czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ONKOLOG w Łomży !!!

Witam! może się ktoś orientuję czy jest w Łomży prywatny gabinet onkologiczny? ?? dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

Na Wyszyńskiego, gdzie są prywatne gabinety kardiochirurgów w środy po południu przyjmuje chirurg-onkolog pan Markowski. Myśle że do tej pory nic sie nie zmieniło (byłam pol roku temu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

a może byś podała mi na maila ( jeśli posiadasz) numer kontaktowy do tego Pana?? nie jestem z Łomży i wolalabym sie wcześniej umówić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

Emcia raczej bym ci odradzal tego "fachowca" i tym podobnych w Łomży lepiej poszukaj juz w Bialymstoku dołożysz do wizyty 30zł więcej ale będziesz wiedziała że naprawdę masz doczynienia ze specjalistą;) a jego ci odradzam jeszcze raz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

podaje ci jego numer telefonu 602533675, jakby nie był aktualny, to on pracuje w szpitalu w Wysokim Mazowiecku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

Ja jestem bardzo zadowolona z jego leczenia i w pore dopatrzył sie tego co inni lekarze nie widzieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

ok dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

nie polecam tego pana,jeśli musisz w łomzy to pan oleszczuk na bawełnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

w łomży w szpitalu przyjmuje chirurg onkolog z biłegostoku ale tylko na kase chorych jest bardzo miły i słyszałam o nim dobre opinie na nazwisko ma kozłowski ja jeżdziłam do niego do białegostoku a teraz chodze do łomży a reszty w łomży to ci nie polecam jak cos to jeszcze dr pilawa ona kiedys pracowala w szpitalu w łomży a teraz pracuje w ostrolece ale chyba prywatnie przyjmuje w łomży na al.legionow nr nie znam blisko dworca pks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

tak tylko w szpitalu to Bog wie ile trzeba czekac ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

sluzba zdrowia

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

madziusmadzius-Czy zawsze i wszędzie musisz się wpierdalać?
W każdym temacie masz zawsze coś do powiedzenia ale nigdy twoja wypowiedź nie ma sensu.
Zauważyłem że od dłuższego czasu to robisz.Czy chcesz zwrócić na siebie uwagę w ten sposób?

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

W Zambrowie na kase przyjmuje onkolog i onkolog chirurg, Są to lekarze ze szpitala w Białymstoku z ul. Ogrodowej. Przyjmują w Medico, czeka sie krótko ok. tygodnia. Blizsze informacje pod nr. tel. 86 271 19 29. Sama się wybieram. A doktorzy nazywają się Marek i Andrzej Kiluk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

ok dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

do br1 nie w kazdym

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

odnawiam,
a czy ktoś coś wie o dr Anecie Żendzian-Załęczna??
czy przyjmuje prv czy na nfz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONKOLOG w Łomży !!!

Witam,czy ma Pan/i numer kontaktowy do dr Kozłowskiego i gdzie w Białymstoku przyjmuje prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org