środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

Jeśli ktoś posiada nissana x-traila 2.0 z zamontowaną instalacją gazową to może napisze gdzie była montowana instalacja,ile pali gazu,wady,zalety i ew.problemy takiego rozwiązania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

Targi pracy były tylko z nazwy.
Tylko jeden w wystawców proponował pracę ale dla informatyków a reszta nawet nie wspomniała o pracy. KB Bank szukał klientów, którzy założą u nich konto.

Warsztaty były nawet interesujące, zapisali na nie licealistów (chyba 2 klasa liceum)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

to za te bilety się płaci? Ja myślałem że to za kare rodzice wysyłają tam swoje ułomne dzieci :-)
Żeby sobie po wrzeszczały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

hej ja uzywam Syntetyczny biały smar do łańcuchów firmy Valvoline (White Synthetic Chain Lube 400ml) jest poprostu super trzyma sie długo łańcucha i nie brudzi innych elementów moto.Kupywałem w motoryzacyjnym Brad Auto na ksieznej Anny.Nie pamietam juz ile zapłaciłem.
Jezdze HONDA CBR 600

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

Dziekuje za Wsze odp. Byłam u lekarza z synkiem i mam leki jak wyżej. I jeszcze ja dostałam tego ochydztwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

łapa dupe se nasmaruj olejem:D

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

dziksu Dzięki:) Wypróbuję ten specyfik:) Ja posiadam Suzuki VZ 800;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

Mysle ze ta mniejsza maskarada w polo była lepsza tu to trzeba isc chyba na cały dzien weszlam to nie wiedziałam odkąd zaczynac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunikat biskupa kościoła katolickiego!!!!

moge dac 40 za ten dysk jak bez b-s

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org