czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paysafecard

Czy w którymś kiosku/sklepie w łomży można kupic kartę Paysafecard( do płatności w internecie) Jeśli ktoś w którymś miejscu w Łomży kupował tą kartę prosze o informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

Sympatia. Piekarnia w tym nowym bloku obok SP 10.

__________________________________

Bo lato jest po to, by kochać, marzyć, śnić..

Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości...

ŁKS Łomża!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

ja kupuje w sezamie na dlugiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

http://www.paysafecard.com/index.php?id=87&L=7&no_cache=1&LNG=PL&CTRISO=POL®ION=&ZIP=18-400&CITY=%C5%81om%C5%BCa&STR=&HNR=


sobie sprawdz gdzie Ci najblizej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

No tak mogę sprawdzić tylko w dużej ilości sklepów panie tam pracujące nie wiedza nawet co to jest.... Szukałem sklepu w którym od razu dostanę paysafecard a nie bede musiał tłumaczyc o co mi chodzi ;]








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

w sezamie tez musisz tlumaczyc o co Ci chodzi ale niektore od razu wiedza :) na stoisku ze slodyczami od razu na przeciwko warzyw sie ustaw i ladnie popros o doladowanie takie jak do telefonu ale chcesz tym placic przez internet i ladnie sie usmiechnij :) ja im tak tlumacze i niektore kumaja :D a jak ktoras nie wie o co chodzi, to mowie ze wiem ze jest u nich cos takiego i niech poprosi jakas bardziej kumata kolezanke :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

bo jak powiesz ze chcesz pejsejfkart to kazda Ci na momencie powie ze nie ma :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

Przykre to trochę, że te osoby nie mają pojęcia o co chodzi. Ale równie przykre jest to, że sama firma ma takie podejście do naszego rynku. Sam przeszedłem przez próbę wdrożenia w swoim sklepie Paysafecard (nie mówię już o dalszym wdrażaniu by działało poprawnie ) ... Bardzo ciężko się porozumieć z centralą firmy i reakcja na jakiekolwiek pytania jest ... słaba . Zastanawiam się nad opcją integracji Paysafecard przez firmę zewnętrzną np. Paymenterio. Wyczytałem na https://www.paymenterio.pl/wspolpraca , że załatwiają te betonowe formalności... Czy ktoś zna się na tym ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

A może ktoś chciałby skorzystać z systemu płatności cashbill.pl/ ? Dla mnie to nowość, bo nie słyszałam nigdy o tym systemie. Przeczytała tylko ostatni jakiś artykuł, który opowiadał o kilku takich systemach, które mogę wiele zmienić w płatnościach online. Mam nadzieję, że za niedługo będę mogła spróbować, jak on działa, że spotkam sklep, który taką płatność będzie posiadał. Lubię testować różne nowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

spadaj trollu z tą swoją reklamą


Autor: miki878 (---.146.65.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-03-18 16:00
Wiadomo, że każdy chce być pod opieką najlepszych specjalistów i wtedy nie patrzy się na dojazd. Teraz już nie ma takiego kłopotu, bo możemy mieć pomoc najlepszych specjalistów nawet online. Wystarczy wejść sobie na stronę https://psychomedic.online/ i umówić się na wizytę - wideokonsultację. Tam lekarze są dla nas dostępni 7 dni w tygodniu.

Autor: miki878 (---.146.227.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21-02-18 02:23
Czy w takich sklepach można kupić, co takiego jak poduszka ortopedyczna do siedzenia? Bo powiem szczerze, że jest to nowość dla mnie i nie wiem, gdzie tego szukać.

Autor: miki878 (---.146.98.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 22-09-17 17:59
Jeśli chodzi o tworzenie dobrych stron internetowy to myślę, że polecić mogę platformę Themeforest. Pracują w niej profesjonaliści. Dodatkowym atutem tej platformy na pewno są ceny. Warto zerknąć na stronę.

Autor: miki878 (---.146.36.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 08-11-17 12:59
Mogę polecić detektywa Androsza. W moim przypadku rozwiązał bardzo skomplikowaną sprawę. Finał był oczywiście korzystny dla mnie, ponieważ zebrał potrzebne dowody. U niego wszystko umawianie jest indywidualnie. Zostawiam stronę internetową, gdzie jest kontakt http://www.detektyw-androsz.pl

Autor: miki878 (---.146.227.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21-02-18 20:29
Budując dom trzeba zastanowić się nad wentylacją. Najlepsza będzie mechaniczna, czyli tak zwana rekuperacja. Każdy użytkownik ją poleca i każdy jest bardzo zadowolony, ponieważ jest to bardzo oszczędna opcja. Montażem jednak musi się zająć odpowiednia firma, według mnie jedną z najlepszych na rynku jest Wojwent

Autor: miki878 (---.146.228.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 22-03-18 23:26
A jak zadbać o dobrą reklamę strony internetowej, jeśli będę posiadała taką platformę? Jest to jakaś różnica? Ma to wpływ? Niestety ja się na tym nie znam i nie ukrywam, że Wasza pomoc będzie dla mnie kluczowa. Zależy mi na takiej platformie, ale również na dobrej reklamie

Autor: miki878 (---.146.227.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20-02-18 19:34
Mam jednego świetnego kierowcą z Warszawy i okolic - Bartosz Bukowski. Jego pracę są naprawdę świetne, ponieważ są oryginalne. Wyglądają one znacznie inaczej niż wszystkie, standardowe. Uważam, że taka oferta jest dla każdego, bo oryginalność potrafi przedstawić parę w całkiem innym świetle.

Autor: miki878 (---.146.98.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 26-02-18 00:59
Dokładnie, przepisów na obiady jest wiele, więc ciężko wymienić tutaj wszystkie ulubione potrawy. Jeśli nie ma pomysłu, to najlepiej szukać czegoś w sieci. Dodatkowo według mnie do obiadu zawsze pasują frytki. A teraz za nie możemy mieć ciekawe nagrody. Jest jednak kilka kroków do tego: trzeba kupować produkty marki Aviko, rejestrować je w aplikacji Aviko Benefits i zbierać punkty. Jeśli mamy ich mało to możemy połączyć je wspólnie ze znajomymi.

Autor: miki878 (---.146.98.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 26-02-18 20:50
Remont mieszkania to poważna sprawa, na pewno każdy się na niego cieszy, ale też często pojawiają się obawy, czy ze wszystkim sobie poradzimy. Na szczęście są dobre sposoby i dobre akcesoria. Jeśli planujecie remont rur lub innych systemów to zerknijcie na firmę mcgoodwork.pl.

Autor: miki878 (---.laguna.net.pl)
Data: 17-03-18 23:12
Myśleliście może nad tym, jak założyć firmę w UK, skoro już tam pracowaliście? Nic trudnego, bo w firmie http://cracovia.org.uk/firma-w-anglii/ możemy uzyskać pomoc. Nie tylko przy założeniu firmy, ale również w jej prowadzeniu, a w Anglii opłaca się mieć firmę.

Autor: miki878 (---.146.227.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20-02-18 23:12
Są osoby, które wyjeżdżają do pracy za granicę, ale są również osoby, które chcą otworzyć swoją firmę. Mimo wszystko nie jest to trudne, a w prowadzeniu firmy możemy poradzić się takiej firmy jak http://cracovia.org.uk/ która pomaga rejestrować firmę i prowadzić księgowość w Anglii.

Autor: miki878 (---.146.41.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 25-10-17 15:05
Mieszkam w Łomży, ale często bywam u znajomych w Krakowie i to właśnie tam znalazłam najlepszą kosmetyczkę. Trafiłam tam w sumie przypadkiem, ale gabinet jest nowoczesny i piękny. Mowa o SCM estetic. Za 2 tygodnie jestem tam umówiona na peeling kawitacyjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paysafecard

Poruszając temat płatności online, znalazłem informacje na https://ibytow.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/8881_5-najpopularniejszych-metod-platnosci-online-w-polsce.html o pięciu najpopularniejszych metodach płatności w Polsce. Czy według was te metody są rzeczywiście tak popularne? Czy może preferujecie inne opcje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org