czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczeni

Dlaczego ostatnimi czasy w Łomży pojawiło sie tak duzo ludnosci Czeczeńskiej??zaczynam sie bac....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czego sie boisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

oni bardziej sie bojo nisz ty

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

**** ! Wcale sie nie boją są bardzo agresywni w stosunku do naszej ludnosci i jesli my POLACY nic z tym nie zrobimy przyjdą czasy że to bedziemy my musieli się dostosowywac !
Nasze miasto wydaje na nich mnóstwo pieniędzy gdzie oni nic pozytywnego dla tego miasta nie dają...
sami zobaczcie też bym tak chciał
miec mieszkanie samochód BMW i nie pracowac ani się nie uczyc !

POLSKA DLA POLAKÓW !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

W pełni się zgadzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Aż serce boli jak się widzi, że część łomżyńskich nastolatek znalazła wśród tej ciemnej rasy obiekty swoich westchnień-ochyda!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jak bys byl nadziany i mial bogatych rodzicuf, po czym wyjehal na emigracje to tesz bys tak mnial. hociaz gupie jest to ze rzond placi im kase
Hokus: a ty co robisz pozytyfnego dla miasta?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczeni to brudasy i złodzieje!!! widziałem osobiście jak kradli rower na plaży. A to że są agresywni to potwierdzam. Wcale nie są to wystraszeni uchodżcy. I nie raz widziałem jak czeczen wyciągał kome o której ja tylko mogę pomażyć, a kto za to płaci... oczywiście my Polacy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Odzywa sie w was rasizm!!! To normalni ludzie tak jak Wy!!!Oni ucza sie w szkołach pracuja maja legalne papiery i są wykształceni! Co wy za bzdury opowiadacie!! Nieznacie ich to niewiecie! jak by stado murzynow tu zjechało też byscie co nich tak mówili i wytykali palcami??Oni pracuja na siebie i NIEKRADNO! rozejrzyjcie sie i zobaczcie ile łomzyniakow kradnie! a wtedy osądzajcie ich !

Izoldzia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

racja. lomzynscy zlodzieje. niech krzyczy ten, kogo nikt nigdy! nie okradl w swym rzyciu. policzy sie was na plach u jednej renki. i wcale to nie byli czeczeni

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Jebvać Jebać Czeczenów i całą czeczenia dobry teamt..Trzeba ich tępić sie wożo tymi ,,brykami'' mają daermowe mieszkanie nie robio nie uczo sie tylko kurwy siedzo i zaczepki szukajo WYPIERDALAĆ Z TYM SZMABEM!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

1. Czeczeni przebywaj w 2 ośrodkach w Czerwonym Borze oraz w Łomży. Są to duże ośrodki więc dlatego widujecie ich na ulicach Łomży.
2. Czeczeni uciekają do Polski z powodu wojny. 99% chcę wrócić do ojczyzny jak tylko to będzie możliwe. Część osiedla się w Łomży, jednak większość stara się pojechać na zachód. Uchodźcy nie przyjeżdżają tu na zarobek, ale uciekają przed prześladowaniami.
3. Osoby przebywające w Ośrodkach dla uchodźców, nie mogą pracować. Częstą jednak by utrzymać rodzinę, pracują na czarną. Tylko kilka procent uchodźców dostaje status uchodźcy i związane z tym gratyfikacje pieniężne.

Polecamy by zamiast siać nienawiść do innych ludzi spróbować ich poznać. Jeśli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć o kulturze czeczeńskiej lub ma jakieś wątpliwość to chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

popieram Dobromila !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Autor postu ma rację , tak samo Dobromil i inni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polska dla Polaków i tyle na ten temat z mojej strony ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja osobiście powiem że znam kilkoro Czeczenek które uczyły się w PG3 i SP5 i są całkiem spoko. Ale jeśli chodzi o męsko część tej rasy to są okropni. Idę se osiedlem Maria a ci się za mną wlekli dwoma autami jeden to BMW a drugie to WV. I tak za mną jechali przez całe osiedle jak ja się zatrzymywałam to i oni i muzyka na ful. Ale to jest denerwujące. Po drugie słyszałam że kiedyś grozili oni jakiemuś chłopcu na SP5. Co do miłości polka-Czeczen to zwykłe debilstwo. Gdzie tylko nie zerknę to widzę jakąś nieschludną zazwyczaj gimnazjalistkę która klei się do czeczenów. Wg mnie kleją się do nich bo nie mogą sobie znaleźć polaka lub na żadnego owego nie zasługują. Więc dziewczyny szanujcie się nie róbcie z siebie dziwek*. Widzieliście gdzieś polaka z Czeczenką bo ja nie więc o czymś to świadczy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Oj ludkowie, ludkowie.
Jak macie taką słabą pamięć, popytajcie starszych o swoje amerykańsko - zachodnioeuropejskie zwiazki. Ludzie, przecież w tych okolicach z prawie każdej rodziny ktoś był lub jest na zarobku w USA, Niemczech i innych "lepszych" krajach. Tym naszym gastarbeiterom też ktoś kiedyś podał/podaje rękę, ktoś pomógł się zaczepić w obozach, heimach i nowojorskich bejzmentach, by po czasie mógł do nas ruszyć potok dolarków, marek i innych walut oraz paczek.
Jako mieszkańcy kraju szumnie nazywającego się "europejskim" powinniśmy oddać innym to, co nasi otrzymywali wcześniej na zachodzie.
Nawiasem mówiąc sądzę, że nasz kraj nie jest jeszcze gotów pomagać uchodźcom w tak wielkim zakresie, ale nie mi o tym decydować.
A jeśli chodzi o zachowanie - w każdym narodzie są różni ludzie. Pamiętacie jaką opinię mieli Polacy na Greenpoint, czy w Niemczech?
Dodam jeszcze, że mam sąsiadów pochodzacych spod Groznego i porządniejszej rodziny nie znam. Jest to obraz rodziny polskiej sprzed 20-30 lat, gdy ludzie byli uczynni, otwarci, szczerzy...

Tak przy okazji - poszukuję dla nich 2-3 pokojowego mieszkania do wynajęcia , bo to po sąsiedzku zajmie rodzina właścicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

niech wypierdalaja do czeczeni, a nie ty im mieszkania szukasz. A co do poprzedników najwięcej czeczenów jest na łomżycy i przy sp5 i tam czuja się jak u siebie i często się czepiają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

moze i czeczenscy dzieci sie czepiajom ajk to dzieci w grupie, ale wsrut starszy po 20 jakos tego nie dostszegam. maja rozom i jagby go urzywajo

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

no nie wiem czy po 20 to są normalni.
1) Autem jak już wyżej pisałam nie raz zaczep[iają
2)Głównie Ci po 20 chodzą z gimnazjaliskami chyba że dziecaki wyglądają na strych byków
3)Przejdź się po łomżycy nie raz chodziłam i co jak się lapią i cie namierzasją zgoda to nie zabronione ale głupie teksy po polsku to wybacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a sproastowanie co napisałam o gimnazjalistkach... w sumie jakby nie chciały to by z nimi nie chodziły opanujta się dziewczyny i nie zniżajcie sie do poziomu p.p.m bo potem już ciężko będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

temat świetny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

trzeba bedzie z nimi ustawke zrobic i bedzie po klopocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"Niech wypierdalają do Czeczeni" - tak jak wspominałem nie mogą tam się udać ponieważ grożą im represje. Jest to podobnie jak z Polakami w czasie II wojny światowej, po wojnie, czy też w czasie trwania stanu wojennego. Czeczeni w większości nie przyjeżdżają na zarobek (jak to robią np Polacy na wyspach), ale uciekają przed prześladowaniami i zaręczam że chętnie by wrócili do swojego kraju.

mroczna21 :
Z Twojego postu wnioskuje, że zaczepili Cie jacyś młodzi Czeczeni i dlatego ta niechęć do nich. Jest tak, że w każdym narodzie, są ludzie kulturalni i nie kulturalni. Ja więcej nieprzyjemności miałem z Polskimi dresiarzami, więc wg. Twojej logiki powinienem nienawidzić Polaków i kazać im "wypierdalać":)
Jeśli chodzi o "chodzenie" to w kulturze czeczeńskiej raczej się nie chodzi:), ale jak już wspomniałaś sprawa chodzenia to indywidualna sprawa tych dziewczyn i chłopaków.

Bardziej bym gdzieś kazał wyjeżdżać ludziom którzy sieją nienawiść, lub umawiają się na "ustawki"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jeb.. czeczenow.. niech wypie... do siebie sie wozic a nie tutaj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Bardzo dobry temat!
Co do czeczeńców hmm... ogólnie jestem w miarę tolerancyjną osobą ale tego kurewskiego narodu wprost nienawidzę!!!!Brudasy,złodzieje,nieroby!!! niech wypierdalają do siebie sami rozpętali sobie wojnę to niech sami też sobie radzą z tym!!!!Panoszą się po Łomży jakby byli u siebie, zaczepiają i niczego się nie boją!!!Za co oni dostają pieniądze od miasta??? za to że siedzą i nic nie robią ??? te pieniądze powinny być przeznaczone dla osób które ich naprawdę potrzebują a nie na utrzymanie jakiś czeczeńskich brudasów !!!

!!! WON Z POLSKI !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wieksza czesc waszych rodzicow tez emigrowala kiedys do innych krajow za chlebem odbierajac go rdzennym mieszkancom ktorzy tam mieszkali ale polacy szybko zapominaja o tym ze sami kiedys byli takimi "czeczencami". A co do naszej "meskiej plci" co tak sie wygraza czeczenom to byscie s...li przy pierwszej konfrontacji z nimi oni nie z takimi u siebie walczyli takze prponuje troche wyrozumialosci. bo w lomzy jest pelno czeresnikow ktorzy dostali od taty i mamy samochod i mysla juz ze sa panami swiata i zaczepiaja wszystkich i wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

*Sun* Dokładnie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polacy najpierw powinni się uporać ze swoimi problemami dopiero później uchodźcami.
Tak samo u mnie na Poznańskiej zamiast dać Polskiej rodzinie mieszkanie dali je Czeczeńcom!! I to nie jakąś małą kawalerkę tylko 4 pokojowe.
Zaznaczam "dali" bo Polskiej biednej rodzinie wątpię żeby "dali" takie mieszkanie,ewentualnie w jakimś syfie to na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Damianolo:
"Polska dla Polaków i tyle na ten temat z mojej strony ;]"

Heh, to widzę że jesteś za wyp...leniem wszystkich cudzoziemców z Polski. Razem z zagranicznymi inwestorami. W końcu jak wszystkich to wszystkich.

Brawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ej no źle mnie zrozumieliśmy ja im współczuje tej wojny i w ogóle tego złego co ich spotkało ale trzeba SIĘ SZANOWAĆ A W SZCZEGÓŁNOŚCI NIE NA SWOJEJ ZIEMI.... I MNIE NIE ZACZEPIALI MAŁOLATY TYLKO CHŁOPY PO 30 JAK NA MOJE OKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Oceńcie najpierw siebie a potem innych. Ile Polaków jest za granico?? No ile?? Ile osob robi tam??? a jak do Polski zjado obcy to każdy ich tepi!Zycze tym osobom ktore mają takie zdanie na temat uchodźców aby i o was za granico mieli takie zdanie! To tyle!

Izoldzia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

mroczna21
Czeczeni w tym wieku(30 lat) nie powinni tak się zachowywać. Jest to sprzeczne z ich wychowaniem i normami kulturowymi. W tym wieku na pewną mają żony i dzieci, więc takie zaczepki nie powinny mieć miejsca. I pamiętaj że to było kilka osób. Ja znam wielu Czeczenów i są to bardzo wartościowi ludzie z wielkimi tradycjami i z wysoką kulturą osobistą.
Ciekawi mnie też jak by zareagował jeden z drugim jakbyś pojawiła się w Ośrodku dla uchodźców:) Pewnie by przeprosili i się tłumaczyli.

Biernaczento
Czeczeni w jeśli dostaną status lub pobyt tolerowany mają takie sama prawa do korzystania z pomocy socjalnej jak polskie rodziny(choć są w cięższej sytuacji- inny kraj, nikła znajomość języka, nieznajomość kultury polskiej). Mieszkanie zapewne większe dostały bo mają z 5 dzieci lub mieszkają z braćmi, siostrami , rodzicami itp.

Dziwi mnie ta nienawiść do ofiar wojny. Twierdzenie, że walka o niepodległość jest czymś złym, w ustach polki/polaka jest czymś okropnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

To moze i ja sie wtrace... Kola i reszta, jak mowicie wieksza czesc Łomżyniakow emigrowala badz jest teraz gdzies za granica, w pracy...
No wlasnie W PRACY, praca a "mieszkanie w polsce za pieniadze Polakow" to co innego, nie uwazacie??;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polska dla Polaków, Europa dla białych !

pasożyty, żyjące kosztem Polaków, a polki które zadają się z tymi brudasami to zwykłe szmaty, którymi nie ma co sobie głowy zawracać...

P.S. dla tych wielce tolerancyjnych, którzy mają zamiar wyzywać mnie od rasistów odrazu mówie, że mam to gdzieś :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

btw, nie zebym mial cos do ogolu czeczenow w polsce(choć wyjatki oczywiscie sa) no ale wy wszyscy troszku przesadzacie;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

anatar Nienawiść?! Nie pieprz mi tu o nienawiści. Sami sobie wyrabiają negatywną opinie i na pewno żeby się zachowywali to by nic nie było,zapewne nie było by tego tematu. Oczywiście są na pewno Czeczeńcy kulturalni itp. ale to ich mniejszość.

Kola Emigracja za chlebem a ucieczka z kraju to co innego,wiec nie mieszaj! Polacy jechali,żeby pracować.
Izoldzia Napisałaś to samo co Kola- powtarzam Polacy jechali za robotą, i nie uciekali z powodu wojny.

Jeszcze nie słyszałem o Czeczeńcach pozytywnej opinii naprawdę i to nie z tego,że nie chciał bym słyszeć. Jak narazie same negatywy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Mam pytanie do wszytskich piszących o darmozjadach itp.
Ilu z was pracuje?
Jak się przyczyniacie do dobrobytu w Polsce?
Znacie prawo dotyczące uchodźców w Polsce?
Prawo w Polsce jest takie, że jeśli uchodźca jest w procedurze to nie może pracować (choć większość mężczyzn Czeczenów pracuje na czarno). Po uregulowaniu stanu pranego wszyscy Czeczeni jeśli mają taką możliwość pracują. Polska to nie Francja czy Austria gdzie z socjalu można żyć, więc ktoś kto pisze że to darmozjady nie zna sytuacji ludzi o których pisze. Czeczeński mężczyzna powinien móc utrzymać rodzinę(częstą 5-6 osobową)i jest to sprawa jego honoru.
A rasiści przynoszą wstyd Polsce, lansując faszystowskie poglądy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

to jak ich tak kochasz to czemu nie wezmiesz ich do siebie do domu .Wystarczy q**wa.To niechodzi o rasizm to są kryminaliści ,gromadzą sie w watachy i rozrabiają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wiecie co? Mam kilku znajomych, którzy w latach 80-90 "na dziko" dostali się gdzieś do bogatych krajów, teraz są powiedzmy "panami" i są zdania kolegi tyku. Oczywiście oni w USA, czy Italii na swój pobyt zarabiali, na starcie pomogła im tam osiedlona rodzina i znajomi itp, itd. Nie daje im się wytłumaczyć skąd tam się wzięła ta rodzina, ci znajomi?
Tak jak wcześniej pisałem: mieszkańcy obcego kraju na pewno musieli im pomóc (legalnie, lub nie do końca) zacząć. Do niczego nie agituję, nie musicie kochać tych ludzi, tylko proszę o troche zrozumienia; nie zachowujcie się jak faszystowskie skinheadowskie bandy podpalające i demolujące w latach 80 domy dla uchodźców w Dortmundzie, Duseldorfie itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Boże nie wiedziałęm ze jest tyle mądrych ludzi w Łomzy którzy maja takie pozytywne zdanie o tej sprawie !
Zrobmy cos z tym !

"Jeszcze Polska nie zgineła...."

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Nic się nie da zrobić bo Polacy nie mają jaj tylko twarde dupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

to ilu ich jest w Łomży i Czerwonym borze?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"To niechodzi o rasizm to są kryminaliści ,gromadzą sie w watachy i rozrabiają ."

Jeszcze pare lat temu po Lomzy biegaly takie watachy lysoli w glanach i rozrabialy... Co z tymi kryminalistami zrobiono? :P
A no nic... Jak sie nie udzielaja na forum propagujac rasizm, to dalej robia zadymy, tym razem jako kibice... Jak widac, zawsze jest wymowka do rozwalenia komus lba, jak nie rasizm, to pilka. Kazda "ideologia" jest dobra dla zadymiarza. Zeby mi sie tu zaraz zaden kibic nie poczul urazony, to prosze zwrocic uwage, ze dziwnym trafem wiekszosc nickow gloszacych najbardziej radykalne hasla, pokrywa sie z tymi udzielajacymi sie wciaz w tematach o LKS :P
Juz wole ludzi, ktorzy nie udaja, ze chodzi im o jakies ideologie...

Po co robicie wode z mozgu nastepnym malolatom, ktorzy lykaja wszystko co im sie powie? Mlody zawsze szybko podlapie takie haselka, ktore mu pozwola porozrabiac. Tylko po co uczyc ich, ze za ich niepowodzenia zawsze winni sa inni, a nie oni sami? To bardzo wygodne.

I to w Lomzy, miescie gdzie polowa ma pieniadze dzieki rodzinom i pobytom za granica... Mowicie, ze polacy jezdzili do pracy... Ciekawe ilu z nich legalnie... Ale przeciez my to co innego... A ciekawe ilu tu siedzi na wyludzonych rentach i zapomogach, chociaz maja kase i moga pracowac? Ide o zaklad, ze uchodzcy to przy tym kropla w morzu... Tez sie moge oburzac, czemu co miesiac doplacam do tych wszystkich darmozjadow i zlodzieji, ktorzy jeszcze powiedza, ze im sie nie oplaci pracowac... To jest dla mnie wiekszy problem niz uchodzcy... Jak to jest, ze tylu ludziom u nas "sie nie oplaci pracowac" i sa w stanie sie utrzymac? Ale latwiej sobie wmowic, ze obciazenia finansowe generuje 50 czeczenow, niz 500 tys. polakow... Straszna kapuche na leb musza dostawac :) I czym oni jezdza mowicie? Jakims bmw czy vw? Po takim milionerze spodziewalbym sie lepszego autka :P

Co tu przebija z tych wszystkich postow tak naprawde? Bo oni maja samochod, a ja nie, bo oni maja dziewczyny, a ja nie... dziewczyny to tez szmaty, bo przeciez jak moga wolec takiego czeczena :P Wszystkie te hasla typu "Polska dla polakow" itd. w przypadku niektorych mozna by pewnie uproscic i zamienic na jedno "znowu w zyciu mi nie wyszlo".
Sorry chlopaki, ale taka prawda, jak ktos chce i sie stara, to nie musi zazdroscic ludziom, ktorzy musza sie tulac po jakichs osrodkach w obcym kraju, gdzie wszyscy na nich pluja, bez stalego domu, odcieci od normalnego zycia...

Czy naprawde tak z Wami zle, ze takim ludziom jeszcze zazdroscicie?
Czy jednak to tylko kolejny powod do zadymy?

Zastanowcie sie, bo ja gdybym im zaczal zazdroscic, to pomyslalbym, ze juz naprawde zle ze mna...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dran bardzo mądrze napisałeś,popieram Twoją wypowiedż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dran super, popiram cie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dran: zgadzam się z Tobą. I jak napisałem ilu z nich pracuje to nikt nie odpowiedział:) I kto tu jest darmozjadem:) Jakoś też do tych łysych główek nie dociera, że Uchodźcy dostają w 90% taki sam socjal jak Polacy i by się utrzymać muszą zarabiać. Więc nie wiem kogo okradają.

Nie wiem tez jakim trzeba być degeneratem by ludziom na których spadały bomby, których torturowaną, którym zabijaną rodziny, których bliskim wycinaną narządy w celu sprzedaży pisać by "wypierdalali.
Wyobraź sobie, że tracisz dom, zabili Ci babcie, ojciec zaginął ,brat był torturowany, TY masz wyrok śmierci za sam fakt bycia Czeczenem. Uciekasz, więc doi innego kraju (podróż potajemna bo jak Cie ruscy złapią to czapa). W kraju tym nie znasz języka, kultury religii. Jak byś się czuł? Pewnie jak napisał DRan jest to Twoje marzenie, by znaleźć się na ich miejscu.

Biernaczento - Polacy też uciekali przed prześladowaniami. Poczynając od rozbiorów, potem XIX wiek, II wojna światowa, potem stan wojenny. Jak chcesz być "prawdziwym polakiem" to proponuję zacząć od nauczenia się historii.

Goldman88 - ciekawe co oznacza 88 przy Twoim niku. sprawdź kroniki policyjne, ile jest zatrzymań Czeczenów? Słyszałeś by w Łomży kogoś pobili, napadli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Drań: a co ma wspólnego hasło Polska dla Polaków z tym, że komuś w życiu nie wyszło? bo mi się zdaje ze te hasło to jednak kwestia przekonań, i o jakiej zazdrości jest tu mowa ? czego można zazdrościc tym brudasom?

I tak na marginesie tylko czekałem, aż ktoś wspomni tu o kibicach,tych wstrętnych rasistach i faszystach, niedługo pewnie ktoś stwierdzi, że to kibice są winni wojny Gruzji z rosją....

''TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ''



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Mimo wszystko problem z ludnoscia Czeczeńska sie szerzy.Zapoczątkowałam ten temat patrząc na niego z lekkim egoizmem,gdyz nie wiem jak JA mam sie zachowywac w stosunku do tych ludzi.Przyznam,mimowolnie mam z nimi stycznosc na codzien...niezbyt mi to odpowiada,bo jak juz wczesniej wspomnialam budzą we mnie lekki strach.Wygląd,sposób bycia i ta cala tajemnica jaka bije z ich oczu sprawia ze nie mam pojecia jak mam sie zachowac.Bo np: Zaczepia mnie jeden Czeczeniec,próbuje mówić do mnie łamaną polszczyzna,wyczuwam ze jego intencje nie sa czysto dialogowe..i co wtedy??ignorowac?-stanie sie jeszcze bardziej nachalny.uśmiechac sie i wdac sie w rozmowe??-pomysli ze zgadzam sie na wszystko co powie,mysląc,ze pasuje mi owy nie zawsze interesujący i bezpieczny temat.Czy moze w koncu mam zareagować w sposób niegrzeczny, odmawiając rozmowy i sprowadzeniem Czeczeńca `na ziemie` posłać mu wiązanke-wówczas jego reakcja nie byłaby zaskoczeniem.mógłby zrobic naprawde wszystko...Wkońcu Polska nie jest jego krajem wiec o konsekwencjach nie pomysli nawet przez minute....
Nie chce ganic tej ludności...najbardziej trapi mnie ten niepokój i jedno pytanie:Dlaczego we własnej Ojczyźnie nie mozemy czuc sie jak we własnym rodzinnym domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

puki roskich mamy za sonsiada nigdy nie poczujesz siem jak f domó

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wielokrotnie stykałem się z ludnością czeczeńską i na różnych płaszczyznach. Prawda, jak zwykle, wg mnie leży pośrodku. Dorośli Czeczeni, ludzie 30, 40 czy 50-cio letni pamiętają wojnę z Rosją. Wiedzą, co znaczy utracić bliskiego, czym jest głód czy niedostatek. Z moich doświadczeń i kontaktów z nimi mogę stwierdzić, że to normalni, pracowici, uczciwi ludzie.
Jeśli zaś chodzi o młodzież, to niewiele ona się różni od niechlubnej części polskiej młodzieży. Notorycznie udają, że nie rozumieją języka (zwłaszcza kiedy robią coś złego), chodzą grupkami po mieście, zaczepiają Polaków (raz nawet widziałem zadymę), komentują wygląd dziewczyn, po prostu się obijają. Nie znają wojny, Polacy to dla nich frajerzy, którzy im płacą za bezczynność. Starsi to dobrzy obywatele, ale młodych odesłałbym na Kaukaz. Niech tam uczą się życia, nas nie stać, aby im tą nauk fundować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

agi8800

1. Wszyscy na terenie Polski podlegają polskiemu prawu. Jeśli uchodźca popełni przestępstwo jest karany zgodnie z polskim kodeksem karnym.
2. Zareagować na zaczepki powinnaś stanowczą jeśli Ci nie odpowiadają. Spytaj czy do swojej siostry też by tak powiedział, ewentualnie możesz zawsze pójść do ośrodka i poprosić kogoś ze starszyzny o zwrócenie uwagi dla tego chłopka/mężczyzny. I jeśli nie masz ochoty na rozmowę nie rozmawiaj i odejdź.
3. Ja akurat bardziej boje się polskich bandytów, niż Czeczenów. Rozumiem Agi, że boisz się tego co nieznane i obce. Najlepiej to poznać tych ludzi. Czasem trafią się osoby nieodpowiedzialne i niekulturalne, ale większość to bardzo wartościowi ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

takich ludzi powinno być więcej.dziekuje anatar:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

k.kibicŁKS myslalem, ze to jasno napisalem, ale jesli nie zrozumiales, to chetnie wytlumacze.
Napisalem o haslach "Polska dla polakow" itd. czyli wszystkich tych rasistowskich i ksenofobicznych haslach razem. A co one maja wspolnego ze "znowu w zyciu mi nie wyszlo"? To, ze czesto staja sie pretekstem ludzi nieudolnych, do tlumaczenia swoich zyciowych niepowodzen. Nie mam pracy i pieniedzy, bo sie Zydzi zmowili, bo czarnuchy/czeczency/itp itd. zajmuja mi miejsca, sam sobie dopisz co jeszcze... Przeciez to wygodniejsze, niz spojrzec w oczy faktom, ze pora sie brac do roboty... To jest pierwsza sprawa. Druga to taka, ze jest to swietny powod do zadymy, czyli tego czym sie czesc z Was lubi zajmowac i do czego sie nie leni akurat...

I co? Jednak urazony, ze o kibicach napisalem? Przeciez napisalem prawde, co mam nazwiskami rzucac, zebys sie nie bulwersowal? Wiesz jak sie nazywa to, ze ludzie ktorzy sami robili/robia od lat zadymy, ktorzy nie raz "pozyczyli" od kogos pare zl na piwo, mowia ze czeczency to bandyci, ktorzy stanowia dla nas zagrozenie? Otoz nazywa sie to hipokryzja.
I co sie bulwersujesz o kibicow? To moja wina, ze akurat takie osoby sa kibicami? Popatrz na nicki i popatrz co piszecie.... I co? Wymyslilem sobie pewnie? Nie pisze o wszystkich kibicach, tylko o czesci. Sami sobie wizytowke wystawiacie, wiec sie nie oburzaj ze Was ktos "oczernia".

Tolerancja jest cnota ludzi bez przekonan? Prawie sie zgodze. Dodalbym tylko jedno slowo. Bez durnych przekonan.
Oby Cie nigdy zycie zbyt mocno w dupe nie kopnelo i obys nie musial tych swoich przekonan o tolerancji weryfikowac, bo jeszcze moze Ci kiedys przyjdzie prosic obcych ludzi o pomoc i zostaniesz potraktowany zgodnie z Twoimi wlasnymi idealami.

A kolejna kpina, jak juz napisalem, to fakt, ze polacy, ludzie ktorych pelno na calym swiecie, czy ich tam chca czy nie chca, wrzeszcza "Polska dla polakow"...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Śmieszą mnie osoby, które wmawiają mi, jacy to czeczeni są fajni. A ja miałem z nimi styczność i tak nie jest.

Ostatnio w jednej dzielnicy w mieście w naszym woj. grupka czeczenów zaatakowała pracujących budowlańców. Najpierw zaczęli niszczyć nowe urządzenia kanalizacji, a po zwróceniu im uwagi zaatakowali budowlańców. Mało brakowało, a jednego zabiliby uderzeniem młotem. Potem całą agresję przenieśli na firmowe auto - skutkiem są pobite szyby i ... rozdarta (!!!) blacha. Na szczęście dwóch czeczeńców siedzi już w więzieniu.

W Łomży na osiedlu południe też mieszka jedna rodzina z czeczeni. Są utrzymywani przez nasze miasto, ich dzieci mają sponsorowane wycieczki, a tymczasem ta niby biedna rodzina wozi się kilkuletnim bmw. A dzieciaki panoszą się po całym osiedlu, łamią drzewka, robią to, na co mają tylko ochotę.

I proszę: nie wspominajcie o Polakach, którzy są na emigracji, bo Polacy przeważnie pracują, a Czeczeńcy to nieroby szukający zaczepek, nieroby utrzymywani przez nasz kraj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Tez mialem z nimi stycznosc i niektorzy sa bardzo w porzadku, inni bywaja wkurwiajacy. Ale wiesz ilu spotkalem rownie wkurwiajacych polakow? Wiec jesli ktos z gory przerzuca ocene jednostek na cala nacje, chrzani glupoty i tyle.

I nie pisac o Polakach na emigracji? A czemu nie? Przeciez mamy podobna opinie, jak Czeczeni u nas... Przewaznie pracuja? A "nieprzewaznie" ? Ilu chla, kradnie i robi dymy? Czemu tak na sile udajecie, ze tego nie ma?
Wiec jesli uznajecie, ze wszyscy Czeczeni to bydlo, bo niektorzy rozrabiaja, to wypadaloby to samo powiedziec o nas, tak? W kazdym narodzie trafiaja sie idioci.

Dziwne, pare dni temu byl tu temat o wandalizmie... Tamtej demolki chyba nie zrobili czeczency? I co ciekawe, ze osoby ktore tutaj sie teraz bulwersuja na zachowanie Czeczenow, w tamtym temacie wypowiadaly sie zupelnie odmiennie, bo przeciez mlodziez musi sie wyszumiec, a inni sie maja nie wtracac, bo nie ich sprawa... bo konfidenci, spoleczniacy, jebac policje, itd. Zabawne, po prostu powalajaca logika i spojnosc pogladow.

Proponuje sobie porownac oba tematy... I od razu widac, ze malolaci, co sami nie maja za grosz poszanowania dla prawa i czyjejs wlasnosci, tutaj sie nagle bulwersuja na zachowanie Czeczenow. Smiech i tyle.

Wszystkich, ktorzy odwalaja takie wyskoki powinni karac po rowno, dla mnie zadna rocnica Polak, czy Czeczen...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

mieszkam praktycznie na łomżycy i często widuję czeczeńców, ale jakoś styczności z nimi nie miałem, bo jej nie szukałem...
i oni też się do mnie nigdy nie odezwali...

nie wiem czy ja jestem wyjątkowy czy Wy, że się tak do Was przypierdalają ci czeczeńcy...

za to slyszałem od właściciela jednego ze szrotów, że czeczeńcy zajebali mu w **** części z placu...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Drań: nie sprawie Ci tej satysfakcji bo jednak nie byłem zbulwersowany czy urażony,akurat to co ludzie myślą o kibicach i jak sie nas przedstawia w mediach to doskonale znam i juz mnie to nie rusza ale takie stwierdzenia to mam naprawde gdzieś,robimy swoje i mamy swoje poglądy, a jak komuś się to nie podoba to jego sprawa,i zapewniam Cie że życie nie zawsze mnie rozpieszczało i napewno to nie zmieni moich poglądów, chcesz być tolerancyjny i kochać wszystkich? Ok, to Twoja sprawa ale ja napewno taki nie zamierzam być, nie przeszkadzają Ci darmozjady chodzące po naszym mieście? mi przeszkadzają i wyrażam swoje zdanie na ten temat do którego zreszto mam prawo.
Kończe dyskusje bo to bez sensu, każdy zostanie i tak przy swoim zdaniu. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

k.kibicŁKS tolerancja to nie znaczy kochanie wszystkich, sa rzeczy ktorych sie nie powinno tolerowac, natomiast przyjmowanie uchodzcow moim zdaniem do nich nie nalezy...
Czy dyskusja jest bez sensu, czy robi sie niewygodna? Jesli nie zamierzasz sie odnosic do argumentow, to z pewnoscia nie ma o czym mowic. A jesli przeciwnie, to podyskutowac zawsze mozna...
Pytasz, czy nie przeszkadzaja mi darmozjady chodzace po miescie? Juz przeciez napisalem, ze przeszkadzaja. Problem w tym, ze wiecej wsrod nich Polakow, niz tych Czeczenow... Wolalbym sie wiec zajmowac wiekszym problemem, niz skupiac na mniejszym.
A co do kibicow, czy Ty uwazasz ze ja cale zycie siedze w domu i wiadomosci czerpie z mediow? Ja wielu kibicow znam, conajmniej z widzenia, dlatego pisze Ci, ze wiem czym sie niektorzy zajmowali jeszcze pare lat temu. Nie mow mi, ze to sa wyssane z palca bzdury... Nawet moim znajomym zdarzalo sie od niektorych oberwac. A teraz nagle krzycza, ze Czeczeni sa problemem, bo ludzi zaczepiaja... Daruj, ale jawne kpiny.
Ja nie mam nic do kibicow ogolem, mam wsrod Was znajomych, pokazuje tylko co wyprawia czesc z Was i nie ma co palic glupa, ze tak nie jest. Zreszta na tym forum widac to dobitnie. Tak to non stop teksty typu "jebac policje", a tu nagle praworzadni obywatele oburzeni zlymi Czeczenami, no daruj... Dlaczego, jak sami lamiecie prawo, to sie nie oddajecie w rece sprawiedliwosci w poczuciu winy? ;)

Co do tego, czy Cie zycie rozpieszczalo, to nie wiem, ale smiem watpic czy kopnelo Cie kiedys w tylek wystarczajaco mocno, bo moge isc o zaklad, ze poglady bys jednak zmienil. Niewiele osob ma zycie uslane rozami, ale nie porownujmy jakichs drobnych problemow, do rzeczy typu wojna, ciezkie kalectwo itd. Przeciez stalosc Waszych pogladow widac nawet tutaj... Starczy, ze zamienimy Czeczenow z Polakami i stanowisko w pewnych sprawach obraca sie o 180 stopni, wiec o czym my tu rozmawiamy? Dla nich nie masz za grosz tolerancji, ale dla siebie (lub kolegow) robiacych burdy juz zawsze znajdziesz usprawiedliwienie? A przeciez tez marnuja sie nasze pieniadze... Gdybym powiedzial, ze dosc mam tego, ze moje podatki ida na jakis klub, dajacy tylko pretekst do zadym, to powiedzialbys pewnie, ze skad wiem, ze akurat moje podatki itp itd... Wiec ja Ci tu moge powiedziec to samo... A tak sie juz sklada, ze mamy marny wplyw na to, na co pieniadze ida i z pewnoscia kazdy z nas placi jakas czastke na setki rzeczy, ktorych nie potrzebuje, wiec czemu tak wybiorczo traktujesz problemy? Z paru Czeczenow robisz wielki problem, a innych wiekszych nie zauwazasz?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni



Bardzo przepraszam wszystkich forumowiczów, za tak krótkiego posta ale po przeczytaniu wypowiedzi Drana rozbolał mnie brzuch ze śmiechu i nic więcej nie jestem w stanie napisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

PTYSIU cieszy mnie bardzo, ze moglem Ci tak humor poprawic ;) Jesli napiszesz, co konkretnie tak Cie rozbawilo, to moze dodam cos jeszcze smiesznego, zebys mial wiecej radochy ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

dran ile masz lat. jak polacy w latach 70,80,90 jezdzili na azyl po swiecie i tez straszyli i kradli to ok , wiec o jakiej toleranci mówisz

stary32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

stary32 obawiam sie, ze niezbyt zrozumialem przeslanie Twojego posta...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ten tekst chciałbym skierować do wszystkich baranowiczów co piszą teksty typu ''Polska dla Polaków'' itp policzcie sobie każdy z osobna ilu macie znajomych za granicami naszego kraju ilu z nich wzięło ślub z obywatelem innego kraju ilu waszych wujków i ciotek wyjechało z Polski jak był stan wojenny ( jakby nie było Czeczeni mają podobną sytuację ) a teraz takie AMERYKANY pełną gębą ''luknij tam przez windoł tam za kornerem mój niu kar stoi'' hahaha śmiechu warte i co wy na to ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

tylko ciekawe czy polacy w latach 80-tych dostawali mieszkania za darmo, w moim bloku też mieszka rodzina czeczenów, dostali mieszkanie ponad 60m2 a mieszka tam trzy osoby, wiem że w Łomży jest wiele rodzin bardziej potrzebujących, i mam jeszcze jedno pytanie , jakim cudem stać ich na samochody, telefony i najważniejsze alkochol który leje się litrami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

VIP_1:
1. Tak, polacy w latach 80-tych dostawali mieszkania socjalne np. w Niemczech. Mało tego, z zapomóg spłacali swoje pierwsze golfy i kadety.
2. To nie cud, oni też pracują, więc mogą sobie kupić auto. Poza tym są naprawdę b. rodzinni i wiem, że lepiej sytuowani pomagają tym "na dorobku".
3. Co do alkoholu... moge powiedzieć tylko tyle, że ludzie, ktorych znam wogóle nie piją. Zabrania im tego wiara i rozsądek. Więc nie uogólniajmy proszę. Czeczeńcy, tak jak ludzie innych narodowości są przeróżni.
Teraz, w okresie ramadanu - ich świętego postu, będzie widać kto kim pośród nich jest.
Dodam jeszcze, że ludzie z którymi rozmawiam, wstydzą się za niektórych braci osiedlonych np. na Wesołej i ubolewają nad ich zachowaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Myślę, że potrzebna jest edukacja, zarówno jednej jak i drugiej strony.
Napięcia między Polakami a wszelkimi uchodźcami wynikają po pierwsze z niewiedzy. Typowy polski obywatel nie wie, na jakich warunkach odbywa się tu pobyt uchodźcy, a najczęściej nie wie nawet skąd on tu się wziął. Stad hasła, że przyjeżdżają tu kraść i zabierać pracę, znajdują bardzo podatny grunt. Jeśli jeszcze grunt jest dodatkowo użyźniony małomiejskim marazmem i brakiem perspektyw, dochodzi do otwartych aktów wrogości.
Z drugiej jednak strony uchodźcy, szczególnie młodzi, nie przepuszczają okazji do manifestowania swojej odrębności kulturowej. A gdy dzieje się to w obszarze wyznawanych przez obie nacje wartości, dochodzi do poważnych nieporozumień. Stąd te oburzenie za zaczepki pod adresem dziewcząt. Niestety podobne zaczepki spotkają nasze dziewczyny na wycieczkach do Turcji, Egiptu czy Tunezji, ale nikt nie będzie z tego tam robił afery.
Kiedyś jechałem autobusem z pewnym Czeczenem, który w pewnej chwili wyciągnął nóż i zaczął go sobie ot tak ostrzyć. Moim zdaniem takie zachowanie jest niedopuszczalne. Ale gdyby ktokolwiek zadał sobie minimum trudu, aby tych ludzi wyedukować, że tu to nie Kaukaz, że tu obowiązują inne normy zachowań, myślę, że łatwiej by sobie zaskarbili zaufanie lokalnej społeczności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

dzisiaj jadę autobusem i siedzi 3 czeczenow coś tam szwargocza po swojemu i non stop patrzyli sie na jakiegos chłopaczka 14-15lat i sie z niego śmieli to aż mnie ***** krew zalewała ze te brudasy sie tak panosza ....
Ale co tu dadzą jakieś internetowe rozkminy trzeba działać .... !! ;>

POLSKA DLA POLAKÓW !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Jak śmieli się śmiać ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

A bilety skasowali ? Pewnie nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Roczne niewidoczne ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

trzeba przyprowadzić do porządku tych lamusów bo trochę im się w głowach popier..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Sstnk,SamNiewiemCzegoChce !
brawo panowie brawo !
po wypicu kilku piw miło się mądrych ludzi słucha !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

tylko dużo gadacie...
agi8800 Niech się wypowie, tak cicho siedzi :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czeczeni w moim odczuciu:
-wałęsające się po Łomżycy i całym mieście nieroby
-traktują nas i nasz kraj jak frajerów płacących za friko
-zajmują się tylko złodziejstwem i robieniem kolejnych dzieci,żeby wyłudzić więcej pieniędzy,nie widziałem w Łomży pracującego Czeczena
-brudasy i śmierdziele,stanąć obok,np.w kolejce do kasy,to tragedia,zarówno od facetów jak i kobiet jedzie potem,cebulą i czosnkiem
-środki higieny i artykuły spożywcze,które dostają w ośrodku,sprzedają na rynku
-tacy niby biedni a pełne toboły wywożą z Biedronki lub Stokrotki taksówkami lub własnymi samochodami
-nie jest prawdą,że myślą o powrocie,ale też ani myślą się integrować,im w głowach tylko wyjazd dalej na Zachód
- w ośrodku dostają jedzenie,środki czystości,spanie i opierunek,książki i odzież dla dzieci oraz oczywiście kasę,wiele polskich rodzin by tak chciało
-ile piją alkoholu,to wystarczy się spytać pań w blaszaku na Bawełnie,w dupie mają swoją religię,nie mają szacunku dla naszej,to potencjalni terroryści
-wieczorami chodzą po Łomżycy zaczepiając nieletnie dziewczyny i lustrując podwórka,policja udaję,że nie ma problemu lub nie chce go widzieć
-ich dzieci nachalnie zaczepiają przechodzących ul.Wesołą
Nie mam czasu z niektórymi polemizować,ale podzielam zdanie ,że z nimi wspólnego języka i porozumienia nie znajdziemy.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

WHITE PRIDE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Autor: SaneOne (---.xdsl.centertel.pl)
za to slyszałem od właściciela jednego ze szrotów, że czeczeńcy zajebali mu w **** części z placu...

predzej to byly dzieci chconcy wywiezc cos na zlom. nie bende zucal nazwiskami ale wierz mi rze so w okolicach SP5 takie rodzinki.
a co inego ten typ mial powiedziec? tak prosciej bylo - czeczen ukradl. kiedys na rzyduw fszytko zwalali

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Mysle ze "uchodzcy" powinni byc bardzo zaangazowani w nauke jezyka i ew. asymilacje w spoleczenstwo w ktorym szukaja zbawienia.
Wszelkie wybryki natury chuliganskiej powinny byc szczegolnie dokladnie sprawdzane przez policje i winni zagrozeni utrata statusu uchodzcow.
Jezeli widac grupy mlodziezy czeczenskiej peletajacej sie bez celu w (jak rozumie) samochodach znacznie przekraczajacych status ekonomiczny tych osob- to powinno rowniez byc wyjasnione. Jezeli sa osobami niezaleznymi ekonomicznie niech wiec oczekuja na powrot do ojczyzny na wlasny koszt.
Jezeli wciaz sa biedni ale szpanuja drogimi samochodami gdzie jest politycznie niepoprawnym wyjasnienie skad uzyskano pieniadze na te auta. A nawet jezeli zrodla dochodu nie sa jednoznaczne to samo posiadanie takich samochodow powinno dyskwalifikowac rodziny z utrzymania na koszt panstwa. Wolnosc nie oznacza wolnosci finansowej.
Obywatele Polski nie maja uprzywilejowanej wolnosci finansowej- wszyscy musza na siebie zapracowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Osobiście daleko mi do rasizmu...ale zbulwersowała mnie jedna rzecz, którą jakoś tak na początku lata zauważyłam będąc na łomżyńskim targu.
Otóż kilka Czeczenek ( najprawdopodobniej z ośrodka) sprzedawało mnóstwo jedzenia w postaci wędlin w plasterkach, serków hochland w plasterkach, masła...a te durne baby z rynkowego ciucholandu to kupowały !!!
Pytam więc skąd to?
Zbierane z kolacji? Śniadań?
Za dobrze im? Za dużo??

Cholera nóż się w kieszeni otwiera na myśl ile w tym czasie POLSKICH dzieci idzie bez śniadania do szkoły bo ich rodzice chleją albo ich po prostu na to nie stać!!! Nie lepiej byłoby te pieniądze dać szkołom na dokarmienie najbiedniejszych??
By nie było takich sytuacji, że obiad z mięsem dostaje dziecko, którego rodzice płacą za obiady a te, których rodziców na to nie stać dostają makaron z serem??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nie jestem rasistka,ale zauważyłam że ludziom z Czeczeni lepiej powodzi sie niż Polakom...maja drogie telefony,markowe ciuchy,robia drogie zakupy i jezdza nawet dobrymi autami. Zasłychnełam tu i tam,że maja duze zasiłki zapomogowe i nawet spore rodzinne na dziecko...a na jednej z ulic łomżyńskich gdzie mieszkaja latem jak otworza balkon to na ścianie wisi plazma i tak to ...niech rząd pomaga naprawde bedacym w potrzebie...zgadzam sie ile jest dzieci co głodne chodza,ile jest rodzin,które bieduja??? także nic ujac nic dodac .... ściagaja dla nich zasiłki z podatników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Znam osobście jednego wporządku człowiek pracowity!!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hej kuwo masz probliemy do Czeczenuw???/ hocz donas swoimi kumplami to zalatwimy!!!

Jestem Czeczenem i zawsze bede!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

To sp... do Czeczenii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polacy za granicą przynajmniej zasuwają by zapewnić byt rodzinom.
A wy wolicie popierd... po rynku z obrazkami z wizerunkiem Świętych i naciągać ludzi na kasę, ale jak taki rolnik z rynku chce was wziąć do zrywania owoców ( ZA KASĘ ) to słyszy tylko pusty śmiech.

Weźcie się k... do roboty a nie potraficie tylko swoje kobiety czy dzieci na żebry wysyłac.
A jak się coś nie podoba - to wasz kraj czeka na odbudowę.
Tylko po co no nie?
Jak tu macie darmowy wikt i opierunek.

Ps. Mam nadzieję, że CZYTAĆ potrafisz LEPIEJ niż PISAĆ nierobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ps. Nie będzie czeczen pluł Nam w twarz i Dzieci nam czeczenił ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jak i w Polsce, patologii nie brakuje nigdzie, zarowno w Czeczenii i u nas, sa tez dobrzy ludzie jak np. walczacy w polskich barwach Mamed Khalidov, ci ktorzy mieli z nim cos wspolnego jeszcze chyba zlego slowa na niego nie powiedzieli, bynajmniej ja nie slyszalem......... temat totalnie z dupy...a patologie trzeba tepic!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni


Mieszkanie wynajmę (tylko nie Czeczenom)
Agnieszka Domanowska
2008-09-24, ostatnia aktualizacja 2008-09-24 20:53

Kilkadziesiąt czeczeńskich rodzin chce zacząć nowe życie w Białymstoku. Po ich stronie stoją fundacje, obrońcy praw człowieka, samorząd, polski rząd. Przeciw są uprzedzenia i niechęć ludzi
ZOBACZ TAKŻE

zeczeńskie małżeństwo, Rosłan i Pełmat, do Białegostoku przyjechało trzy lata temu. Razem z szóstką dzieci zamieszkali w ośrodku dla uchodźców. Na początku to był doskonały azyl. Zajęli dwa pokoje, dla wszystkich wspólna łazienka, posiłki trzy razy dziennie.

- To lepsze niż wojna, ale już tu żyć nie chcemy. Zero prywatności, zero ludzkiej życzliwości, wiecznie hałas i pretensje kierowników - mówi mężczyzna.

Rodzina ma status uchodźców, więc zgodnie z prawem, które zmieniło się w maju, musi opuścić ośrodek i samodzielnie zadbać o mieszkanie i pracę. Ta zmiana przepisów sprawiła, że w lipcu pięć rodzin zostało eksmitowanych z ośrodka. Pierwszą noc spędzili pod gołym niebem. Po artykułach w "Gazecie" sprawą zainteresowały się władze samorządowe i fundacje. Niestety jednak, czeczeńskie rodziny nadal napotykają na trudności.

Bez mieszkania ani rusz

Jeżeli Czeczeni zechcą się usamodzielnić otrzymają finansowe wsparcie w ramach programu integracyjnego - to około 500 złotych na osobę miesięcznie. Małżonkowie Rosłan i Pełmat są w stanie spełnić wszystkie wymagane warunki, oprócz jednego.

- Nikt nie chce wynająć nam mieszkania. Kiedy ludzie słyszą w słuchawce nasz akcent, albo dowiadują się, że my z Czeczenii, mówią, że już nieaktualne - tłumaczy ze łzami w oczach Rosłan. - W czym my jesteśmy gorsi? Mówią, że my Cyganie. Jacy Cyganie? Mamy swoją ojczyznę, swój język. Polacy też wyjeżdżają.

Kilkadziesiąt ogłoszeń rozwiesili na osiedlu Dziesięciny. "Szukamy mieszkania, 3-4 pokojowego do wynajęcia, może być do remontu". Nie podali swojego telefonu, tylko jednego z wolontariuszy Fundacji Edukacji i Twórczości.

- Nie zadzwonił nikt - mówi Piotr Sadziński, wolontariusz. - Oni są w stanie zapłacić za wynajem takiego mieszkania. On pracuje na budowie, dodatkowo dostaną pieniądze z programu integracyjnego. Ludzie się boją, że nie będą płacić, że zdemolują. Jako wolontariusz jestem w stanie za nich poręczyć, tak sformułować umowę, by właściciele mieszkania byli spokojni. Tylko najpierw muszą się znaleźć.

Czeczeńskiemu małżeństwu zależy na mieszkaniu w okolicach osiedla Dziesięciny. Tam dwoje ich dzieci chodzi do szkoły.

Jeden procent - nie dla uchodźców

Fundacja Edukacji i Twórczości, która zajmuje się sprawami uchodźców dwoi się i troi, aby pomóc Czeczenom w wynajmowaniu mieszkań. Do tej pory już około 40 Czeczenów ma status uchodźcy i jakoś udało się im wynająć mieszkania. Po pierwsze zaoferowali większe pieniądze (kilkaset złotych więcej niż musiałby zapłacić Polak), a po drugie poświadczyli za nich przedstawiciele fundacji (gdyby z lokalem coś się stało, fundacja usunie wszystkie usterki).

- Nie było łatwo przekonać właścicieli mieszkań. Nie mogli zrozumieć, że Czeczeni są naprawdę wypłacalni. Chodzi o przełamanie barier. Białostoczanie boją się, a tak naprawdę nie ma czego. Oni są nawet w stanie zapłacić więcej za wynajem niż Polacy - mówi Michał Gaweł, szef fundacji.

Gaweł podkreśla, że niechęć do uchodźców chwilami jest porażająca.

- Nasza fundacja ma kilka programów, zajmujemy się nie tylko uchodźcami. Co roku spotykamy się z bardzo przykrą sytuacją, kiedy ludzie przekazują nam pieniądze z jednego procenta i dopisują: "nie dla uchodźców".

Przede wszystkim zintegrować

Stworzenie pilotażowego programu, który ma zintegrować czeczeńskich uchodźców ze społeczeństwem, w lipcu zapowiedzieli: prezydent Białegostoku i wojewoda podlaski.

- Problem cudzoziemców zaczyna się w momencie, gdy muszą opuścić ośrodek i nie zawsze wiedzą, co ze sobą zrobić. W związku z tym postanowiliśmy wspólnie skoordynować działania szeregu instytucji, zarówno rządowych, samorządowych, jak i organizacji pozarządowych, by ten proces usprawnić - zapewniał w lipcu wojewoda podlaski Maciej Żywno.

W ramach pionierskiego programu uchodźcy będą bezpłatnie korzystać z doradztwa językowego i kursów językowych.

- Opracowanie tego programu jest już na ukończeniu i jednym z priorytetowych jego punktów jest właśnie pomoc mieszkaniowa. Chcemy stworzyć taką bazę, może nawet agencję mieszkań, które za naszym pośrednictwem byłyby wynajmowane Czeczenom - zapewniła nas wczoraj Dorota Moroz-Mojsiuszko z Urzędu Wojewódzkiego. - Do końca września program ma być gotowy, potem zatwierdzi go wojewoda i startujemy. Mam nadzieję, że się uda.

Jeżeli chcesz pomóc czeczeńskiej rodzinie

zadzwoń: tel. 605 620 000 lub do Fundacji Twórczości i Edukacji - tel. 085 742 40 41 , 742 40 42, 742 40 43. Wszelkie zgłoszenia można wysyłać również e- mailem: biuro@mentoring.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

To nieprawda co onich piszecie złego!! Bo znam ich lepij od was!
i to nie jest zadna patologia jak to pisze autor: Ja jak Ja :
i inne rzeczy ktore nie sa prawda!!
Ci co pisza o nich zle to sa KURWU STARE!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jak komus cos nie pasuje to niech wypierdoli z tej łomży a nie pierdoli hujostw!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Do czeczen_pl
Chciałem Ciebie i twoich krajanów przeprosić w swoim imieniu za zachowania niektórych łomżyńskich rasistów, nieodpowiedzialnych małolatów, którzy zamiast rozumu mają w głowie sieczkę, szukają pretekstu do wyżycia się.
Wyłazi z nich zazdrość. Tylko o co? O samochód? O Waszą tułaczkę? O chęć do normalnego, spokojnego życia? Beznadziejne buraki.
Słoma im z butów wystaje.
Łomża słynie z tego, że niemal połowa rodzin ma kogoś, lub miała za granicą i to z różnych powodów.
Polacy tam dla siebie są najgorszą nacją. Byłem, widziałem, wstydziłem się za nich.
Kradli, chlali, rozrabiali, jeden drugiemu zazdrościł pracy.
Jak sam nie miał a dowiedział się o innym, że pracuje, to "załatwił mu robotę", tak że niejednokrotnie kończyło się to deportacją do kraju.
Przyjeżdżali specjalnym autobusem - takim z wąziutkimi oknami u góry.
Widziałem niedaleko - w Dortmundzie.
Nieraz widziałem Was na mieście - na wasz temat tak nie mogę powiedzieć.
Chciałbym, żeby tak jak Wy, zachowywali się Polacy za granicą.
Wierz, że nie wszyscy Łomżanie są nastawieni do Was obco. Wielu podchodzi do Was s sympatią.
Pozdrawiam i życzę Wam, aby jak najlepiej się Wam wszystkim ułożyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

to wracaj z powrotem tym czeczenobusem i tam siedź, zapuść brodę i nie wracaj bo ja to sobie nie życzę żeby mi po ulicy łaził jakiś jeti, skoro ich tak kochasz to ich przygarnij i wywieś do tego dortmundu i nie będzie już rasizmu haha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ilona bezmozgi ochlapie przeczytaj jeszcze raz co napisalem i rusz tym swoim pustakiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czeczen PL chodź do pały to to inaczej załatwimy... Bedziesz jak zarośnięta cipka.. hehe Siad płaski.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty ***** ****** snakdak jestesz kozak zadzlon na ten numer (...)!!! ty jestesz baba wiesz czemu ty siedzisz przed monitorem i komentuesz wy (...) sami dojecze powud zeby was (...)!! co wam malo jak kidysz was rosiani (...) niemcy tak samo jesze chcecie zeby czeczeni tez???? to niema problem!!! wy mysliecie ze my chcemy zwami problemy to nie prawda i za takiego jak ty my jebiemy wszystkich kto stoje na naszym drodze!!! co wy tutaj komentujecie tylko 20% prawda!!! jezeli ja cie znajde ja cie najebie tak nawed twoja matka cie nie zapozna (...)!!! i za tego ze piszecie nie prawde inni i za was dostajo w *******!!! powtarzam my nie chcemy z wami problem wy sami dojecie powud jak teraz!!! snakdak zobaczymy kto kogo na 100 jebie!!!!!!!!!!!!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

(...)

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

No PROSZĘ :-)
MODERATOR SIĘ ZNALAZŁ !!!
Ciekawym tylko czemu mój post o oddaniu sprawy na Policję został usunięty?
W ramach zemsty za to, że MOD musiał ruszyć tyłek i palcami, żeby zrobić kilka takich (...) znaczków??

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

zamkni dupe i powiedz gdzie sie spotkamy suka!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

spadaj brudasie a jak Ci się nudzi to idź do roboty
żegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
CZECZENI

muwisz ze jestem brudasem!!! a kto cie to powiedzial ty nic niewiesz!!! co wy mysliecie ze w czeczeni nic nie mialem, ze czeczenia to nie bogata republika czeczenia jest bardzo mala nawed na mapie jej nie widac!!! jezeli czeczenia byla by biedna my z ruskimi ***** synami nie bylo by wojny!!! ja ucieklem od wojny myslicie ze przyjechalem zeby byc bogatym w polsce;) was pojebalo!!! wy nawed nie byliscie w czeczeni i muwicie ze jest biedna!!! ja wam muwie ja tu przejechalem i za wojne!!! ktory z was chcial dowiedziec kim jestem jestem IZRAILOV RUSLAN ucze sie w gimnazium N3 zapytaj mnie tam wszyscy znajo!! przyjdziesz sam ja tez bede sam przyjdziesz z kolegami tez bede z kolegami ktory nazywa sie tytan!! chcecie problem bedzie problem!!! wybor za wami!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Tak naprawde to myslalem ze CZECZEN CZECZENOWICZ to jakis typek starszy a to chlopaczek z gimnazjum!!! Tym bardziej szacunek dla malolata, bo jesli podal prawdziwe imie to jak na gowniaza ma JAJA!!!!! I kto zaprzeczy?????? IZRAILOV wyslij mi swojego e-meila na numer 518508818!!! Naprawde malolacik jest dobry hehe!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

tytan hahahaha :)) a mój kolego to herkules kurfa hahaha nie no konam tytan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

CZECZEN CZECZENOWICZ "tytan" to chyba kurfa twoje pseudo haha

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ono! hej dziwko zamkni sie! zobacymy kiedy w Polsce bedze wojna to gdze pujdzesz!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

snakdak.... dawaj gdze spotkami sie?? kto przeczywko Czeczenom my ih po koleje bedzemy jebac!!! wes ile tu w polsce Czeczenuw?? 17000!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

skoczcie już ten temat bo tu coraz to więcej analfabetów się wypowiada.. zal mi was..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

tylko 17000 policz ilu jest polaków i zastanów sie czy napisałes cos mądrego a z tym ruchaniem to lepiej sie nie wyrywaj bo ktos ci moze dupe rozepchac jak chcesz czeczeni wielka mafia haha śmiech na sali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dajcie Spokój!! Kto kogo wyrucha pokaże czas ale jednego życie w dupe kopnie a drugiego drugi zapakuje :)) a z takimi to nie warto nawet rozmowy prowadzić bo zaraza przenosi się każdą drogą :)) POZDRO.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

siema ja jestem z czeczeni czemu wy taki glopoty piszecie o nas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

dlaczego wy nas nazywacie brudasami? wy patrzcie na siebie to wy kradniecie jeden drugiemu za butelkę wódki i narkotyki własnych braci sprzedajecie wy sami nie szanujecie jeden drugiego gdybyście byli na naszym miejsu wyjechali daleko od domu do innego kraju jak byście się czuli ? gdyby was obrażano i nie szanowano????? ja rozumiem że niektórzy czeczeni żle robią ale to nie znaczy że wszyscy są tacy sami!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

i tu przyznaje racje vilkowi tylko ze jezeli jest ktos gosciem w kraju to niech sie dostosuje a opinia o czeczenach z powietrza sie nie wziela nie wszyscy czeczeni są hołotą ale na pewno duza ich częśc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

http://pl.youtube.com/watch?v=rF5718TRHVY

Moje zdanie jest takie że gdyby Czeczeni byli w porządku (młodzi) to i My Polacy bylibyśmy w porządku. Tak to se narucha taka rodzina 20 dzieci na każdego ma 500 to daje nam 10000 na miecha i jak tu nie żyć?? A jeszcze pod kościół pójdą czy coś. Jeśli będą normalnie pracować płacić podatki będą pożadnymi obywatelami niech se siedzą gdzie tam chcą ale tak jak teraz to niech **********ą do siebie.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Vilk, czeczen czeczenowicz: nie wloczcie sie po miescie, nie wszynajcie burd. Niech wszyscy wasi znajomi pracuja lub sie szkola do zawodu.
Bedzie dobrze.
Ale ewidentnie wielu z was takie zycie nie interesuje. A przeciez nie jestescie obywatealmi Polski i jako tacy powinniscie byc pod szczegolnym nadzorem.
Nie ma starania, nie ma wysilku- koniec wsparcia, zapomog.
Nie ma tak ze wam sie cos nalezy za nic. Stad represje, stad zle opinie i nie bedzie lepiej az sie to nie zmieni.

Bzdury opisywane o polakach na emigracji: wyjezdzajacy za zarobkiem musza sami starac sie o to aby przezyc i jeszcze wyslac do kraju. W USA jest tak do dzisiaj, w UE od paru lat inaczej.
Ale wciaz sa to ludzie jezeli legalni to wciaz zobowiazani do pewnych norm, jezeli tak jak w USA- nielegalni to tym bardziej unikajacy wszelkiego konfliktu z prawem.
Pomimo ze zyje poza krajem od cwierc wieku, staram sie brac aktywny udzial w wielu aspektach jego rozwoju.

Obawiam sie powstania w Polsce znaczacej mniejszosci muzulmanskiej takiej jak w wielu krajach EU. Wyosobnionej, roszczacej sobie specjalne prawa do odrebnosci, wydawania praw i klatw ktore nie maja nic wspolnego z prawodawstwem i dziedzictwem kulturowym kraju w ktorym szukaja schronienia a pozniej obywatelstwa.
Asymilacja jest poprawnym rozwiazaniem tego problemu, ale z zerowa tolerancja dla lamania prawa w jej toku.
USA wygania przestepcow, Polska powinna tez. Zreszta nie tylko przestepcow, jest wiele nie kryminalnych wykroczen ktore rowniez koncza sie wydaleniem. Swiadomosc tej ewentualnosci powinna wisiec nad kazdym uchodzca znajdujacym schronienie w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Hej piszecie głupoty na czeczenów a sami nie jesteście lepsi ja jestem polka i mam chłopaka czeczena i dobrze z nim żyję ja nie mówię że oni wszyscy są dobre ludzie. w każdym państwie są dobrzy i żli ludzie ale moge powiedziec kilka zdań o moim chłopaku że on nigdy w życiu nie zrobi mi krzywdy i zawsze bedzie przy mnie na dobre i na złe. ja czytałam co piszecie że oni niby nie pracują i dostają pieniądze od państwa te pieniądze nie płaci im polska tylko unia europejska ale oni nawet nie dostają połowy co unia im wysyła!!! jeżeli nie znacie ludzi to nie oceniajcie ich!!!!

mika19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Hej piszecie głupoty na czeczenów a sami nie jesteście lepsi ja jestem polka i mam chłopaka czeczena i dobrze z nim żyję ja nie mówię że oni wszyscy są dobre ludzie. w każdym państwie są dobrzy i żli ludzie ale moge powiedziec kilka zdań o moim chłopaku że on nigdy w życiu nie zrobi mi krzywdy i zawsze bedzie przy mnie na dobre i na złe. ja czytałam co piszecie że oni niby nie pracują i dostają pieniądze od państwa te pieniądze nie płaci im polska tylko unia europejska ale oni nawet nie dostają połowy co unia im wysyła!!! jeżeli nie znacie ludzi to nie oceniajcie ich!!!!

mika19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jeśni w nicku masz datę urodzenia to gratuluję, sporo życia już poznałaś i znasz się na ludziach RESPECT

"on nigdy w życiu nie zrobi mi krzywdy i zawsze bedzie przy mnie na dobre i na złe"

to chyba z Bravo Girl cytat....

jak by nie było żyjcie długo i szczęśliwie

pozdro ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Hanes trafiłeś w sedno...
A od mojej strony mogę polecić Ci Kasiu do lektury książki o tytułach:
"Ulica rajskich dziewic" czy "Fatwa"...

Przeczytaj i pomyśl.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

widze ze kicia nie ma mózgu spójrz dziecko na to co napisalas OMG ***** no takich bezmózgów to cieżko sie spotyka "on nigdy w życiu nie zrobi mi krzywdy i zawsze bedzie przy mnie na dobre i na złe" tobie nie ale czemu nie komus innemu widze ze masz klapki na oczach szok pustak z ciebie no ale życze wam a szczególnie tobie szczęscie bo moze ci sie przydac w tym związku "kolorowym"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Oj...KICIU miało być :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

anatar,czemu tak bronisz Czeczenów?Może pracujesz w ośrodku dla uchodźców w Łomży?Niestety,z większością opini na temat Czeczenów muszę się zgodzić.Znam ten temat z dość bliska.Mam kolegę,który mieszka w jednym bloku z Czeczenami na Wesołej w Łomży.To,co opowiada o nich przechodzi ludzkie pojęcie!Jest ich tu ok.250 osób i wcale źle tu nie mają.Nikt normalny nie chciałby mieć ich za sąsiadów.Nie dziwię się ludziom,że nie chcą im wynajmować mieszkań.Teksty typu"inna kultura","odpowiadają przed naszym prawem"itp-bujda!Robią co chcą!Oni tu rządzą i policja jest bezsilna.Sprubójcie im cokolwiek udowodnić.Nawet złapany za rękę powie,że to nie jego ręka.Dostają kasę,zamiast na utrzymanie rodzin wydają na fury.BMW jest pod blokiem kilka.Jeżdżą całymi dniami po mieście.Skąd mają na to wszystko?Stać na beemkę i paliwo,to i stać na mieszkanie.A widzieliście jak wygląda ten blok z zewnątrz?Jak kiedyś mieszkali tu sami Polacy,to szmaty ani w oknach ani z okien nie wisiały.Śmieci wywalają przez okno,nawet garnki z jedzeniem,sztućce(noże) i inne rzeczy.Kolega opowiadał,że ostatnio jakaś Czeczenka wywaliła garnek z zupą przez okno i wybił szybę w stojącym na dole samochodzie.A ich dzieci,biegające bez nadzoru po okolicy i niszczące wszystko w okół.Jeszcze jedno-z tytułu pomocy integracyjnej otrzymują od 446 zł do 1175zł na osobę miesięcznie,mają opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne,pracę socjalną,poradnictwo specjalistyczne.Wystarczy poszukać w internecie na temat ośrodków dla uchodźców:gdzie są,jak to wygląda.Wszędzie są ulokowane zdala od ludzi i są zamknięte,nie tak jak w Łomży.Tu nawet po północy jeżdżą jak debile z piskiem opon po Wesołej i z głośną muzyką.Przecież oni nie powinni mieć prawa posiadania samochodu,chyba,że przyjechali nim z tamtąd a nie kupili w mieście.Ustawa o cudzoziemcach wyrażnie mówi,że pomoc przyznawana jest tym cudzoziemcom,którzy wykażą,że nie posiadają środków finansowych wystarczających na pokrycie kosztów pobytu na terytorium RP i nie posiadają innych możliwości zapewnienia sobie mieszkania i utrzymania.Tyle ustawa.Jeśli nie mają środków na życie,to jakim cudem stać ich na samochody?Jeśli chodzi o pomoc finansową o której pisałem wcześniej,to dostają ją ci ,którzy stracili prawo pobytu w ośrodku i muszą się usamodzielnić.Jeżeli rodzina jest 6-8 osobowa to łatwo policzyć ile to kasy.Kto z was ma taki dochód miesięczny?No?Moim zdaniem,jeśli są w obcym kraju powinni respektować prawa i obyczaje w nim panujące.I wszystko byłoby ok!Wiadomo -wojna nie jest przyjemnym przeżyciem i ja ich rozumiem,ale to ONI są tu GOŚĆMI i powinni się dostosować a nie odwrotnie.Może państwo Polskie zamiast organizować ośrodki dla uchodźców,zacznie im po prostu budować mieszkania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

dragunow-przepraszaj ich za siebie a nie za wszystkich!jak jesteś taki kolo to weź parę rodzin na kwaterę,cwaniaku!Zarobisz trochę grosza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Po pierwsze w moim niku niema mojego roku urodzenia!!!! a po drugie to ty masz we łbie wodę skoro oceniasz ludzi wogóle ich nie znając! TO DO CYBERMASSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mika19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja nie musze ciebie znac zeby ocenic poziom twojej inteligencji bo widac to po twoim poprzednim poscie a co do czeczenów to nie tylko moja opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

to nasza wina ze wam sie rziciu nie powdzi i odrazu zaczinacie kogos obrazac :))))

CHECHENISTAN,CZECZENIA,CHECHNYA,NOXCHI CHO, KOROCHE DAC BERZLOY :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

to nasza wina ze wam sie zyciu nie powdzi i odrazu zaczinacie kogos obrazac :))))Chechen-vilk napisał(a):

CHECHENISTAN,CZECZENIA,CHECHNYA,NOXCHI CHO, KOROCHE DAC BERZLOY :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Siema ja czeczen, ja przyczytałem wasze napisy znajde i zajebie kurwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

my jerze cie znajdziemy cybermass zobaczymy jaki ty kozak na realu!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hehehehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

CZECZEN Bój sie Jelcyna Borysa !!!

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wypierdolic tych brudasow z lomzy. niech mieszkaja w lesie jak w tym broze i spokoj, beda sobie latac po lesie a nie mnie tu po ulicach laza !!!!!!!!!
wstyd, gdzie lomzynscy skinhedzi ???


sie pytam gdzie sa skinhedzi ???????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

FIN No właśnie gdzie są skinheadzi brakuje ich

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

257 - „Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.„

58§3 - "Jeżeli przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności nie przekraczającą 5 lat, sąd może orzec zamiast kary pozbawienia wolności grzywnę albo karę ograniczenia wolności, w szczególności jeżeli orzeka równocześnie środek karny."

Uważajcie prokuratura nie śpi ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

SD teraz sie bawić będziesz w Prawo?

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Żeby byli w porządku pracowali, uczyli sie , płacili podatki BYLI normalnymi obywatelami to mi nie beda przeszkadzac ale gdy wszystko jest na odwrót to nie dziwcie sie ze o was jest takie zdanie !
Starsi czeczency sa dość wporzadku ale ta gównażeria za dużo sobie pozwala dlatego PRZYJDZIE NA WAS PORA o to sie nie bójcie !!
FIN dobre pytanie ! .. Są ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Tyle świata, tyle różnych krajów, tyle miast, a oni właśnie musieli się osiedlić w Łomży ?

Prędzej czy później musiało do tego dojść, że społeczeństwu nie będzie podobać się "nowe sąsiedztwo".

Nie ma z nich żadnego pożytku, a tylko same klopoty.
To nie jest tak, że z nimi nie można nic zrobić, że mogą sobie bezkarnie brać zasiłki, posiadać nielegalne dochody oraz niestosować się do polskich praw.

prawdopodobnie są odpowiednie osoby, które powinny zajmować się ich kontrolą, tylko gdzie one są ??

Za kilka lat dojdzie do takiego stanu, że ludzie będą organizować manifestacje oraz zbrojne akcje przeciwko tym szkodliwym imigrantom, bądz odpowiednie instytucje skontrolują tych "obcych" i wysiedlą ich tam gdzie ich miejsce.

Odpowiedni urzędnicy powinni zniszczyć zarazę w zalążku, bo chyba nikt nie chce aby urosło to do takiego stanu jaki jest w zachodniej europie.
A tam już jest za późno, aby z tym walczyć.

Pozdrawiam Łomżyniaków.
STOP CZECZEŃSKIEJ HOŁOCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Autor: Pakero (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 19-10-08 16:03

SD teraz sie bawić będziesz w Prawo?



Może wcale to nie jest zabawa :D Pisze ,żeby nikt później w sądzie nie powiedział ,że nie wiedział :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

SD Czyli nabiera cię chęć sądzenia sie z kimś ja tak to widzę ;)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

rzeczy wymienione w/w artykułach są chyba scigane z urzedu, wiec sd raczej nie bedzie sie z nikim sadzil.

siłka rulez !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wy nie hu,ja nie potraficie umiecie siedziec przy tych kompach i kometowac jak baby!!! wy kur!wy, kto mnie tutaj pro barysa jelcyna pier,doli? ty chyba zapomnialerz ze go czeczenii wyru,chali, i jerze FIN twoje skiny obsrali sie juz prawie rok debile jeb,any!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

dla czeczena mam dobrą nutke pt. "Jelcyn" takie świetne disco polo :) wpisz sobie na wrzucie hah spodoba ci sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja juz co chcialem powiedziec powiedzialem jestescie baby i kropka.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

CZECZEN CZECZENOWICZ napisał(a):

> ja juz co chcialem powiedziec powiedzialem jestescie baby i
> kropka.
>

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

zobaczymy kogo kto wypierdoli. dziwka ******

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Art. 91. 1. Cudzoziemca pozbawia się azylu, jeżeli:
1) ustały przyczyny, dla których azyl został udzielony;
2) prowadzi on działalność skierowaną przeciwko obronności lub bezpieczeństwu państwa lub bezpieczeństwu i porządkowi publicznemu.

mysle ze punkt 2 właśnie objawił się w wypowiedzi CZECZEN CZECZENOWICZ wiec ktoś powinien się tym zając :)

najprawdopodobniej administrator 4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ta tak tak wy suki ****** szmaty baby.......... CyberMass ty suko jebanajestesz taki kozak szmata powiedz kim jestes babo.........ja juz wiem kim jestes ty pierdolku zobacis pewnego nocy tak bedzie ciho ty bedziesz siedzial przy komputerze i tu bahh zacnie strzaly i jeden znich trafi do twoih jaj ty sukooooooooo szmataa wiem kim jestes zobacisz co sie stoba stanie stara babo ty








'


CHECHENIA ALLAH WIELKI INSHA ALLAH TAKBIR ALLAHU AKBAR!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ta tak tak wy su*ki j***ny szmaty baby.......... CyberMass ty s**o j****Y jestesz taki kozak szmata jestes babo.........ja juz wiem kim jestes ty pierdolku s**O szmataa wiem kim jestes zobacisz co sie stoba stanie stara babo ty








'


CHECHENIA ALLAH WIELKI INSHA ALLAH TAKBIR ALLAHU AKBAR!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

najpierw to się śmieciu naucz polskiego.. a nie wyzywasz wszystkich za całą prawdę którą tu piszą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

i sklej dupe wiesz kim jestem ok zapraszam nie bede sie tu rozpisywal powtarzam tylko ze zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"szmata powiedz kim jestes babo.........ja juz wiem kim jestes"

Widać ***** że to jakiś inny gatunek. Takiego debilizmu to człowiek chyba nie może wymyślić. Ja tylko wiem że nie macie swojej ojczyzny i żerujecie tylko na innych.

POLAND!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

co mało być ? co miałeś na myśli?

mika19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

to do wszystkich co piszą o czeczenach!!!!!!!! jesteście pierdolonymi rasistami i *** wam wszystkim za to w dupe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mika19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

i o co chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

kicia1991 chcesz to Ci zapakuje jak tak lubisz perwersje !

a tak swoja droga panowie nie cisnieniujcie sie tak bo watpie ze wiekszosc z tych typków którzy podaja sie za czeczenów tak naprawde nimi są to marna prowokacja...

a ja powiem tak :)
Kiedy konczy sie wam juz azyl w naszej Wielkiej Polsce ?
bo juz jednego waszego ziomka powiezli tam gdzie jego miejsce... :) !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Z czasem wywiozą i resztę. Mam nadzieję że jak najszybciej.


PS.Panie Admin temat do kasacji.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wiecie kim jestescie ?? beznadziejni brudasy sami jestecie brudasami i wyzywacie nas ......... my hociaz dzienie 5 rzy musimy umyc ....a wy 1 miesiac raz sie umyjecie i kto tu jest brudasem?? najperw patrzcie na lustro .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wole raz na miesiąc w wodzie mydłem niż 5 razy dziennie w moczu gównem...

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

haha popieram Gruby wy sie musicie 5 razy dziennie myc ciekawe dla czego?? powiem ci jedno mozesz sie myc 1000 razy dziennie a i tak dla mnie bedziesz tylko brudasem nie wiem skąd masz takie informacje ze my sie myjemy raz na miesiąc pewnie źle w jakiejs książce przeczytałes bo pisalo po polsku a z tego co widze to nie umiesz skleic poprawnie jednego zdania no ale sklej przynajmniej dupe mam popatrzec na lustro heh moze w lustro wez juz nie pisz bo sie ośmieszasz chociaz mozesz pisac bo nie ma jak to posmiac sie z jakiegos imbecyla czekam na kolejny post i dodatkową porcje dobrego śmiechu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

cybermass zaproszalesz nas co? no to powiedz gdzie uczysz sie albo gdzie pracuesz? wiem ze ty nie powiesz bo jestesz bez jaj haha!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jak bym tak podawal wszystkie swoje dane to nie takich ćwoków mógł bym miec za wroga jest ich kilku poza tym chyba wiesz gdzie mieszkam pisales to w poprzednim poscie więc tak jak powiedziałem czekam takich leszczy to na dzień dobry moge rozkur***ic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

albo spytaj sie tego bezmózga hwdp on podobno wie gdzie mieszkam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ej brudasie zapakować to możesz koledze w mordę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz kondonie z kim piszesz a znasz mnie bardzo dobrze!!!!!!!!!

mika19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a i jeszcze jedno polska przyjęła nowych uchodżców wietnamczyków niedługo niedługo będziecie mieli nowy twmat na forum!!!!!!!!!!!!!! co żal was za dupe sciska że niektórym z nich się powodzi i że jeżdzą drogimi furami!!!!!!!!!! hahahahahahahaha

mika19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

kogo nazywasz kondonem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

moim zdaniem jestes żałosna dziecko idz i rozdaj dupy wszystkim tym brudasom to dopiero oni bedą mieli dobrze czemu tak za nimi obstajesz lubisz ciemnoskóre pyty czy jak moze jestes jakims fetyszem co?? haha żal żal i jeszcze raz żal tylko tak moge ciebie określic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Mieszkam na Łomżycy i powiem tyle - widzę Czeczenów na codzień i NIGDY nie było z nimi problemów. Żyją sobie swoim życiem, nikomu nie zawadzają. Wiedzą, że jeden wybryk i jadą z powrotem do Ruskich.

W tym mieście prędzej dostanie się bez powodu od osiedlowego dresa, niż od Czeczena (zapewniam - oni zaczepki nie szukają).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

mikrofon...tylko problem polega na tym, ze nasi szukaja....

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wystarczy spojrzec na kici maila;)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ahahaha kicia ruski brudas !!!! gonic bolszewika !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

kicia 1991 rajcuja cie drogie samochody?? hehe biesz jak okresla sie takie dziewczyne???? hehe jak niee to ci powiem BLACHARY hehe po twoich wypowiedziach wnioskuje ze jestes gupia malolata ktora gowno przezyla a pier**** gupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dresy zawsze szukali zaczepki tak jak SkinI napier*****i punkow tak dresy napie*****ja tych co im sie nie spodobaja i popieram ich bo jak idzie po jakims osiedlu taki lamus jeden z drugim kozacza sie jakby byli H*j wie kim takie fafarafa to dostaja w dziure. Tak bylo jest i bedzie i nikt tego niee zmieni!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a wy dalej to ciongniecie... dajcie im jusz spokuj

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Już 3 raz prosze admina o usunięcie tego tematu...

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty CyberMass ty szmato drogo zaplacis za to co pises ty uwazaj liepej brudasie sam jestes bezmózga ty ****** suko ty uzywany gondonie ............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wczoraj na bbc knowledge leciał program Roos Kemp i gangi. Było o rosyjskich gangach(skinhedah) które zabijały czeczenów. Zaprośmy ich do nas. A tak pozatym to chyba wy czceczeni nie jestescie tacy spokojni jak mowicie skoro wszędzie was nie lubią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wez sklej sie brudasie a kondonem to jestes żegnam brudna mordo. Zapłace?? nie sądze mozesz sobie poskakac idz lepiej sie umyj i nie rób wiochy chcesz to ci nawet mydło zasponsoruje bo moze cie nie stac chociaz takiego syfu to sie nie da odmyc i co to za faze z tą suką masz wiesz suki to sobie mozesz poszukac w rodzinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja was wy.rucham kur.wy!!!! wy je.bany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jesli jestes taki kozak i myslis ze jestes kozak to powiedz mi gdie sie spotkamy no widzis bois sie mnie gdybys nie bal to powiedzial bys mi ty suko ****** smato powiedz kim jestes i gdzie sie spotkamy tedy wyjasnimy sobie co mamy do powedzenia rozumies szmato ****** pedal
jeden...................to ty hiba nie mas mydla smato ****** ty geju......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jesli jestes taki kozak i myslis ze jestes kozak to powiedz mi gdie sie spotkamy no widzis bois sie mnie gdybys nie bal to powiedzial bys mi ty suko ****** smato powiedz kim jestes i gdzie sie spotkamy tedy wyjasnimy sobie co mamy do powedzenia rozumies szmato ****** pedal
jeden...................to ty hiba nie mas mydla smato ****** ty geju......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jesli jestes taki kozak i myslis ze jestes kozak to powiedz mi gdie sie spotkamy no widzis bois sie mnie gdybys nie bal to powiedzial bys mi ty suko ****** smato powiedz kim jestes i gdzie sie spotkamy tedy wyjasnimy sobie co mamy do powedzenia rozumies szmato ****** pedal
jeden...................to ty hiba nie mas mydla smato ****** ty geju......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

sklej pysk dziwko po co pytasz gdzie sia spotkamy jak i tak sie nie pojawisz bym cie kur*o zwinął w moment tylko bys piszczał szmato suki to sobie poszukaj w rodzinie dziwko bez szkoły żegnam brudasie zajebany i nie pisz juz więcej bo sram na ciebie żegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

cybermass obsrales sie przyznaj ;]]]

hiehiehie ;]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

tak tak ten czeczen to podobno bije bardzo hahaha a tak na serio to odpowiedz brzmi nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty juz sie obsral cybermass nawed tutaj smierdzi;] haha jezeli jestesz baba to nie podskakuj!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

magdzia bylasz kiedysz w rosii? ja wiem ze nie bylas, w rosii juz skinchedzi numer 2, niewiem co ty tam na bbc... juz w rosii nie zostalo skincheduw tylko sami pedaly, tam tylko kibicy ZENITA czekajo na was zeby na,jebac!!! chyba wiecie za co.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

szmato obsrales sie cybermass no powedz ty baboooooooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hwdp zapraszam Ciebie i tego czeczenowicza jutro na ten plac przy pg8 i weź kolegów . ( :E )




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

napisz tylko o której godzinie .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Sstnk proponuje założyć skafander... I ze 3 maski na nos.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a co bez koleguw nie potrafisz??? dobrze z kolegami to z kolegami i na muszle o 18;00

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

liepiej zrobimy tak przydz tam sam ja daje slowo ze tylko jeden czeczen tam przydzie zgadzasz sie odp

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

to są tacy sami ludzie jak my i tyle

alice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

panowie nieustawiajcie sie na forum jezeli niechcecie miec policji na karku. wymiencie sie kontaktami i ustalcie to miedzysoba bo na forum kazdy to czyta a jak sami wiecie konfidenctwa w Łomży jest multum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja juz mam dosycz co wy tutaj pisiecie!!! prosze usuncie ten temat.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

mialem troche inne zdanie:) ale jak zobaczylem wulgarny jezyk...mysle, ze mlodych ludzi... to teraz mam mieszane uczucia.:) myslalem, ze czeczeni beda troche bardziej spokojni;) no fakt nie wszyscy sa tacy...tutaj mamy przyklad...ze jezeli jeden, czy dwoch cos napisze...to i wszystkich sie o to samo posadza... ale co zrobic..

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty widisz wulgarizmu ze strony Czeczencuw!!! a zobacz co ze strony polacul!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

WIELKA POLSKA !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hahahah czyczyn hehehe

-----------------------------------
//////////////////////////////////
-----------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polska ponad Wszystko !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Nie, nie chcemy was tu, TO NASZ KRAJ!!!


WIELKA POLSKA NA WIEKI!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Nie, nie chcemy was tu, TO NASZ KRAJ!!!


WIELKA POLSKA NA WIEKI!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

zapomnialem ciebie spytacz czy moge tu w polsce meszkac gruby pedal!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty czeczen łajzo pieprzona najpierw to naucz cię czytać potem pisać następnie znajdź kogoś kto twoje błędy sprawdzi a dopiero potem wypowiadaj się na forum debilu a jak coć ci nie odpowiada to wypiżdżaj zpowrotem do swojej ukochanej ojczyzny i tam pokozacz baranie zryty jeseś u nas to ryj w kubeł i rób swoje bylebyś nikomu nie wadził a jak nie to won psie posrany !!!!!!!!!!!

POLSKA POLSKA I JESZCZE RAZ POLSKA !!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty ku.rwo chyba nie bendziesz mnie Polskiego uczyl, ja juz 4 rok tu w polsce mieszkam i nigdy nie slyszalem swolo jeses;] ty debyl chyba sam muszisz sie nauczyc Polskiego, ty tam liepiej zamkni dupe i schowaj sie bo wstydu narobilesz,!!!

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"kiedy my nie mamy pracy, kiedy my nie mamy mieszkań oni mówią o demokracji i o równości wszystkich ras."

Nie, nie chcemy was tu, TO NASZ KRAJ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja tam do czeczenów nic nie mam, jako do narodu, ale nie da się ukryc, że się dziwnie zachowują.
faceci gapia się tak jakoś nachalnie, aż strach, zawsze chodzą gromadami, więc jeszcze gorszy strach, młodzi, ci przed 20. zachowują sie średnio kulturalnie na ulicy, ja osobiście boję sie przechodzić, jak widzę,że idą taka chmarą, bo jeszcze komentują coś po swojemu, a ty nie wiesz, co. no i jak juz mieszkają w obcym kraju, to mogliby się chociaż próbowac języka nauczyc, a nie jeszcze maja pretensję, że ich nie rozumiesz, jak cię o coś pytają.
moim zdaniem, jak już żyją u nas (i za nasze-bo nie pracują a biorą z funduszu) to trzeba się dostosowac. nie jestem nacjonalistką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

>>>>>Spierdalać wy jebane billadeny do swojego kraju<<<<<<<<


>>>>>>>>>>CZECZENY TO KURWY Z BRODAMI <<<<<<<<<<<<<<<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

widze że urząd skarbowy to człowiek z klimatu :) !

Oni Mieszkaja w .... Hotelach Kiedy My Nie Mamy Pracy,Kiedy My Nie Mamy Mieszkan !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wstyd i jeszcze raz WSTYD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"Oni mówią o demokracji i o równości wszystkich ras"

To nie są/będą puste słowa!!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ALE SIĘ DAJECIE JASIOWI PODKRĘCAĆ, JA PIERRRDZIU :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Witam :)


http://www.tvn24.pl/12690,1544849,wiadomosc.html

Proponuję takie podpisy zorganizować w Łomży, myślę, że nikt z nas nie chce dostać noża w dupę, a wiadomo już nie raz były z nimi problemy i będą jeszcze większe ponieważ rosną w silę , a jak urosną to dopiero zacznie się grubsza afera.

Zastanawiam się czy jak u nas by była wojna, to czy te hałabały dały by nam dach i szame.

To Nasz Kraj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni


"
Czeczeńcy chcieliby doprowadzić do spotkania z mieszkańcami Rudzienka, na którym mogliby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i uniknąć zbiorowej odpowiedzialności za wybryk jednego z nich. Czy do tego dojdzie, nie wiadomo. Tak jak nie wiadomo, co stałoby się z uchodźcami, gdyby musieli opuścić Rudzienko. W swoje strony nie mają po co wracać.

"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Autor: Aro
ALE SIĘ DAJECIE JASIOWI PODKRĘCAĆ, JA PIERRRDZIU :))))


a ty czego hcesz ode mnie? wiesz co to je wolnosc slowa?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ey CyberMass my cie znajdziemy i zajebiemy ***** ******. jak jestes taki kozak to wesz swoich kolegow czyli pedalow i chocz na realu zobaczymy kto kogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

i tu juz jest grozba...zastanawiam sie kiedy prokuratura sie tym zainteresuje... grozby tez sa karalne

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Djigit polecam ci cos takiego jak słownik J. polskiego poza tym do mnie szmaciana kur**o wyskocz to cie w moment zaje**ie podaj tylko adresik a ja sie juz tym zajme i zobaczymy brudna dziwko kto jest mocny a kto tylko uje**anym w gównie brudasem szukasz przeciwnika to dawaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Zły człowieku, groźba karalna nie jest ścigana z urzędu. A co do Czeczeńców to jest jedyna opcja - jak coś robią nie tak (choćby wykroczenie) to dzwonić na Policję. Parę numerów i gościa deportują do Mateczki Rosji. Na początku byłem im przychylny, bo mi żal, że tam wojna itp., ale widząc ich zachowanie i postawę roszczeniową nie chcę ich tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wydaje ,że istotnym jest fakt uswiadomienia sobie z kim tak naprawde mamy do czynienia. W mojej ocenie uchodżcy z Czeczeni to nie są ci represjonowani bojownicy o wolnośc tego kraju a zwykli bandyci. Prawdziwi wojwnicy polegli albo nie mają środków aby przedostac się do europy. Ci co to dotarli to pociotaki bandytów którzy w Czeczeni porywali ludzi dla okupu lub ich ograbiali. Nie jest mozliwym aby ludzie walczacy o swoja wolnośc tu u nas zachowywali się w tak podły i skandaliczny sposób. Takie zachowanie może tylko wynikac z bandyckich, terorystycznych cech charakteru jaki posiadają i w jakich warunkach zostali wychowani.

Wobec nagminie pojawiających się faktów przemocy tych uchodżców wobec naszych obywateli co nawet widac tu na tym forum żadam aby byłi oni niezwłocznie usunięci z miasta w którym mieszkam i deportowani do Czeczeni tam ich Rosjanie naucza rozumu. Bo tu im go brak

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

zauwazyłam też jak miejscowe Panienki kurwia się z czeczenami , nie wiem czy mają swiadomośc tego ,że nie sa oni badani na nosicielstwo AIDS a ta choroba jest w ich stronach znana i stanowi powazny problem który nawet nie jest monitorowany. Ciekawe ile tych kurew i nie kurew juz pozarazali.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

To już wyłącznie sprawa tych kurew :)

co do poprzedniej wypowiedzi zgadzam się jak najbardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Nasza bis niech sie kurwią ;) Tylko potem juz nie będzie "Ratunku"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

http://pl.youtube.com/watch?v=0FB7-vejECg

we francji tez zaczynało sie jak u nas a teraz co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a to KUREWY

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

widac jacy ci czeczeni spokojni po postach czeczenow na tym forum :)
tez wczesniej nic do nich nie mialem ale jak jakis koles chcial mi wpierdolic za to ze sobie stalem w autobusie moja obecna opinie wyraze w jednym słowie:
wypierdalac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Trzeba to ogarnąć i tyle... ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

pojebało się wam w głowach? niepamiętacie jak była u nas wojna i jak polacy spierdala....... za granice z resztą do dziś emigrują ale zaraz wracają bo są deportowani kradną chleją i zabijają za głópie MP3!!!!!!!!!!
wystarcz obejżeć wiadomości. i to plak jest h.jem i samolubem pierdolonym owszem nie wszyscy polacy są źli są i dobrzy tak samo i czeczeni są dobrzy i źli i tak jest w karzdym państwie na całym świecie pozdrawiam CZECZENÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dziwie sie ze nikt jeszcze poza slowami nie przeszedl do czynow. Np. zgloszenia tych grozb karalnych. Bo tu nie idzie o bycie anty czeczenskim a o wyplenienie najcwanszych. Tych ktorzy zapominaja gdzie i dla czego znalezli schronienie. Prosty donos o taki czyn i wlasciwe organa ruszaja do dziela.
Koles jedzie w sina dal. Czyzby chodzilo o to ze ew. moga miec wglad w akta sprawy i.... donosiciel nie bedzie aninimowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wszyscy ludzie to bracia, ale nie wszyscy bracia są ludźmi!!!!!!!

jestem łomżyniakiem i wstydze sie za was!!!!!!!

widać kto zaczyna pisząc takie tematy na forum a puźniej odwracanie kota ogonem!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wygonic lachow do lasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

bez sęsu... niech sie pozabijajo jeden z drugim i bedzie spokuj. aczkolwiek debilnych polakuw bendzie mi mniej szkoda. wy nadal w pl siedzicie bo boicie sie za granice wyjechac? boicie siem rze wam tam ktos da wpierd0l? tak jak wy hcecie im dac?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Mieszkam niedaleko miejsca gdzie ów ludność przebywa, faktycznie są bardzo zaczepni i za bardzo pewni siebie. Nie mam do nich nic bo rozumiem że w naszym kraju szukają spokoju. Ale to co się dzieje na ulicy wesołej to juz przesada. Czeczeńskie dzieci bez opieki bawią się na ulicy, czeczeńskie kobiety to tylko z brzuchami chodzą a czeczeni wożą sie BMW 3 i zgrywają kozaków z dziurawymi wydechami. I chyba nawet wobec samych siebie są agresywni bo często widać policyjne radiowozy. Spokojnie przejsć nie można gdyż są bardzo wrażliwi na atrakcyjność Łomzynianek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

co wy wogóle od nich chcecie? ilu z was tak naprawdę dobrze ich zna żeby móc się o nich wypowiedzieć co? Czeczen to też człowiek. Zazdrościcie im?Czego?bo kasę mają? idź jeden z drugim patałachy do roboty to też ją będziecie mieć. a swoją drogą Czeczeni żeby móc tu przyjechać muszą grubą kasę zapłacić i nie pochodzą z biednych rodzin bo inaczej nie dostali by się!!!po drugie zostawiają swoje rodziny tam,po trzecie panuje ciągle wojna w ich kraju, a po czwarty który z was chciałby znaleźć się na ich miejscu? ponadto Polacy też wyjeżdżają za granice i też się źle o nich mówi,bo są takie debile jak wy!nie znają człowieka a *******ą głupoty!!Więc się zastanów jeden z drugim trzy razy zanim coś powiesz.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

co wy wogóle od nich chcecie? ilu z was tak naprawdę dobrze ich zna żeby móc się o nich wypowiedzieć co? Czeczen to też człowiek. Zazdrościcie im?Czego?bo kasę mają? idź jeden z drugim patałachy do roboty to też ją będziecie mieć. a swoją drogą Czeczeni żeby móc tu przyjechać muszą grubą kasę zapłacić i nie pochodzą z biednych rodzin bo inaczej nie dostali by się!!!po drugie zostawiają swoje rodziny tam,po trzecie panuje ciągle wojna w ich kraju, a po czwarty który z was chciałby znaleźć się na ich miejscu? ponadto Polacy też wyjeżdżają za granice i też się źle o nich mówi,bo są takie debile jak wy!nie znają człowieka a *******ą głupoty!!

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

takie k...y siedzą tylko przy kompach z domu wyjdę jak im piwska lub fajek zabraknie i tak naprawde to nic nie wiedzą co sie koło nich dzieje coś usłyszę a co nie dosłyszą to zmyślą i tak sie zaczynają zwary

jak już wcześniej wspomniałem agresywni ludzie są wszędzie na całym świecie ale niema co brać wszystkich na jedno kopyto
niewiem co sie wam w głowach pojebało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

agi8800

Mialam okazje poznac paru Czeczenow i Czeczenki i szczerze powiem, ze nie moge nic im zarzucic...
Mi sie milo z nimi rozmawialo:-) Jak kazda narodowosc maja swoja kulture i obyczaje, ale tak jak my... Mysle, ze zanim zaczniesz sie bac to warto byloby chociaz miec ku temu powod...
Wiadomo, ze sa wyjatki, ale to tak jak ktos juz powiedzial My Polacy tez mamy wyjatki wsrod Nas...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Do ***KTOSIEK135*** masz racje,siedzą w domach i czekają aż im się polepszy i narzekają jak to im ciężko i źle.do roboty powinni iść a nie dupę komuś zawracać i obrabiać!bo ten zły a ten nie dobry,na siebie się spójrzcie najpierw!

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

west i ktosiek jak tak ich lubicie to zróbcie im po pale to bardziej docenią wasze starania niz pisanie czgokolwiek na forum co kur*a szukacie przyjaciół wśród tej ..... idzcie kur*a wprzedajcie nasz kraj albo przeróbcie na czeczenland jakis i hu* bedzie spokój a wy bedziecie sie sprzedawac jak dziwki czeczenskim przybłędom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

kapitan Dżonny albo raczej frajer dżonny pale to ty możesz zrobić. sprzedajesz sie jak kur***wa o sobie to powiedziałeś nie!!!!właśnie tacy zasrańcy jak ty piszą takie głupoty.sam wypierda***aj!!!

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

człowiek to człowiek jeden jest taki a drugi jest taki niewazne jaka narodowosc i jaki kolor skóry...............ilu ***** jest cweli wsrod osob mieszkajacych w lomzy ilu patafianow pseudo bandziorow kozaczkow z malinowym nosem no ilu ....................mnostwo wszedzie znajda sie czarne owce i w polsce i w niemczech i w anglii i w szwecji wszedzie ...............osobiscie powiem tak ja znam paru czeczenow........i ci ktorych znam sa bardzo bardzo wporzadku wiem ze moge na nich zawsze liczyc i ze jezeli zadzwonie o pomoc to oni beda napewno!!!!!! a jezeli zadzwonie po niektorych ktorzy mysla ze sa moimi dobrymi kolegami ...........to niewiem czy stawia sie zeby mi pomoc. Prawda jest taka niemozna wszystkich mierzyc jedna miara.......................bo sie tak poprostu nieda ...............a taki temat na forum to tlko stwarza agresje i steruje myslenie innych osob w jedna strone w nienawisc. jezeli sam niezostales zaczepiony nie zaczepiaj wiecej zyskasz dobrym slowem i dobrym uczynkiem................ bo agresja to bledne kolo....ktore toczy sie wkolko......i ja to mowie bo wiem juz na czym to wszystko polega troche czasu mi to zajelo zeby zrozumiec na czym polega zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

WEST

"Czeczen to też człowiek. Zazdrościcie im?Czego?bo kasę mają? idź jeden z drugim patałachy do roboty to też ją będziecie mieć."

słuchaj Wescie, ja pracuje i płace podatki z których te sępy żyją, w dupie mam czy mają kasę czy jej nie mają, o to chodzi że nie będę czekał aż kogoś zgwałcą albo zaciukają, jak się tak nimi podniecasz to zapuść brodę i przytul się do nich albo dymaj tępić rusków

magia_2

"Mialam okazje poznac paru Czeczenow i Czeczenki i szczerze powiem, ze nie moge nic im zarzucic...
Mi sie milo z nimi rozmawialo:-) Jak kazda narodowosc maja swoja kulture i obyczaje, ale tak jak my... Mysle, ze zanim zaczniesz sie bac to warto byloby chociaz miec ku temu powod...
Wiadomo, ze sa wyjatki, ale to tak jak ktos juz powiedzial My Polacy tez mamy wyjatki wsrod Nas..."

Ile Ty masz lat 13 czy 16 bo pieprzysz jak dziecko z MTv albo jaka redaktorka Bravo ?? zapytaj tych runcajsów dlaczego ślinią się na Polki, a własnymi karaluchami dzielić się nie chcą (chodź i tak nikt by ich pewnie nie tknął ), czy ktoś widział czeczeńskie dziewczyny gdzieś na dyskotece albo miał okazje poznać, oczywiście chodzi mi o te młode nie o te stare babajagi, bo ja nie widziałem albo ślepak jestem, jak bym poznał ładną czeczenke tez by mi się z nią miło gadało :D (do czasu)

obozy pracy dla czeczenów, a jak nie to wek z powrotem do matki Rosji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

west to co jednak odechciało ci sie ciągac czeczenskie pały??? jezeli tak to sklej pysk bo nie masz pojęcia o niczym jestes bezwartosciową ku**ą która da dupy kazdemu brudasowi zycze ci wiele szczęśliwych chcwil gdy czeczen jakis cie w dupe bedzie rypał albo jedz do czeczeni to bedziesz miał tam raj tyle czeczenskich pał ile tylko ci sie zamazy nawet niezdązysz nic zjesc a i tak nieobskoczysz wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

kur.a zaczynacie wszyscy przeginac pa.e!!! teraz polacy miedzy soba sie kluca a to zaczyna byc zalosne!!! kazdy ma na ten temat swoje zdanie i nikt nie toleruje zdania innego od niego samego!!! a prawda jest taka predzej znajomy czeczen pojdzie z pomoca jak twoj kolezka!!! a pretensje do rzadu nie do czeczenow ze tu sa!!! poproscie skarbowke zeby wam oddali czesc pieniedzy z podatkow ktore zaplaciliscie bo na czeczenow lozyc nie bedziecie!!! hahaha kur.a debilizm!!! a jak sie czepna wal w ryj a nie jeden z drugim siadzie za tego kompa i kozaczy..... h.j nie kozak!!! po narzekajcie jeszcze...................................................................................... poczekam moze smieszniej sie zrobi w nastepnych postach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

drogi lomzyniaku smiesznie juz sie zrobili bo dolączył do nas pajac z cyferkami 27 w nicku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

do "kapitan dzony"! pajac to twoj stary kondonie!!! jak wiesniaku nie masz nic ciekawego do powiedzenia to gon sie z tad buraku zaj....y, frajer!!! a nick kapitan dzony to z ktorej bajki wyrwales!!!??? ale sie ***** ludzie usmiali twoim postem!!! HAMSKA inteligencja!!! pewnie wujek byl soltysem u ciebie we wsi??? PRZEPRASZAM WSZYSTKICH NA FORUM ZA SLOWNICTWO!!! POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nie bede dyskutowac z takim scierwem jak ty
PS pozdrów swoją starą i podzękuj jej za ostanią noc dobrze zrobila :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty cwelu!!!!! powiedz kim jestes napewno sie spotkamy bo mozna wszystko ale matka ***** jest swietoscia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obiecuje tu obecnym ze napisze o swoich doznaniach jak bylo cie jebac w dupe CWELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juz jestes moj!!! uprawiales kiedys sex??? nie??? to pierwszy tylko raz boli kotku!!!!!!!!!!!! radze zapamietac ten dzien kiedy parowo odezwales sie nie potrzebnie bo w momencie kiedy dowiem sie kim jestes po lomzy nawet kanalami chodzic nie bedziesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NARA CWELU!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

zobacz ku** co napisales wczesniej czepneles sie starego ja sie czepnelem twojej starej więc po jaki h*** sie bulwersujesz odplaciłem ci tą samą kartą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

brak ci szacunku do kobiet CWELU!!! na mojego i innego starego se mozesz kur.o pisac posmieje sie ale nigdy na matke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dozobaczenia SUKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nie brak mi szacunku do kobiet brak mi szacunku dla takich cweli jak ty wiesz ***** szanuje zarówno matke jak i ojca tak więc tekst co do mojego starego mnie razi dozobaczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

kapitan dzony - twoja **** jest moja CWELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

-.- ...... nuda....monotematyka.......wyzywajcie się dalej;-] jest tu wogóle jakis administrator?;-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Kapitan Dżonny to tylko potrafi wyzywać innych i nc więcej,jeśli tylko na tyle cię stać a na nic więcej mądrego to po prostu przestań się udzielać. każdy ma swoje zdanie, nie musisz odrazu wszystkich krytykować. więc zastanów się zanim znowu coś debilnego napiszesz.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

West ile kosztują w kiosku??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Tak wyszło,że stałem w kolejce za młodym czeczeńskim małżeństwem w kolejce do kasy w Stokrotce.Nie dziwię się,że ich faceci oglądają się za Polkami,bo ta kobieta szeroka w biodrach była jak stodoła a nogi jak prostowane na beczce.A capiło od nich niemiłosiernie.Cebula,czosnek,zjełczały tłuszcz i ciała nie myte nie wiadomo ile czasu.Po prostu smród.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Kokosz a po czym poznałeś ze to Czeczency ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Co jeszcze potrzebujecie zobaczyc, uslyszec aby zrozumiec ze ci ludzie zawsze beda inni i inne cele przyswiecaja im w zyciu. O ile jakiekolwiek...

" "W tym ośrodku przebywa wiele kobiet z dziećmi. Staraliśmy się zrobić wszystko, by ich nie przestraszyć, by cała akcja obywała się jak najspokojniej" - tłumaczy dziennikowi.pl szef prokuratury pruszkowskiej Piotr Romaniuk.

Niestety, nie zawsze było to możliwe. A to dlatego, że część mieszkańców ośrodka traktowała go jako kryjówkę. Łupy pochodzące z przestępstw, broń krótka i długa, narkotyki i różnego rodzaju dokumenty, którymi nielegalnie posługiwali się mieszkańcy ośrodka - to chcieli ukryć przestępcy. "

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article161168/Osrodek_dla_uchodzcow_bandycka_kryjowka.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Do Ewangelistycznego Zwyrodnialca:

Chylę głowę przed Twoją spostrzegawczością,skoro zadajesz tego typu pytania i nie potrafisz odróżnić osoby o rysach europejskich od osoby o rysach narodów kaukaskich a języka polskiego od innego.A poza tym chusta na głowie kobiety,toboły w rękach,pan i władca zapłacił a ona z maleńkim dzieckiem i zakupami z tyłu jak niewolnica.
Mam czasami zawodowo z nimi kontakt,więc o pomyłce nie ma mowy.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

(Sstnk) hej mozes dac swuj numer???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

***: Kapitan Dżonny ***

co oni ci zrobili złego że ty ich tak nie lubisz??????
a jeżeli ci coś zrobili to załatw problem osobiście a nie pieprzysz głupoty na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!



wiem boisz się!!!!
jesteś zwykłą ciotą !!!
i dzieciakiem!!!!!!
gnojek ****** w dupę zapomniałem zoofilu że to dla ciebie przyjemność!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wredny Kokoszu ja zadałem pytanie tylko a ty mi pieprzysz ze ja tego nie odróżniam lub tamtego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ktosiek135 nikomu nie zabronisz gadki na forum Psiuto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

***Ewangeliczny Zwyrodnialec***


PSIUTE to w rodzinie swojej znajdź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Do E.Zwyrodnialca:

Bez komentarza dla Twoich wypocin.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

i co jeszce powieta polskie hitlery

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ktosiek sklej dupe nie pisz wiecej bo nie mam zamiaru ci odpisywac zecze tylko powodzenia w dalszej karierze klałna nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ja tam do nich nic nie miałam dopóki raz mi nie ukradli czegoś ze sklepu, a drugi raz dwie czeczenki chciały mnie na 100zł oszukać. Już prawie im się udało a jak się zorientowałam to udawały, że nie wiedzą o co chodzi i polskiego nie znają. Dziwne, że zdanie "Oddawaj te pieniądze bo wezwę policję" od razu zrozumiały.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jezeli mja kase to nei sadze ,że z uczciwej oracy bo nie widziaam aby takowej się trzymali. Jak juz wczesniej pisałam element który dociera do naszego kraju to nie są uchodzcy polityczni tylko bandyci teroryści którzy tam trudnili się porywaniami dla okupu . Bjownicy o wolność polegli albo siedzą w rosyjskich wiezieniach. To co tu dociera do zwyczjane bandyctwo w charakterzez i zachowaniu czerpiące korzyści z etosu bojownika czeczeńskiego. A takie czesia z tego forum łykają takie sciemy i pieja z zachwytu nad zwyczajnym bandyctwem.

Uważam ,że jedynym wyjsciem jest to aby ci czeczency jak najszybciej opuscili nasz kraj bedzie to w interesie ich jak i nas samych.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czego potrzeba to wiekszej uwagi policji na te sprawe. Mysle ze nic sie nie zmieni bez wiekszej ilosci zgloszen wykroczen i zazalen na zachowanie.
Tak jak w cytowanym przezemnie powyzej artykule- to nie sa ciemniaki, prawo dobrze znaja i manipuluja tak aby wyjsc na swoje. Bez skrupulow i nie przebierajac w srodkach. Oszustwa az do rozboju z bronia w reku.
Tu nie potrzeba klotni na forum i przepychanek. Czeczeni niech pisza co sobie tylko zywcem chca- a osoby z Lomzy o swoim- jak ukrocic te dzialania. I o jakich problemach wiedza ktore powinny byc zgloszone na policje. To jedyny bat na te sytuacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

mowicie ze "polacy nie lepsi" ale wszedzie tak jest jezeli pojedzie sie np. do angli i anglik dostanie wpierdol od anglika to zadna sensacja ale jezeli na przyklad ten sam anglik dostanie np. od czecha to zaraz bedzie wielkie oburzenie tak samo jest tutaj z czeczenami wiec nie pierdolcie ze polacy robia to samo na zachodzie czy cos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

idź, pierdolisz głupoty...
znasz akcję z La Mirage? Nie? To nie *******, że oni postępują tak samo jak Polacy...

mieszkasz na os. Marii albo znasz kogoś kto mieszka i miał z nimi do czynienia?
Nie? To zamilcz...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a co do samosądów, to nie polecam, bo uwierzcie, że oni się nie będą z nikim bawić...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nie mowie ze oni postepuja tak samo jak polacy chodzilo mi bardziej ze za te samo przestepstwo bardziej sie gania kogos z innego kraju nzi swojego rodaka.A co do tej alkcji to mozesz napisac ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
*** w dupe tym ktorzy na nas pisza

Na naszych pistoletow czekaja waszy glowy.Gdzie wy byszczie nie byly my was znajdzemy i zajebiemy, tych ktorych na nas pisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

i co oni mogą sobie tak bezkarnie chodzic ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

mi to rybka bo ich na codzien nie widuje, ale moim zdaniem odizolowac to i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
xXxomx

wam robic nic niema? icz cie pracowac lamusy!! zrobiliscie z tego forum zoo
nawed w zoo liepiej zachowuja sie.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Witam wiecie co nie wiem często bywam na bawełnie widze duzo tej ludności i czasem czuje lęk lubie grac w bilard jest na wojska polskiego bar lecz nigdy tam nie byłem z powodu właśnie tych ludzi nic mi nie zrobili miałem raz przypadek w czerwonym borze było to rok temu ale naprawde to było gode uwagi pojechałem na sanki zjeżdzałem sobie z górki i dzieci z tego ośroda zapytały czy moga pozjeżdzać na tych sankach oczywiście sie zgodziłem w tym czasie zagadałem z dziewczyną z tego ośrodka w chwili nie uwagi zobaczyłem jak dzieci powijają sanki w las :) podbiegłem zabrałem sanki a taki mały dzieciak ile może miał z 10 lat do mnie dawaj na solówe hehe ja go odepchnełem przewrucił sie ale nie poddawał sie i za to szacun!!! naprawde czuje respekt do tej ludnosci i chetni bym zapoznał sie z tymi ludźmi :) pzdr. Myslę że są naprawde spoko tylko my na nich wywieramy taka presje!!

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Aha,więc szacun dla niego,za to że się nie poddawał w sytuacji kiedy zawijał Ci Twoje sanki,a Ty się o nie upomniałeś ? Chcesz się z nimi zapoznać to ruszaj na dni kultury czeczeńskiej ;] POWODZENIA...idź zobacz jacy są "spoko".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wiesz dokładnie widział że widzę ale naprawdę miał odwagę a jest takie coś owego?? a Co do dziewczyn z czeczeni to ... no właśnie hmm nie wiem co na ten temat powiedzieć osobiście nie mam nic do powiedzenia ale chce usłyszec co sądzicie o płci żeńskiej tego kontrowersyjnego narodu

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wszyscy jestescie chorzy ......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Chorzy... weź super4 ocb?? to jest tylko wymiana poglądów chyba po to jest forum no nie??

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Szczerze? Kobiety są w porządku... ale faceci bezczelni, agresywni i wogóle... nie krępują się klepnąć po tyłku, nie szanują nikogo i strasznie się panoszą, myślą że wszystko im wolno... Mi kiedyś zastąpili drogę i jeden z nich zaczął mnie po tyłku macać a reszta stała wokół i się patrzyła, byłam po prostu w szoku, na szczęście nic mi nie zrobili, bo zaczęłam sie drzeć, ale kto wie co by się stało gdyby nie było to miejsce, gdzie mieszkają ludzie i mogli by to zobaczyć... kultura tych czeczenów sięga dna po prostu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Szczerze? Kobiety są w porządku... ale faceci bezczelni, agresywni i wogóle... nie krępują się klepnąć po tyłku, nie szanują nikogo i strasznie się panoszą, myślą że wszystko im wolno... Mi kiedyś zastąpili drogę i jeden z nich zaczął mnie po tyłku macać a reszta stała wokół i się patrzyła, byłam po prostu w szoku, na szczęście nic mi nie zrobili, bo zaczęłam sie drzeć, ale kto wie co by się stało gdyby nie było to miejsce, gdzie mieszkają ludzie i mogli by to zobaczyć... kultura i moralność tych czeczenów sięga dna po prostu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

No to miałaś dziką faze hehe nie no bez jaj
GŁUPOTA LUDZKA NIEZNA GRANIC

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Autor: Djigit (---.lomza.mm.pl)
Data: 08-12-08 18:10

Na naszych pistoletow czekaja waszy glowy.Gdzie wy byszczie nie byly my was znajdzemy i zajebiemy, tych ktorych na nas pisza.

Przecież to taki biedny wystraszony naród przebywający w nie swoim kraju a jednak straszący tutejszą ludność potrzeba czegoś więcej. Wszyscy w tym temacie którzy załóżmy że są Czeczenami wrogo nastawiają się do nas Łomżyniaków. Czyli co mamy się bać jakichś tam czarnych brudnych pał. Ehh szkoda słów

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

GrubyŁKS


racja ja wiem ze oni dosc czesto przychodza na kafejke na stary rynek i ostro tam wali w tedy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

GrubyŁKS


racja ja wiem ze oni dosc czesto przychodza na kafejke na stary rynek i ostro tam wali w tedy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

GrubyŁKS


racja ja wiem ze oni dosc czesto przychodza na kafejke na stary rynek i ostro tam wali w tedy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nadejdzie taki czas gdzie czeczen będzie wyje.bany w las, JEBA.Ć KUR.WÓW !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

niekumjatypiknik MASZ RACJE 100% !!! nogi na lewarek!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Tak szczerze to wy potupajki tego forum najwyzej mozecie bombki z nimi na choinke ubierac...Wy tylko znacie klocków co was zaczepiają n a mieście w autobusku... a tak naprawdę wy ich nie znacie tych porządnych.Co prawda to prawda nie dadzą sobie w kaszke dmuchac.Mają swój HONOR co w większości z was tego nie widać.Ja się cieszę że mam z nimi styczność.Nigdy na nich nie ucierpiałem ,ale zyskać zyskałem. Te czeczenkowicze to dzieci ,ale jest tak że jeden za każdego.Choć wątpie ,aby szanujący się Czeczen dał się tak łatwo złapać...
Podobnie jak z Ormianami było.
Oczywiscie bez urazy znajomi...
Pozdrawiam.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

thomas!!! popieram w 100 proc!!! buziaki dla KAPITANA DZONEGO z bajki :-) juz sie stesknilem za toba rybko!!! niezapomne o tobie!!! ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
CZECZENIA

moze jstem mlodszy od was no od niektorzyh jestem madzrzeszy, od wiekuw jest nasz wrog rosja, nawed oni maja szacunek do nas. jezeli tak bardzo nie lubicie nas czemu nie przydziecie i nie powiecie to w oczy? niekumaty_piknik kur,wy jak ty i musza mieszkac w lasie.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
CZECZENIA

moze jstem mlodszy od was no od niektorzyh jestem madzrzeszy, od wiekuw jest nasz wrog rosja, nawed oni maja szacunek do nas. jezeli tak bardzo nie lubicie nas czemu nie przydziecie i nie powiecie to w oczy? niekumaty_piknik kur,wy jak ty i musza mieszkac w lasie.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Bo nie dajecie nawet najmniejszych powodów żeby mieć do was szacunek:) Rosja wasz największy wróg. To czemu Panie Czeczenowicz nie walczysz za swoją Ojczyznę za wolną Czeczenie no powiedz czemu?. Więc jeśli siedzisz na dupie i z 3 tysięcy kilometrów potrafisz tylko krzyczeć to się lepiej nie odzywaj. Ojczyzna jest najważniejsza a to że posypiesz tu kurwami hujami itd w dodatku niepoprawnie to wierz mi ale to nikogo nie rusza a w dodatku może kogoś urazić. Pamiętaj też że nie jesteś u siebie i nie jesteście tu zbyt chciani więc siedź cicho i nikommu nie wadź.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

w zachodniej Polsce juz likwiduje się ośrodki imigracyjne, w których przebywają czeczeni.
Powodem tego jest to, że ta spolecznośc i ośrodek nie pasują do krajobrazu miasta.

Wreszcie ktoś to zaóważył, że oni są tylko balastem.

czekamy na taki krok w Łomży !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czekamy czekamy bo przemoc tu nic nie załatwi. Ale możemy się nie doczekać bo te urzędniki jakiś***** wieczó kultury Czeczeńskiej zrobbiły.. No kur.wa mać. Jeśli włodarze tego nie załatwią to nie ma co se brudzić rąk i czekać aż wywiozą w piz.du.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja mam 16 lat i mnie nie pusza puki nie bede mial okoczone 18, i ty kur,wa gruby,lks nie ucz mnie co mam robic rosista je,bany,

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Rosista? A cóż to takiego?

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

E gruby a moze skancz ta polemike z czeczenowiczem i ustaw sie z nim na solowke:) mysle ze sie osrasz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Po pierwsze Gruby po drugie sk"o"ńcz po trzecie u nich nie ma czegoś takiego jak solówka:) Chcesz żeby mi później z krzaków 1000 dzikusów z jakimiś kałachami czy kosami wyleciało dziękuje za taką solówkę:) Ja jestem honorowy i przyszedłbym sam im nie wierze i wierzyć nie będe.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

To popros moze "kozaczkow" z os.Mari moze razem dacie jakos rade chociaz watpie bo oni tez sa zdani na łaske czeczenow. Jak czeczeni im pozwola to wtedy moga korzystac z boiska przy piatce. Takze zostalo wam tylko skamlanie na forum. Jednak cienki ten gruby:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Domotec a znasz takie pojęcie jak solówka?:) A z tym boiskiem to chyba się troche mylisz i dawno tam nie byłeś bo ja grywam tam dosyć często:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"Jak czeczeni im pozwola to wtedy moga korzystac z boiska przy piatce" - widać jak często tam bywasz,albo po prostu tam Ciebie nigdy nie było.

PS: Gruby nie ma sensu dyskutować z tymi ludźmi ;]
PS2: Domotec nie zapomnij o sobotniej imprezie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

eee nieraz te kozaczki z os.Maria wpie***ły wam i nie wypieraj sie bo wy jestescie jedyni cwani jak jedziecie na te swoje 3 burackie fury
srebrne BMW Glof 3 i Audica i jak nagle z tych 3 aut wysypuje sie 30 na 2-3 młodziaków :)

Kozaki kozaki....
nie odpisujcie mi nawet bo nie chce mi sie z wami gadac...
dobranoc

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Właśnie koniec tych bzdur. Wypierdalać do siebie i tyle w tym temacie ode mnie. Żegnam.

PS. I tak dla mnie będziecie czarnymi brudnymi zarośniętymi pałami

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Hahahahaha!!! Buuuuuhahahaha!!! Kozaczki z os.maria?!! Chyba osrane kozy!!!:):):):) hahahahaha:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
CZECZENI ETA MY!!!

gruby ja cie znajde i tak cie napierda,lam ze zesrasz w swoje 5 metrowe spodne myslisz ze sam nie dam rady na takiego pedala jak ty? i za ciebie jak ty w pizd,e dostaja nie winni ludzi, muwisz ze jestesz honorowy haha honorowy czlowiek nie chowa sie przy kompe jak szczur domowy jestesz baba i tyle ha ha, i juz nie pisz bo robisz wstyd Polskiej.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Autor: NaLajcie (---.techtel.pl)
Data: 09-12-08 20:10

No to miałaś dziką faze hehe nie no bez jaj
GŁUPOTA LUDZKA NIEZNA GRANIC

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)


Tzn?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

po przeczytaniu postów gówniarza z nikiem CZECZEN CZECZENOWICZ myślę sobie że tu na tym forum wypowiadają sie tylko upośledzone dzieci czeczeńskie no i oczywiście my Polacy
moim zdaniem jak oni tak na wesołej szaleją to powinno się dla nich odgrodzić kawałek terenu wysokim płotem pod prądem powiązać kopyta i wrzucać resztki z masarni albo won do rosji

aha i ktoś tam napisał żeby zgłaszać na policję to coś zmieni?
jesteśmy w polsce kraju bezprawia gdzie menty i inne kórestwo mają lepiej niż prawi obywatele więc na moje oko nic by z tego nie przyszło

można by ewentualnie zrobić protest mieszkańców wraz z zebraniem podpisów że niechcemy tu tych mówiąc delikatnie czeczeńców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

I jeszcze jedno jakaś tam zagubiona sierotka płci żeńskiej napisała że "co wy piszecie o tych brudasach czy tam czeczenach" faktycznie te dziecko nie wie nic o tych lumpach jest po prostu zaślepiona bo wiecie jak to z małymi dziewczynkami chcieli by mieć chłopaka o ciemnej karnacji i dlatego się tak fascynują naszymi gośćmi którzy mają w dupie przepisy a władza sie pewnie tym nie zajmie aż komuś się krzywda nie stanie.
tak jak w tych szkołąch dopiero jak dziewczyna skoczyła z okna bo ją tam ktoś smyrał to te pasożyty w sejmie zaczeli wprowadzać mundurki i inne huje muje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

aha i jeszcze jedno nie ździwił bym się jak by zamiast ukarania czeczenów policja i urzędasy zajeli by sie nami polakami że niby rasisci i wogóle polskie prawo nadaje się tylko do wytarcia dupy a lumpom i złodziejom i innym mentom polskie prawo bardzo pasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

h,uj wam wszystkim w dupe ktorzy pisza na nas, a ty mistrzkacper muwusz ze jestem dzieckiem dla ciebie, no masza racje a chcesz sprawdzic jak tem dzieciak naje,bie cie

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczen czeczenowicz sśij pyte ty końska spierdolino tyle w tym temacie. żegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczen czeczenowicz twój stary spuścił sie na gnój i słońce cię wychodowało haha ha ha twój mózg jest tak mały że jak by chcieli cie zbadać to trzeba by z nasa WYPOŻYCZYĆ MIKROSKOP hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

za takie swola w czeczeni zabijaj przysiegam jak cie znajde tak cie to nie zostawie, jak juz zaczynasz pisac ob tatie itp ty juz przechodzisz granicy, mistrzkacper poprostu mam sie dowiedziec kim jestesz i zobaczysz co ten maly czeczenski dzieciek potrafi zrobic, dzikie ludzi jak ty.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

" Przyjeżdżają z obcych krajów, uczą się na uniwersytetach, a gdy pytamy kto za to płaci nazywają nas rasistami!...
... Walcz z wszystkim co niszczy naszą narodową więź! Walcz! Z wszystkim co obcej fladze dziś oddaje cześć!
CYT. KONKWISTA 88
I wszystko w tym temacie. Won z Polski!!!

"NAJWIERNIEJSI FANATYCY ŁKS" !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

widac jacy to czeczeni biedni i pokrzywdzeni przez polskich rasistow.szczegolnie po bezkonfliktowych i wywazonych postach czeczena czeczenowicza(czy jakos tak)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czy prawdą jest, że na jednego czeczeńca państwo płaci 1200zł. na głowę? Bo mi osobiście nie chce się w to uwierzyć. No ale Polska to przecież bardzo bogaty kraj i wszystko możliwe!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

na jednego chyba po 500 ja słyszałem dlatego robią tyle dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hahaha jezeli polska bogata jak ty mowisz to zemnie baleryna;] jezeli unia europejska by nie plocila by polskiej chyba dawno czeczenuw wygonili

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczen czeczenowicz mówisz że chcesz mnie znaleść ale my już się znamy chyba że zapomniałeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

tankowałem paliwo na statoilu a ty podszedłeś i zapytałeś czy wypucować mi szyby i że chcesz za to tylko na tic taki i że jeszcze laske byś chciał opędzlować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja cie wyroch,am polska dziwka ty jeba,na jezeli nie prztdziesz gdzie ja cie powiem pokazysz honor polskiej,

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Zamilcz Dziwko Z Czeczenowa bo to już żal patrzeć na twoje Wymiona Pisowni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a ty zamkni dupe ja niemam polskiego na kompe,

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ma czeczeńskiego Windowsa...zrozumcie go ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja słyszałem że po 800zł na cymbał plus dach i żarcie mają za free, dobrze takim runcajsom, a my musimy dymac i placic podatki na takich brodatych hałabałców, a jeszcze do tego wylęgają się karaluchy i mnożą, a fu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Żeby w Łomży istniał ruch Skinheads jak dawniej myślę ,że nie było by problemu z tymi szmaciarzami.Dzień w dzień widzę jak chodzą grupką po kilka osób.Często wieczorem kręcą się po parku na Wojska Polskiego pala jakieś gówno i hyba chcą kogoś okraść. Czas zebrać sie chłopcy i dziewczęta i troszke ich poganiać bo to kures.two żyje i sie rozmnaża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czas najwyższy im wpierdol spuścić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczen czeczenowicz co najwyżej ty możesz przyjść tam gdzie ja ci powiem ty zmutowana parówo jesteś marną imitacją człowieka brudasie. gdzie ty wogóle mieszkasz ? wpadne do ciebie tylko wywietrz chałupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

przynieść ci obierki po ziemniakach? może zupe jakąś upitrasisz dla swoich brodatych hałabałów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczenowicz won do czeczeni. a wogóle jest to jeszcze na mapie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Witam,czytając to wszystko miałam mieszane uczucia..-czyli momentami byłam zaskoczona,zawiedziona,zniesmaczona,czasem nawet czułam strach a momentami to nawet się śmiałam..albo to wszystko jest naprawdę albo to jedna wielka podpucha i ktoś dobrze się bawi.....

A ci Czeczeńcy którzy się tu wypowiadają to mają komputer i internet?czy może poprostu ktoś się pod nich tu podszywa zeby nadać "pikanterii"...?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

te brodate hałabały chodzą do kafejki bodajrze na st rynku i tam piszą te bzdury
green mnie też to śmiesz denerwuje irytuje i td

myśle że to faktycznie te chałabały czeczenowicz sam nawet napisał że ma szesnascie lat i siano zamiast mózgu dlatego trzeba wszystko traktować z przymrużeniem oka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

mistrzkacper ja juz 100 razy powiedzialem kim jestem sprawdz od pocziontku na forum, i jerze jezeli wy chcieliszcie cos zrobicz to dawno bys to zrobiliscie wy nigdy w zyciu nic nie potrafice, moze i jestem mlody ale do mnie dawno dotarwo ze z takim pusta glowym baranem jak ty pisac nic nie da, zegnam pozdrawiam polacuw tych ktorzy za nas stawiali;]

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

tak naprawde to malolat ma racje!!! (nie na wszystko oczywiscie) ale kazdy wie kto to jest i kazdy tylko na forum sie odgraza!!! a gowniaz ma was w d...e!!! haha wiec skaczcie robic ta wioche i mu grozic bo i tak jestescie za krotcy na malolata haha!!! ten temat trwa od poczatku wrzesnia i nikt nic z tym nie robi!!! dla wszystkich co normalnie i z kultura wyrazaja swoje zdanie (bo to chyba o to tu chodzi) POZDRO!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

najlepsze jest to ze wiekszosc z was ma starych czy kogos tam z rodziny na zachodzie i wy tam jestescie czeczenami- rasiści patrze w tej łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wiesz ryba22... ja rozumiem ludzi co mieli jakis problem z czeczenami... jak wyzej napisane bylo ze jakas dziewczyna szla i ja zaczeli zaczepiac i obmacywac ... to jest nie dopuszczalne i trzeba dzialac przeciwko czemus takiemu ale... wszyscy mieszkaja w tym samym miescie i oby tyko uprzykrzyc innemu zycie!!! nie rozumiem i nie zrozumiem!!! czepiaja sie o podatki... to z pretensjami do rzadu nie do czeczenow!!! wiecie ile polskich rodzin zyje w uk z dofinasowania panstwa, ludzie dostaja pieniadze nawet na to ze maja dzieci w polsce nie w uk!!! ale rasistow u nas nie brakuje zreszta jak wszedzie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

'' ryba22'' to prawda my Polacy mamy rodziny i znajomych za granicą. Ale większość z nich pracuje (część z nich kradnie itp ale to mały odsetek). Niema takich którzy dostaja socjale czy to w UK ,USA czy też Niemczech.
Zresztą kogo ty porównujesz ? Polaka z Czeczenem ? Zastanów sie jaki wpływ na świat mieli Polacy a jaki Czeczeni .Słyszałeś o jakiejś wybitnej osobie z Czeczenii ? No właśnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czowiek to człowiek. w naszym państwie tego obame to by na suchej gałezi powiesili a nie na prezydenta przy dzisiejszej mentalności polaków. Jestesmy 100 lat za zachodem nie tylko w sferze ekonomicznej ale tez swiadomosci globalizacji swiata. a słyszałes o jakiejs wybitnej osobie oprócz Hanki z Łomzy. a czy ona była wybitna wogóle czy kokietka jak mało która!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ryba22 A czy anonimowiec napisał że to chodzi o jakąś osobę z Łomży?? Czytaj ze zrozumieniem bo woda zmącona ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"A czy anonimowiec napisał że to chodzi o jakąś osobę z Łomży?? "
A co nie ma sie czym pochwalić? lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ryba22 - w tej chwili to jesteś śmieszny,przeczytaj uważnie to co napisał anonimowiec(jeden z nielicznych piszących w tym temacie,sensownie i z głową!). Specjalnie dla Ciebie ryba22 wybitne,szanowane osoby pochodzące z Łomży:


Zbigniew Bargielski
Eugeniusz Galiński
Juliusz Krzyżewski
Michał Piaszczyński
Barbara Szlachetka
Franciszek Skowronek
Marian Śmiarowski

Wiele jeszcze ludzi można by było tu wypisać ,którzy byli,są bardzo mocno związani z Łomżą.

PS: Jest się czym pochwalić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a ja slyszalem ze czeczency papieru toaletowego nie uzywaja tylko lewa reka sie no tego??? A mieszkaja pewnie na Wesolej w hotelu rbotniczym tam zawsze dziadostwo z calego swiata zjezdza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

do anonimowiec!... nie ma polakow co dostaja socjale w UK??? osobiscie znam ok 50 rodzin gdzie albo nikt nie pracuje albo malzonek pracuje do 16 godz tygodniowo i maja po 3 dzieci, mieszkania socjalne ktore po 10 latach moga odkupic od panstwa za 50 proc. ceny minus to co placili za czynsz przez okres zamieszkania... nie mowie nic o taksowkach dla dzieci bo daleko maja do szkoly, umeblowaniu chaty, benefitu bo malo zarabiaja i mogl bym tak wymieniac jeszcze przez 100 linijek. przyklad jednej rodziny gdzie malzonka ma padaczke, 3 dzieci maz pracuje za minimum do 38 godz tygodniowo.... maja co miesieczny dochod oprocz wyplaty meza 2270 funtow minus rachunki (rad ok.70, podatek za chate 97, wynajem duzego domu od panstwa 245 funtow) czysty rachunek maja na cala rodzinke ok 2700 funtow na miesiac do wydania:-) i uwierz mi ze ludziom w UK to tez sie nie podoba bo czesciej oni dostaja mniej.... co Ty na to???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja powiem krótko Polska dla Polaków czeczeni do domu i to jak najszybciej. My was tu nie chcemy i czas juz to zrozumieć. prosteeeeeeeeeee!

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wydaje ,że istotnym jest fakt uswiadomienia sobie z kim tak naprawde mamy do czynienia. W mojej ocenie uchodżcy z Czeczeni to nie są ci represjonowani bojownicy o wolnośc tego kraju a zwykli bandyci. Prawdziwi wojwnicy polegli albo nie mają środków aby przedostac się do europy. Ci co to dotarli to pociotaki bandytów którzy w Czeczeni porywali ludzi dla okupu lub ich ograbiali. Nie jest mozliwym aby ludzie walczacy o swoja wolnośc tu u nas zachowywali się w tak podły i skandaliczny sposób. Takie zachowanie może tylko wynikac z bandyckich, terorystycznych cech charakteru jaki posiadają i w jakich warunkach zostali wychowani.

Wobec nagminie pojawiających się faktów przemocy tych uchodżców wobec naszych obywateli co nawet widac tu na tym forum żadam aby byłi oni niezwłocznie usunięci z miasta w którym mieszkam i deportowani do Czeczeni tam ich Rosjanie naucza rozumu. Bo tu im go brak

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ludzie skąd u Was tyle jadu, odpuście sobie już ten temat. Głupie gadanie tutaj nic nie zmieni. Zwłaszcza, że nie można traktować ludność czeczeńską jako ogółu, bo jak wiadomo każdy człowiek jest inny. Dziwi mnie też, że administrator nie usunął jeszcze tego tematu, a powinien to zrobić jak najszybciej.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

dajcie sobie juz spoko z tym tematem nakrecacie tylko nienawisc kurw............. macie cos do nich nieproblem ich spotkac powiedzcie im to prosto w oczy ale nie wy wolicie beznadziejne gadki na tym forum tak jak zauwazylem to czeczeni ktorzy tu pisza pierwsi nieuzyli slow wulgarnych zostali ostrosprowokowani ja nikogo niebronie niemozna wszystkich mierzyc jedna miara.........a tak wogole to ida swieta .............................................................czas pojednania a nie nienawiesci dajcie se spokoj tak bedzie dla kazdego lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

super4 masz racje!!! ida swieta wiec dajmy spokoj na jakis czas ztym tematem!!! pozdro i szacuneczek wszystkim!!! WESOLYCH SWIAT LUDZIKOM Z FORUM!!!!!!!!!! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a co to święta dzień dobroci ? tylko patrz jak Ci czeczeński grinch wpadnie i zapieprzy Twój prezent z pod krzaka, a po świętach strzeli Ci w ryja i powie żeś niegrzeczny był bo miałeś ciulowy prezent hi ha he hooo hoo i **** !!!

bedo święta i bedzie po świętach

http://pl.youtube.com/watch?v=Kxmr5hNILJs


a tak niedługo będzie w Polsce najpierw tance hulance dzikusów ( MDK 13.12.08r ), a na deser te drugie sceny, haha a wiec może zatańczmy razem z nimi razem chopsa siup

http://pl.youtube.com/watch?v=zxtMjWt38nk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czesio ales Ty kur.a zdolny!!! ja sie niczego nie obawiam z ich strony tak jak Ty widocznie juz ktos Ci podpierdzielil prezent jak byles mniejszy i Cie to teraz boli!!! to tak jak z policjantami dostawali wpierd.l w podstawowce a pozniej sie wyzywaja na slabszych tak wiec predzej czeczena bym wposcil do domu jak Ciebie bo Ty bys mi tegoroczny prezent podpierdzielil!!! a w ryja to kolego moj drogi napewno nie czeczenom sie bym dal ulac a napewno juz nie w MOJEJ UKOCHANEJ LOMZY!!! tak ze jak nie umiesz se w zyciu poradzic i dajesz sie lac w ryja byle komu i byle kto podpierdziela Ci prezenty ktore Cie tak bola to nie odzywaj sie nie psuj ludziom humorku bo troszke cieniutki jestes czesio!!! Jeszcze raz WESOLYCH SWIAT!!!!!!! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081218/REG20/832070909

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dlaczego na 4lomza , nie podali informacji, że "porywacze" młodej 17 latki byli narodowości Czeczeńskiej ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Można było się domyśleć że to te brudasy im już odwala. Wypier.... na swój wschód




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

chesapeake - informacja pewna czy tylko podgrzewasz atmosferę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Nie podgrzewam atmosfery, dałem linka:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081218/REG20/832070909

w gazecie współczesnej to opisano, a na 4lomza ocenzurowano ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

dokladnie :) !!!
Niech ludzie wkoncu otworzą oczy !!!

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

no prosze a o tym ,że pijany czeczen kierujący samochodem zatrzymany przez policje w Łomzy pobił policjanta tez nikt jakos nie pisze , bo to nie wypada - dla dobrego obrazu tych łobuzów . Jeszcze raz podkreślam bandyci i nic wiecej.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czeczeni Raus do siebie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ja tam nie daje wiary w informacje z tej "gazety".
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Witam!
Jestem nowy na tym forum a to dlatego gdyz mieszkam na zachodzie. Zainteresowal mnie temat i chociaz nieznam tej sprawy z pierwszej reki, poniewaz stycznosc z nimi mialem tylko w wakacje, bo wtedy przebywalem w Lomzy, to jednak moge sie cos wypowiedziec.
Po przeczytaniu wiekszosci wypowiedzi na tym forum jestem bardzo zmieszany.
Otoz nie pochwalam tesktow typu "wy***dalac z Polski, Polska dla Polakow itd" bo juz w tych czasach pewnie w kazdej rodzinie jest ktos przebywajacy za granica wiec to jest troche glupie. Wiedzac ze tak wielki procent naszego narodu przebywa zagranica nie powinnismy tepic innej narodowosci przebywajacej w naszym kraju skoro DOSKONALE wszyscy wiecie co nasi rodacy za granica odprawiaja. Stancie z tym twarza w twarz. Za granica wiekszosc NAS jest wlasnie taka jak obraz czeczena, ktory wiekszosc z Was przedstawia tu na tym forum.
Kolejna sprawa jest to, ze calkowicie Polskiego rzadu nie rozumiem a wrecz neguje go. Ja mieszkalem z 4 osoba rodzina, placac regularnie rachunki od lat 14 i co? I otoz mieszkalismy w KAWALARCE BEZ DOPLYWU CIEPLEJ WODY! Jaka to jest polityka? Tu na zachodzie NIE MA OPCJI zeby traktowac obcokrajowcow lepiej niz tubylcow! I taka kolej rzeczy jest wlasciwa. Poza tym calkowicie nie zgodze sie z tym, ze trzeba zyskac miano obcokrajowca zeby moc podjac prace. Nie, to prawda nie jest.
A tak poza tym, to jak z tymi czeczenami idzie sie dogadac? Rozmawiaja oni po polsku czy po angielsku czy jak? Jak oni se radza w sklepie, u lekarza i wogole...
A co do polskich dziewczyn nazwanych szmatami bo sie niby prowadzaja z nimi... Hmmm... Ja znam ludzi z kazdego kontynentu, kazdej rasy. Wszyscy jestesmy w szkole i jakos nie ma takowego podzialu ze tutejsze dziewczyny nie moga miec nic z obcokrajowcami. Poza tym to wszystko rzecz gustu xD niektorzy wola taki typ jak czeczeni, latynosi itd. I nie ma za co tych dziewczyn tepic. A ze Polscy chlopacy z Czeczenkami sie nie umawiaja no coz... Czeczenki atrakcyjne nie sa.
Czekam na odpowiedzi xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

lomzyniak27 pajacu napisałem takie pierdoły, a Ty żeś się zagotował i z igły widły zaczął tworzyć, do Ciebie nawet nie mam zamiaru zachodzić bo prostak jesteś i za grubiutki jesteś i jesteś kozak i mieszkasz z czeczenami pod choinką i nie odpisuj bo to nie ma sensu bla bla bla...(ignor)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

haha czesiu ja tylko stwierdzilem fakty po tych pierdolach co napisales!!! pajac, prostak, grubiutki, kozak????????????????????????????????????? jak chcesz sie przekonac kim jestem to zapraszam podac ci swoje dane??? zoboczymy kim ty jestes!!! a po za tym zwracalem sie do Ciebie grzecznosciowo i z szacunkiem np. piszac Ty, Ci, Cie z duzej litery!!!! a ty myslisz ze pozjadales wszystkie rozumki wiec ty jestes KOZAK??? albo PAJAC??? jak bedziesz chcial moje dane to popros napisze ci je na forum i wymienimy sie pogladami :-) POZDRO LOMZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

polacy za granicą:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Domniemany-zabojca-17-latki-zatrzymany-w-Liverpoolu,wid,10688239,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Polak-zmarl-z-zimna-przed-supermarketem-w-Rzymie,wid,10688222,wiadomosc.html

takie zeczy mozna mnorzyc...

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

(Filczy Pasór) hej ty hu..... zamkni te morde!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

internet jest dla białych hwdp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hwdp paszoł won do stalina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Witam. Czytając wasze wypowiedzi podziele się swoimi spostrzezeniami i doświadczeniem. Zaczne może od tego, że sam byłem za granicą i zauważyłem negatywne nastawienie ludzi rodowitych danego państwa do narodowości np. Polskiej. Można to odczuć na kazdym kroku . (Będac za granicą, pragne zauważyć , że w celu zarobkowym.) Więc popieram tych którzy bronią w pewien sposób Czeczenów z powodów ogólnie zanych chcą lepiej żyć.
Popiram rownież druga stronę która jest przeciwna Czeczenom. Ja ogólnie nie mogę rozróżnić który to czeczen czy alban czy jakis inny czarny ale mialem pewne spiecie z nimi. Zaczepiali mi dziewczynę oczywiście nie wiem tacy gównirze z 18-22 w tym przedziale i to nagminie jak wracala z pracy.Może wina osiedla, że dużo ich tam przebywa i powinna gdzie indziej mieszkać TEGO JUZ NIE WIEM . Z zaczepek przerodzilo się to dotego stopnia, że zaczeli obmacywać ją. Nie wytrzymałem gdy mi powiedziała poszedłem do nich porozmawiać oczywiście nie sam ale tam oni dobrze wyposarzeni są kastety motylki. Poskutkowało przejście się w odwiedziny do tych kolegów. Teraz już nie ma problemu. Co mnie w tym poruszyło??? Stoja z nimi Polki MLODE I GLUPIE. I co jeszcze niektóre w tak poważnych związkach, że juz brzuch wypchny dalcece od normy.(można jednak auważyć, że te dziczyny mają samo ocenę bardzo niską, ze spotykają się z takimi chłopakami)
Do tych panien co mają chłapaków rumunów, czeczenów czy innych czarnych -POMYŚL CO ROBISZ Ty jestes w swoim kraju on nie POMYSL CZY on by Cie traktowal tak jak Ty jego jak by byl w swoim kraju. Do Ciebei 16-19 latko Poaz tego swojego chłopaka czrnego w domu a nie osciskujesz sie z nim po klatkach i pod tunelami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

samo zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

( królik#1) zamkni te pizd..... i sedz spokojne!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ale wy jestescie pojeb..ni. pozdrawiam wszystkich z krwią aryjską, he he

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a tak na poważne skoro jestesce takimi polakami to po co jezdzicie do innych krajów do roboty .A potem przyjerzdzacie i piepszycie polska dla polaków.czarnuchy

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ty podwędzony zamknij ryja i do do domu hwdp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

CZeczenowicz ruda pało nie odzywaj sie nadejdzie czas na ciebie ;0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jak ty mnie znasz suko ty ruch,ana zapraszam ,,,amf,,, i jerze nie odpisuj a jezeli masz jakisz problem zapraszam frajera, a tak naprawde kim ty pedale jestes??? chyba nie powiesz bo w spodnie sie obsrasz ;]

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Amorcito, wypowiadasz sie emocjonalnie ale z zerowym doswiadczeniem zyciowym. Zwiazki naiwnych, zakochanych polek z ciemnoskorymi obcokrajowcami sa w wiekszosci skazane na rozpad. Dobrze jezeli ma to miejsce w polsce- w jego ojczyznie z reguly kobiecie przysluguje zero praw. Jest niewolnica a za proby ucieczki ryzykuje zyciem. Znam osobiscie jedna taka kobiete ktora kochanek nosil na rekach a kiedy wyjechali do jego ojczyzny wszystko zmienilo sie jak reka odja. Jemu po prostu nie wolno bylo zachowywac sie inaczej przy czlonkach rodziny, przy matce. Po latach udalo sie jej uciec z corka. Spotykam sie sporadycznie z roznej nacji muzulmaninami i oprocz tego ze smierdza to zauwazam pogarde dla bialych indefili.
Trzeba byc madrym w takich spotkaniach a te mlode dziewczyny maja byc madre? Skad, jak? Nawet sama natura "genetycznie" uzaleznila je od samcow "cwanych", "niezaleznych" i "mocnych"- leca na takich wbrew zdrowemu rozsadkowi a kiedy jest zle, same siebiue zapewniaja ze bedzie lepiej, ze on juz nie bedzie bil czy poniewieral ze z inna sie juz nie pusci...
Bzdury, oczywiscie, ale uzaleznione kobiety wierza w to swiecie.

Czy czeczenskie dziewczyny plataja sie po ulicach szukajac przygod z polakami? Jezeli polka szuka informacji o przyszlosci swojego zwiazku z czeczenem, niech odpowie sobie sama na to pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

(królik#1) ZAPRASZAM WSZYSTKIH NA SALOWIE KTURE MAJO PRYTECIE DO CZECZENUW!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a Ty kur***a rudzielcu kim jestes ? masz 150 cm wzrostu i kolegów z nozami bez nich jestes zerem wiec nie cisnieniuj tak :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Rusik kar ma lolax!!!!!!)))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hwdp hadij su da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

hokupokus chcesz sie przekonac czy bez koleguw co potrafie??? potrafie wyrwac twoje jaja i skarmicz psow, wstyd calej polskiej!!! co wy tu piszecie.

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

( Filczy Pasór) juz obsrawes sie? STYDDDDDDDDDDDDDD juz nie muszys udawac kozaka! jestesz frajerem i kropka!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

pier,dolicie ze polak za granica jest taki sam jak czeczeni tu w Polsce. Gówno prawda bo Polak za granicą zapier,dala jak dziki osioł i on tam nie ma mieszkania i jedzenia za free tylko sam musi na to zarobic. A te brudasy przyjechały, mają gdzie mieszkac, maja co zrec i kur,wa zero wdziecznosci, tylko chodzą sie panoszą po miescie. Tak szczerze to nie było by zadnych przeszkod zeby mogli znalesc tu schronienie tylko i wylacznie gdyby umieli sie zachowac i doceniali to ze nie sa u siebie i troche szacunku sie nalezy dla Polakow bynajmniej za to ze im pomagaja. Tyle na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

aaa i jeszcze jedno. Zal mi jest was ze przez tych brudasów Polak z Polakiem sie kloci i wyzywa. to jest bez sensu. I mam nadzieje ze wkoncu te lamusy przejrza na oczy i odesla ich tam skad przyszli zanim kur,wa z Łomży zrobią chlew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Przed świętami na tv regionalnej pokazywali te robactwo. Podobno w Łomży i Czerwonym Borze jest ich okolo 700. Wypowiadali sie byli zadowoleniu bo jak inaczej .Maja gdzieś w okolicy sanepidu jakieś biuro i tam pomagają im dostać zasiłki itp.Czyli maja już swoich specjalistów od krojenia naszego państwa. Jeden mówił ,że sciągnie rodzine. Biorąc pod uwagę tempo w jakim się rozmnażają (każda kobieta x 10 dzieci) za 2-3 będzie ich 2 tyś.
WON Z POLSKI!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

cczecenowicz no to sie przekonamy kim jestes bez kumpli ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jeba,c was wszystkich w dupe ktorzy na nas pisze,

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wracaj tam do siebie ruskich witac bo chyba sa u was w gosciach ....
jedz tam bo bedzie im smutno ze ich zostawiacie i oni tam u was sami zostana ...
ile lat Polska byla po zaborami my sie nigdy nie poddalismy ...
przyjechales se tu szukac wroga ?

wracaj do siebie tak wrog juz czeka ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

e czeczenowicz nie pasuje ci tu cos ?

zbieraj majdan i do siebie nikt cie tu na sile nie trzyma

wolny kraj nie podoba sie wyjazd ....


P.s.
Mimo ogłoszenia niepodległości w 1991 roku, obecnie żadne państwo świata nie uznaje niepodległości Czeczenii



od dzis zwracam sie do ciebie ruski ...


przychodzisz w gosci do kogos to albo sie odstosowujesz do tego co proponuje gospodarz albo wychodzisz ...

cos sie nie podoba to zabierasz dupsko ...

chyba wieksze prawo maja Ci co ty mieszkaja z dziada pradziada tych co przodkowie przelewali krew i oddawali zycie za ta ziemie niz ci co tu sa jak piszesz 4 lata
moze i jestes ale co zrobiles dobrego dla Polski ?

masz racje tyle ze jestes dzis jestes jutro cie moze nie byc ....

zacznijecie wy myslec co ja moge dac im za to ze nas przygarneli a nie tylko co moge od nich wziasc ...

z takim mysleniem nigdy szacunku do was nie bedzie .....

do pracy przyjerzdzaja Białorusini Ukraińcy widziałeś jakas nienawiesc w stosunku do nich ?

nie oni przyjada ciezko pracuja i wtedy cos maja a nie jak wy ze przyjedziecie i za siedzenie tu cos chcecie a do tego uwazacie sie za niewiadomo kogo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczen czeczenowicz-nie bluźnij kundlu na tych,od których chleb żresz codziennie.powiem to,co wielu już pisało-nie podoba się -won do czeczenii.i z przykrością muszę stwierdzić,że kulturalnym narodem nie jesteście.dla was powinny być obozy w lesie zdala od ludzi.na nowy rok życzę wam abyście jak najszybciej opuścili NASZ kraj i poszli wpizdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Nie wiem po co dyskutujecie z tą kaukaską szmatą .
Były przypadki w Polsce ,że likwidowali ośrodki dla tych cweli bo mieszkańcy sie postawili. Ciekawe czy forum czyta ktoś z ratusza. Mogli by coś w końcu zrobić dla społeczeństwa a nie tylko mikrofony,laptopy,podwyżki i unieważnione przetargi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polaków nienawidzisz a polski chleb wpieprzasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czytalem odnosnie zmian klimatycznych na swiecie ze Unia Europejska juz rozpatruje jak przyjac i rozlokowac miliony uchodcow z Afryki gdzie spodziewaja sie "wkrotce" temperatur i suszy uniemozliwiajacych zycie. Podobnie z rejonami Portugalii.

Tak ze problem Czeczencow to tylko posmak naszej przyszlosci. Zadne utrzymywanie za darmo- krotkoterminowe wsparcie na poczatek- obowiazkowe kursy jezyka, doksztalcanie i wio do pracy. Nie inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polacy tez spier.....li do Angli, Australi, USA podczas II wojny światowej. Nie zazdroszczę im. Inna sprawa że jeżeli są u nas w kraju to powinni iść do roboty (jeżeli nie znają jezyk lub nie maja wykształcenia to można smieci wywozić) a nie żyć na koszt państwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

taa w banie jeden czeczen drugiemu mowi że rozwali ulice Wesołą i zrobi tam ulice Czeczeńską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Te czeczeni na dzieciaka dostają 500 zł za to że chodzi do szkoły . Oni chodzą do szkoły raz w tygodniu żeby podpisać "umowe" że dzieciak przeychodzi do szkoły i miesięcznie dostają 500 zł

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Cacy macy,jak ty jesteś w temacie,skąd masz takie wiadomości?Nie prawda i nie pisz głupot jak mało wiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nuuuudyyyyyyyyyyyyyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a idzta wy na ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

z tymi czeczencami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jak sprowadzą czarnuchów to ja rasistą chyba będę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

JEBAć CZECZENóW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

czeczen gnoju tylko ja i ty dziś o 00 na muszli i co ty na to ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

AK - 47 !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

"jeżeli chcesz pokoju, gotuj się do wojny"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Moze bedzie lepiej:

Czeczenom coraz trudniej o status uchodźcy
"Gazeta Wyborcza": Uciekającym do Polski przed rosyjskimi represjami Czeczenom coraz trudniej o status uchodźcy w naszym kraju. Nic się nie zmieniło - mówi Urząd ds. Cudzoziemców.
Działacze Stowarzyszenia Interwencji Prawnej zauważyli, że od kilku miesięcy wyraźnie coraz mniej Czeczenów dostaje status uchodźców w Polsce. Rzadziej przyznawane są im także tzw. ochrony uzupełniające. Coraz częściej Czeczeni są przymusowo odsyłani do Rosji.

Rzeczniczka Urzędu ds. Cudzoziemców Ewa Piechota twierdzi, że nie ma żadnych zmian w polityce wobec Czeczenów, tylko mniej osób stara się o status uchodźcy. - Sytuacja w Czeczenii staje się spokojniejsza, więc przyjeżdża do nas mniej uchodźców z tego kraju, mówi Piechota.

Według danych w rekordowym 2007 r. o azyl w Polsce prosiło 10 tys. Czeczenów, od początku tego roku - 1,2 tys. Około 4 proc. dostaje status uchodźcy, niecałe 50 proc. ochronę uzupełniającą. Połowa jest odsyłana. - Jeśli uchodźca nie chce być odesłany do Rosji, na jego życzenie możemy go odesłać na Białoruś lub na Ukrainę, mówi Piechota.+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

''Sytuacja w Czeczenii staje się spokojniejsza'' więc wypierd* na swoje wakacje się skończyły .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Popieram ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polska dla Polakow?To wlasnie nas Polakow traktuja na swiecie jak stonke ,ktorej nie mozna wytepic.Jesli Polak wchodzi do sklepu zagranica to personel patrzy naszym rodakom na rece-to my slyniemy z awantur,alkocholizmu,zlodziejstwa,kurestwa...,wiec jakim prawem MY Polacy oceniamy i krytykujemy innych?Czeczeni to tacy sami ludzie jak my.
Wstyd mi jak czytam te wszystkie rasistowskie wulgarne wypowiedzi,za nas ,,wspanialych,,Polakow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Polska dla Polakow?To wlasnie nas Polakow traktuja na swiecie jak stonke ,ktorej nie mozna wytepic.Jesli Polak wchodzi do sklepu zagranica to personel patrzy naszym rodakom na rece-to my slyniemy z awantur,alkocholizmu,zlodziejstwa,kurestwa...,wiec jakim prawem MY Polacy oceniamy i krytykujemy innych?Czeczeni to tacy sami ludzie jak my.
Wstyd mi jak czytam te wszystkie rasistowskie wulgarne wypowiedzi,za nas ,,wspanialych,,Polakow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nie byli za granico to nie wiedzo co to jest "Polak za granico"

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a ja dorota mam w dupie to co oni inni o mnie myślą hehe
jestem Polakiem i jestem z tego dumny

a zagranicą he ? cały świat nalezy do nas, może nieładnie wygladasz to dlatego patrzą Ci na rece, może zioniesz alkoholem i dlatego mówią ze jesteś menelem.

warto się nad tym zastanowić, może przed pojściem do sklepu warto założyć odświetną garsonkę he

co do czeczenów: "nadejdzie dzien, nadejdzie dzien, gdy znów zapłonie ogien ten, powróci jego dawny blask." - czeczen go home !!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

oj zazdrościcie tym CZECZENOM

HEHE

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

lepiej zasiegnijcie histori troche bo pie*dolicie bez sensu a co do czeczenow to fakt nie przepadam za nimi ale polacy tez sie wloko po calym swiecie to jakim prawem oni nie moga , po wojnie (albo w czasie wojny) czeczenia pomogla polsce i nasi spieprzali do nich a teraz trzeba pomóc im , ogarnijcie sie ludzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ale jakoś polak jak jedzie do takiej angli to nie siedzi na dupsku w jakimś hoteliku i nie dostaje tysiaków od głowy i paczki dla powodzian ;) Prosze bardzo Czeczeni niech se mieszkają ale żebym ich widział w miejscach pracy że pracują uczciwie na te samochody i rodziny ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

otóż w roli wyjasnienia czeczen dostaje 500zl na miesiac od głowy przez 1 rok jako zapomoga po roku zapomoga sie konczy i miasto sciga ich zeby zaczeli pracowac i nie ma ratunku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

A w tej bajce były smoki...

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jak nie ogladasz tv i nei czytasz troche to zamilcz..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

własnie ochłon troche młody odejdz od kompa i wyjdz na ulice

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jebac ta brudna rase nigdy nie lubilem smoluchow brudnym hujem w okopach robieni ale was tez nie rozumiem jak komus oni nie pasuja to zamiast siedziec na forum to siekerka w lape i jechac z kurwami polska dla polakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

JohnRambo : a wiesz że za taki tekst możesz się znaleźć w sądzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

A wiesz,że John Rambo da se radę z każdym ;]?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

aaaaaa czeczeni robią mi wjazd na chate aaaaaaaaa

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Murzyni mogo byc reszta tez oprócz tych allahuw niech jado z allahem do nieba niedługo jeszcze za niego cało łomże wysadzo -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

wiesz co uwazam ze jestes glupia jesli tak sądzisz...ja rasistką nie jestem.mam chłopaka z ćzeczenii juz od paru lat.jestem z nim i to mój bład ale przypadkowo sie zwiazalismy kiedy nie mialam pojecia o tym narodzie,i tak wyszlo ze sie przywiazalam do niego i wcale szczesliwa nie jestem..ze wszystkim zgadzam sie t.j z negatywnymi opiniami.Znam bardxzo wielu czeczencow,i fakty sa przykre ale prawdziwe!to ze dostaja pieniadze to jakos rozumiem bo trzeba miec na start ale najgorsze jest to ze oni nie chca tego startu...ja jako kobieta musze zmuszac swego faceta do pracy...on nie pracuje tlumaczac sie ze nie ma pracy.a kiedy ja mu znajde nawet dobra prace to nie widze zadnego zainteresowania-wyglada to tak-ok to daj mi numer" i koniec,nr dostaje ale nie dzwoni.A do maloplatnej pracy nie pójdzie ale ja musze isc jak i my wszyscy t.j polacy bo jest kryzys i nie ma wyboru.trudno mi to mowic bo to jakbym gadala na swego faceta ale czytam te komentarze i nie moge juz patrzec!zgadzam sie ze dostaja kase i kupuja Bmw na ktore pozniej nie maja pieniedzy zeby utrzymac..wiec to chyba tylko dla szpanu.zaczepiaja dziewczyny a co gorsze nie szanuja ich. Uderzyc kobiete dla nich to normalne,i nie porownujcie do polakow,bo u nas niektorzy bija kobiety a tam bez wyjatku.zapewne zaraz ktos mi napisze-'nie wszyscy bo ja znam dobre malzenstwa'' a moja odpowiedz brzmi-znasz bo tam kobieta siedzi pod pantoflem i nie ma o co sie czepiac maz,ale nawet sa tacy co bija za nic,lecz kobiety to ukrywaja niestety..Moj chlopak rowniez bije dziewczyny,twiedzi ze jak zasluzy to trzeba.a zasluzyc mozna latwo.ja naszczescie jestem na tyle silna ze nie mam z nim takich problemow ale kłócimy sie naokraglo bo on twierdzi ze baby sa o stopien nizej wiec musi byc jak on chce.jesli nie masz np ochoty na sex to go to nie obchodzi bo on ma i juz!w bialymstoku co druga polka ma dzieci z czeczencem po czym wszystkie zostaly porzucone)).wszyscy sa fanatykami,..tak porozxmawiac z nim mozna, ok itd ale to pozory.Mam z nimi doczynienia pare dobrych lat wiec wiem wszystko.ze swoim chlopakiem mielismy sie pobrac juz rok temu ale niestety ja mam dylemat,bo nie zamierzam zmieniac religii nawet z takiego wzgledu ze nie bede mogla pojechac nad morze!itd to przeciez glupota.jestem juz starsza i widze realnie,i powiem ze nie ma czeczena a moze i muzulmanina ktory by nie zdradzil swojej zonyNie wiem skad u nich bierze sie ten popęd sex..ale to prowadzi do kurestwa.moj chłopak tez jest babiarzem jak kazdy z nich choć wypiera sie tego maxymalnie ale nie raz podrywal moje kolezanki,i nie czuje sie winny.a mi zabrania miec kolegow. Podsumuwujac bronie tego narodu zazwyczaj bo sa ludzie ktorych lubie itp ale prawda jest prawda no niestety sa tacy i wszystko na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

a jak Polacy jadą za granice do pracy to jest dobrze a jak Czeczeni przyjechali to wielkie halo. jak chca to niech siedza czego im szkodować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

ja jestem za tym by czeczeni zostali a niektórych z łomzy w ich miejsce pognać
zapalili znicz a wielu polaków nie zapaliło pełen szacunek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

po drugie kiedys zepsół mi się samochód
wielu polaków przejeżdzało i nic a czeczen sam się zatrzymał i mi pomógł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Mariam... mam wrazenie ze cie mocno fantazja poniosla z tym ze masz chlpaka czeczena... Taka nieszczesliwa to czemu niby z nim jestes? Sama sobie przeczysz. Poza tym ten styl pisania bez uzywania spacji po znakach interpunkcyjnych juz gdzies widzialam... pod jakims innym nickiem....

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Co to za fantazje :D która kobieta pcha się do bijącego ją faceta,chyba że jakaś ułomna niespełna rozumu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czeczen też człowiek żyć musi, jeść, pić... ma swoje potrzeby jak każdy z nas. Dlaczego większość z was tu na forum, skazuje ich na "straty" tylko ze względu na ich narodowość. Przecież to są normalni ludzie, którzy szukają spokojnego życia. Jeżeli w Polsce była by wojna zostali byście? Wątpię. Wczujcie się w ich sytuację, próbujcie zrozumieć. Nie oczerniajcie całego narodu za to co zrobiła garstka z nich. Podejrzewam że więcej zła i bólu sprawili wam Polacy, więc może zacznijmy się oczerniać i krytykować nawzajem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

do akasha.jestem z nim bo go kocham .niestety serce nie sługa..i ja nie twierdze dalej ze jestem szczesliwa bo nie jestem.dlaczego mialo by to byc moja fantazja??))a co czeczen to jakas gwiazda??he pisze po prostu szczerze,pierwszy raz czytalam takie forum,a ze sama jestem w dziwnej sytuacji to postanowilam sie wypowiedziec...i napisalam prawde.a teraz uwaga do kolegi ktory twierdzi ze jestem tu na forum nie pierwszy raz tyle ze pod innym nikiem..głupie to,nie jestem z łomzy,trafilam tu na forum zupelnie przypadkowo i sie zainteresowalam. a ze nie przestrzegam interpunkcji itp to chyba nic nie oznacza, nie mam za wiele czasu by bawic sie w takie drobnostki.Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Po prostu chce przectrzec polskie dziewczyny zeby nie wpakowaly sie w to co ja,bo mówiąc szczerze nie jest mi łatwo.....no ale kazdy uczy sie na swoich błędach.:) życzę powodzenia!;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

polskie dziewczęta som w większości głupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Izoldzia nie kradna ?????? hehe a to dobre w kauflandzie tluka na potege

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Markiz on szukal okazji zeby Ci skroic ta fure hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Wartość człowieka ocenić można po jego wkładzie pracy dla społeczności w której się żyje....Pozdrawiam ruch turystyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Każden szuka swego raju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

jakis debil Mariam88 (---.uni.opole.pl) specjalnie wyciaga temat z 2008 roku aby sprowokowac ludzi do skrjanych wypowiedzi i podgrzewać atmosferę - nie dajcie se podprowadzić temu idiocie.

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

i h0j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni



http://www.tvn24.pl/-1,1653127,0,1,zatrzymano-58-obcokrajowcow-_-mieli-bron,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

bimbo jestes jebniętym idiotą!po pierwsze Mariam to imię żeńskie!i nikt tu nie szuka prowokacji bo to mija się z celem.Więc chyba ty wchodzisz na forum kłócić sie z innymi, forum jest po to by dyskutować i wymieniać sie poglądami,ale jak widać ty jestes tu w innym celu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

te co z nimi się ciągają to zauważyłem same slamiary, na które normalny szanujący się obywatel nawet nie spojrzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
chyba koniec??? ;;)

Siemka ludzi;) ja dawno tu nie bylem)) jak wam leci)?

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

niech żyje Putin i jego kaukazka polityka wie co robi z tymi niewdzięcznikami

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

AVE SATAN !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Dystroier>>>> ten putin zabil prawie cale wasze polityke a ty mu dzienkujesz? kurna dziwny jestes;)

jeden baran psuję stade ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Autor: Daniel86 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 12-04-10 03:25

Dlaczego większość z was tu na forum, skazuje ich na "straty" tylko ze względu na ich narodowość.






BŁĄD!
Nie ze względu na narodowość, tylko za podejście do życia i zachowanie.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Po lekturze tego artykułu na 4lomza
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=22065

i tym cytacie:

"- Właściciel Zajazdu „Zacisze” przy ul. Wesołej 117 w Łomży złożył ofertę w tym konkursie – przyznaje Ewa Piechota rzecznik prasowy Urzędu ds Cudzoziemców. "

wnioski:
Bez tego ośrodka dla uchodźców,aby utrzymać Zacisze potrzeba racze generalnego remontu, czyli kupy kasy i jakiejś promocji, bo kto przydzie tam teraz wynajmować miejsca hotelowe? Miejsce niezbyt szczególne, schowane daleko od głównej drogi. Poza tym są hotele, motele nowocześniejsze dziś w Łomży i okolicach, więc Zacisze nie ofertuje niczego szczególnego...... Czy stąd ta oferta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Witam
znalazłam ten temat szukając w necie czegoś o Czeczenach. Pochodzę z miasta, gdzie nie ma zbyt wielu Czeczenów, właściwie to wcześniej o nich nie słyszałam. Niedawno poznałam chłopaka z Czeczenii i dlatego chciałam się czegoś o nich dowiedzieć. Z tego co w necie można wyczytać to ludzie, którzy ich poznali maja o nich złe zdanie. Dlaczego tak jest? Czy to rzeczywiście tacy źli ludzie?
Ten którego poznałam jest dla mnie bardzo miły, szarmancki i przystojny. Jednak wiem, że to Muzułmanin i dlatego nie wiem co z tą znajomością dalej robić. Niby mówił, że z niego taki Muzułmanin jak z Polaków katolicy - tyle, że ochrzczeni, ale w internecie pełno historii jo tym jak muzułmanie zmieniali się o 180stopni wobec kobiet po ślubie, jak je wywozili i więzili.
W Łomży ponoć macie bardzo wielu muzułmanów - może są tu dziewczyny, które mogłyby się podzielić swoimi opiniami? Czy Czeczeni to tacy "prawdziwi muzułmanie" czy tylko tak "o"? W sumie ten zamachowiec z bostonu też uchodził za "normalnego" chłopaka, więc sama nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Czeczeńskie kobiety są bardzo przyzwoite w porównaniu z polskimi ladacznicami. Może będą świecić przykładem naszym rodzimym rozpustnicom?

Kore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

No też słyszałam, że Muzułmanie nie maja dobrego zdania o Europejkach i już nawet nie chodzi o ladacznice tylko o zwykłe dziewczyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

kore_demeter też byś był przyzwoity, jak groziło by Ci ukamienowanie

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Ja również znałam 3 osoby z Czeczeni i były to normalne osoby, miło się rozmawiało i wgl. Jeśli jest ktoś rasistą to wiadomo, że będzie tępił Czeczenów pomimo, że nie znają. W Polsce jak Polacy złego coś zrobią to nie znaczy, że każdy taki jest tak samo z Czeczenami. Moim zdaniem nie warto wrzucać każdego do jednego worka i przekonałam się o tym sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Nigdy nie miałem nic przeciwko Czeczenom, ale dziś, stojąc pod Biedronką na Dwornej, kiedy dwoje z nich przechodziło obok mnie, popatrzyłem na jednego przez chwilę... A on? Spojrzał na mnie tak, jakby miał mnie zaraz pobić. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby kogoś pobić za samo spojrzenie?

Czujecie się bezpiecznie wśród Czeczenów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

Do nietutejsza!!!!!!!
Lepiej się z nimi nie zadawać! Bo nim się obejrzysz to będzie za tobą biegało 5dzieci, a następne będziesz nosić ze sobą!!!!!!!!!!! Nie na widzę czeczenów, chociażby z tego względu że mają lepiej od rodowitych polaków! Płodzą się na potęgę! I niema co pisać na forum, tylko organizować manifesty przeciwko nim! Wojna się u nich skonczyła,więc niech wracają do siebie!!!! Nasze państwo i tak duuuuuużżżżżżooooo! dla nich zrobiło, Nie mam zamiaru płacić na ich zaje.....ste kieszonkowe! I tu nie chodzi o to co się stało w bostonie! Wejdzcie na you tube i zobaczcie przestępczość czeczenów w Polsce i jak im się powodzi!

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

I Zobaczcie co nam funduję na forum reduktor! Patrzę jedyny z wielu, co nie boi się pisać i pokazywać prawdy!

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

nietutejsza to prowokacja !!!!!!!! Specjalnie zadaje głupie pytanie po to aby sprowokować innych do skrajnych wypowiedzi. W efekcie napaleni ludzie piszą posty które podlegają pod ścicganie ponieważ naruszają prawo. Potem policja i prokuratura z urzedu ścigaja takich napalonych forumowiczów a prowokatorzy kryjąc się na zagraniczncyh serwerach maja sie dobrze bo narobili dostatecznie dużó zamieszania aby temat był gorący.

Tak wiec zanim coś napiszecie zastanówcie się co piszecie i czy warto być narzedziem w rekach takich prowokatorów którzy was zwyczajnie wykorzystują.

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni

temat z czasów gdy ludzie nie bali się wyrażać swoich poglądów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org