czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadające włosy

Witam dziewczyny!
Od ponad pół roku walczę z nadmiernie wypadającymi włosami stosowałam już chyba wszystko od Nerilu Garniera (szampon i tonik)az po Vichy Dercos i bez rezultatów.Jesli wam coś pomogło to podzielcie sie swoimi radami!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Witamini witaminki i dla chłopca i dziewczynki ;)))) a tak serio może tobie właśnie witamin brakuje kup sobie skrzyp podobno pomaga

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Cos ty właśnie nic nie pomaga od 4 miesięcy brałam skrzypowitę teraz biore silica.Pielęgnacja zewnętrzna i węwnętrzna.Proszę o poważniejsze sposoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Przyczyn wypadania włosów jest bardzo bardzo wiele. Być może powinnaś zrobić badania np hormonów tarczycy. Ale zanim to zrobisz, a może oprocz tego, sprobuje kuracji H-pantoten. Mi bardzo pomógl szampon + tabletki. Dercos vichy też sie u mnie nie sprawdził - kupa kasy wywalona w błoto. Może też pomóc ci skrzyp+pokrzywa lub dermena. U mnie to się sprawdziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Domyślam się co w moim przypadku jest przyczyna wypadania wlosów-odstawienie tabletek antykoncepcyjnych,wczesniej wykryto u mnie zespół policystycznych jajników mam dużo terstosteronu.co do dermeny-stosowałam bez rezultatów,ale dziekuję za odp..pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Piszcie dziewuchy i mężczyźni...Wasze rady moze pomogą nie tylko mi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Mi wypadaly ale najczesciej po kapieli.. kiedy walczylam z nimi przy rozczesywaniu.. od tego czasu zamawiam na laaegor odzywke do wlosow rigenol. Wlosy sie super rozczesuja i nie rwiemy ich za duzo. A co doo wypadajacych wlosow raczej nie da rady musisz przeczekac, wiem ze z reguly tracimy wiecej wlosow miedzy przejsciamy por roku np z lata na zime.. Wiec glowa do gory wszystko wroci do normy, a przyczyna wypadajacych wlosow maga tez byc problemy hormonalne pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

allegro* sorki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

W moim przypadku wypadały wiosna,lato i jesień więc chyba zmiana por roku nie ma nic do tego..Piszcie czekam na sprawdzone sposoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

jeżeli odstawiłaś tabletki to rzeczywiście - to najpewniejsza przyczyna i raczej tego nie zatrzymasz. I pewnie w takim razie nic co sie stosuje doraźnie na włosy i do włosów nie pomoże, wydasz niepotrzebnie pieniądze. Musiałabyś znów brać hormony. Może powinnaś się udac do endokrynologa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Moze byłoby warto sie przejść ale ja nie chcę znowu brać tabsów planuję w niedalekiej przyszłości baby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

No to gdy zajdziesz w ciążę włosy znow przestaną wypadać - gwarantuję :) I to zdaje się jedyny sposób. Powodzenia w takim razie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Moze jednak macie jakieś sprawdzone sposoby!AJUTO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

No tak po zajsciu w ciaze wlosy przestaja wypadac i robia sie ladniejsze ale.. po urodzeniu wypadaja niestety znow i too tragicznie.. Ja walczylam po urodzeniu ok pol roku z wypadaniem.. na szczescie wszystko wrocilo do normy ale myslalam ze lysa zostane hehe :) no tak juz to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Przyczyną może być też niski poziom żelaza w organizmie.Skrzypowita niewiele pomoze,zdarza się często przy jej zażywaniu pogorszenie wzroku.A włosy tak radykalni potrafia wypadac co 4 lata.Hormony owszem mają swój przyczynek.Odrosną same .Trzeba przeczekac Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadajce włosy

rzeczywiście w ciąży włosy są mocniejsze ale po urodzeniu masakra. moja córcia ma 7 i pół miesiąca a mi włosy dopiero teraz troche mniej zaczely wypadac, ale sa znacznie przerzedzone, niestety....

a co do rad to proponowałabym wybrać się do porządnego dermatologa. I tu z czystym sumieniem proponuję dr Wrońskiego w Białymstoku- wypróbowane. Zanim cokolwiek przepisze- zewnętrznie czy wewnętrznie to przede wszystkim zleci ci badania. Takie mycie włosów i łykanie tabletek na chybił trafił może przynieść więcej szkody. Jeśli potrzebujesz nr tel. daj znać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Robiłam sobie morfologie i mam wysoki poziom żelaza,a w jaki sposób pomógł ci Luska ten lekarz?Czekam na cudowne,sprawdzone metody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Utratę włosów powoduje Mirena.Może to jest przyczyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Nie cierpie na migrenę ale dzieki za post....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

marichuana pomaga wtakich rzeczach

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

nie chodziło o migrenę,ale o pigułki Mirena:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

zdecydowanie większa dawka marichuany

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Nie brałam tabletek mirena,a ty gans co z ta marihuana-jestes pod jej wpływem?Proszę o poważne metody walki z wypadającymi włosami.Wiem ze dużo kobiet ma taki problem i nie tylko mi pomogą wasze wypowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Jesli naprawde wypada ich duzoo ( bo wypadac to kazdemu tam przez jakis okres wypada troche) idz do dermatologa on ci lepiej poradzi albo zrob sobie badania hormonalne tylko ze zapomnialam ktory hormon jest za to odpowiedzialny chyba musisz poszukac w necie jakie mozesz zrobic. Ale mysle ze najlepsza wizyta lekarska Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Mnie od pewnego czasu wypadały włosy. Jak byłam u fryzjerki powiedziała, że powinnam brać krzem - wzmacnia paznokcie i włosy. Podczas mycia głowy powinno się robić skórze delikatny masaż, to pobudza krążenie krwi w skórze, przynajmniej mi przestały wypadać:)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Byłam u dermatologa,ale wiedział mniej ode mnie i nie umiał mi pomóc zreszta w Łomży nie ma dobrych dermatologów......MiYu biore tabletki które maja w soim składzie krzem i kiszka.....Dziewczyny z problemem wypadajacych włosów łączcie się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

To wygląda na to że pomogą tylko jajka.proponuję kacze.Trzeba je wcierac w głowe,czekac,a potem zmyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

a mowilem zeby marichuane palic

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Polecam Ci odzywkę do kupienia w aptece, nazywa się HENNA TREATMENT WAX. Bardzo odżywia włosy. Zalecana jest dla osób łysiejących a nawet dla tych którzy maja hemioterapie. Ja sama używam tej maseczki, ponieważ miałam włosy zniszczone rozjaśnianiem. Tu masz do niej link http://www.zdrowko.com.pl/sklep,1772,,,03,,pl-pln,197785,0.html

Polecam też olejek rycynowy. Poszukaj na forum w internecie o tym i o tym a zobaczysz jakimi opiniami cieszą się te produkty. Może i tobie cos pomogą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Kiedyś była dostępna ze wschodniego importu taka "Pasta Sulsiena". Trochę pachniała tak specyficznie (tzn. chyba wręcz śmierdziała?) i była rudawego koloru....

To był chyba jakiś preparat białkowy (to tak a' propos kaczych jaj - TAK, TAK!!!). Działała ta pasta rewelacyjnie! Może to jeszcze gdzieś tam na wschód od Bugu jest sprzedawane. To chyba nawet było w ich oficjalnej Farmakopei, a kupowało sie to z trudem w większych drogeriach. Fryzjerzy damscy to nawet znali i zalecali...

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Kup w ampułkach ;witaminę CC, witC,witB,witB6,wit B12, biostyninę , wymieszaj to z zółtkiem i wmasuj w skórę głowy , po czym nałóz folię i trzymaj 15 min . Zabieg nalezy powtarzac co 2 tygodnie, naprawde pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

jest firma w Bielsku Białej. Maja rewelacyjne metody walki z wypadającymi włosami. Pomogli już tysiącom osób. Stosują niekonwencjonalne metody o jakie prosisz. Jednym z ich klientów jest piosenkarz Jerzy Połomski.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Dziękuje za wszystkie posty-a propo Henny Wax to stosuje od 4 miesiecy bez wiekszych rezultatow....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

a wypadają u góry czy u dołu?

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Włosy wypadają po chemioterapii, bo organizm otrzymał dawkę metali ciężkich, tak też może się dziać, u osób zdrowych, które mają nadmiar takich metali od jedzenia produktów zawierających rtęć np. ryby, aluminium np. jedzenie z puszek, napoje z kartonika czy używanie antyperspirantów. Palenie papierosów, mieszkanie przy ulicy itp. Polecam tlenoterapia.lomza.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Też miałam ten problem i chwytałam się chyba każdego sposobu :)
Żadne tabletki nie pomagały, w końcu postawiłam po prostu na szampon head & shoulders gęste i mocne i jestem zadowolona :) dodatkowo kupiłam na broniewskiego w sklepie z chemią niemiecką tonik z head&shoulders niemiecki przeciw wypadaniu wlosów, w innych sklepach go nie ma, wciera się w skórę włosów i naprawdę jest rewelacyjny, zapłaciłam 18zł :)

Natalka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Przyczyn może być wiele jednak najlepiej sprawdzić to u specjalisty - http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/%C5%81/%C5%81ysienie-gl147-w3516.aspx . Nadmierna wypadanie może być spowodowane nieodpowiednią dietą, nadmiernym stresem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Z tym łysieniem to skaranie boskie. Ja zacząłem niedługo po dwudziestce :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Kochana wypróbuj olejek sesa nie stosowałam, ale interesuję się naturalnymi sposobami na piękno i z własnego doświadczenia wiem, że czasem warto spróbować. Ponadto słyszałam wiele dobrych opinii o nim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

A nie lepiej iść z tym do lekarza? Profesjonalista na pewno pomoże się z tym problemem uporać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

ŁYSIENIE

Utrata włosów powyżej fizjologicznej ilości ( 60-100 na dobę ).

Przyczyny

- czynniki dziedziczne – łysienie typu męskiego ( androgenowe )
- zaburzenia hormonalne
- polekowe
- ciężkie infekcje skóry
- grzybica
- radioterapia i chemioterapia

Proponowane zabiegi

- Mezoterapia
- Osocze bogatopłytkowe
- Dermapen

<a href=\"http://drkowalczewski.pl/index.php/twojproblem/twarz/lysienie\"> </a>
(usg radom, pediatra radom, leczenie żylaków radom chirurg radom)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Ja byłem u dermatologa, przepisał mi coś podobnego do Loxon i ogólnie po 3 miesiącach to na razie nic nie daje. W ogólnie nic nie pomaga z tego co próbowałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Mój narzeczony też zaczął cierpieć na nadmierne łysienie, a ja nie mam pojęcia w jaki sposób mogę mu pomóc. Zastanawiam się, czy w ogóle jest jakaś realna szansa na pomoc w takim przypadku. Szukałam w sieci różnych informacji na ten temat i znalazłam ciekawy tekst tutaj http://stopwypadaniuwlosow.pl/fakty-i-mity/8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

ocet podobno pomaga ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Leczenie wypadania włosów zależy od tego co jest przyczyną wypadania włosów. Może byc to:
stres
lysienie androgenowe ( w jego przypadku skuteczny jest wspomniany loxon)/
zaburzenia hormonalne
tarczyca
pcos
ewentualnie ciąża ( powoduje niesamowitą burzę hormonów).
Warto jest ustalić czemu włosy wypadają:
https://rodzinazdrowia.pl/ratunku-wypadaja-mi-wlosy-dlaczego

I dopiero wtedy zdecydować się na odpowiednie leczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Z tym muszę się zgodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Hej Dziewczyny

U mnie problemy zaczęły się jakiś rok temu. Byłam u lekarza i stwierdził, że problemem może być łysienie ;/ Ale zaczęłam od zmiany diety, generalnie sposobu życia. Problem się nie nasilił, a nawet trochę zmalał. Wiem jednak, że nie obędzie się bez profesjonalnego rozwiązania. I właśnie w związku z nimi mam do Was pytanie. Czy znacie jakiś dobry preparat na problemy z włosami. Znalazłam coś takiego: https://porostwlosow.pl/przeglad-lekow-na-lysienie-androgenowe.html Czy któraś z Was może je jakiś stosowała? Opinie, efekty. Będę wdzięczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

A próbowałaś oleju rycynowego? Zapewnia wiele cennych właściwości w zakresie porostu włosów. Zobacz sobie artykuł https://www.olej.edu.pl/olejek-rycynowy-na-wlosy/

Olej rycynowy pomaga m.in. zmniejszyć stan zapalny, a następnie umożliwia optymalne funkcjonowanie mieszków włosowych. Wiadomo, że stosowany jest od stuleci dla zdrowego wzrostu włosów. Jest bardzo tani i można go stosować na wiele sposobów. Możesz spróbować zastosować kurację.

1. Wykonaj leczenie raz w tygodniu dla uzyskania optymalnych rezultatów lub raz na dwa tygodnie dla ich utrzymania.

2. Wybierz organogeniczny tłoczony na zimno olej rycynowy z kroplomierzem, aby nakładać olej jak najbliżej skóry głowy.

3. Za pomocą zakraplacza (lub palców) nałóż olej rycynowy na całą skórę głowy. Zwykle używa się około dwóch łyżek stołowych. Warto stosować odpowiednio przy samych nasadach włosów. Jest to kosmetyk leczniczy dość ciężki i tłusty, co utrudnia jego wymycie. Jednak to zabieg na skórę głowy, a nie na całe włosy.

4. Po rozprowadzeniu olejku na głowie palcami delikatnie masuj skórę przez 4-5 minut, aby zapewnić jej równomierne rozprowadzenie i poprawić krążenie krwi.

5. Ułóż włosy i odpocznij. Pozwól mu siedzieć przez przynajmniej godzinę, a najlepiej przez całą noc. Twoja głowa będzie widocznie tłusta i prawie mokra, z suchymi końcami, więc zwykle nie jest to czas na załatwianie spraw na mieście.

6. Po odpowiednim czasie zastosuj szampon i odżywkę bez siarczanów i bez parabenów. Zachowaj szczególną ostrożność podczas stosowania szamponu, aby delikatnie wyszorować skórę głowy opuszkami palców.

7. Wysusz głowę i wykonaj stylizację fryzury jak zwykle. Z czasem zauważysz także zdrowy wzrost włosów.

Olej rycynowy na włosy stosuje się z wielu powodów, dlatego warto go wypróbować na łysienie. Koniecznie napisz o efektach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Może wypadałoby zrobić stosowne badania i dowiedzieć się, dlaczego wypadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Nie wiem jak Wam, ale mi najbardziej pomógł przeszczep włosów i tyle. Robiłam go w klinice http://www.medestetic.com.pl/przeszczep-wlosow-fue/ i absolutnie nie żałuję, wszystko jest dobrze, włosy mam w końcu wymarzone, gęste, jak dla mnie świetna alternatywa. Może i kosztuje więcej, ale myślę, że warto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

W sumie bardzo dobry Trycholog jest też w Łodzi, z resztą nie tylko Trycholog, ale i cała klinika dermatologiczno-estetyczna :) https://g.page/klinikapawlikowski?gm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Ja byłam w trycholog, ale nie pomogła mi niestety zbyt. Zaczełam chodzić na http://akupunkturapokrywka.pl/akademia-dlugowiecznosci-bojanowo/ plus zioła odpowiednie i różnica ogromna. Polecam. Oczywiście to na pewni zależy od powodu, ale myślę, że to nie zaszkodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Mikebond te twoje prace licencjackie to już nie jest fajna sprawa. To zwykła ściema i oszustwo. Uważajcie bo to naciągacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

witam,
proszę nie wierzyć w medykamenty wszelkiego rodzaju
tabletki, biotebale szampony i odżywki, wszystko to nadaje się dla osób które chcą ewentualnie zapobiec w razie czego .. a i tak mało skuteczne tak na prawdę
radzę zastosować raz , dwa razy w tygodniu maseczki domowej roboty.. sprawdzona metoda skład: woda ewentualnie szampon najlepiej joanny lub fructis najzwyklejszy najlepiej ogórkowe, do tego ok 20 kropli Amolu lub kropli żołądkowych, można dodać miód i ziarenka kawy rozpuszczalnej ok 2 łyżeczek, można też dodać olejku rycynowego, podstawowy składnik maseczki to Amol lub krople żołądkowe...
po 2 tygodniach zauważysz różnicę
ja swoje włosy tak uratowałam a kilka lat walczyłam z łysieniem plackowatym i nie pomagały mi żadne leki witaminki odżywki ani lekarz ... to tylko nabijanie kasy koncernom
życzę powodzenia

Tweety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Jakie teorie spiskowe. Polecę banałem, ale dobry szampon, czy wcierka jest dobra, a zły szampon jest zły xd Ja stosuję Delpos u siebie i to jest dobra wcierka, a domowe sposoby jakim cudem mają być lepsze jak polegają dosłownie na podobnych zasadach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Co tam wypadające włosy..., De.wotka już cały rozum POgubiła...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

mi kiedys jeden wypadllll



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Stosowałam różne suplementy, odżywki, szampony i nic. Dopiero koleżanka poleciła mi wcierki kaminomoto i to był strzał w dziesiątke. Moje włosy odzyskały chęć życia i jest ich zdecydowanie więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Myślałam, że nie uda mi się poradzić z wypadającymi włosami. Próbowałam wielu metod, ale albo okazywały się nieskuteczne, albo wywoływały uczulenia. Złotym środkiem w moim przypadku okazały się dermokosmetyki klorane z chininą. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Do założycielki tematu - czy przypadkiem na covid nie chorowałaś? Mojej żonie kilka miesięcy po covidzie włosy zaczęły wypadać na potęgę. Jednak po jakimś czasie w miejscu starych zaczęły wyrastać nowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

z kerastase jest fajne serum przeciw wypadaniu cena ok 200 zl ale warto zainwestowac bo jest wydajne i faktycznie dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

a po jakim czasie efekty jakies mialas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

kurcze nie pamietam, mysle ze cos kolo miesiaca.. ogolnie jestem zadowlona, na notino jest teraz na promocji, nie zastanawiaj sie tylko bierz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Bardzo ważna jest suplementacja, ale poprzedzona badaniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Na wypadające włosy mega jest Olejek Hasna, sama natura. łupiez leczy, a włosy odzywia, no i po 2 tygodniach zauwazyłam ze odrastaja mi małe włoski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Na wypadajace włosy mnie najbardziej pomaga Olejek Hasna, znakomity jest no i bez żadnego syfu, chemii sama natura. Mega działa na włosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Z wypadającymi włosami w moim przypadku świetnie poradziły sobie kosmetyki klorane z wyciągiem z chininy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Samemu można zrobić preparat z korzenia łopianu. W google wpisać łopian na wypadające włosy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Polecam Olejek Hasna, egipski, naturalny olejek. Znakomity jeśli chodzi o wypadające, łamliwe włosy. Bardzo mi sie włosy poprawiły odkąd go stosuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadające włosy

Masz fajne gotowe zestawy kosmetyków do całodniowej pielegnacji wypadajacych włosów, delpos ma np. naprawdę profesjonalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org