czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog, który leczy

Szukam lekarza, który leczy, a nie tylko prowadzi zdrowe ciąże.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Doktor Poppe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Sokół,Pijagin ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

ja mam ręce które leczą i nie tylko ręce ehh..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Proszę jednocześnie o aktualne "namiary" na polecanych lekarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

ja bym do nich nie poszla,tylko do dr zaremby na bema ale tel nie mam

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

kabe Zamknij się .Jak masz udzielac się głupimi gadakami że ci jedno w głowie bo pewnie jeszcze ci mama daje mleko to lepiej się nie udzielaj !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Pijagin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3153916

Jakby cierpienie uczyło, to Polska byłaby jednym z najmędrszych krajów świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

pijagin przyjmuje na polowej warto do niego sie przejsc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

SzCZERZE POLECAM DR ROBERTA PIJAGINA. JEST TO BARDZO DOBRY FACHOWIEC JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKO JASNO I RZETELNIE WYTŁUMACZY. SAMA WCZEŚNIEJ MIAŁAM STYCZNOŚĆ Z RÓŻNYMI LEKARZAMI I LEKARKAMI JEGO PODEJŚCIE DO SPRAWY I DO PACJENTA JEST FACHOWE, POZA TYM KOBIETA NIE CZUJE SIĘ SKRĘPOWANA PODACZAS WIZYTY. Adres: Polowa 15/74, 18-400 Łomża
Telefon: (086) 218-68-47 radzę jednak dzwonić aby się umówić pod nr tel. 602-600-514

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Dr Oleszczuk

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Polecam dr Zarębę tel: 602798277, przyjmuje w gabinecie ginekologicznym przy ul Bema 29 we wtorki i piątki w godz. od 16 do 18.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

również polecam dr Zarembę. prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. wszystko jasno tłumaczy również przyszłym tatusiom. jak coś się dzieje zawsze można się z nim skontaktować telefonicznie. obecnie pracuje w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Tylko i wyłącznie doktor Zaremba. Na własnym przykładzie mogę Cię zapewnić, że bardzo wcześnie wykrył wadę rozwojową mojego dziecka. Najlepszy specjalista w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Dziękuję za zdrowe podejście do tematu (na tym forum... różnie bywa...).
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

No a p. Mazewska która ma gabinet nie daleko szpitala..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

no ja również polecam dr. Pijagina prowadzi naszą drugą ciążę i złego słowa na niego nie powiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

dr. Pękała przyjmuje przy ul. Wyszyńskiego, bardzo dobry lekarz naprawde polecam, przyjmuje też w Zambrowie, ja osobiscie jestem zadowolona dwa dni przed porodem skierował mnie w odpowiednie rece tzn. gdzie dziecko miało fachową opieke, dodam że konsultowałam sie też z wyżej wymienionym lekarze i nie uzyskałam takiej porady jak od dr. Pekały
każdy swojego chwali !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

dr Qeen, i całe zaplecze doktórów ze szpitala z zielonej góry w "na dobre i na złe" polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

skrętka nie polecam jest małomówny, niewiele mozna sie dowiedzieć. piskorska prowadziła moją ciążę ale z drugą ciążą poszłam do doktora Sokoła, przyjmuje na makoweij w ramach funduszu. jestem zadowolona od razu zlecił komplet badań zaprosił na badanie przezierności karkowej(co w poprzedniej ciąży zostało zupełnie zaniedbane i zignorowane) i w gabinecie ma dobrej klasy sprzęt usg, jest delikatny przy badaniach tłumaczy co robi i skrupulatnie odpowiada na pytania a przyszła mama bardzo dużo ma pytań i wątpliwości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Z tego co słyszałem od kobiet to dr.Sokół jest młody i dość przystojny czy to ma jakieś znaczenie przy wyborze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog, który leczy

Zakładając watek pisałam, że nie potrzebuję lekarza do prowadzenia ciąży (takich postów na forum jest sporo). Rozumiem jednak wypowiadające się tu przyszłe mamy. Ciąża to czas w ich życiu najważniejszy, chcą mieć dobrą opiekę, czuć się bezpiecznie i urodzić zdrowe dzieci.

Pytałam o fachowca, który skontroluje stan zdrowia. Zleci, wykona, pobierze materiał do badań (np. usg, cytologia) bez odsyłania dalej. A w razie konieczności podejmie się mądrego leczenia.

Miałam sobie darować, ale...

- CyberMass - Tobie się tylko wydaje, że masz polot i dowcip, Twoje poczucie humoru jest wątpliwe. Bez tego można jednak żyć. Za to zdrowia życzę Ci jak najwięcej.

- kabe - skoro masz taką moc w rękach złap się za głowę.

- wk - wiek i uroda lekarza nie mają znaczenia (przynajmniej dla mnie). To wartości przemijające są. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale wg starego porzekadła "na ładną rolę psy chodzą sr.." Przysłowia są mądrością narodu, jest w nich jakaś prawda.

Przepraszam wszystkich młodych i pięknych, którzy poczuli się urażeni. Nie miałam zamiaru uogólniać.

Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org