| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
Od 14 kwietnia w ekonomiku można zauważyć zamontowane kamery, które są skierowane na drzwi wejściowe do szkoly. Kontrola czy ochrona uczniów???
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
Moim zdaniem jedno i drugie.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
a może to tylko kolejna atrapa :D
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
żadna atrapa. bardzo dobry pomysł. pozdr. kasia
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
Po co te kamery i tak i nikogo nie wystraszą. Ale za to nie bedzie juz teraz w szkole wogole prywatnośc. Grisza
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
A mi to Torba :)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
Eh jeszcze nie widzialem tych kamer :-) Antonio
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
grisza jeśli nie masz nic do ukrycia, nie powinno Ci to przeszkadzać. Szkoła jest miejscem publicznym. Bardzo dobry pomysł z tą kamerą. Pozdrawiam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
Grisza, jak chcesz troche prywatności to idź do kibla, tam nie ma kamer.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
od dzisiaj nowe kamerki tym razem na zewnatrz szkoly heheheheh najlepsze jest to ze jedna z nich skierowana jest na popularna palarnie heheheheheh
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
Antonio jak masz widziec jak ty jestes gosciem w szkole pewnie..... --------------------------------------------- Feel The Beat ---------------------------------------------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
Antonio jak masz widziec jak ty jestes gosciem w szkole pewnie..... --------------------------------------------- Feel The Beat ---------------------------------------------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
W poniedzialek zobacze juz :) Antonio
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
WOW naprawdę.... .... święto jakięś czy mnie sie zdaje..... !!! :) hehehe pozdro all --------------------------------------------- Feel The Beat ---------------------------------------------
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
te kamery założono z powodu pobicia jednego kolesia przez osoby z poza szkoły na holu i nos mu złamali i lezał w szpitalu ;p i czego to czytasz maślaku :)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Monitoring w ZSEiO nr 6 |
|
W jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo w Waszych domach lub budynkach firmowych? Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://ivel.pl/k706,automatyka-dzwonki.html , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi systemami zabezpieczeń oraz systemami teleinformatycznymi.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |