyjmie aparat zeby sfotografować kolumnę buców blokujących ulicę samochodami...? Tego chciałeś? Mam nadzieję że się mylę co do Twojej osoby... ale towarzystwo które sprowadziłeś na to Forum, budzić może tylko odrazę i nie zycze Łomży by stało sięjej wizytówką...

Bylejakości nie !!!

I choćby wpisał się tysiąc buców....
I każdy rzucił tyciącem ch....
I choćby każdy się w złości sprężał
WSZYSTKICH OLEWA MA DUSZA MĘŻNA!!

hejka ludziską dobrej woli!!! Tigery, Kefasy, whoever i everyciało!! Kto nie jest z nami jest przeciwko nam!!! Pozdrawiam staruszki z przejścia na rondzie, 100 lat wam życzę, starsze Panie!!!

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrowienia dla Bacy Gołasia Marcina23 i reszty ekupiy a takze dla nikitki i Buziaka !! do zobaczenia na dzisiajszej imprezie !! napewno bedzie ostra zajda !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

siamano!no ale czemu nikt nie napisze kiedy i gdzie to bedzie,bo jak narazie to nic konkretnego tu niewyczytalem.jesli mozna wyslijcie na gg: 4619943,i z goy dzieki.pozdrowionka dla wszystki co lubia i nie lubia tego sportu!!!

".. kazdy ma chwile ze sie po cichu rzegna .."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

dziki za pozdro hujciwdupe i wzajemnie oczywiscie dla ekipy z Mc , goski, hasmkiego i wszystkich kukaw...... do zoabczenia dzis !!!!!!!!!!


,,Trzymajmy sie razem mowie wam!! kto nie jest znami ten przeciwko nam!!!" narazie zomki :))


gg 749758

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do JACKO:

Moim zamierzeniem nie było sprowadzanie tutaj jakiegokolwiek hamstwa i bluzgów, chciałem tylko, aby ludzie wyrazili swoją opinię o tego typu imprezach w naszym mieście. Sam wiesz dokładnie, że nie mogę kontrolować tego, co piszą tutaj ludzie...


NIECH KTOŚ NAPISZE KIEDY, GDZIE I O KTÓREJ NASTĘPNA IMPREZA !!!

Wujek S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Mr.S.

...ale sprowadziłeś....

dupiaście, co...?

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Dzięki za pozdrowienia i dozobaczenia już dziś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

No dupiaście ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

spotkanie jest w piatek w czerwonym boze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

18:39 to chyba odpowiednia pora aby ogłosić, gdzie jest spotkanie. Wszyscy byli już w drodze....

No właściwie do pierwszego miejsca postoju można było wyrobić się w te kilka minut od przeczytania pościka.

No i jednak znowu coś nie wyszło i trzeba było wracać. Zastanawiające jest czemu tak się stało :)

No nic. Impreza była fajna. I chyba wszyscy dobrze się bawili :) Troche zimno i mała mżawka, ale to nie przeszkadzało chyba nikomu.

Baca mam nadzieję, że z samochodem jest/będzie dobrze. śledziałam Twoje poczynania. Totalny odjazd.

Pozdrawiam wszystkich, który brali udział w imprezie :) A w szczególności kolege \, do którgo nie mogłam się dodzwonić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Witam i na wstepie pozdrawiam wszystkich uczeszczających! Byłem dziś i niestety dużo nie zobaczyłem:( Oczywiście ładnie wyglądał tłum ludzi i ich samochody, ale niestety nikt chyba sobie nie pojezdził. Po tym jak wszyscy zaczeli wracać do lomzy ja także zwinełem do domku (nie wiem czy coś mnie omineło ale sie dowiem;) Według mnie przydały by się takie imprezki ale: albo legalne w wyznaczonym miejscu albo... Jeszcze raz pozdrowionka i trzymajcie się!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Pozdrowienia dla szanownej kolezanki nikity :) i wszystkich ktorzy byli obecni, bylo niezle i wesolo. A co do telefonow, to wiesz jak to jest wszedzie pole tylko zasiegu nie ma :)).

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siemankooo wszystkim........Pozdrowionka dla wszystkich ktorzy byli obeceni wczoraj.Szczególne pozdrowienia dla "dowodu rejesteracyjnego" Bacy,mamy nadzieje ze nie dlugo do nas wroci :)) ooo wlasnie jeszcze pozdrownienia dla "gasnicy" Cichego, zeby nie ona picap poszedlby z dymem:)) .......Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze niedlugo sie spotkamy ponownie.3majcie sie wszyscy ........

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ja rowniez pozdrawiam wszystkich tych ktorzy byli na wczorajszej imprezie !! moim zdaniem albo trzeba zrobic legalno impreze albo powiedzmy niech wszyscy sie zbioro juz gdzies poza miastem np. juz w czerwonym borze lub na stacji w wygodzie !! bo podobno suki były juz na fadomie i jechały za nami !!! w tym roku napewno trzeba jeszcze cos wymyslec !! zanim jeszcze spadnie snieg :))) pozdrawiam wszystkich zainteresowanych !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

uwaga !!!!! nie rozmawiajcie na forum o rajdach bo p..i..e..s..k..i tez sa wsrod nas..... takze ......look out.....Niebieski Brat obserwoje wszystko !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wiecie co ......... powiem tak: moim zdaniem mosimy napisac jakas petycje do Prezydenta miasta.Zebrac jak najwiecej podpisow i walczyc o to zebysmy mogli jednak sie scigac w jakis sposob legalnie,zeby ta policja byla,ale nie wypisywala mandaty tylko pilnowala porzadku wkoncu od tego oni sa.Bo to ze sie ganiamy to tego nie zmienia wypisujac komus mandat,tylko poprostu bedziemy szukac innych miejsc na takie imprezy.Tu nie chodzi o to!!!
Proponuje zgadac sie na jakis konkterny dzien i godz w jakims miejscu i przedyskutowac to wszystko.....Co wy na to?piszcie,bo to lezy w intersie wszystkich ..........


Pozdrowionka dla buziaka,bacy,golasza,hemika,kopary,borysa,wisni,seweryna,bogusa,bartka, pszczolki,cichego,slonika i jego kemarki,wszystkich ktorzy byli i beda obecni na tych zlotach...... 3majmy sie razem a moze do czegos dojdziemy.........

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Mad: bardzo dobrze ze widza co piszemy,wkoncu moze zrozumieja o co nam chodzi.....................

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Zgadzam sie z Matysem, moim zdaniem to od poczatku powinno byc tak zrobione po pierwszym wyscigu... no ale nie zawsze organizacja jest doskonala... ale to byloby najopowiedniejsza opcja zarowno dla scigajacych sie i policjantow heh chociaz tym drugim to pewnie wszystko jedno....

Tylu nas jest ze jakbysmy wszyscy zlozyli ,,petycje" to moze miasto by cos zrobilo... bo sami pomyslcie gadaja ze mlodziez sie nudzi itd a pozniej sa kradzieze rozboje a nawet gwalty :D a teraz jak znalazl sie sposob by zebrac duza liczbe ludzi w jednym celu i ktorzy chca.. to nagle przeszkody .... dlatego nawet ,,delegacje" mozna wyslac do Miasta :)) Niech ci za stolkami zobacza ze chcemy by w lomzy cos sie dzialo dobrego wesolego ciekawego a nie by tylko kazdy kolka robil po uliczkach lomzy.


Pozdrowienia dla Matysa, bacy hemika. kopary, wisni, borysa,seweryna, cichego, kolegi pod nickiem ,,ja" i calej reszty co byla ostanio i nie tylko ostanio na wyscigach....

P.S. Kochani a pamietacie miny panow z cpn wygoda jak sie nagle tyle aut pojawilo na ich parkingu... biedni nie wiedzieli co sie dzieje hihihhih :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

oczywiscie wlasnie o to nam chodzi,nasza kochana policja zamiast dorabiac sie na pijanych kierowcach albo na przestepcach to oni znalezli sobie nas poczciwych ludzi ktorzy chca sie dobrze bawic i nam mandaty wystawiaja za to mamy ciekawe zajecie........chyba nie tylko ja jestem tego samego zdania......????!!!!!!!!!!

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

sluchajcie wy mowicie ze chcieli bysie sie scigac jak jedzie ponad 200 ludzi i tylko stoja i sie gapia a co do wyscigow to nie bo niechca co to za frajda stac i sie patrzec ci ktorzy chca sie scigac to jada i to wszystko i nie piszcie na forum gdzie sie spotykamy bo nasze wladze to tesz czytaja jesli chcecie legalne tak jak my to robilismy na fadomie to trzeba sie zapisac do automobilu zaplacic 60 dych rocznie i wtedy razem cosik zrobic ale puki to sie zrobi to trzeba samemu robic a i wtedy jest to legalne i lomza sie rozkreci wtedy bedzie wtedy bezpiecznie i mila atmosfera i nikt nie bedzie na nas warczal to jak to robi to policja. A golasz a Marcin23 to jest ta sama osoba nie mylcie

pozdrowienia: CHEMIK,GOLASZ GORAL SLONIK MATYS BOGUS KOPARA BARTEK SOWA MODZELA RADKA WISNI SEWERYNA VIVA JA BIALE BMW I DLA WSZYSTKICH ZIOMALI OD BACY

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

matys ma racje !!! mysle ze przez Gg lub przez smsy bysmy sie zgadywali albo po prostu jakies spotkanko ?? nawet i dzisiaj bysmy sie wymienili numerami do czegos konkretnego doszli !!! by sie sprobowało zorganozowac cos ale tylko dla najbardzoij wtajemniczonych lub bysmy sprobowali zorganozowac legalno imprezke !! by sie wysłało delegacje do prezydenta i sie ugadało co i jak !! co wy o tym myslicie ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Do prezydenta nie ma co isc jak mowilem trzeba sie zapisac do ał a co do numerow to wskazane to jest trzeba zorganicowac paczke i zeby mieli ze soba jakis kontakt
albo spotkajmy sie dzis na starym dworcu o 20 bedzie najlepiej pogadamy i bedzie cool

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Wybaczcie, że się wtrącę. Wyglada mi na to, że zmierzacie w dobrym kierunku. Jesteście równoprawnym podmiotem i partnerem w naszym mieście i nie musicie obawiać się kogokolwiek, pod warunkiem, że poruszacie się w granicach prawa. Prezydent czy policja mają obowiazek pomóc i doradzić Wam w sprawie np. wyscigów, ale Wy musicie także zrozumieć i uszanować ich ograniczenia i obowiązki. To wspaniała sprawa, że chce Wam się coś dla siebie zrobić. Wasza inicjatywa ma szanse poruszyć zapleśniały łomżyński grajdołek i zapoczątkować coś fajnego. Nie zrażajcie jednak obraźliwym słownictwem ludzi, którzy mogą Wam wiele pomóc i doradzić. Zamiast wyszukiwania wszędzie wrogów dajcie innym szansę zrobić coś z Wami i dla Was.Wszyscy przecież jesteśmy Łomżyniakami, a to do czegoś zobowiązuje.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Hej bylem na rajdzie pojezdzilem sobie bylo zajebiscie dostalem mandatek od kochanych naszych policjantow serdeczne pozdrowienia dla pana ktory mi wlepil mandacik Serdecznie dziekuje Mama jest zemnie dumna dzieki panu JEEEEEEE DOSTALEM 300ZL LUDZIE JESTEM DUMNY SAM Z SIEBIE TO MUJ 1 MANDAT

pozdrowienia: CHEMIK,GOLASZ GORAL SLONIK MATYS BOGUS KOPARA BARTEK SOWA MODZELA RADKA WISNI SEWERYNA VIVA JA BIALE BMW I DLA WSZYSTKICH ZIOMALI OD BOGUSA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

zawsze trzeba od czegos zaczac moze troszke na poczatku zle byly robione co niektore rzeczy ale czlowiek uczy sie na wlasnych bledach dlatego trzego od nowego roku zaczac z AŁ i to chyba bedzie dobry pomysl i w tedy nikt nie bedzie moze szalal na miescie tylko w jakims wyznaczonym miejscu i postaram sie aby tak bylo i sie wtedy lomza rozkreci bo duzo jest fanow motoryzacji no i sa tacy ktorzy nie lubia np voyager ktory wsumie tez jest zmotoryzowany bo ma vectre ale coz poradzisz na takich

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

bogus aty o mnie to zapomniales dzis gadalem z policja bo mnie jak zwykle zatrzymali i sie duzo dowiedzialem jak ktos chce sie dowiedziec cosik na temat tego wszystkiego to jak wyzej pisalem dzis o 20 na starym dworcu

poz: golasia cemika gorala matysa buziak cichego ktory jest ze mna w kafe i dla wszystkich ziomali z imprezki

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Serdeczke pozdrowionko dla Koffanego Bacy zeby nieten ziomek to lomza byla by dalej nudna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

160 w rondo bez kitu nie to ze sie ze mna w klasie uczysz to nie znaczy ze musisz zjadac literki albo je przekrecac

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

matys wpadnij dzis na st dworzec

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

e cieniasy gdzie wy pasujecie tymi parchami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba chcecie zeby wam sie rozsypaly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Mieszkam w Łomzy tak długo a dopiero teraz dowiaduję się o takich wyścigach? Ja chyba stara już jestem cholibka. No koniecznie muszę to zobaczyć. Niestety tylko zobaczyć, bo trochę szkoda Fabisia na ściganie się, choć to lubię... Tylko chłopcy nie rozjedźcie jakiegoś niewinnego stworzenia...
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

baca bede napewno tylko jeszcze niewiem jak sie tam dostane ,ale bede choc bym mial tam z buta przyjsc hehe dozobaczyska

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Witam... miłośników jazdy bez ograniczeń... jestem z wami... :)
nareszcie ktos, coś ciekawego zaczął robić..
dalej tak trzymać!

P.S. szukam Piotra, FSO 1500 + 2x light antena, jeśli macie z nim kontakt, przekażcie, że go szukam... thx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

I bardzo dobrze!! super sprawa że sie konsolidujecie. Jest 20 i pewnie sterczycie na starym dworcu i się dogadujecie... Powiem szczerze, że targały mna sprzeczne uczucia dziś. Satysfakcja z tego, że wam klapło, z żalem, że Wasza oddolna inicjatywa, wasza próba zrobienia czegoś dla siebie, co prawda czupurna i wulgarna miejscami, ale zdrowa, buńczuczna, pewna siebie inicjatywa zadbania o siebie spaliła na panewce. Jeszcze raz powtórzę - byłem tak samo zwariowany w waszym wieku... teraz już mi przeszło, ale wiem że zanim wam przejdzie, to część narobi bałaganu jeżdżąc szybko i bez sensu, część oklapnie i się wycofa i ogólnie będzie ch..owizna. Taka sama jak do tej pory. Więc w momencie w którym chcecie wasze zamiłowanie ucywilizować, chcecie być nie w podziemiu, tylko normalnie, jako pasjonaci 4 kółek zajmować się tym sportem, jestem z wami. I szczerze wam życzę, żeby kiedys spośród was wyłonił się łomzyński Hołek. I nie ublizajcie wszystkim wkoło, nie dajcie się prowokować i pokażcie że macie klasę. I że potraficie jeździć spoko. Szybko kiedy trzeba i bezpiecznie też, zawsze bezpiecznie... czekam na rozwój wydarzeń i już wam kibicuję jesli pójdziecie (pojedziecie? :-) otwarta drogą

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

teraz moj nick lyglada lepiej prawda ?? :)) pozdrowienia dla wszystkich ziomali !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Baca juz raz Ci mowilem trzeba zlozyc jakas petycje czy cos i zalatwic to legalnie bo jak narazie to robi sie to coraz bardziej niebezpieczne . Mam nadzieje ze nic nikomu sie nie stanie a mandat zawsze idzie oplacic . Jak dlamnie brakuje tam bezpieczenstwa i wlasnie dlatego powinna byc policja na takich imprezach . Mysle ze z naszymi wladzami idzie sie dogadac tylko trzeba zrobic ten pierwszy kroka nie uzerac sie z policja oni maja pilnowac pozadku i wlasnie to robia chodz czasami juz przeginaja :(

Pozdr dla wszystkich zmotoryzowanych i calej ekipy MC , GOSKA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jacko...
aż korci by w dialog oddać się z Tobą....
Lecz to tylko forum, on-live niemożliwe...
Kilka postów Twych, na tematy różne,poczytać mnie naszła ochota. Te zaś, co prawda bardzo ogólne, ale zdanie, o Jegomości wyrobić pozwoliły. Ogólnie zastrzeżeń żadnych zgłaszać nie śmię, bo i przyczepić się do czego niema. Na malutką uwagę tylko, odnośnie postu ostatniego, sobie pozwolę. To uwaga nawet nie jest, a raczej pytanie: czy w czasach Twojej (mojej również) "młodości" takie ostrzeganie, przestrogi skutek odnosiły?? Jeśli pamięć ma dobrą jest, to zawsze takie słowa skutek odwrotny przynosiły. Może więc teraz zamiast mówić tylko, do działania należałoby przystąpić??

P.S. duży może więcej... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A moze podpytać crosowcow jak oni zaczynali działać na fortach?Myślę ,że ich rady wiele by wam pomogły.Widziałem ,że policja i służby medyczne sa zawsze na miejscu.Przy zapewnionym bezpieczeństwie było by to ciekawsze widowisko.
Pamiętam kilka lat temu były pokazy zręcznościowe samochodow na starym rynku , a może dzieki Waszej inicjatywie nabierze to wiekszego rozmachu?

Pozdrawiam i kibicuję!

michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

POZDROWIENIA DLA BACY ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

I właśnie przydałoby się jakieś spotkanie. Niestety o godzinie 20.00 w umówionym miejscu były tylko dwa samochody. Nikogo więcej. Dopiero póżniej przybyło Was troszke ale chyba tylko na chwilę :)

Zainteresowanych była garstka a nawet i nie to.

Pozdrawiam serdecznie. Do zobaczenia wkrótce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Cierpliwości!!!
Zawsze tak się zaczyna, ale to właśnie test Waszej (liderów) determinacji. Zwykle zdecydowana mniejszość nadaje ton niezdecydowanej większości. Trzeba to przetrzymać i trafnie zdiagnozować powód niskiej frekwencji. Nie przejmujcie się, bo to była pora randek, imienin itp. Niektórzy uznali, że ich to interesuje jako odbiorców i gapiów, ale nie organizatorów. Itp.
Zapamiętajcie sobie jedną ponadczasową prawdę: Kto chce coś zrobić - szuka sposobu; kto nie chce zrobiś - szuka wymówki (powodu).
Życzę powodzenia i wytrwałości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Viva
.. zdecydowanie lepiej, a nawet rewelacyjnie. Tak trzymaj !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

dzieki tz :))) ja osobiscie byłem na wczorajszym spotkaniu !! naliczyłem 5 autek !!! kto chciał i mogł ten przybył kto nie przybył to jego strata !!! pozdrowiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

witam rozmawialem wczoraj z pewna osoba z AŁ i jest dobrze w styczniu cos bedzie na legalupod jednym warunkiem tym warunkiem jest wstapienie do AŁ i razem zaczaccos robic bo te nielegale kiedys sie skoncza a szkoda by bylo ai jescze jedno dzieki ze wczoraj przyjechaliscie ktos chce cos dla was robica wy tego nie doceniacie ( co niektorzy) a cico bylito pozdrowionka

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Dzieki za wypowiedz jacko o to samo mi chodzilo tak jak wyrzej pisalem to sie kiedys zle skonczy a cala odpowiedzilnosc spadnie na mnie bo kazdy bedzie swoj tylek chronil dlatego od nowego roku bedzie inaczej wszystko legalnie i w bialy dzien.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

i niech tak bedzie !! wszyscy słyszeli ?? zapisac sie trzeba do AŁ !!! razem bedzie sie organizowac imprezki i nikt nie bedzie sie wtracał szczegolnie psy !! pozdrowienia dla Bacy jego paczki tych ktorzy wczoraj byli na dworcu i wszystkich zmotoryzowanych !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Pozdrowienia dla Matysa, Bacy, Gołasza, Cichego, Buziaka, Bogusa, Borysa i wszystkich których nie wymieniłem a wiem że, są oni tym wszystkim zainteresowani.



Do Matysa: Domyślasz się kim jestem??


===>Pozdro All !!!<===

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Spilf heheh no jak to nie Dareczku :PPPP Tak jest panie "BACOWATY" trza sie zapisac do AŁ i bedzie wszystko wporzadeczku-dzieki za pozdrowionka od wszystkicj.Oczywiscie i ja pozdrawiam wszystkich.......


BACA dobrze powiedzial wlasnie bylo widac wczoraj o 20:00 na dworcu ile tak napeawde osob jest zainteresowanych ...... dla wszystkich wiecej wtajemniczonych szczegolne pozrdowionka,czyli dla: BACY BARTKA CIECHEGO SPILFA VIVY BORYSKA I DLA BOGUSA KTORY BIEGL NA DWORZEC ALE NIESTETY GDY DOBIEGAL TO MY JUZ WYJEZDZALISMY HEHE

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siema allll
Sorka ale wczoraj jak doszedlem na PKS to jusz wy odjezdzalismy bo mamuska sama wziela sobie samochud i pojechala sie scigac ze swoim cieniem

Matys cos mi sie zdaje ze ci jedna pacjentka wpadla w oczko
Splif dzieki za pozdrowienia
Baca ma racje trzeba sie zapisac do AŁ i bedzie wszystko cacy psy nie beda niewinnym osobom dawac mandaty

pozdrowienia: CHEMIK,GOLASZ GORAL SLONIK MATYS Bacy KOPARA BARTka SOWA MODZELA RADKA WISNI SEWERYNA VIVA JA BIALE BMW I DLA WSZYSTKICH ZIOMALI OD BOGUSA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Czemu mnie nikt nie pozdrawia?!

Pozdrawiam

Prowodyl tego tematu ;-)

MR "S"

"Jeśli wszystko kontrolujesz, jedziesz zbyt wolno!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

w piatek bylo super, bardzo bezpiecznie teraz jest ok w takich warunkach to mozemy sie wlasnie scigac, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia ,part III juz wkrotce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

... sa (podobno) bardziej figlarne... ale jak sam napisałeś(aś), mnie to nie dotyczy, więc i nie zaprzeczę, i potwierdzic nie mogę ;).
Do działania nalezy przystępować ZAWSZE, niezależnie od efektów przestróg i ostrzeżeń, gdy są nikłe, trzeba interweniować czynami, gdy pozytwne sa efekty słów, nalezy je czynami wzmacniać i nadawać tempo, a także i szukać nowych pomysłów i wersje mnożyć.
Ja nie liczę na nagły boom sportów motorowych w Łomży i okolicach. Bo do tego trzeba ciężkiej pracy, przepychanek, urabiania materiału. A nie każdemu - więcej - mało komu, się chce. Zapaleńców brak,
pompowanie postów hasłami jest betką w porównaniu do wydeptywania administracyjnych ścieżek. Czy się będzie chłopakom chciało... zobaczymy. Ja wierzę że tak... ja w ogóle w sporo rzeczy wierzę, aż dziw że nie jestem Wieżą Eiffell'a, czy jak tam się go pisze... W każdym razie wierzę i chcę wierzyć że to dopiero początek i się obudzi to i owo w młodzieży i w społeczeństwie ogólnie. Że budzenie ludzi do działania i przełamywanie marazmu, dodawanie fantazji, jest zajęciem mozolnym, przekonuję się cały czas. Pomysłów ci u mnie dostatek, tylko skostniałość wszystkiego dookoła nie nastraja pozytwynie. I samotnośc też. Z reguły indywidualiści (a za takiego się uważam) ocierają się o samotnictwo (???). To nie sprzyja rozwojowi, raczej skłania do kontestacji i do zdziwaczeń (???). Na szczęscie mnie to nie dotyczy, może dlatego się tak dzieje, że mam perspektywy. tak w moim życiu osobistym jak i zawodowym dzieje się DUUUŻO, za rok wyjeżdżam po Nowe Pomysły do Starej Europy, zawiozę im na wymianę moja Młodą Krew w zamian za Ciekawe Inspiracje. Może już za dwa lata będę z powrotem, zależy jak dostepny będzie Towar Tam i jak będzie ze zbytem tych Idei (nie mylić z komórkami) Tutaj.
do dzialania jestem równie chętny jak do spotkań innych niż on-line, or at (on???) Phorum. Wanna meet me? My mail is in my profile, if not, here it goes: 00jacek@wp.pl. Te na początku to zera.

:-D

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

uciekł mi początek

a miał wyglądać:



"tak, yarot, ale MAŁE..."

Pozdrawiam Mr.S. ProwodyRRRa tematu i resztę też

:-)

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jestem za tym wszystkim co w Łomży sie teraz dzieje .... ale jest jedno aleeee.... poco tyle ludzi??? jak cos jest nielegalnego.... nielepiej jest po cichu zebrac sie w kilka aut i sie poscigac np. przy torach .... bedzie bezpieczniej i dluzej i lepsza zabawa bo ostanie incydenty swiadczo o malej organizacji w sumie to wszystko jest zrozumiale bo jak w 5 osob wszystkiego dopilnowac?? Nieda sie!! ( 130km/h i hamowanie na mokrym asfalcie w tlumie ludzi .. przykre ale prawdziwe) ... niech wiedzo Ci kturzy chco sie poscigaca nie cala lomza bo jak wiedzo wszyscy to i wie policja a jak ona wie to juz po imprezie.... a jesli bedziemy sie znimi bawic w kotka i myske to my stracimy nie oni bo oni nam beda dupy trzepac a nie my im.. niespomne o mandatach itp.... pozdrowienia dla calej ekipy!! hje hje hje Baca niepoddawaj sie

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Witam
Nolnejm masz swieto racje trzeba zlapac kilka osub ktore chco sie scigac anie tylko jado calymi rodzinami zeby sie popatrzec na inncych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Bogus to Ty wpisałeś się jako "Koszmitka" mendo!!!

pozdro.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

tak bylo w piatek "NOLNEJM" jak wszyscy sie rozjechali a zostało nas ok 10 aut i bylo fajnie bo kto chcial sie poscigac to zrobil to a ci co popatrzec to se stali z tyłu i niukmu nie przeszkadzali ,pozdrowienia dla wszystich tam obecnych do zobaczenia w krotce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Witam,

Jestem tutaj nowy ale o wydarzeniach już słyszałem wczesniej i dużo, jestem za oczywiście, nigdy nie mogłem trafic na impreze, w piatek kreciłem sie po miescie ale nikogo nie znalazłem, a na barburce tylko z sukami sie minołem :), no teraz myśle że sie bedzie coś działo w węższym kregu, bo tak cało wataho nic sie nie zrobi powarznego,

pozdro dla was, tak trzymać, jestem z wami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nolnejm jestes tym o kim mysle prawda ?? :))) dobrze gadasz !! tak powinno byc i tak teraz bedzie !!! a jak jeszcze chcesz sie poscigac to wygle jestes Cool Gosc !! :))) pozdrowienia dla calej ekipki !!! a teraz mozesz Nolnejm zgadywac kim jestem :))) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

msg do Viva hje hje hje podjezdzaj swojo czerwono blyskawico :P... no a jak chcesz dac mi fory to tym kanarkiem :P~~ ..... jak cos to SMS .... C.D.N.

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a wogle co tu gadac o wyscigach one byly sa i zawsze bedo w Łomży.... jak masz ochote sie poganiac to jedziesz na patrola a zawsze ktos sie znajdzie...jedziesz znim ...... albo ........... ( kto wie to dobrze a jak ktos niewie to niech sie nieinteresuje... dla dobra ogolu ) a jak niechce Ci sie znim gadac to na miejscu toc mamy takie piekne przejscie dla pierszych na Piłsudzkiego z sygnalizacjo swietlno ....i niewiedze zadnego problemu.. a jak ktos chce cos ogranizowac z prawem czy bez niego to tez dobrze byle z glowo!...... sciany majo uszy!!!

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nolnejm dobrze kumasz :))) jesli chodzi o moja osobe ale jesli chodzi o wyscigi to nie wiem !! napewno zawsze tak było jest i bedzie ze znajdo sie ludzie ktorzy scigajo sie na ulicach łomzy ale po to własnie organizowane są te imprezki zeby tam sie poscigac wyzyc sprawdzic swoej umiejetnosci i swojo maszyne jak byc tego nie nazwał !!! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

siemka no to kiedy robicie podjazdy swoimi brzeszczotami do mojej białej strzały wypuszczonej z łuku czingisghana czy tak szybko wymiekacie a moze papy niemata : )))))))) pozdrowionka dla wszystkich tuningow optycznych bo wizualnych w łomzy brak<czyli silnika dla zaciemnionych> pozdro dla bacy kopary gołegop buuuchaja :))) 160 w rondo itp oraz dla domagającego sie Mrs !!! narta

I WILL COME BACK !!!!! :))))


CICHY : )

ccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A i dla wszyskich przeciwnych naszym spotkaniom przy szlachetnej rurce tytoniu
HWD!!!!

ccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

baca jutro do Ciebie przyjade to pogadamy na tematy tabu : )

ccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Hehehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Hej sierra thx za podrowienka i dla wszystkich maniakow wyciskania konikow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siema allll
Ale bylo wczoraj zajebiscie na wiscigu zebraly sie te osoby ktorzy chco sie poscigac anie tylko sie popatrzec i narescie odbbylo sie bez pieskow bo nic nie wiedzieli JUpiiii Zalujcie ze was nie bylo ktorzy lubio wyciskac koniki ze swojej bryki







Pozdrowienia i cytysiace caluskow dla : CHEMIK,GOLASZ GORAL SLONIK MATYS Bacy KOPARA BARTka SOWA MODZELA RADKA WISNI SEWERYNA VIVA JA BIALE BMW I DLA WSZYSTKICH ZIOMALI OD BOGUSA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

rowniez pozdrawiam wszystkich ktorzy wczoraj byli obecni w d......., heheh to tylko dla wtajemniczonych ps. w czwartek next part.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

mi tez sie podobal ten wypadl byle wiencej takich .... mam tylko nadzieje ze w ten ......... tam .................. ude mi sie stanoc na starcie .. bo narazie male problemy.... !!!!!!!!!!!! A P E L do obecnych tam Niech Nastanie Sie Cisza !!!!!!!!!!!! bo to dam nam pelno radosc :) wienc do zobaczenia w d... ( dupie!! ) kolo Pociejewa za Kontowanio ( doga na Janowo :P~~~ ) hje hje hje ..... C.D.N.

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

msg Viva dziki za wsio ... tak jak mowilem masz umnie browara :P..... a co nastepnego terminu to niech kazdy jedzie tam gdzie ma jechac a niespotykac sie wszyscy na ...... bo te forum moze byc kontrolowane przez..... roznych ludzi.. ( dla dobra sprawy ) a i od czego sa telefony komorkowe? .. Pozdrawiam....

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wczoraj czyli 08.12.2003 ok godz 21 byly wyscigi dla tyvh co chcieli sie scigac i bylo na co popatrzec bo bylo ok 20 startow i 2 godz fajnej zabawy bylo bezpiecznie bo nie bylo l duzo ludzi a wszyscy stali za startem bo mety nie bylo ale juz niedlugo drugie a gdzie na nowo otwrtej A1 he he he he i to najlepiej od strony D...... he he he he

pozdrowionka dla tych co byli i sie dobrze bawili, bawili sie bo nie bylo policji a i bylo naprawde bezpiecznie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nilnejm nie ma sprawy !! jesli chodzi o wczorajszo impreze to chyba wszyscy sie zgodzo było spoko !! klimacik pełna kultura porzadek bezpieczenskie bez pieskow i tylko Ci ktorzy chca sie scigac !! i o to tu panowie chodzi !!! niech juz zawsze tak bedzie !!! pozdrowienia dla calej ekipki !!! do czwartku !!! całuski !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

czwartek droga na Janowo kolo Pociejewa zara za Kontownio zbiorka o 19 przy figurce na rozdrozu drog .. patronat imprezy : soltys wsi Wnory Wiechy i kleryk z diecezji Poryte ... patronat medialny tygodnik " Paciorek " zapraszamy wszystkich o! przychodzcie z calymi rodzinami ....

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

niech bedzie taka oficjalna wersja jak wyzej ... a jak ktos niewie to tym lepiej bo im mniej osob wie tym dluzej bedziemy sie bawic!!! o!


msg Viva kup se okulary o! bo dzis mnie niedostrzegles na senatorskiej.. a mialem twojo VHS z fadomu :) pozdrawiam

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

czyli oficjalna wersja jest o 19 na bank piszta lub dzwonta ,czyli kole figurki :PPP oki
ja bede ale tym razem yarisem to se poszalejemy jeszcze bardziej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ale chlapiecie tymi ozorami... mendy nie są takie głupie podajecie już na forum dzień i godzine - wiedzą kiedy mają być czujni... prześledzą jakiegoś typa i będzie po wyścigach... jak macie się kontaktować to napewno nie przez to forum!

pozdro.
Kosmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrowionka dla wszystkich znajomych od BACY. Juz za pare dni bedzie nasz stronka.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do Marcin23 hje hje hje niewszyscy stali za meto ... ja pod koniec stalem przed w jakims polu w glinanince

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Zmiana planow jutrzejsza impreza odwolana ... ale nietak do konca prosze sie niezalamywac hje hje hje zostala przelozona na Piatek 12 grudnia spotykamy sie w Janowie o 19.... niech moc bedzie z wami hihih


pozdrownia dla wszystkich Street racingowcow:P hje hje a szczegulnie dla Viva, Bacy, Sm...... Wy........ i reszty !!!

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Co Wy wiecie tak naprawde o rajdach? Rajcuje Was, ze sa nielegalne? Buhahahah. Idiotyzm. rozumiem, ze ktos moze interesowac sie taka forma sportu... Tyle, ze musi pogodzic sie z tym, ze w Lomzy nie ma warunkow. Jesli Wam drodzy "rajdowcy" nie zalezy na Waszym zdrowiu i zyciu to miejcie na wzgledzie, ze mozecie to odebrac innym. Jesli nie widzieliscie stron z ofiarami wypadqw to radze zajrzec. podejrzewam jednak, ze Was to nie rusza. Moze zmienicie zdanie, kiedy Wam sie cos stanie! Policja rozgonila "zabawe" dla Waszego dobra. O co pretensje?!
I jeszcze jedno... nauczcie sie jezdzic, bo to co robicie to szczeniackie i proste popisy. Nic sensownego ani konkretnego. Nie macie sie czym szczycic. Nielegalne rajdy ... pffffff. Nazwijcie to : nielegalna idiotyczna i niebezpieczna zabawa, a na nielegalne rajdy przejedzcie sie gdzies, gdzie ludzie cos potrafia...:]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do HaveSomeBrain to fakt te wyscigi sa moze i niebezpieczne ale mysle ze robione z glowa i na zamknietym terenie nie sa tak niebezpieczne jak w miescie nie sadzisz ?? Moim zdaniem takie imprezki powinny byc robione przez jakis klub legalnie w oznaczonym miejscu i zapewnieniu jakis srodkow bezpieczenstwa .
A imprezy takie jak Street racing byly sa i beda fakt niektorym jeszcze duzo brakuje no ale mondry polak po szkodzie :( ale mam nadzieje ze nikomu nic sie nie stanie


Pozdr . Dla wszyskich z ... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do HaveSomeBrain to nie jest idiotyzm !! nie wiem czy byłes na jakiejs imprezie albo np. na Fadomie gdzie naprawde mozna bylo sprawdzic swoje umiejetnosci i kto tylko chciał to zrobił !! kogo to nie interesuje nie musi w tym uczestniczyc !! masz racje mowiac ze jest to nabezpieczne ale nie ma nic bezpiecznego :)) poza łozkiem w domu !! niektorzy a nawet wiekszosc ludzi ktorzy tu sie wypowiadajo lubieja podniesiecie nieco adrenalinki !!
pozdrowienia dla Bacy Nolnejma i całej paczki !!! do zobaczenia w Kątowni za Janowem !! pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

+ Viva adrenalina - to jest to jeden lubi to inny tamto :p a w dzisiejszych czasach wszystko jest niebezpieczne :)


Podr. Dla wszystkich z ... (wtajemniczonych ) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

DO HaveSomeBrain powiedziales, ze nie popierasz tego co oni robia - OK. Co wiemy o rajdach pytasz? Nie bede odpowiadal za innych, ale odpowiem ze siebie - troche wiem na ten temat :). Nauczcie sie jezdzic. A ty potrafisz?? Mialem przyjemnosc skorzystania z mozliwosci pojedzenia z kierowca, z Akademii Bezpiecznej Jazdy i powiem Ci, ze calkiem dobrze wypadlem i wcale przez to nie czuje sie zbyt pewnie na drodze, bo wiem, ze jezdze dobrze, ale ktos inny troche gorzej i moge na niego trafic. I skad moge wiedziec, ze to nie bedziesz, ty?? Nie osadzaj innych po wygladzie i nie czuj sie zbyt pewnie, bo droga to nie gra, tu naprawde gina ludzie. A jesli ktos ma ochote sie wyszalec to bardzo dobrze ze robi to za miastem, z dala od ruchu miejskiego, bo chyba nie chcialbys zeby robil to w miescie. A moje zdanie na temat tego wszystkiego jest znane. Pozdrawiam.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ej ludziska jak organizujecie wyscigi dla wtajemniczonych to chociaz SLONIA powiadomcie to cos nagra na kamerkie albo zeby ktos foty robil czy cos !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a tak wogule to w lomzy jest ktos kto sie zna na podrasowaniu silnika ???? zaczynajac od stozkow, wydechu az po jakies montaz turbo, chip itp.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ludzie! Wyobrazcie sobie, ze widzialem troszke tych imprez, takze na fadomie. I wiem, ze na fadomie sie zaczyna a konczy czesto w czerwonym borze albo jednaczewie!!! Jadac tam, "rajdowcy" szaleja, scigaja sie po al.legionow i innych ulicach.
Do NBNF : jezdzilem z kims nieco bardziej znanym i doswiadczonym niz kierowca szkoly bezpiecznej jazdy...
Do Viva : jak tak lubiejesz adrenalinke to skocz na bungee, ale najlepiej zapomnij przyczepic liny. Mozna by sie spodziewac czegos takiego po dziewczeciu, ktore lubieje adrenalinke.....
Ludzie! teraz cieszycie sie ze swoich pomyslow, pysznej zabawy na fadomie i nie tylko, ale jesli cos sie stanie : to bedzie Wasza wina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

nie watpie, ze mogles jezdzic z kims bardziej znanym i bardziej doswiadczonym, ja probuje Ci tylko uswiadomic, ze w Lomzy tez sa ludzie, ktorych doswiadczenie wybiega troche dalej niz nauka jazdy na kursie.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ty havesomebrain po 1. to niewpierdalaj sie w tryby jak maszyna pracuje a po 2 to kim ty kórwa jesteś żeby sie udzielać jak Ci to przeszkadza co my robimy to poszła w piżdziec !!!!!

Sierra
Baca
Matys

pa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Do MADA sa ludzie ktorzy umieja a nawet robia jakies przerobki silnikow a jak by co to ja do takich naleze bo akurat dzis robie silnik a storzka chyba kazdy umie zamontowac

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ej koleszko HaweSomeBrain jak bedziesz następny raz coś pisał , to tylko mądrego a nie pierdologie .Pobryndzluj się z voyagerem bo chyba zjednej parafi jestescie . a i napisz co ośiągnełeś oprócz kupionego prawa jazdy jeżeli wogle je masz .

ccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

na wstepie ogromny plus za mądre słowa dla Sierra marcina23 i Bacy NBNF !! teraz wiadomosc do HaveSomeBrain jesli chodzi o mojo konkretno osobe to tak: byłem na fadomie startowalem zajełem 3 miejsce jadąc muluchem !! wczesniej tym samym maluchem mając około 12-15 przeciwnikow DWA razy z rzedu wygrałem Rajd Mechaniaka !! wiec nie mow mi ze nie potrafie jezdzic samochodem i robie to tylko dla tego zeby sie wyrzyc !! bo jezdzic potrafie !!! a jesli chodzi o nasze imprezki to nie musisz sie wypowiadac jesli cie to nie interesuje !!! siedz sobie w domq i sie kiś !!! pozdrowionka dla całej Ekipki !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no i pan HaveSomeBrain zamknie swoją rozszczekaną .... respect pa dla vivy i wszystkich wtajemniczonych

I WILL COME BACK !!!!

ccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ja np. osiągnąłem tyle, że jeżdżąc po ulicach naszego kochanego miasta nie zaliczyłem, żadnej stłuczki, żadnego potrącenia, żadnego mandatu.
Czego życzę wam, innym użytkownikom dróg i pieszym - z miejsca odosobnienia, na miejsce odosobnienia przejeżdżajcie bezpiecznie - proszę!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

co znowu chamstwo i prostactwo z was wyłazi . Jak tylko pojawi się ktos kto ma inne inne zdanie niz wy to zaraz w tak chamski sposób jest atakowany. Sami sobie wystawiacie swiadectwo braku dojrzałości i kultury. I czy Was można powaznie traktować.

Pasja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

nie chamstwo bo tu chodzi ze innym sie nie podoba to co robimy w naszym smutnym miescie a to ze niektorzy nie umieja jezdzic swoimi pojazdami to ich sprawa. jeden lubi zbierac znaczki a drugi co innego.kazady ma inne zamilowania


pozdrowionka:golasz chemika gorala matysa sierry buziaka ja vivy idla reszty zaalogi

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

I pozdrowienia dla tych co byli na wyscigach w czwartek w D.......... i tak powinna byc zawsze grupka ludz ktorzy chca sie pobawic i sprawdzic swoje mozliwosci.i *** wszystkim ludziom ktorzy zasluguja na to!!!!!!

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pozdrowienia dla dziewczyn czyli MONIKI I KAMILI ktore sa na imprezie u BUZIAKA

POZDRO: DLA WSZYSTKICH ZIOMALI

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

czesc nolnejm gangsterze :PPPP a kiedy bedziesz w odmu?? czyli w pacanowie :PPPPPPP~~~~~~~~~~` hjeeee....hjeee....:PPPPP

-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

zgadzam sie z Bacą w 100% czwartkowa impreza była spoko !! tak zawsze powinno byc !! tylko ci ktorzy naprawde chcą sie poscigac i sprawdzic swoje umiejetnosci !!! było super !! do nastepnego !!! pozdrowionka dla wszystkich !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

łee a mnie niebylooo wrrrrrrrr..... troche mi sie godziny pojeb... jak juz jechalem to wszystcy wracali :P z falszywego alarmu hje hje hje


do MarYYjusz yyyy w grudniu popoludniu a co steskniles sie a? jak cos to na GG
do Viva i znow mnie niewidziales ajjj :D zabardzo skupiasz sie chyba na jezdzie :) pozdrawiam......

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

nolnejm VIVA moze i skupia sie na jezdzie ale wiecej skupia sie na panience :P woli sie z nia spotkac niz z toba :PP~~~~

-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a ja sprzedal swojego cara :((
i niestety trza szukac cos innego oczywiscie szybszego hehe a narazie yarisem sie polata pozdrawiam wszystkich do zobaczenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Gratuluje Wam poziomu...
Sierra patrzac na Twoj geniusz pewny jestem, ze ja moglbym swoje prawko kupic taniej kretynie:]
Rzeczywiscie nie wiem po co w ogole ten post skoro nie dajecie przedstawic innym swojego zdania.
Viva... wiem kim jestes :] Ten rajd mechaniakai ten Twoj maluch...:DDDDDD
NBNF jedyny kulturalny. Jedyny, ktoremu bym uwierzyl, ze chce zrobic dobra impreze a nie sajgon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ja

Szkoda..... fajna bryczka była:)


Ps.Yarisem też strtujesz?Chętnie bym sprawdziła swego tylko nie wiem czy będę mogła.Nara.

ola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

tylko yarisem nie ma problemu :)) nic mi innego nie zostalo, to brzybadz spotkamy sie na mecie.pozdrawiam do zobaczenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

do HaveSomeBrain to dobrze ze wiesz kim jestem !! nie tylko to wiesz :)))
do Nolnejm to przespałes impreze !! nie moja wina !! spi sie w nocy !! a skupiac skupiam sie i na dziewczynie i na drodze :))) do nastepnego !!! pozdrowionka dla wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

weż sie kórwa przestań udzielać wreszcie ,tumanie jak Ci się to nie podoba to wejdz na czat wp.pl tam są dla Ciebie dogodne tematy ,znajdziesz je na bank,wiesz że przestajesz mi się podobać i też moim koleszkom .dobra rada odemnie "ZbAStUj"

(---.lomza.rtf35.4lan.pl) wiesz co to jest ?!!!

ccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

oferta :)
mam do pogonienia fiata 125 kompletnego tylko ze na cześci 86rok 5 skrzynia silnik polonez za 250 niestety gazu niema jak coś to pisać na marcin.go@interia.pl

ccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Sierra wkurzamy sie?:):):) Widac od razu, ze slowa prawdy wywoluja u Ciebie slinotok... Straszysz mnie? hehehe... zapraszam, jezeli oczywiscie potrafisz (---.lomza.rtf35.4lan.pl) <--- to rozszyfrowac, a sadzac po Twoim niziutkim poziomie nie potrafisz :]]] Ale mimo to, jesli juz mozg wyparuje Ci do konca i zorientujesz sie gdzie mieszkam to zapraszam :)
Z najserdeczniejszymi zyczeniami dla Sierry i jego koleszkow z bandy kretynow --- HaveSomeBrain!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Viva oka nastepnym razem bede jechal na ciebie to zobaczysz... dzis mialem taki zamiar ale spieszylo mi sie ......
..... a tak wogle to czekamy na stronke :) i pozdrowienia

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

czekamy czekamy na stronke !!! spadł snieg temperaturka ponizej 0 to chyba koniec wyscigow w tym roku co ??? ja to chyba raczej napewno zakoncze sezon rajdowy bo nawet zimowek nie mam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Wszyscy nawijają o tuningachm, wyścigach, autach, a dlaczego nikt nie pisze o VÓDCE??? Przecież gorzałka zawsze dobra jest.MOglibyśmy ustawiać sie tez na picie vódki a nie tylko sciganka:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ZACIAPA .. hmm teraz to jak najbardziej wodka :) koniec sezonu zimno i slizgo wienc trzeba sie czyms rozgrzac :D wienccc.......

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

i cccciiissszzzzzzzzzzzaaaaaaaaa nastała poważna jak grobowa :PPP; he do zobaczenia pewnie wiosna byc moze bedzie nowe auto i lepsze mozliwosci hehe, papaa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hehehe no teraz to slizgawica bedzie, ale pamietaj ze po wódce też jest ślizgo i mozna sie przejechac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jak trza to trza :)) bedziem pic i jezdzic byle ostroznie bo po tej vodce .........:PPPP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

siemanko laseczki...:PPP no wlasnie chyba w tym roczku to juz nic nie bedzie,no chyba ze ktos chce sobie baczki pokrecic na fadomie tak jak to wczoraj uczynilismy z baca-********* sprwa....No a ja niestety musze sie z wami pozegnac do ok 3 stycznia,dzis w nocy wyjazd 1600 km moze to jakos przezyje hehee....dozobaczonka all w styczniuuuu......

Pozdro dla:bacy,golego,cichego,holka,kopary,chemika,gorala,hmiela,bogusa, buziaka,wisni,sewerynka,viva,darka,ja.......oraz dla calej ekipy zbuntowanych chlopakow w niebieskich czapeczkach z orzełkiem:))) oraz tych wszystkich ktorych nie wymienilem ..........3majcie sie.....kierownicy...:)))))))

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siemanko wszystkim. Jest do sprzedania radio samochodowe SONY CDX - M600R. 650zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siema Baca. Kiedy będą jakieś wyścigi lub palenie gum?

Pozdrowienia dla ziomali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

..........Szybciutkich i Wesolutkich Swiat oraz 0 punktow karnych w przyszlym roku dla wszystkich zmotoryzowanych ..........tych wtajemniczonych i tych niewtajemiczonych.......... :D

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nolnejm z tymi punktami to ciezka sprawa :)) przynajmniej w moim przypadku !! teraz mam 16 ale niedługo kilka sie kasuje :)) sam nie wiem jak tyle sie uzbierało w nastepnym roku postaram sie miec mniej !! rowniez zycze wesołych pogodnych Swiat duzooooo prezentow pod choinke i szalonego Sylwestra !! a tak przy okazji nie robi ktos przypadkiem Sylwka ?? moze ty Nolnejm ?? bo nie mam sie gdzie z moja Niunius podziac !!! jakies propozycje ?? :)))
pozdrowka dla wszystkich zmotoryzowanych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Viva narazie sam tez niewiem..... hih jak cos to sie poganiamy po lomzy .....

..........:::::::::: I L L E G A L - R A C E S ::::::::::.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ma moze ktos do sprzedania pilot sony rm-x111 lub rm-x110......... A moze ktos jest chetny na zakup radia sony CDX-M850MP ????
madlomza@yahoo.com
Pozdro...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

MAD: za ile chcesz sprzedac te radio? i dlaczego takie dobre radio sprzedajesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Z okazji zbliżających się świąt życze wszystkim zmotoryzowanym (jeżdżącym lepiej lub gorzej, swoim lub nie swoim autkiem, szybciej lub wolniej) dużo zdrowia, szczęścia oraz poczucia bezpieczeństwa, no i oczywiście dobrych samochodów i lepszych dróg!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wesolych swiat oraz szczesliwego nowego roku zycze ja i zielona omega :PPP
nowe auto bedzie juz w nastepnym tygodniu pozdrawiam i do zobaczenia na illegal street
Honda Civic Coupe :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nie chce mi sie czytać tylu postów. Oto moje propozycje do skrótu ChWDP:

Chcę Wstąpić Do Policji

Chowajcie Wino Do Plecaka

Co do tych illegal street racing to spoko tylko żeby nie były illegal. Policja robi swoje i dobrze, za to dostają pobory z podatków płaconych przez m.in. rodziców tych lolków co się ścigają.

Wg mnei powinno się zrobić oddzielny plac do takich szaleństw. Wyszloby taniej niż jest teraz. W końcu by sie porozbijali i pozabijali i byłby spokój. A tak gliniarze muszą tracić czas na łachmytów.

WESOŁYCH ŚWIĄT i KRÓTKIEGO ŻYCIA W NOWYM ROKU ścigacze!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Gratuluję przesiadki. Pewnie widzieliście> http://zulu.nets.com.pl/gumki/index.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ja tez wszystkim rzycze zdrowych i wesolych swiat od calej zalogi .
A CO DO WYSCIGOW TO BYLY O 24 W PASTERKE NIE BYLO WIELE ALE TRUDNO ALE BYLY NA BARBURCE BO W TEN DZIEN NIE BYLO PIESKOW MIELISMY OKAZJE POSZALENIA NARA DO NASTEPNEGO RAZU

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ZACIAPA: radio jest ******** w kosmos ale....te ale to brak sciaganego panela !!! cena 1200 PLN....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

siemka all...jest pomysl na zabicie czasu...pare dni temu zorganizowalismy kulig,czyli saneczki przyczepione do samochodu i 70km/h :))))powiem tylko ze to jest zajebis** wrazenie.Jezeli macie ochote na cos takiego to piszcie a napewno cos wykombinujemy.......

Pozdro dla calej ekipy saneczkowych wyczynow ......:)))))

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siema Wsiem... Matys dobry pomysl... My tez sobie zorganizowalismy cos takiego... Tylko ze jezdzilismy z predkosciami przekraczajacymi 80 km/h. W niedziele znowu cos organizujemy. Jak cos to zadzwon albo napisz to sie zgadamy i zorganizujemy cos razem i na wiecej osob... Jakies ognisko, piwko, itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Pozdrawiam mame i siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siema all!

Czytałem wszystkie posty i jeśli chodzi o tego rodzaju imprezy to jestem na tak. W końcu zaczyna sie dziać coś ciekawego. Dzieki wszystkim którzy to organizują. Trzymać tak dalej. I jeszcze jedno. Czy ktoś mógł by napisać kiedy będą następne wyścigi lub palenie gumy. Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrowienia dla MRÓWKI,CWANEGO, SZOGUNA, DLA WSZYSTKICH KTÓRZY TO ORGANIZUJA , DLA WSZYSTKICH WTAJEMNICZONY ORAZ W SZCZEGÓLNOŚCI DLA 20_Z_GÓRKI I DLA WSZYSTKICH KTÓRYCH NIE WYMIENIŁEM.


OHMYGOODNESS

OHMYGOODNESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to chyba troszke ci to zajeło :)) ( przeczytanie wszystkiego ) a nastepna impreza bedzie wtedy jak snieg stopnieje i bedzie troszke cieplej !! bo trudno jest przy takiej pogodzie co kolwiek robic !! chociaz :))) ale czekamy na poprawe pogody !! pozdrowienia dla wszystkich zmotoryzowanych !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Panowie skończcie ten temat bo wiej nudą

Pasja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

proponuję nowy wątek....

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ELO I CO WSZYSCY OPUSCILI TA STRONKE

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Niektorzy nie panie:PPP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Pozdrawiam i do zobazcenia:)))
Zapraszam do udzielenia swego komentarzu na temat naszej policji bo wiem że też masz coś do powiedzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

BACA kiedy coś organizujecie tak bardziej oficjalnie, żeby można było przyjść i popatrzeć?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

witam wszystkich !!
jak wam sie podoba moj nieco zmieniony nick ???
powoli snieg topnieje czas pomyslec o nowym sezonie !!!
moz ektos ma juz jakies propozycje ?? na zorganizowanie czasu ??
jak cos to piszcie !!!!
pozdrowionka dla wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siemka,
no mogło by być coś teraz legalnego,Baca- teraz jesteś po kursach to możesz coś wykrecić legalnego,chociaz z droogiej strony- w illegal'u jest troszke wiecej adrenalinki,czekamy az coś sie zacznie dziać.
Wątek zimuje, chłopaki chyba przysneli w zime.
Pozdrawiam i do zobaczyska na drodze,
szczałeczka>>--->



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no i juz nie dlugo chiba:P ,zapraszan wszystkich chetnych na modlin 01.05. my jedziemy napewno , jak cos to piszcie na meila pozdrawiam i do zobaczenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ale tu smutno a cieplo juz prawie i sucho napewno :(((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

siemanko mrs "ja" no wlasnie ........ dobrze gadasz.Jest juz pewna rozkminka ale to prosze na GG moj numer 4268103 odezwij sie i pogadamy 3maj sie .......

matys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hmmm.... co jest??? cisza jak makiem zasiał... jeszcze ktoś pomyśli, że łomzyniacy przestali się ścigac... a to przecież prawda nie jest ... :PPPPP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

czy oby na pewno????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

mozna coś zorganizować, jeszcze śniegu niema...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ja zawsze chetny:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

...

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jest śnieg ;0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ELO JUZ NIC NIMKT NIE PISZE

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

CHWDP w tym gorszym znaczeniu!Jak mnie okradli to palanty nic nie zrobili,a takimi pierdołami to się zajmują!Jasne zato przynajmniej hajs dostaną!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

chyba ci sie tematy dziecko pomyliły



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Pozdrowionka dla tych ktorzy smigaja po lomzy z glowa. A co to nikt juz sie nie pisze na pisanie .

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

nie no ja latam do Wuwua :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

"""Ja tam jestem za. Niech uzyskają jakieś pozwolenie i niech jeżdżą, chętnie popatrzę.""

Natomiast "popisówki" w środku miasta to narażanie czyjegoś zdrowia a może i życia, jednym słowem szczeniactwo.

com2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

zawsze tak jest że jak jest coś organizowane to wszyscy sie patrzą a nieliczni coś pokazują, teraz sie mało dzieje w mieście, a jak sie dzieje to nie nataką skalę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

powinni przymknąć na to oko i tez sie poscigac ..... polonezami <lol2> :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

polonez tez jest samochodem i nie ma co sie tu wstydzic. a co do JA to bys dal znac sms bo masz do mnie numer tez bym pojechal narka

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A MOZE BY SIE ZROBILO JAKIS MALY KJS Z AUTOMOBILEM NA FADOMIE LUB NA JAKIMS INNYM PLACU BO JA DAWNO NIE SMIGAL

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Długi temat i długie zainteresowania :) Szkoda że nie ma wiscigów Tirami hehehe wtedy by był odjazd .

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

i jestes tego pewien ze nie ma??? jak nie masz pojecia to nie pisz w temacie i nie rob OT



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to napisz gdzie robią w Łomży takie wiścigi ? i kiedy ? bo ja taki nie poinfromowany ;/

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

i mysle ze wlasnie dlatego poinformowany nigdy nie zostaniesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Tak wogole.... Czesto widze jak scigaja sie "sciagaczami" w Piatnicy... Na trasie... od strazy pozarnej w kierunku do Bialegostoku. Nawet dlugi kawalek trasy... Raczej malo strozow prawa, brak fotoradarow i radarow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

lub hamujmy wszelki dzialania przestepcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jak ktos ma ochote sie sprawdzic zapraszam 30 lipca Pruszcz Gdański, kolejny etap mistrzostw Polski SSS???? ja jade na 100% jednak tym razem nie wystartuje :(, jestem w trakcie kompletowania gratów, na wiosne poważne mody, narazie wolnossący ale może będzie Turbo :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

voyager ....... frajer to ten co ,,sprzedaje'' policjii:D a nie ten co sciga sie i placi mandaty:D pozdro:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Frajerem chlopaku to sie zostaje w kryminale a ten co sprzedaje policji to jest konfident . A ten co sie sciga i placi mandaty to jest malo ostrozny :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

No widzisz inaczej rozumiemy pojecie frajer.Pozdrawiam:)


PS.I nie chlopaku tylko dziewczyno:D ehee.pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Dziewczyno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Juz lepiej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

oj chłopaki chłopaki i dziewczyny ;)
niom mozna by było cos zorganizowac zanim snieg spadnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Wyścigi traktorów na Bawełnie ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wszyscy chetni do robienia tylko jakos do scigania malo osob, kazdy chce popatrzec a jezdzic nei ma komu???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

zawsze musza sie zjawić kiedy nietrzeba a kiedy trzeba sie nie zjawiają

HWDP na ZAWSZE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

witam. wyscigi sa tylko jak wpadnie ok 100 autek tak jak bylo ostatnio to troche ganiania bylo pozniej jak JA pojechales to troszke motorami chlopaki poganiali sie. ponad godzinke trwalo cale zdarzenie. teraz bedzie trzeba cos wylabinowac bo powoli robi sie zimno a pozniej spadnie snieg i lipa.

pozdro dla wszystkich z mc i nie tylko!!!

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no cosik by sie przydało zoorganizowac bo tu zaraz śnieg spadnie i będzie niebezpiecznie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jak śnieg spadnie to dopero sie zacznie dla niektórych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Lodowiska i te sprawy :P

@chrostek - widziałem wczoraj Twój samochodzik na mieście :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no super drifterów to ja nie widziałęm w Łomży, chyba że mi coś uciekło???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

moze cos w nastepnym tygodniu trzeba zebrac jakas ekipke i poleciec do.......

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

czekam na wiadomość!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

@Reaper - Łomża mała :) pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

"no super drifterów to ja nie widziałęm w Łomży, chyba że mi coś uciekło???" - ucieklo to ci napewno i dlatego nei widziales :) - maly zarcik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

elo zmotoryzowani zima ciagle nasz zaskakuje nowinkami ale lipa bo jest zimno i nie am gdzie pojezdzic i nawet na zorganizownie czegos to sie nie chce ale wiadomo zima nie trwa wicznie i po mrozach i sniegach bedzie mozna cos wykabinowac.

pozdro

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Tego posta widziałem juz dawno...Co on tu robi??

ptysiu91 ma downa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ktoś odświeżył wątek. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Niepomyślałem o tym:P

ptysiu91 ma downa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no ja w maju milo wszystkich zaskocze i raczej bede w pierwszej 10 w polsce w klasie Profi, chyba ze bedzie zbyt duzo cihcociemnych projektow :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Polsce!!! pzrepraszam :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jak to zawsze po zimie bywa - z garazu wyjada projekty, VTG nie popusci znajac zycie...:P, wiec zapowiada sie znow bitwa, 9 powinny byc juz powszednie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

9 i to niskie ale dla mnie lepsze sa i tak "lokalne imprezy" niż wyścigi autek których w większości i tak nie spotkamy na ulicach bo są robione tylko pod konkretną imprezę


ale każdy ma swój cel


:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

panowie zeby w Polsce robic te 9 to musi byc trakcja, a z naszymi torami to wiadomo, watpie zeby ktos zszedl ponizej, ale zcas pokaze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Sam mam dwa samochody i wieszcie mi niejest latwo utrzymac a to ze inni jezdzo samochodami rodziców to proste bo ta najlatwiej. ja i tak jestem za imprezkami zmotoryzowanymi wiadomo ze legale to kosztujo zezwolenia i takie tam ,a na nielegalne to tylko na telefon i gotowe. pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

i w sumie co do czego??? bo nie kumam troche?? ze masz 2 samochody no i co??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

koleś musiał to gdzieś napisać hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Hehe dobre gangster, dobre. Ja mam tylko jeden i wiesz mi tez nie jest latwo go utrzymac. W ciaglym polysku i stanie ideal.
A co do legali, to wcale tak duzo nie kosztuja, bo sa rozne imprezki, gdzie sie mozesz sprawdzic. Chocizaby w Bialym na lotnisku, w polowie grudnia przypadkiem trafilem tam na "imprezke" motoryzacyjna. Normalne samochody, zwyczajni ludzie, sedziowie Automobilklubu wiec czego chciec wiecej, a nielegal :) to jak dla mnie nie darmocha itp., tylko to co tygryski lubia najbardziej - ogladac i dotykac :P.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

tak ale jak nikt nigdy nie organizowł takiej imprezki to ciezko coś samemu zrobic ja tam w miare mozliwosci sam podkrecam swoje bryczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to pochwal sie swoimi osiagnieciami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wie ktoś gdzie dokladnie oni się ścigają bo nie chce mi się tego wszystkiego czytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ZIMA SIE KONCZY POZNIEJ BEDZIE CIEPLO I BEDZIE MOZNA ZORGANIZOWAC PARE SPOTKAN LEGALNYCH JAK I ROWNIERZ NOCNYCH NIELEGALOW KTORYCH NIGDY NIE BRAKOWALO W NASZYM NOCNYM MIESCIE. JA TEZ TROCHE PODLUBALEM W SWYM AUCIE ALE NIE WSZYSTKO TO CO CHCE ZROBIC.


POZDRO DLA FANATYKOW POJAZDOW :)

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ja sie dlubie i nie mam auta do maja pewnie :) bedzie grubo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

qurfa koła wam odpadna od tych zdezelowanych złomów za 5 euro.

to te po tuningu poprzez zalatanie dziur w podwoziu

stanos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

o prosze, tak dla scislosci dodam ze nie 5 a ok 13tysiecy euro, spojnosc zdan wrecz idealna, duzo mozna zrozumiec czytajac twoje wypocinki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

TY "JA" MOJE AUTOJUZ NA ALLEGRO STOI TRZEBA BEDZIE ZMIENIC NA HONDE BO MAM SILNIK 1.6 250 KONITYLKO ZE Z CRX ZA 400EURO Z KROTKA SKRZYNIA TRZEBA COS MOCNIEJSZEGO SAM PRZYZNASZ.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

BACA mam dla Ciebie zadanie przed napisaniem kolejnego postu.

Poszukaj na swojej klawiaturze guziczka z napisem Caps Lock i naciskaj go aż zgaśnie drugie światełko w prawym górnym rogu klawiatury.

Wierze że potrafisz.

Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

co do legalnych wyścigów to jak i gdzie???

bo tak ogólnie to w Łomży mało kto chce się ścigać...
a fur też nie ma dobrych... najmocniejsze, o których wiem to szary Civic Ko*****ka, BMW e36 Coupe 328i Pł****go, Nubira c20let Ba***ego, Subaru Impreza WRX STi z Hipokratesa, czarne Camaro 5,7 TPI350 `92 (chyba najmocniejszy z wymienionych)...

widziałem też często:
-na Łomżycy: żółte Camaro ostatniej generacji (ale nie wiem jaki silnik), czerwonego Forda Mustanga (nie wiem jaka generacja), Toyota Celica najnowsza (nie mam danych), Honda Civic Coupe Fi**pa (1.6 SOHC VTEC)
-na Południu: czerwony Pontiac Firebird, srebrny Golf (albo VR6 albo VR6 wannabe), głośne Scirocco (może G60)...
-ogólnie: żółta Toyota MR2 najnowszej generacji, BMW serii 5 ostatniej generacji, BMW e36 coupe (brzmiał jak motor), zielony Civic Coupe 1.6 DOHC VTEC (stał często na parkingu koło katedry)

nie wiem też czy coś było dłubane w zielonym Lanosie HB z wygładzoną klapą tylną (często robi trasę Bernatowicza-Spokojna)...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

SaneOne chyba za bardzo nie jestes w temacie odnosnie legalnych wyscigow i nie wiem czy kiedykolwiek byłes na takim wyscigu moze jak bys był nie pisał bys takich rzeczy.
Otoz ja byłem chyba na wszystkich legalnych wyscigach w ostatnich 3 latach (w wiekszosci jak nie wszystkich brałem udzial) i nie widziałem tak ZADNEGO z aut ktore wymieniles.
W takich rajdach nie chodzi o to zeby miec 250 KM czy wiecej zeby fura sie blyszczałą itp. Auta ktore wymieniłes sa spoko ale watpie czy ktore kolwiek z nich wzieło by udzial w rajdzie.
Takie rajdy organizowane sa dla zwykłych "smiertlenikow" ktorzy chca sie sprawdzic (siebie i swoj samochod) chca porywalizowac z innymi no i pewnie troszke wyszalec.
Ja białem 24KM pod maska gdy zaczynalem swoja przygode z rajdami i bardzoooo dobrze to wspominam pozniej miałem 75KM i tez jest OK i wcale nie trzeba miec furki za 50000zł lub wiecej by wystartowac pobawic sie i przy okazji cos wygrac :)
pozdrowionka dla wszystkich zmotoryzowanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ale ja przecież nie napisałem, że one startują w rajdach :O

chodziło mi raczej o to, że takie samochody mogłyby się ładnie pościgać nocami na ulicach... raczej myślałem o legalnych 1/4 mili czy coś takiego np. złożyć wniosek do Policji czy UM, żeby na jeden wieczór zamknęli np. ulicę Spokojną czy kawałek Sikorskiego od Nowogrodzkiej do Wojska Polskiego... oczywiście wszystko pod nadzorem policji... wtedy można by się fajnie pościgać...

na temat rajdów w naszych okolicach nie wiem nic - i tu masz rację...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

pomysł fajny ale chyba nierealny niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

zielony civic coupe to sohc :) i nie ma go już w Łomży
Baca 250km w CRX to albo b16 albo b18 ale w N/A to wątpie?? raczej w turbo chyba ze d16 TUrrbOOO??? skrzynia to najlepsza z b18 z lsd do tego 1,2 i 3 z b16 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ale to był model produkowany po 95... nie wiedziałem, że tam montowali SOHC...
z boku miał białe naklejki VTEC...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

tak to kanadyjska wersja Si, DOHC byly dopiero w 99 roku i to tylko na USA :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

dzięki za uświadomienie mnie w tym temacie...

a ta 250konna CRX to Del Sol czy pierwsza generacja???

jakoś w Łomży nie widziałem zbyt wielu CRXów...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nie ma to jak odświeżanie starego wątku. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a który z was jeździ czerwonym fiatem 125p bodajze i ma z tyłu naklejke clublomza.republika.pl ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A po co Ci to wiedzieć???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Co do saneone to patzre ze malo wiesz co sie tak naprawde dzieje w naszym miescie poprostu jestes malo zorientowany lub zbyt czesto niejezdzisz po miecie. ty"JA" to nahondach sie nie znam ale widzialem te cko muwilem braciakowi zeby wzial ale nie chce sie bawic wprzekladke. ma 250 kucy i to os siedzialo w kanciaku. a jak tam twoja bryczka ja pwnie swojaw niedzieleopycham.

pozdro dla fanatykow.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A jeszcze jedno startowalem na cwier mili legalnie w szymanach i bylem zadowolony bo zajelem dobre jak dla mniemiejsce. mam skromne czerwone autko i jak smigam po miescie to nikt nie chce sie ganiac ze mna bo albo nie umieja albo ma maly motorek nawet ostatnio ganialem sie z golfem vr6 i mail krucho. a ja mam tylko 1.8.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a ja mam skromne 1.6 :D
do polowy kwietnia auto jzu bedzie w Łomży :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

baca: niestety masz sporo racji... widzisz, od dwóch lat mieszkam w Wawie, a w Łomży jestem kilka razy do roku... mimo wszystko CRXów nie widuję... widziałem chyba jednego - typ z Partyzantów miał...

ja też mam 1.6 :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

baca: niestety masz sporo racji... widzisz, od dwóch lat mieszkam w Wawie, a w Łomży jestem kilka razy do roku... mimo wszystko CRXów nie widuję... widziałem chyba jednego - typ z Partyzantów miał...

ja też mam 1.6 :)

aha... i złapać się mogę z każdym - nawet z 250 konnym CRXem... fun przede wszystkim

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

baca: niestety masz sporo racji... widzisz, od dwóch lat mieszkam w Wawie, a w Łomży jestem kilka razy do roku... mimo wszystko CRXów nie widuję... widziałem chyba jednego - typ z Partyzantów miał...

ja też mam 1.6 :)

aha... i złapać się mogę z każdym - nawet z 250 konnym CRXem... fun przede wszystkim

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a ja mam 7.3 V12 36v DOHC 4x4 biturbo LPG + 4 naklejki pajoneer (podobno 40 KM dodają) i pozamiatam w całej Polsce jeszcze tylko spoilera w makro se dokupie :):):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wawer nic tylko tak sie pytam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

tomekk: po co piszesz te brednie?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to nie brednie 1Maja zobaczycie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A co takiego będzie 1 maja?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

inauguracja sezonu SSS

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Gdzie i za ile wjazd? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

http://sss.org.pl/index.php?kat=0&view=3;3d;168;1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to zdjecie mi sie podoba tak wygladaja małoletnie popaprance w samochodach tylko s0lomy z butów i rury wydechowej tu nie widać

stanos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Stanos: A Ty o czym teraz prawisz?

Chyba nie o animacji z mojego podpisu…

(Haddaway - What is love, poszukaj tego filmiku w necie ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ta animacja z twego podpisu jest super. Codziennie widuje takich smigających samochodami za 5 euro po Łomży

stanos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Zapewne sam masz jakiś za 10, skoro tak cie ta 5-tka porusza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

bardzo mi przykro Reaper, że Tobie tatuś nie dawał samochodu :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

lepszy za 5 euro własny niź za 1 zł miejski :):)):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Do informacji: ja poruszam się czymś, czego za Euro kupić się nie dawało. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jakaś krajowa produkcja ?? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nej, Rosyjska. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

o to RESPECTA dla mnie czarna wołga jest kozacka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Tak prawde powiedziawszy to nie ma w Łomży mocnych zdłubanych furek. Jest kilka naprawde mocnych aut w "serii" ale typ sie nie ściga, bo to nie ma sensu. Ma sie ścigać z furkami z mocą siegającą max pod 200KM?? Po co?? Nie ma to sensu i nie musi nic nikomu udowadniać, a i rywalizacji by nie było. Poza tym mało jest dobrych, równych miejscówek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

no gratuluje wiedzy, skoro taki pewien jestes to jestem w stanie przyjac kazdy zaklad i postawic kilka zlotych ze juz w kwietniu objade wszytsko na co tylko postawisz jakies pieniadze, pasuje???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Camaro RS i WRX STI (ze startu zatrzymanego) też objedziesz???

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

wg CarTestu takie Camaro bije na łeb Acurę Integrę TypeR...

z resztą ono rwie asfalt nawet na najwyższym biegu...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

może ktoś wkleić linka za zdjęciem tego modelu camaro bo nie mam pojęcia o który chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

coś takiego:

tyle, że ten łomżyński ma silnik TPI350 i manual zamiast automatu (wszystko custom made u dealera w USA)... nie jest zagazowany i ma niski przebieg - nie jest jeżdżony w zimie i generalnie bardzo zadbany...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

zawsze chetnie stane na kresce, ale nie za free, bo zbyt duzo mie to kosztuje, jestem gotow przyjac zaklad :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

aha i tylko wylacznie z miejsca, rolowany nie wchodzi w gre



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

to może powiedz chociaż orientacyjnie jaką moc będzie miał Twój Cif... albo nie wiem, może podaj jakiego wyniku na ćwiarę się spodziewasz...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

docelowo maja byc srednie 13 moze wysokie 12 i moc ok 280-300koni ale to dopiero po zakuciu, narazie beda 14 srednie no i musze ogarnac skrzynie jdm z lsd bo narazie nima, a civic bedzie prawie caly w laminacie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

RESPECT... domyślam się ile musiałeś kasy wyłożyć :O

a gdzieś wyżej napisałeś, że będziesz startował w Profi... to znaczy, że do tych 300 KM musiałbyś w N/A dłubać... hardkor...

14 średnie... hmmm... no to z takim amerykańskim potworem z 5,7 litrowym silnikiem i seryjną szperą wcale tak łatwo było nie poszło...

ten samochód w ogóle będzie używany do jazdy na codzień???

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

widze juz i na forum srpytales, bedzie uzywany na codzien, auto bedzie dlubane w N/A ale na 100% nie zakuje narzie ze wzgledow finansowych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

podziwiam za pasję i poświęcenie... 1 Maja będę trzymał kciuki...

hardkorowo na codzień się będzie tym jeździło... zakładam, że kolektor 4-1, agresywne strojenie, odelżony...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Jeśli to na tyle, to przy doberej pogodzie i nawierzchni jestem gotów stanąć obok Ciebie na kresce, co mi sie jednak żadko zdaża :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

chetnie, ale to dopeiro w kwietniu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Yhym, kwiecień już za 10dni :)
Tak czy siak, nawierzchnia musi być suchutka i zapewniać trackcję, z która i tak będą kłopoty :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

a czym jeździsz?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ACO 2.8 V6 N2O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

kwiecien kwietniem, wczesniej niz za 2-3 tygodnie nie dojda polosie, a dopoki ihc nie bedzie auto nie bedzie jezdzilo i nie bedzie wystrojone



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hmm fabryczne nie dają rady, ukręcają się ?? Myślałem, że raczej tak jak u mnie skrzynia ze sprzęgłem się wysra, a nie półośki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ja robie SWAP'a i niestety seryjne sa za krotkie :(, zakladaj spieka i nie marudz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

W lato, autem jeździ kobieta, więc pole manewru mam ograniczone. Poza tym w ciągu tego roku auto najprawdopodobniej idzie pod młotek, także nie pcham sie już w zbędne koszta.
Sprzęgiełko oczywiście siedzi nowe i spełnia swoje zadanie. Polatać na nim w miare normalnie też można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

A z ktorego roku jest ta wrx sti o ktorym mowicie? Byc moze w maju, ale jak cos to pod koniec bedzie w Lomzy srebrna wrx z 2004 :D Zgadnijcie czyja sese :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Ta WRX STI, o której pisałem... gmm... nie wiem z którego roku, ale to chyba poprzednia buda...(dobrze się nie przyjrzałem...)... na Hipokratesa stoi... sam zobacz...

wowo: a jakie czasy ten Twój bolid robi?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Sane.. widzialem wczesniej ze pisales o toyotach.... Celici sa dwie
Jedna srebrna w wersji 1.8 143 KM europejska wersja czesto stoi na malacha, bo tam wlasciciel pracuje. a druga czarna w wersji GT-S 192 konie w usa wersji :) No to masz juz dane A ta sti w starszej budzie
pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

celica ładny samochodzik...

a takie jasnozielone "coś", co jakiś czas temu jeździło po Łomży?? co to w ogóle jest??? stara Mazda RX-7 czy stara Supra???

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

SaneOne,jak 350 TPi,to raczej nie RS,a Z28



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hehe... właśnie na tym polega cała zabawa... pakiet stylizacyjny RS z zamontowanym TPI350 i manualem... wszystko u dealera w USA...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

te jasno zielone to stara supra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Nie startowałem na oficjanych za wodach z pomiarem czasu. Skupiam sie razcej na jezdzie po torach w Bydgoszczy, Kielcach i Poznaniu.
Ostatnio hamownia wypluła 238PS i 395 Nm.
Chciałem podciągnąć do 280-300PS i około 490Nm tylko mam problem z AFR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

czym ty w koncu jezdzis bo te ACO to mi nie wiele mowi?? i jakie zcasy powtarzalne miales w Kielcach?? lub w Poznaniu???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

ZAPRASZAM
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe... TOM II TEN SIE DŁUGO OTWIERA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Trzeba trszke poczekac bo juz jest cieplo ale w nocy jest ie fajnie. Pozniej bedzie mozna porobic co nieco w lomzy wnocy . ja narazie nic nie posiadasm ale czas pokarze .pozdo

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Witam wszystkich ścigantów i pozdrowienia od Ostrołęki
Baca może jakieś spotkanie zrobimy

POZDRO NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI

MV6

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

No wlasnie Baca bierz się do roboty i zorganizuj cos fajnego:) z checia popatrze a nie dzwonisz kikla godzin przed ze jedziesz gdzies....dawaj znac wczesniej .pozdrawiam.

Lady Isztar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

MV6 ja narazie nie mam autka bo moje jezdzi juz w wawie poszlo w obce rece. narazie smigam busem ale juz niedlugo cos sobie sprezentuje ale masz dobry pomysl co do malego spotu. a jak JA ci ida przygotowania?
ja to i moge scigac sie maluchem bo to terz autko tylko tyle ze coupe.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

u mnie juz wszystko ok, wiec chetnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

elo pasjonaci czterech kolek i nie tylko moze tak jakis zlocik na koniec wakacji.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

moze :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

yhy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Podajcie konkretną datę spociku :) Napewno się zjawię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Może sobota?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

jak by co to sms, byle bez gapiow zbednych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

Siemka pasjonaci a moze tak w ta sobote. miejsce pewnie jest wam znane kto bywal oststnio to wie. kto nie wie to niech sie nia dowiaduje bo gapie sa niepotrzebni. sobota 23.00 jeszcze podzwonie i zobaczymy tylko zeby byla pogoda to taki male zakonczenie wakacji.pozdro

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

odpadam, mam kawalerski zioma :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie wyścigi samochodowe...

hahaha, stare dobre czasy, ktos cos? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org