czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podsłuch GSM namiar

Witam, czy ktoś posiada namiar na człowieka który zajmuje się w Łomży sprawami podsłuchowymi? Słyszałem że jest człowiek w łomży, który posiada coś takiego lub ma dostęp do tego. Nie chodzi mi o spyphone tylko bezpośredni odsłuch rozmowy telefonicznej i smsów.



Proszę o namiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

Nie sadzisz ze to tak jakbys pytal na forum gdzie w lomzy kupic lewy spirytus albo papierosy ,w warszawie usluga kosztuje 8.000zl za godzinne nagranie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

A co ty z KGB ? a może tobie przydał by się psychiatra a nie podsłuchiwanie ludzi ;|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

Kup lepiej plyte USRP i soft za 15tys zl i bedziesz sam se sluchal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

sam masz odpowiedz wiec zainwestuj 15 kola i masz po co pytasz


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

lub zmień dziewczynę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

Fajnie by bylo miec takie urzadzenie :)
Nareszcie bym sie dowiedzial dlaczego jedno z moich dzieci ma czarna karnacje skory :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

ja tez bym chcial bezposrednio poodsluchiwac sms-y :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

Są też strony, gdzie można kupić tego typu sprzęt. Wejdź sobie na sklep-seko.pl/podsluchy-gsm-c-1_11.html i sam sprawdź duży wybór urządzeń.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podsłuch GSM namiar

W moim przypadku zdecydowałem się na zakup monitoring telefonu i jestem bardzo zadowolony, ponieważ oprogramowanie sprawdza się bardzo dobrze. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org