piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Macierewicz - Powstanie Warszawskie miało być inspiracją dla Piłsudskiego

OMG!hahaha Ja tylko chcę zastrzec ze nie pracuję w OSK Daniel.Nawet z Łomży nie pochodzę.Żeby nie było :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz - Powstanie Warszawskie miało być inspiracją dla Piłsudskiego

Ja mam ciut rzeczy raczej dla dziewczynki,tylko z dowozem byłby problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz - Powstanie Warszawskie miało być inspiracją dla Piłsudskiego

Choroby zakaźne i szczepienia , dane z WHO

Polska, posiadająca obowiązkowe lub przymusowe szczepienia ma wyszczepialność niemowląt jedną z najwyższych w Europie i świecie, równocześnie ma zachorowalność na niekóre choroby zakaźne (świnka, różyczka, krztusiec) wyższą lub podobną niż kraje, w których szczepienia są tylko dobrowolne i w których odsetek szczepionych dzieci jest znacznie niższy. To sugeruje, że niektóre choroby zakaźne mogą być w Polsce rozprzestrzeniane przez masowe , przymusowe szczepienia. Polska „szczyci” się też umieralnością niemowląt blisko dwa razy wyższą niż w europejskich krajach, w których szczepienia są tylko dobrowolne. To dowodzi, że obowiązkowe/przymusowe szczepienia nie wpływają pozytywnie na przeżywalność dzieci, raczej jest odwrotnie. USA posiada najbardziej agresywny i intensywny program szczepień dzieci i ma też najwyższą umieralność niemowląt z krajów rozwiniętych oraz największy odsetek trwale okaleczonych dzieci (ok 60% ma jakieś chroniczne choroby i ok.20% jest uszkodzonych neurologicznie).

To są najdobitniejsze argumenty za zniesieniem obowiązkowych i przymusowych szczepień w Polsce, które są źródłem wielu chorób zakaźnych i hańbą rzekomo demokratycznej Polski. Obowiązkowe/przymusowe szczepienia (będace dumą szczepionkowych fanatyków) są totalitarną pozostałością w III RP, z której korzystają wyłącznie firmy farmaceutyczne i ich lobbyści, a tracą polskie rodziny i całe społeczeństwo.

Przypadki chorób zakaźnych na 1 000 000 mieszkanców, dane z WHO (rok. 2010)

Krztusiec Odra Świnka Różyczka Tężec Umierlność

niemowląt na 1000 urodzeń

Polska 33 0,3 72 110 0,4 6,5

Niemcy 9,5 4

Hiszpania 16 6,5 55 0,2 0,2 4

Włochy 3 6 9 0,8 0,9 4

UK 8,3 7,1 73 0,08 0,05 5

Austria 49 6,2 - 0,2 - 5

USA 88 0,2 8,4 0,02 0,1 7

Szwecja 28 0,6 2,6 0,3 0 3





Średnia umieralność niemowląt za ostatanie 3 lata, dane z UN.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_infant_mortality_rate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz - Powstanie Warszawskie miało być inspiracją dla Piłsudskiego

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz - Powstanie Warszawskie miało być inspiracją dla Piłsudskiego

Dziękuję za informację

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org