czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
psychiatra dziecięcy

Witam, Zna ktoś dobrego psychiatrę dziecięcego , bezskutecznie szukam lekarza , który potraktowałby sprawę powaznie i indywidualnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

O co konkretnie chodzi?, wiesz zależy od objawów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

Dziecko leczy się już u pychiatry z którego w ogóle nie jestem zadowolona a jeśli chodzi o konkrety to walczy z tikami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

To nie psychiatra tylko neurolog i psycholog!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

Miałam obawy zaczynając ten wątek bo wiedziałam,że ciężko będzie otrzymać konkretną odpowiedź tylko rady z wykrzyknikami ( jak wyżej ) i tu zdziwię niektóre osoby bo byłam i u neurologa ( który wysłał mnie do psychiatry ) i u psycholga również , który nic mądrego nie powiedział. Dlatego jeśli ktoś zna dobrego lekarza to będę wdzięczna - już nie wiem gdzie szukać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

A byłaś na Fabrycznej? kiedyś przyjmowała w szpitalu
Jest tam psycholog Piórkowska i psychiatra Piwowarska zajmują się dziećmi i młodzieżą

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

byłam - przez jakiś czas chodziłam do nich ale obydwie nagle w tajemniczych okolicznośćiach " wyparowały " i na ich miejscu są nowe - i nowa psychiatra która wpada raz w tygodniu z ostrołęki - bo musi . Zero empatii i konkretnych pomocnych rad .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

a pytałaś na recepcji? może gdzieś się przeniosły
tak samo "znikły" ze szpitala,

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

moze w duzym miescie bedzie latwiej??????tylko jak sie tam dostac????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

wiem ,że piwowarska przyjmuje jako rodzinny w przychodni obok szpitala ale i ona nie wzbudziła mojego zaufania nie wiem co robić bo jak na razie to jestem świadkiem Słownych przepychanek "psychiatra atakuje neurologa i odwrotnie , ( neurolog każe do psychiatry a ten do neurologa) między nimi toczy się jakaś urojona walka która mądrzejsza a ja dalej nic nie wiem i wciąż żyje w stresie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

odezwij sie do mnie na @ moniaaa1846@tlen.pl
postaram ci się pomóc jednak nie chce rozpisywał się na forum

Pozdrawiam

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

Poproś może lekarza rodzinnego o skierowanie do DSK w Białymstoku .Tam są lepsi specjaliści od naszych.I psychiatra czy pscyholog jest typowo dzieciecy a nie ogólny.

monika123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

Powinnaś trochę bardziej opisać sytuację, żebyśmy mogli Ci polecić dobrego psychiatrę dla młodzieży . Są różni specjaliści od różnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

Spadaj tępy trollu z tego forum. Kern rusza temat sprzed 5 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

Tutaj http://lekarz-radzi.com są namiary na psychiatrę dziecięcego, który udziela porad online. Uważam, że od tego należy rozpocząć przed ciągnięciem dziecka do lekarza. Jeśli twierdzicie, że wasze dziecko wymaga leczenia, to można w pełni dyskretnie rozwiać, albo potwierdzić swoje wątpliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psychiatra dziecięcy

Przy diagnozie autyzmu i zespołu Aspergera warto udać się do Kliniki Psychomedic. Naprawdę są w tym świetni. Można dzięki temu podjąć skuteczną terapię. Nr do nich to 22 253 88 88 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org