czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Smile - Dziewczyna z Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=PKc4VR00GuE
POLECAM :P :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

"AMBITNE" ... ale osobiście wolałabym aby ta piosenka nie promowała jednak naszego miasta. Jedna stolica Disco Polo w regionie już wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Pierwsze pytanie w głowie po przesłuchaniu tego utworu to czy Browar Łomża nie był przypadkiem sponsorem tego utworu ;) Chyba, że autorzy bardzo lubią nasze lokalne piwo.

- miasto nosi twoje imię
- za każde piwo zapłacę sam
- zielone łąki
- wbiegniemy na wielką górę

Piosenka wpadająca w ucho i za to plus :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Nie wiem co na to inni, ale dla mnie ten utwór jest zdecydowanie daleki od klimatów disco polo. Uważam, że tekst jest świetny, muzyka bardziej przypomina dokonania grupy A-HA i ogólnie brzmi super. Przede wszystkim strasznie wpada w ucho i ogólnie można przy nim świetnie poskakać, zresztą dziewczyny!!! To przecież o nas!!!! hehehe

Naszemu miastu potrzeba właśnie takiej promocji!!! Brawo chłopaki! Ciekawa jestem kto taki kryje się pod tym "usmiechniętym" pseudonimem Smile :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

pięknota ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
ALE CZAAAAAD

Dla mnie bomba, kawałeczek jest z......bisty!!!!! Super tekst, podoba nam się!! Gdzie można posłuchać innych piosenek tego zespołu? Szukałam w necie i strony www raczej nie mają, bo szukałam na różne sposoby :( Wie ktoś o ich występach na żywo? A może zespół sam się wypowie? Zapraszamy

Ula** Guzeel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

hahahahah:) " Za każde piwo zapłacę sam" " Nawet gdy uciekniesz do Iraku"
heheheh dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

dobra nuta mozna sie gjąć przy njej jak chinskje S !

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Odbiega od disco polo,refren wpadający w ucho..Ogólnie rewelacja.Teraz możemy powiedzieć: Mamy łomzyńską piosenkę:D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Słowa i muzyka: Łukasz Sienicki
Realizacja: Tenouts Studio - Łukasz Sienicki

Skład:

Grzegorz Zaorski - wokal, gitara akustyczna/elektryczna
Łukasz Sienicki - wokal, klawisze, produkcja
Wojtek Trawiński - wokal, gitara elektryczna


mysle ze niektorym te nazwiska cos mowia.
a moze na reszte pytan chlopaki z zespolu odpowiedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Słowa i muzyka - Łukasz Sienicki, realizacja - Tenouts Studio, wykonawcy: Grzegorz Zaorski, Wojtek Trawiński, Łukasz Sienicki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Jeżeli to nie zalicza się do Disco-Polo to ja zostanę nowym Papieżem ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Może i słowa są proste, melodia nieskomplikowana ale disco-polo to ja bym tego nie nazwała. Bardziej lekki pop. Zresztą kogo to obchodzi? Kawałek już robi furorę u mnie w szkole na przerwach :) Zresztą nie tylko w mojej szkole to leci :) Dla mnie super pioseneczka

Ula** Guzeel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

HA! No to ladnie :) Nie spodziewalem sie, ze ta piosenka bedzie takim hitem... zespol powstal okolo miesiac temu a juz sie niezle rozkrecil :>
Moj kumpel tam siewa :D napewno w niedalekiej przyszlosci beda mieli stronke i bedzie mozna ich uslyszec na jakims koncercie / festynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Cześć, cieszymy się, że nasz utwór przypadł wam do gustu :) dziękujemy również za słowa krytyki - to zawsze mocno nas motywuje do działania. Pozwolimy sobie jednak na pewne wyjaśnienia :)

- "Dziewczyna z Łomży" to na pewno nie inicjatywa Browaru Łomża :)
- strona www grupy Smile już jest w budowie, jeśli powstanie - na pewno was o tym powiadomimy
- Jesteśmy właśnie w trakcie pracy nad materiałem na krążek, płyta wyjdzie pewnie na jesieni (niestety to dość dużo pracy), więc prosimy was kochani o cierpliwość - na pewno was nie zawiedziemy :)
- jeśli chodzi o styl w jakim gramy to już pozostawiamy do waszej oceny, dla jednych pop, dla innych Dpolo - mamy to gdzieś. Tworzymy dla was i to wy jesteście dla nas najważniejsi a nie szufladki ;)

Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i do zobaczenia na koncertach:

14.VI.2009 - Szczepankowo (teren SP)

21.VI.2009 - Śniadowo (stadion piłkarski)

Pozdrawiamy - SMILE :)

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Gramy również na tegorocznym festynie w Wiźnie:

28.czerwca 2009 - Zapraszamy serdecznie!!!

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

ludzie czy wam słoń do hooja na ucho nie nadepnął przecież od tej "piosenki" na kilometr jebie disco polo taki tani **** i tandeta typowa na polskie warunki i słuchaczy którym wpadają w ucho bezsensowne teksty typu "jest już ciemno wszystko jedno" to jest polska i tu zawsze tandeta będzie na czasie a dobry gust i słuch idą na bok
pokolenie ludzi słuchających "muzyki" z telefonów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

O ile się nie mylę to wokalista wcześniej również próbował swoich sił w śpiewaniu co prawda pod inną nazwą zespołu ale jego 'twórczość' nie spotkała się z tak przychylną 'recenzją' jak przy tym kawałku. Ogólnie jednak życzę chłopakom powodzenia i spełnienia w realizacji pasji :)
http://w823.wrzuta.pl/audio/2keEnpw7Hcr/craft_-_podaruj_milosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

No cóż, forum jest forum i każdy może się wypowiedzieć. Dyskusji tego typu na tysiącach forów/for :? internetowych było już naprawdę wiele.

Poddawanie pod opinię publiczną utworu muzycznego bądź jakiegokolwiek dzieła jest w zasadzie bez sensu, ponieważ prędzej czy później dyskusja i tak przerodzi się w wojnę o wyższość świąt jednych nad drugimi. Drogi CyberMass, nauczono mnie, że ta muzyka i ten gatunek muzyczny jest POTRZEBNY, który ma choćby jednego swojego zadowolonego odbiorcę. Na Twoje szczęście nikt nikogo tu nie zmusza do sprawiania sobie na siłę przyjemności (lub nieprzyjemności) ze słuchania Feel'a, Smile'a czy innego, jak to nazwałeś Disco polo. Spotkało się trzech kolegów i ot tak napisali piosenkę która pierwotnie miała być niewinnym eksperymentem słowno-muzycznym. Dzisiaj, kiedy widzimy że zwolenników naszej twórczości jest (na szczęście) dużo więcej niż przeciwników postanawiamy działać dalej. CyberMass, mamy nadzieję że inne utwory z naszego repertuaru przypadną Ci bardziej do gustu :)

Pozdrawiamy - Smile ;)

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Wczoraj przypadkiem na youtube to znalazłem i stwierdziłem że wżócę na forum XD a może zaśpiewacie w sobotę przed Perfectem XD ? Dobra faza by była :D hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

jak walne kiedy dobry % to tez coś zaśpiewam i napisze dla Wojtłomieja

zaśpiewam !!! Jii Napisze !!! a co kuzwa

pozdrawiam Smileow :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Taa, rozmawiałem z Grzesiem Markowskim czy nie chciałby nas supportować :P

A tak serio to mamy nadzieję że jeszcze tego lata uda nam się pokazać na jakiejś dużej łomżyńskiej scenie. Zobaczymy

pozdr

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

HAHAHA a wy nawet nie wiecie że ta piosenka nie jest o żadnej dziewczynie, tylko o butelce łomżyńskiego piwa!!! Dowód?

- za każde piwo zapłacę sam
- bo w twoich oczach są zielone łąki - jak butelka Eksportu :)
- miasto już nosi Twoje imię - browar ŁOMŻA
- razem wbiegniemy na wielka gorę - wiadomo że nocą, na bonie najlepsze melanże :)
- ona i tak zauroczy Cię !!! - bez komentarza

Brawo za tekst hehehehe sprytnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

hahaha, notak :D Łomżyńskie laleczki ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

no to jesteśmy zdemaskowani :(

;P

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

"- "Dziewczyna z Łomży" to na pewno nie inicjatywa Browaru Łomża :)"
To skoro jeszcze nie jest to inicjatywą, to zaproponowałbym marketingowo wybierać się do Browaru i pomyśleć nad reklamowaniem piwa tą lub lekko zmodyfikowaną nawet piosenką chociażby w te lato ;)
Już piosenka zaczyna być popularna a przydałaby się promocja lokalnego piwa jak również Waszego zespołu. Browar dość ostro promuje się ostatnimi czasy mają bilbordy, reklamówki w TV to w każdym ogórku piwnym również może polecieć Wasza piosenka.

Taki tylko pomysł z mojej strony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

http://nasza-klasa.pl/profile/10867040

- oto profil na NK, w którym będziemy się starali na bieżąco informować o koncertach oraz nowościach wydawniczych. Zapraszamy serdecznie do znajomych :)

pozdrowionka

Smile

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

MP - dzięki za sugestię :) temat na pewno wart zgłębienia

pozdr

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Popieram pomysł z Browarem- w tej chwili ostro biora się za marketing a poczte elektroniczną napewno mają (link z youtube).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

W najnowszym wydaniu łomżyńskiego tygodnika Narew ukaże się artykuł o zespole Smile! Będzie nam miło jak rzucicie okiem :)

pozdrawiamy

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Ale wiocha ? Czym się tutaj fazować ? Disco - polo trochę zmodyfikowane, po o Pop-ie nie ma tutaj mowy. To trochę siara dla Łomży . . . ehh

rozwiążcie ten zespół jak najszybciej, reklamować to sobie możecie Pepco a nie Browar 2xD

TO TYLKO IRONIA

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Świetny kawalek wpadajacy w ucho, oby tak dalej :)

just move on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Smile Zajebisty kawałek.Na gościniec byście wpadli :D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

no fajny fajny ale cos późno żeście sie obudzili już dawno temu go słyszałem i już mi sie przejadł

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Smile sobie odpisuje xD

i nakłonił do tego najbliższych ziomków, którzy wyniuchali łatwo kase na propagowaniu tego utworu na podlasiu oraz Litwie

z czym do europejskiej ludności

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Ehh widzimy, że wyobraźnia co niektórych nie zawodzi :)
Mistrzu418 dzięki za miłe słowo i za to że jako jeden z naszych fanów tak starannie promujesz naszą działalność w internecie, to dla nas wiele znaczy:)

Tak trzymać!

Co do Gościńca to spotkamy się na pewno, przyjedziemy się pobawić i posłuchać koncertów

Do miłego zobaczenia

- Smile :)

SMiLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Smile tak sobie tłumacz tą sytuacje xD

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Nie pruj się społeczniaku.Jak ci coś nie pasuje to wracaj na wieś..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

http://malisz321.mybrute.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

dla mnie to chała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Dobromil - szlachcic z mazowsza się znalazł . . .

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

hehe mistrz418 wykozystam tą ww pszyszlosci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

mistrz418-to zapewne podlaski plebs? buahahaha.

A TY JASIU_SMIETANA NIE WIESZ CZYM JEST FORUM,WIZERUNEK MASZ DEBILA,DOWODEM NA TO JEST CHOCIAŻBY TWOJA NIEDOJEBANA KSYWA...

Jade po bandzie../ahhahaha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Dobromil Jadziesz jadziesz ahahahahaha
padliną idjoto i to na dobrom mile



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

patrze, ze trolling internetowy to bardzo powszechne hobby 15-letnich smarkaczy... wyjdzcie czasem na dwor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smile - Dziewczyna z Łomży

Nie jest to może muzycznie moja działka, ale gratuluje pomysłu. Zawsze fajnie, jak coś się może kojarzyć z Łomżą.

Hanki Bielickiej nie przebijecie :) ale trzymam za Was kciuki. Jeżeli macie satysfakcję z tego co robicie, to czego więcej chcieć?

Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org