| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Klima-Med |
|
Mam zamiar kupic i zamontować u nich klime w domu. Co sądzicie o tej firmie ??
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
wykonanie matażu solidne , oferowany sprzęt klimatyzujący dobrych firm ale zdecydowanie drożej niż gdzie indziej . Drozsza cena nie ma zadnego uzasadnienia. Odnosnie markowych klimatyzatorów to płacimy za markę , sa tańsze wcale nie gorsze. Ogólnie oceniam tą firmę pozytywnie ale orłem dobrych cen to nie jest. Pifpaf
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
Potwierdzam wypowiedz Pifpafa. Firma solidna jednak są tańsze.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
osobiście jestem bardzo zadowolony z obsługi przez nich ze sprzętu zakupionego w klima med też jestem bardzo zadowolony. polecam klimatyzatory fujitsu inwerterowe jestem z niego bardzo zadowolony, latem chłodzi zimą grzeje i jest energo oszczędny przez co wcale dużo więcej nie płacę za prąd Cena to rzecz dyskusyjna, ale z czystym sumieniem mogę ich polecić
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
Panie maro 7 niech Pan sie nie nadyma bo ma Pan klimatyzator fujitsu i to inwerterowy ? To nie zadna nowość . Ten typ można dostać wiele taniej. A z tym zużyciem prądu to tak jak z tym samochodem co jeżdzi tylko na oparach benzyny. Dla mnie post ten to typowe postaw się a zastaw. Pifpaf
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
Do pif paf Wyraziłem jedynie swoją opinię na temat klimatyzatora. NIe pisałem nic o eksploatacji za darmo lecz to że jest on energo oszczędny i w moim przypadku nie odija się on na wielkich rachunkach za prąd. klimatyzator włączaony jest przez całą dobę i jedynie w zależności od pory roku zmieniany na grznie lub chłodzenie. Nie wiem na czym polegać ma "postaw sie a zastaw" wyraziłem jedynie swoją opinię dla urzytkownika forum, nie kwestionuję różnic cenowych które na wolnym rynku są zróżnicowane i nikt nikogo nie zmusza do zakupów. Pozdrawiam maro7
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
A co sądzicie o firmie PRZEMKO tez montuje klimatyzacje
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
Klima Med jest super. Mój wujek montował do domu i do sklepu. Super ludzie - można się dogadać.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Klima-Med |
|
Dobrze dobrany system klimatyzacji wpływa nie tylko na temperaturę, ale też jakość powietrza w pomieszczeniu. Na stronie https://proclimax.pl//url] można zapoznać się z ofertą Proclimax, która obejmuje doradztwo, instalację oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |