piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skazany sądownie minster MSWiA niejaki M.Kamiński pogonił ZIelińskiego

najchętniej to ratusz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skazany sądownie minster MSWiA niejaki M.Kamiński pogonił ZIelińskiego

Autor: Matthew (---.elomza.pl)
Data: 05-03-12 09:03

Mój Boże a ja myślałem ze ze mną jest coś nie tak. Kochalem Andiego... Ale teraz zezowatemu szczęściu oddalbym " wszystko"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skazany sądownie minster MSWiA niejaki M.Kamiński pogonił ZIelińskiego

Autor: Pareslow (---.lomza.mm.pl)
Data: 12-03-12 21:36

Człowieku ochłoń- to po pierwsze. Tak to czytam i strasznie mnie zastanawia z kim i z czym Ty chcesz walczyć i co ludziom chcesz wmówić. Wiara jest prywatną sprawą każdego z nas i od indywidualnych potrzeb duchowych zależy w co sie wierzy i jak silnie. A ty ciągle sypiesz słówkami o zakłamaniu, bogobojności itp. Rozumiem, że wiele aspektów życia i działalności księży budzi sprzeciw i jest mało przejrzysty, ale strasznie drażni mnie w Twoich postach to, że tak często mieszasz w to Boga. Nie stawiaj siebie i swojej racji ponad resztę bo to już obrazą leci. Pozdrawiam






A ja z kolei się zastanawiam, gdzie Andrzej był do tej pory. Do tej pory jak rozumiem wszystko mu pasowało i czynił pokłony jak inni? A nagle dostrzegł w porę że mu to nie pasuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org