sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Bisok ma też ogromną zaletę - jest mega konkurencyjny cenowo w porównaniu do takiego Grozera.
Oho, czeka mnie odkurzenie łuku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Kto tam cos buduje na Bawelnie?to bedzie wielka porazka inwestora,na te zadupie nikt niepojedzie,wyrzucone pienadze w bloto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Co jest gdzie w tym roku będzie Plaża Strzeżona???? Ostatnio byłem to tam jest przekopana ziemia. Ciekawe ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Hej, niestety nie posiadam żadnego pojęcia o przelutowaniu tego kondensatora ;P niestety nie naprawię sobie sam :-) ale jak może będę miał więcej kasy to może Tobie zapłacę Misiek i sobie zobaczysz ten zasilacz czy normalnie można by było przelutowac i zasilacz by był sprawny :-) A zasilacz rozwaliłem poprzez przeczyszczanie kompa :-( Przeczyściłem z kurzu sprężonym powietrzem podzespoły : -( Po wyczyszczeniu włączyłem ,zasilacz zaczął buczeć i się komp już nie włączal :-( sama kontrolka zielona na obudowie się tylko włączyła :-( w serwisie powiedzieli że spalony zasilacz :-( Myślę że za szybko włączyłem po przeczyszczeniu, temperatura się nie unormował w obudowie i spalił się :-( Zastanawiam się czy właśnie poprzez taki sposób spaliłem go? czy jednak inny był powód ;-) Nauczyłem się że od dzisiaj może tonąć w kurzu :-) nie przeczyszczę go nigdy więcej ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

można będzie bilety kupić przed wejściem;p ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

kawał drogi od centrum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

no mylisz się ten dyrektor siedzi na produkcji. potwierdzam to co napisał poprzednik. wielki brat jest wszędzie. a z godzinami jest możliwe pracujesz codziennie teoretycznie po 8 godz. ale w rzeczywistości to mogą zostawić cię po godzinach bo ktoś ma kaprys lub zadzwonić żeby wcześniej przyjść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

w biuże i patrzy którą tu przelecieć





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Godzinę przed meczem w kasach na stadionie a między 10.00 - 14.00 w sklepiku Klubowym na Starym Rynku. :)

Na Krytą:
12 zł - Normalny
10 zł - Ulgowy
Trybuna od rzeki - 7 zł
Kobiety i dzieci do lat 13-tu - 2zł na każdą z trybun.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Dzisiaj mecz. Ceny biletów:

Na Krytą:
12 zł - Normalny
10 zł - Ulgowy
Trybuna od rzeki - 7 zł
Kobiety i dzieci do lat 13-tu - 2zł na każdą z trybun.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Mozna spokojnie przedmuchac komputer trzeba jednak pamietac ze wszystkie wiatraczki dzialaja jak dynamo czyli kiedy wprowadzisz je w ruch one wytwarzaja prad tyle ze w druga strone i czasem konczy sie to tak jak u ciebie. To podstawowy blad podczas czyszczenia kompa. Wiatraczki trzeba po prostu unieruchomic drewnianym/plastykowym patyczkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kasę.
Mnie jako praktykującemu katolikowi to nie przeszkadza że 30m ale wkurza mnie już hipokryzja księży. Chyba zapatrzyli się za dużo na obecnie rządzących i mają ludzi za nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Ludzie jezdza do Bialego i do Wawy na zakupy, to szkoda bedzie im pieniedzy by dojechac na bawelne?
Wpm idz spac.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Mógłby ktoś polecić szkołę językową oferującą kursy językowe w wakacje w przystępnej cenie?Może jakiś groupon? Interesuje mnie język niemiecki,hiszpański.Będę wdzięczny za każdą informację.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

W Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Ja nigdy nie strzelałam.. ale mogę w was postrzelać ;]]

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Tak wszyscy narzekają i narzekają....
A niech ktoś mi pokaże firmę w Łomży, w której nie ma wyzysku. Zawsze prędzej czy później znajdzie się ktoś komu władza do głowy uderzy.

Wszędzie jest to samo. Włazisz w du.pę to będziesz mieć dobrze, a jak zawalczysz o swoje prawa, które Ci się należą to od razu możesz się pakować.

Bądź co bądź wydaje mi się że trzeba się zamknąć i robić swoje nic nie widząc i nie słysząc, bo zasiłków w końcu zabraknie jak każdy będzie miał takie podejście. Tu nie będę pracować bo....., tu też nie bo jeszcze gorzej, ale za coś żyć trzeba :(

I nikogo nie bronię bo mi również bardzo się nie podoba jak przełożeni traktują swoich pracowników, ale taka jest smutna prawda, kto ma kasę ten dyktuje warunki :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

1200-1500 za 200 godzin możliwe jak najbardziej!
W piekarniach płacą coś koło tego za 280-300 godzin i jeszcze ludzie
d.liżą szefostwu aby pracować!







www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Ci co tak najwięcej krzyczą... idźcie pracować do Woimaru albo Dobroplastu, tam dopiero się przekonacie jak wygląda obóz pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Witam wszystkich. moze ktos doradzi co zrobic z autem.problem tej natury iz auto na zimnym silniku pali od strzalu.problem sie pojawia gdy temp auta jest w granicach 90 stopni i trzeba krecic bendyx. Pytanie do zmotoryzowanych co to moze byc.auto 1999r 1.9tdi i 110km.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

sprowadzany ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Keicam, mi się wydaje że w technikach tak to jest, sucha i przestarzała teoria. I nie da sie tak na prawdę za dużo wyciągnąć z lekcji jeśli nie dasz od siebie dużej chęci i samozaparcia do uczenia w domu.

I ta zdawalność egzaminów zawodowych, jak zda 50% na dany kierunek to jest bardzo dobrze : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest pan kłamcą i jest pan niegodny aby mieć mandat z nadania Polaków

Z tym mykiem z wiatrakami to pierwsze słysze : D popłynie trochę tego prądu prawidłowo albo odwrotnie i nabroi? Przecież to będzie mały prąd, chyba że kondensatory się wyładują i popłynie większa wiązka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org