sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cena ślubu

Moze ktos mi odpowie na pytanie jak ksztaltuja sie ceny za ślub w Łomży? Np. "ile bierze" ksiadz w Katedrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Z 500 cołasek pewnie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

od "co łaska" u kapucynkow do 1500 .w katedrze 500 + organista

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

w katedrze jak nie masz kasy to ci za darmo dadzą u kapucynków też, ksiądz w kupiskach zawsze brał co łaska +150 organista +100 kościelny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!! jak darmo !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

500 katedra i 250 organista

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

orii napisał(a):

> 500 katedra i 250 organista
>

jee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

w Miłosierdziu Bożym co łaska za udzielenie ślubu + ok. 150 organista +100 kościelny i zapowiedzi też co łaska (ok.100zł). pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

w boyzm ciele co laska nie mniej niy 800

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Cholera jak może być zapowiedz co łaska 100 zł.Co łaska to tyle ile ja uważam że mogę dać a nie co łaska 100zł. a może ja zaproponuję 55zl, a może 20 groszy. Co łaska ale nie mniej niż 200 zł. PARODIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

w katedrze za licencję ksiądz zażyczył sobie 700zł nie wiem ile za ślub ale mówią że licencja to jak połowa ślubu :/
za zapowiedzi 200zł


u Brunona 1500 :/ (przynajmniej jakiś czas temu)
u Kapucynów rzeczywiście co łaska tak samo organista

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

w syagodze za darmo daja slub

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Ksiezom zawsze malo, a jakie samochody maja, domy i nawet stac ich kochanki utrzymac :) A po co organiscie placic, za falszywe granie :/ Koscielny 100 zl - chcialby i jeszcze z taca przeleci podczas slubu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

co laska nie mniej niz 500 +organista i koscielny no i co laska na organy czy ogrzewanie u kapucynkow za free ale ze 100 trzeba dac bo co to jest 100zl jak sie robi wesele za kilkanascie tys.za fure nilt nie szkoduje dac od 500 do 1000 zeby dojechac pod kosciol limuzyną a za udzielenie slubu piekne kazanie blogoslawienstwo szkoda, ciekawy temat naprwde.

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

100 -to jest zaplata za swiatlo bo kosciol tez nalezy oswietlic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

tak ell pablo raz w zyciu i marudza. ty dasz i tobie dadza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

dokladnie szkada kazdego grosza a po prezentach odrazu do domu czy do hotelowego pokoju gdzie bedzie wesele i koperty liczenie kto ile dal z kim zatanczyc a zkim nie z kim wypic a z kim nie bo za malo dal i rozczarowanie holera nie zwroci sie wesele trzeba bedzie dolozyc i noc jedyna w zyciu zamiast sie dobrze bawic z musu trzeba bo kamerzysta 1500 wziol kapela gra tez trzeba im zaplacic a moze skrocic troche wesele moze mniej wezma kurde a po co tyle tych posilkow cieplych nie wystawiajcie wszystkiego taniej bedzie nie pijcie tak szybko moze jeszcze da rade wodke zwrocic do hurtowni i rzekl maz do zony nad ranem a po co nam to bylo ani sie nie najedlismy ani nie napilismy a nawet dobrze nie pobawilismy a za wszystko zaplacic trzeba i dlugu tyle na poczatek naszej nowej drogi a zaliczka juz dana w komisie na auto i po co trzeba bylo skromny slub uroczystosc dla najblizszej rodziny a nie spraszac 200 osob ktorych nawet na oczy sie nie widzialo co nie ktorych.
Wiec moral z tego taki ze jak juz sepicie sie dac w kosciele 500zl i szukacie gdzie taniej o 100 lub o 50zl to ta historyjka wyzej moze byc wasza historyjka na cale zycie.

pozdrawiam

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

el pablo ma całkowitą racje.Są tacy ludzie.
Mam szczęście ,że takiego charakteru nie mam.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

ode mnie za licencje wzieli 200zl w Krzyzu św. a od kolezanki nic za licencje nie chcieli? Dlaczego? Nie wiem...moze co parafianin to inny cennik? Ogolnie bylo co laska, ale minimum 200zl

szkoda, ze bylam taka glupia i nie upomnialam sie o fakture, ale spokojnie dziecko tez bede kiedys chrzcic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

katedra: ksiądz- 700 zł, organista połowa - daliśmy 300 zł, zapowiedzi 100 zł, opłata za wypisanie aktu małżeństwa 100 zł. zapowiedzi w drugiej parafii - 150 zł. Ogółem koszty kościoła 1 350 zł.

qaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Do końca życia będziesz za tę głupotę płaciła.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

będę płaciła ale nie za głupotę, a za najlepszą decyzję w moim życiu. chyba tobie się nie wiedzie życie małżeńskie, albo wcale go nie masz i zazdrościsz innym... :)

qaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Nie zazdroszczę, nie zazdroszczę...kiedyś wspomnisz moje słowa, jak będziesz pakowała walizki :P Wszystkiego najlepszego ;)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

u jednych zapowiedzi 50zl u innych 100zl uuuu panie cenia sie coraz to lepiej, czemu my mamy im dawac nawet jesli robimy wesele na setki gosci? Czy oni dziela sie z nami swoimi zarobkami? teeemat rzeka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Uważam, że bronią się tylko ojcowie kapucyni. na resztę szkoda słów. ale cała łomża nie może tam się żenić :) a szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

tez sie utrzymac musza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Biora za duzo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

fionix hahah siebie czy tez swoje kobiety i dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Ja wziąłem ślub cywilny i koszty mniejsze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Skoro Wam za drogo, to po co iść do Kościoła. Na imprezkę weselną też liczycie skrupulatnie ile wydać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Szkoda że naliczają też gdy chcesz pochować ukochaną ci osobę... I też nie malo!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

na slubach i pogrzebach to wzbogacaja sie najbardziej...

a po co slub koscielny? Po to zeby potem czarnuszki nie robili problemu przy chrzcie dziecka, po to zeby dziecko w szkole problemow nie mialo, po to zeby nie byc wytknietym ze spoleczenstwa, ktore w wiekszosci jest katolickie, bo kosciol rzadzi i to zawsze i wszedzie no i po to zeby udziac piekna biala suknie i wypowiedziec sobie slowa przysiegi na forum wszystkich gosci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

jak ktos zazdrosci ksiezom "bogactwa" to chyba kazdy mial wybor mogl isc do seminarium a nie nazelac ile to oni biora
elektryk bierze mechanik bierze to i ksiadz musi tez wziasc co łaska...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

ceną ślubu jest rozwód

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

7 lat temu w katedrze dałem 300



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Czy ktoś wie jaki jest aktualny koszt ślubu w parafii Brunona?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

zapytaj brunona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

co łaska czyli nie mniej niż 500 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

..za ślub będziesz płacić całe życie, taniej wyniesie wynajęcie pomocy domowej i innej "utrzymanki"....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Ja brałam w Brudnonie ślub, ale za czasów ks. Jankowskiego, na pytanie "ile" odpowiedział "Nie narzucam" i żadna kwota nie padła. Daliśmy 500 i po 30% z tych 500 zł dla kościelnego i ogranisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Taki Ślub to potem udręka przez całe życie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

a ile zapłaciłes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Najważniejsza cena to jednak ta:http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=640546&t=640546



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Zawiozę do ślubu, a także na wieczór panieński i kawalerski tel. 602 744 754

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Lepiej zachować pieniadze na wklad wlasny na mieszkanie, niz po wielkim weselu topić się w kredytach.Fajne życie po tym jednym pieknym dniu macie, 400tys kredytu do usranej smierci, samochod w kredyt, dziecka tez się chce, a do mordy sobie odejmować, bravo.Żencie sie ,jak macie troche już finansów, z głową, bez dzieci w drodze.Ale jak większosći, rodzice oplacają slub to już w ogole nie ma o czym gadac ! :) Możecie się troche zdziwić , co do swojej "samodzielnosci"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Może jakaś aktualizacja? Ile w tym sezonie brał ksiądz za ślub? Jak ma się sprawa z kościelnym i organistą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Październik 2019 - Brunon
zapowiedzi 100 zł (co łaska)
kościelny i organista 400 zł
Ksiądz 600 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Co łaska ale raczej nie powinno się zapłacić mniej niż 500 zł... .W kancelarii powinni podać. Trochę dziwi mnie tutaj cena za organistę oraz za kościelego. My mielismy te opłaty w cenie ślubu.

Za zapowiedzi również płaciliśmy 100 zł

Plus dodatkowo po 50 zl za świadectwo chrztu i bierzmowania z kościołów, w których się chrzciliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena ślubu

Świadectwo chrztu, bierzmowania u nas było 0 zł.
Kościelny + organista po 200zł (na os. - razem 400zł)
Co łaska to indywidualny cennik osoby płacącej. My daliśmy tyle ile uważaliśmy.
Tym bardziej, że widać też, że ksiądz inwestuje w parafię nie tak jak w ubiegłych latach..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org