środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

znasz bajke o wezu ?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

a kto poleci jakis dobry internet radiowy? zeby to w miare chodzilo w okolicach ulicy kierzkowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

fakt ,ze na osiedlu ale mam ist - internet + telefon = koszt miesiecznie do 120-130 zl .Mysle , nalezy z nimi sie skontaktowac i porozmawiac. Wiem ,ze kiedys rozmawialam z Szeptelem mial zasieg na Piatnice , wiec moze jest i tak z IST?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

To w takim razie albo dobrze albo niedrogo ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

WSZYSCY NA STARY RYNEK 16.45



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

rzepicha a tak tylko pytam bo slyszalem od kogos i nie dowierzalem, a teraz patrze ze to jednak prawda hehe. Nastepna w kolejce, ale do czego rzepicha? ;p


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

PO pracuje nad pewnym projektem który zakonczy swawolę prezesików, a umili zycie mieszkancom. wniosek?? chcą się nachapac za wczasu nim ustawa wejdzie w zycie. Proste...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

ISt nie ma połączeń radiowych, więc w Piątnicy nie ma ich usług.
Rozmawiałam z nimi, mają tylko połączenia światłowodem - czy coś takiego :):)

więc jakich dostawców mają mieszkańcy Piątnicy??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

jaaaaaaaaaa heheheh... sam możesz zabawić się w hakera wystarczy mieć numer ggg:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

komosek odezwij się na e maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

Witam. Proszę o podpowiedź gdzie mogę kupić w Łomży kołdrę i poduszki z pierza./puchu/


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120718/REG20/120719656



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

Prawdopodobnie radiówka w Piątnicy jest od pana Piątka z Czarnocina więcej nie wiem.. ktoś ze znajomych chyba ma własnie od niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

Tak to mój nr gg.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

Licencjat w tej szkole mam już za sobą ale wybieram sie na magisterkę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

PILNIE !
SPRZEDAM 3MIESIĘCZNEGO KRÓLIKA (karzełek) wraz z klatką ( 80cm ) i akcesoriami. Cena do uzgodnienia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

napisz jolanta.wieczorkowska@wp.pl,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

A może jesteś zainteresowany reklamą na stadionie?
Wesprzesz przy okazji ŁKS i otrzymasz spory pakiet reklam (logo na plakatach, biletach, karnetach, na Naszej stronie internetowej, radio węzeł na stadionie, baner na stadionie itp.)
Jak jesteś zainteresowany tą formą reklamy Swojej firmy, to pisz na: lks.rafal@wp.pl

Pozdrawiam.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

nie nie jestesmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Węgierscy faszyści zagrają za publiczne pieniądze w stulecie Bitwy Warszawskiej

Dobrze, że widzisz swój błąd teraz a nie wtedy gdy on miałby rodzinę, dzieci. Jeśli jest się w długim związku, byłby z tego plany na przyszłość, czuliście się sobie potrzebni to zawsze, ale to zawsze trzeba dać sobię szansę, a ewentualną przerwę potraktować jak kryzys. Przy rozstaniu rządzą emocje a nie zdrowy rozsądek. Jeśli wiesz, że Cię nie zdradził, nie skrzywidzł, a tylko było może nudno, może się kłóciliście i godziliście skoro tyle lat wytrwaliście razem to szukają go choćby był na końcu świata, Zobaczysz wtedy jak wygląda prawdziwy związek, bo będziecie doświadczeni już o naprawdę bagaż doświadczeń.

Widzę, że zaczęliśmy tutaj temat nie tylko tego związku ale innych. Powodem rozstań są często emocje, jak one opadają widzimy jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni. Jak się uzupełnialiśmy w związku - ty robiłeś to, ja robiłam to i był efekt. blisko 90 procent osób po rozstaniu próbóje walczyć i to się udaje, a później jak tworzą rodzinę dzieci, to cenne doświadczenia przekazują dalej.
Jak się zejdziecie porozmawiajcie o problemach ze specjalistą, nie ma co się wstydzić a trzeba walczyć o siebie,

Co do tego czy rozum czy serce, serce może być puste, ale rozum powie zawsze że warto, jak zaryzykuje się to rozum zaraża serce.

Toksyczne związki to mit jak dla mnie, a jedynie nie umiejętne rozmawianie o tym jak jest. Jak się ludzie rozstają to mówią, że to był toksyczny związek, bo boją się dać sobię szansę. Zawsze trzeba próbować, zawsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org