sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Egzamin prawko Łomża

O której godzinie najlepiej jest zadawać egzamin na prawo jazdy w Łomży. Wolałabym zdawać wtedy, kiedy będzie mniejszy ruch i takie godziny mnie interesują ale niestety Łomży nie znam i się nie orientuję. Jak to jest z sobotami a jak w tygodniu. 8,9,10,11 czy 16? Wiem, że jak ktoś umie jeździć to zda o każdej porze, ale troszkę szczęścia też trzeba mieć:) (Oszczędźcie głupich komentarzy)
Czekam na odp i z góry dziękuję.
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

nie oszczedze Ci głupich komentarzy bo mnie krew już zalewa ?!
O której porze najlepiej-sama sobie odpowiedz co za róznica
od rana do wieczora masz ruch, raz wiekszy raz mniejszy
wszyscy co zdaja egzamin to najchetniej by zamkneli wszystkie ulice

a jak sie boisz jezdzic to niepotrzebnie robisz prawojazdy bo poźniej bedziesz duzym zagrożeniem na drodze !
moze lepiej jak nie zdasz !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

W piątki ciasności większe, codziennie po 15stej ciasności większe, wieczorem robi się luźniej, chyba że mamy niedzielę wtedy wieczorem ciasności większe. W poniedziałki rano ciasności większe, codziennie rano ciasności większe, ale mneij niż w poniedziałek, w piątek wieczorem ciasności większe, cały piątek mogą być większe.... ehhh Łomża to punkt przelotowy dla kierowców jadących w wielu kierunkach, tu jest ruch cały czas, cały czas jest ciasno... Ale wiesz co? Im ciaśniej tym lepiej, ruch jest spowolniony...


To wszystko co wyżej napisałem to gó wno prawda. Zaniechaj z tym, nie patrz na ruch.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

najgorzej z samego rana okolo 8 i po poludniu 15-16 wtedy najgorszy ruch a co do dni to wtorek i piatek duzo ludzi. Najlepiej w sobote :) zycze powodzonka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

ludzie nie zdawajcie wy w ogole tych prawek bo ja pozniej dojechac nie moge nigdzie gdyz na rondzie/swiatlach zamiast przejechac 5 samochodow przejedzie 1 lub nikt nie przejedzie bo sie taki czai i czeka az nic jechalo nie bedzie w zasiegu wzroku .nie wyjezdzajcie wy na ulice w ogole jak ktos sie nie czuje na silach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

jasiek popieram cię w 100% , tak to kur.wa wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

To gdzie oni mają się uczyć ? Ludziska! No gdzie? :(

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

jawiemonawie tu chodzi o zdawanie egzaminu a nie o naukę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

To ja pozdrowię w tym temacie dziewczynę, która dziś fioletową astrą wyjeżdżała z ul. Dmowskiego na Al.Legionów w lewo, w kierunku ronda około 15, wiem, że ruch był spory ale rozejrzyj się najpierw zanim wyjedziesz ponownie komuś przed maskę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

zda taki bo se wybierze godzine jak male natezenie ruchu a pozniej rano stoje za nim i musze lamac przepisy aby pojechac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

no to gdzie mają zdawać?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

my tez sie kiedys uczylismy i trzeba bylo zdac dajcie spokoj troche wyrozumialosci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

a ja pozdrawiam wszytskich ktorzy czekaja na rondzie glownym na oklaski,pozdrawiam tych kturzy z zawadzkiej skrecajac w lewo na sikorskiego stoja se czekajac na oklaski zamiast minac 1 ulice i to 2 furami a pozniej czekac az z prawej nic nie bendzie jechalo,pozdrawiam tez wszytskich ktorzy stojac piersi na swiatlach przypominaja sobie ze sa w samochodzie w momecie zapalenia sie zielonego i dopiero wrzucaja bieg by pozniej ruszyc bez dodania gazu i przy 10 km/h wrzucic dwujke ,pozdrawiam tez pana ktory trabil na mnie kiedy zatrzymalem sie na strzalce ale juz dostal pozdro srodkowym palcem wtedy wiec moze nie trzeba,pozdrawiam tez ludzi zjezdzajacych z ronda glownego na ulice zjazd ktorzy maja mozliwosc zatrzymac sie 2 metry wczenisje przed pszejsciem i dac pojechac kiljku autom w czasie gdy piesi przechodza ale podjerzdzaja fprost pod maske,pozdrawiam tez wszytskich ktorzy przy zakrecie prawie sie zatrzymuja aby nie wpasc w poslizg pozdrawiam tez wszytskich ktorrzy staja na 2 miejscach parkingowych naraz i tych ktorzy obcieraja samochody wyjezdzajac z parkingu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

ale cię poniosło jasiek...
100 % poparcia z mojej strony...
na ten temat wypowiem się jutro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

:)))))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Nie mogą zrobić tak, że bedą uczyć kursantów w godzinach od 22:00 do 5:00??:P Wtedy będzie dla nas jak i dla nich najlepiej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

no tak tylko wtedy ulice puste i lipa a zda wyjedzie na miasto zobaczy wkolo mnostwo samochodow nie bedzie umial/umiala sie zachowac i bum!!! nie ma innego wyjscia z tej beznadziejnej sytuacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

PONIEDZIAŁEK 8 RANO !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

najlepiej o 16

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

poniedziałek 8 rano? No nie wiem czy to nie będzie ruchu juz lepiej na 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

kolejna zaraza w mym mnieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Ja jak zdawałem rok temu miałem na 8 i najlepsza pora jak ci dadzą na zdawanie bo musisz zrobić plac a jak wszyscy się ogarną to będzie przed 10 jeszcze se egzaminatorzy przerwę zrobią i jak pojedzie z 2 osoby nawet o już prawie 11-12 i wtedy śmiga w miasto jak umiesz jeździć to pojedziesz nie musisz znać miasta po co ci to ? egzaminator wystarczy że zna i ci pokaże gdzie masz jechać proste ;) ja na pamięć znałem więc nie miałem problemu ale jak się pojedzie do innego miasta oprócz Białego i Wa-wy to jest spoko jak umiesz jeździć i jak masz GPS :D więc idź na 8 i nie stękaj , życzę spalenia sprzęgła :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Kiedy się nie spojrzy na jakiś nowy temat i zawsze wypowiada się na nim osoba o pseudonimie Czesio, to przy każdej sytuacji jego wypowiedź jest głupia, bez sensu. Sądzę, że trzeba przytakiwać, będzie miał lepsze samopoczucie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

oprocz wawy i bialego ?a co z nimi jest nie tak ? mi sie dobrze jezdzi . w bialym szybciej dojade dgzies niz w lomzy bo tam choc seicento to malo silnik nie wyskoczy z pod maski ale gosciuwa cisnie zeby nikt nie trabil a u nas 3 litrowe diesle sie rozpedzaja 2 minuty do 50



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Widać że w dupie byłeś gówno widziałeś Jasio Srasio ;-]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

a sledczego boli ze jest dupo nie kierofco i na niego trombio ;))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

na AMFEMEFE też trombio jak opuszcza rolę swą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

******** człowieku tu jest temat o prawku żebyś trochę się jebnoł w ten pusty łeb byś zrozumiał że chodzi o zdawanie w Łomży i tu jest łatwiej niż w takiej wawie lub białym ,cielaku z paciejewa .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

ja zdawałam o 16 w piatek i zanim na miasto wyjechałam była godzina cos około 21 ruch miałam spory bo to przed rozpoczęciem roku szkolnego i powiem Ci nie patrz na godzinę bo jak zechce Cie uwalic bo nie umiesz jeździc to i tak uwali chocbys zdawała przy małym ruchu. a jak umiesz jeździć to w każdej sytuacji sobie poradzisz... więc nie patrz na godziny wiadomo jest stres bo ruch duży ale z jednej strony to dobrze bo wszystko toczy sie pomału a czas płynie ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

"ale jak się pojedzie do innego miasta oprócz Białego i Wa-wy to jest spoko jak umiesz jeździć i jak masz GPS"

haha <ok>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Jeśli będziesz godna posiadania prawa jazdy i umiesz jeździć to myślę że zdałabyś w godzinach : 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20...
Pamiętaj dla dobrego kierowcy żadna godzina nie powinna przeszkadzać. Ja się o to na egzaminie nie przejmowałem.! To Ty też, i ten post był niepotrzebny ;) powodzenia

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Jasiu bez mózgi yeti wydymany przez stado szympansów ,nie rozumiesz dalej ? jak on pojedzie do Łomży do Suwałk do Ełku nie ważne oprócz tych dwóch miast to zda jak umie jezdzić a GPS to pan egzaminator bo mówi gdzie masz jechać proste,widać że masz prawko na taczke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Ja zdawałam w zeszłym tygodniu, o godz 16.00, na miasto wyjechałam ok 18.00. Zdałam ;) Nie było zbyt duzego ruchu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

ZDAWAJCIE W NOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i UCZCIE SIE W NOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

śledczy kretynie ja dalej nie rozumiem dlaczego jak ktoś umie jeździć ma zdać wszędzie oprócz Białegostoku i Warszawy ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

jak godzina nie ma znaczenia ? zapisuj się na 16 od wtorku do czwartku, to najlepsze godziny. Dla początkującego szofera ma to znaczenie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Idioto z porytych jabłoń ty ... chodzi o to że ona na pewno tam se nie da rady a ty egzamin miałeś w Marianowie i zdałeś za 10 razem bo sprzęgło spaliłeś w nowej taczce z stomilu ;O



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

co pan powiesz?hahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Najlepiej było zdawać w Toruniu :)
Jak poinformował w piątek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Toruniu Artur Krause, do równoczesnego zatrzymania podejrzewanych osób doszło w czwartek. Zabrane w trakcie śledztwa dowody pozwoliły na postawienie zarzutów dotyczących korupcji podczas egzaminów na prawo jazdy w 2008 roku.

Organizatorem procederu miał być Jan Sz., były już egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu. Poprzez sieć pośredników miał on oferować kandydatom na kierowców "bezstresowe" zdanie egzaminu, najczęściej za 500 zł.

Pozostali zatrzymani to m.in. instruktorzy lub właściciele ośrodków nauki jazdy z powiatów toruńskiego, wąbrzeskiego, brodnickiego i inowrocławskiego, którzy pośredniczyli we wręczaniu łapówek, a także dwaj byli "klienci" skorumpowanego egzaminatora. W przypadku wszystkich osób wręczających łapówki, a zidentyfikowano ich dotychczas kilkanaście, prokuratura będzie się starała o unieważnienie zdobytych w ten sposób uprawnień do kierowania pojazdami.

Podczas śledztwa wpadli także inni pracownicy WORD, oferujący zdanie egzaminu za łapówkę. Pracowali jednak na stanowiskach nie związanych z egzaminami i po przyjęciu pieniędzy nic nie robili, by pomóc zainteresowanym.

"Śledztwo trwa i można spodziewać się kolejnych zatrzymań. Warto pamiętać, że można uniknąć kary za wręczanie łapówek, ale tylko wówczas, gdy się dobrowolnie poinformuje o tym organa ścigania i to zanim one same wpadną na trop" - zaznaczył prok. Krause.

Wszystkim osobom, którym postawiono zarzut udziału w korupcji, grożą kary do ośmiu lat więzienia. Policja zarekwirowała zatrzymanym kilka samochodów i cenny sprzęt rtv na poczet grożących im kar finansowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin prawko Łomża

Tak jak pisali, po 9 i po południu najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org