środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Walka o „klimat” czyli o co? Prof. Mieczysław Ryba o neomarksistowskiej rewolucji kulturowej

Autor: Pareslow (---.lomza.mm.pl)
Data: 12-03-12 21:36

Człowieku ochłoń- to po pierwsze. Tak to czytam i strasznie mnie zastanawia z kim i z czym Ty chcesz walczyć i co ludziom chcesz wmówić. Wiara jest prywatną sprawą każdego z nas i od indywidualnych potrzeb duchowych zależy w co sie wierzy i jak silnie. A ty ciągle sypiesz słówkami o zakłamaniu, bogobojności itp. Rozumiem, że wiele aspektów życia i działalności księży budzi sprzeciw i jest mało przejrzysty, ale strasznie drażni mnie w Twoich postach to, że tak często mieszasz w to Boga. Nie stawiaj siebie i swojej racji ponad resztę bo to już obrazą leci. Pozdrawiam

____________________________________________________________

Jak nie doczytasz do końca to lipa.
Tyko się nie obrażaj bo ja cię tu nie obrażam.
porównanie. Kobieta która w lustrze zobaczy zmarszczki nie obraża się na lustro.

1) A Twoim zdaniem od czego mam ochłonąć ?

2) Nie walczę mówiąc o prawdzie skąd w Tobie to pomówienie ?

3) Dlaczego twierdzisz że chcę komuś coś wmówić - to nie prawda nikomu nic nie wmawiam co najwyżej ktoś coś sam sobie może wmawiać jeśli nie potrafi rzetelnie ocenić rzeczywistości owoców dobra i zła jakie mamy obecnie w społeczeństwie po xxxx latach pierwotnej ewangelizacji, pozornej ewangelizacji i nowej ewangelizacji.

4) rozum może być prywatną sprawą jego nosiciela ale nie Wiara.
Wiara jest sprawą wspólnoty (Kościoła) mającą społeczny charakter zgodny z jej prawdą nauki społecznej która zawsze odnosi się do relacji pomiędzy osobami tworzącymi wzajemne rodzinne więzi społeczne a nie religijny egocentryczny egoizm jednostki który tu prezentujesz własną postawą przywłaszczając sobie wiarę jako jedynie swoją prywatną niespołeczną sprawę stosowaną zapewne do równie niespołecznych twoich własnych potrzeb - religijna baranina :+) jakiejś prywatnej CURVA wiary - nie do wiary co za wyznaniowy przedsiębiorczy cwaniaczek wiarę sprywatyzował - Bałwan

5) Niezależnie do tego w co się wierzy i jak silnie - Wiara jest tak naprawdę kolorowym "papierkiem" w którym jest owinięte to co najważniejsze. Dla dzieci to cukierek a dla dojrzałych ludzi to Prawda - prawda w która wierzą - prawda Wiary zgodnie z którą żyją lub nie żyją - pytanie: do której grupy sam siebie zaliczasz ?(retoryczne)

W konkluzji
Zapamiętaj sobie egoistyczny cwaniaczku - mówię to na co sam wskazałaś swoją wypowiedzią.
Jesteś rozdrażniony - to dobrze o Tobie świadczy - nie jesteś obojętny.
Ja też jestem oburzony tym co się dzieje
Robi się z ludzi głąbów i zarzuca się im ze są głąbami.
Okrada się ludzi i oskarża się ich że pozwalają się okradać.

Z ofiar przestępstw robi się sprawców ich nieszczęścia - jak oni się czują - podwójnie zgwałceni przez przestępcę i wymiar sprawiedliwości a raczej niesprawiedliwości.

Ja mieszam Boga(?) ooo cwaniaczku zważaj trochę
Jak Ci w oczy napluję to może przejrzysz (bez urazy to porównanie w analogii do uzdrowienia ociemniałego w Ewangelii)

Tacy jak Ty -egoiści - co wykazałeś swoją wypowiedzią są owocem 2000 lat pozornej ewangelizacji kapłanów która zmieszała Boga z błotem na tym łez padole parafialnego folwarku zwierzęcego organizowanego przez Kapłanów manipulujących włodarzami jak przez świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

PISZESZ mi tu nieuczciwie zarzucając mi to Twoim zdaniem zachowanie którym ono w istocie nie jest cytuję :

"Nie stawiaj siebie i swojej racji ponad resztę bo to już obrazą leci. Pozdrawiam"

To nie moja racja i nie ja tu się stawiam z tą racją do której się tutaj już tylko przyłączam. To że tego nie dostrzegasz to nie znaczy że tak nie jest.
Ty się zastanów nad sobą bo to już Twoją ociemniałością - ślepotą intelektualną zalatuje(?) a może to co innego zalatuje(?) ...
... - to bez znaczenia.
Uczciwe - autentyczne nawrócenie ma tu zasadnicze znaczenie.

Pozdrawiam - Szczęść Boże na nowej drodze życia :+) hahaha - wyluzuj kimkolwiek jesteś to nie dżihad <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<




Post - Postscriptum

Ach ta religijna baranina.
Śmieszni Kapłani to co Oni de facto wymyślą wobec Świadectwa Prawdy jakie tej Prawdzie dał Jezus pieczętując ją własnym życiem jest bez znaczenia.

Cokolwiek wymyślą wciskając ludziom jak dogmatyczny - pompatyczny kit w oczy swoje religijne banialuki tworzone dla własnych potrzeb i swoich korzyści deprawując czystą prawdę wiary to i tak na końcu potkną się o zwłoki niewinnego człowieka...

... człowieka - syna Bożego ostatecznie religijnie ukrzyżowanego w podobnym do ich arcy kapłańskiego interesu religijnego który dał świadectwo tej religijnej prawdzie o której obecni tu kapłani mówią "Oto Wielka Tajemnica Wiary" ...

... będąc jej niebezinteresownymi religijnymi twórcami i strażnikami (wiary i jej tajemnicy) umacniając tym samym własny nowszy - nowocześniejszy interes religijny coraz częściej nazywany sakro biznesem który jednak Jezus sugerował zburzyć a oni jednak go umacniają sprzeniewierzając się nauce kogoś na kim robią kolektywnie swój arcy kapłański złoty interes (?)


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walka o „klimat” czyli o co? Prof. Mieczysław Ryba o neomarksistowskiej rewolucji kulturowej

Zezowate szczęście jest mężczyzną w wieku 26-31 lat. Nie pracuje, bo utrzymują go rodzice. Nie posiada nawet specjalnej urody, o czym świadczy obrany nick. Odnajduje się w wirtualnym świecie, ponieważ ma swój rozum, a lata praktyki i odpowiedzi na każdy temat uczą i pozwalają na funkcjonowanie, a aktywność pozwala na kontrolowanie forum. Ale niech sobie siedzi:). Teraz ja jakimś linkiem dostanę w twarz :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walka o „klimat” czyli o co? Prof. Mieczysław Ryba o neomarksistowskiej rewolucji kulturowej

ja ci wtedy pajau proponowalem ozd zaraz a;e ci nie pasowalo hehe wiec teraz sie dostosuje zeby ujrzec morde cfela heeheeee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walka o „klimat” czyli o co? Prof. Mieczysław Ryba o neomarksistowskiej rewolucji kulturowej

XXANGELXX zachowujesz się jak wariatka i furiatka
przejdz się do specjalisty może coś zaradzi!
tez nie zamierzam się z Toba wdawać w dyskusję bo podważanie kogoś zdania należy do twoich zajęc i specjalności
dziekuje osoba które w racjonalny sposób podeszły do tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org