czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
... kaśka, gdzie tu jeszcze można przyłożyć Żydom, wróg czuwa a ty śpisz ? :)

Nie, nie, nie

Żonę trzeba uczyć. Teraz te wszystkie rozwory nie mają szacunku ani do męża, ani do pieniędzy.
Wiecie pewnie jaka powinna być żona

Powinna być :

Głodna, niewyspana i wystraszona

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... kaśka, gdzie tu jeszcze można przyłożyć Żydom, wróg czuwa a ty śpisz ? :)




http://www.youtube.com/watch?v=EgkTwP1Pf4M&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... kaśka, gdzie tu jeszcze można przyłożyć Żydom, wróg czuwa a ty śpisz ? :)

idzie ktos jutro na wagary? szukamy ludzi chetnych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... kaśka, gdzie tu jeszcze można przyłożyć Żydom, wróg czuwa a ty śpisz ? :)

W pod piście złapała i wyniosła :p

Cyganki mają silne mięśnie kegla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... kaśka, gdzie tu jeszcze można przyłożyć Żydom, wróg czuwa a ty śpisz ? :)

Na gadkach się skończy
A który odważny, niech wychyli nosa

Skończy jak tu154, albo endrju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... kaśka, gdzie tu jeszcze można przyłożyć Żydom, wróg czuwa a ty śpisz ? :)

;)
http://www.youtube.com/watch?v=ejxFeS47OZ8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... kaśka, gdzie tu jeszcze można przyłożyć Żydom, wróg czuwa a ty śpisz ? :)

Autor: grudniowy91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13-03-12 21:59

jak sie nie nadawales koles to cie wywalili. widac ze matka ci łeb lodówką w dzieciństwie przytrzasnela. to smutne



___________________________________________________________

hahaha
Nie wywalili mnie frajerze nie czytasz od początku słyszałeś że gdzieś dzwonią ale nie wiesz gdzie - nie wiesz w którym kościele.

Nie wywalili mnie - nie mogli mnie wywalić bo mnie nawet nie przyjęli.
A zresztą wyniósł mnie z tamtą dosłowne na swoich ramionach kolega Krzysztof który w ten sposób pojawiając się na mojej drodze uratował mi życie. Dosłownie uratował mi życie własnoręcznie wnosząc mnie do szpitala
gdzie trafiłem w ciężkim stanie.

Kapłani podobni do nich dla własnych korzyści zajebali życie Boże w społeczeństwie nie tylko Jezusa.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org