czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Może warto dać jeszcze kilka ogłoszeń w sieci. Jest masa portali, które oferują bezpłatne ogłoszenia.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

zapraszam na skype
riandelagrange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Witam ;) niedługo przeprowadzam się do Łomży jako nowa studentka i potrzebuje mobilnego internetu. Od święta trzeba bywać i w domu stąd potrzeba mobilnego. U mnie najlepiej działającym dostawcą jest Vectra, ale skąd mam wiedzieć co dobrze działa w Łomży? Potrzebuje opinii na temat różnych operatorów i dostawców internetu. Nad ceną zastanowie się później, teraz szukam najlepszej jakości. ;) Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście ocenili i poradzili jakichś operatorów, bo nie chcę wybierać w ciemno, a muszę wybrać zanim wyjade z domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Faktycznie można było zaobserwować spadek skuteczności połączeń w zakresie częstotliwości 3G w podanym czasie. W przypadku tego typu sytuacji proponuję dokonać zmiany ustawień wyboru sieci na tylko 2G (GSM).
Aktualnie usługi funkcjonują prawidłowo na okolicznych nadajnikach prawidłowo w zakresach 3G/UMTS jak i 2G/GSM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

gumtree



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

kiermasz.pl
szafa.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

gumtree

samochody motocykle 32 643

samochody 325 758

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

maruda spójrz na datę, pakowania na browarze już dawno nie ma ręcznego :). Teraz jest to robione tam maszynowo, co widać w sklepach po kartonach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Limit niestety to limit trzeba sie kontrolowac:) ja posiadam 10Gb i dziele neta na 2 komputery:)ale w zupelnosci mi wystarcza na przelgadanie stron komunikatory muzyka itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

odwiedzić z flaszką sąsiada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

zalezy ile zaplacisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Tak na piśmie 1 szt tak ale czy po to aby isc do radcy to juz niekoniecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org