czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Osobnik bez pamięci jak trzasek, nie może być przecież prezydentem.

Miałem ten sam problem zero gadki o wymianie na gwarancji sprzedać i tyle NIE POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik bez pamięci jak trzasek, nie może być przecież prezydentem.

powodzenia i szczęścia życzę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik bez pamięci jak trzasek, nie może być przecież prezydentem.

ja osobiscie polecam :
greca naprzeciwko statoila (jezeli ktos preferuje takie jedzonko )
baranowskiego
karczma chojny
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik bez pamięci jak trzasek, nie może być przecież prezydentem.

tak myslisz ? to podaj gdzie dobrze karmia . moze zmienie lokal .. ale w łomży cieniutko z dobrym jadlem jest ..baran jest dosc drogi karczma chojny nie narzekam a grec ma fajna atmosfere i jedzenie nie jest zle . mi odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik bez pamięci jak trzasek, nie może być przecież prezydentem.

oj tam oj tam ;) czasem mozna gdzies wyjsc i zjesc cos ;)
a wlasnie tak mi sie przypomnial nowogrod i zmiany pani Gessler . jak tam po tych rewolucjach ? rewelacja czy znow zapomniano o dobrym jedzeniu ? jadl ktos tam ostatnio ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik bez pamięci jak trzasek, nie może być przecież prezydentem.

Śleper
3 lipca o godz. 14:55

Po prezydenturze Wałęsy żaden wyborca nie chciał mieć w przyszłości emocji związanych z zachowaniem dostojnika, więc dobry był każdy jako tako obyty w świecie i nie stawiający na nogi co tydzień całego kraju. Gdyby Kwaśniewski mógł kandydować trzeci raz, to też wygrałby z każdym, bo wszyscy Polacy lubią te piosenki, które już znają. Prawicowa wścieklica z wytartymi kolanami od klęczenia przed Rydzykiem, nigdy nie wygra żadnych wyborów tylko dlatego, że jest arcykatolicka. Miasto się zmienia, a wieś choć katolicko zakonserwowana , widzi w księdzu plebana, który chce ich oskubać przy każdej okazji i nie pyta o zdanie. Kler panikuje i nie wie co dalej robić, a wszystkie jego apele do wiernych odnoszą skutek odwrotny do zamierzonego, jak choćby nawoływanie biskupów:”każdy katolik głosuje na katolika”.
Obecna kompozycja parlamentarna jest nieadekwatna w stosunku do zmieniających obyczajów obywateli, którzy: 1) nie tworzą już trwałych związków małżeńskich (nie mają zamiaru męczyć się z nieodpowiedzialnym partnerem całe życie), 2) nie chcą mieć więcej dzieci ( kobieta po 30-ce z jednym dzieckiem nie chce przeżywać drugi raz horroru ruletki: dziecko będzie zdrowe, czy też obarczone ciężkimi wadami), 3) radzą sobie z drakońskim prawem prokreacyjnym (środki antykoncepcyjne, środki wczesnoporonne, aborcje), 4) nie widzą w geju i lesbijce groźnych potworów i akceptują ich sąsiedztwo, 5) stwarzane przez państwo i kościół problemy z in vitro postrzegają jako prześladowanie urodzonego w ten sposób dziecka ( krzywda jak spada na rodziców nie mogących mieć w ten sposób dziecka, wywołuje w każdym normalnym człowieku oburzenie i sprzeciw).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik bez pamięci jak trzasek, nie może być przecież prezydentem.

kulinarnym wycieczkom po mieście. Piszą restauracje mam na myśłi restauracje w całym tego slowa znaczeniu a nie jakieś bary czy zajazdy.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org