wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"rządy\" peło-kakało, -szybko zauważyli 4 cysterny wstydu, a przez 8 lat nie byli w stanie zauważyć 600 cystern dziennie z lewym paliwem?

w hulajnodze _maly_ robiłeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"rządy\\\" peło-kakało, -szybko zauważyli 4 cysterny wstydu, a przez 8 lat nie byli w stanie zauważyć 600 cystern dziennie z lewym paliwem?

Tak ,bo mi się tylne koło telepało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"rządy\\\" peło-kakało, -szybko zauważyli 4 cysterny wstydu, a przez 8 lat nie byli w stanie zauważyć 600 cystern dziennie z lewym paliwem?

To jest coś takiego w ogóle w łomży?? haha:D


Ja się zaopatruje w probudzie. Ostatnio mamuśka kupiła szklarnię i farby do odświeżenia domku.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"rządy\\\" peło-kakało, -szybko zauważyli 4 cysterny wstydu, a przez 8 lat nie byli w stanie zauważyć 600 cystern dziennie z lewym paliwem?

Witam,
zastanawiam się, jak obecnie czuje się osoba (celowo nie używam słowa człowiek), o której mowa w niniejszym artykule:
http://wyborcza.pl/1,87648,11171397,Milion_od_zaraz__marzenia_w_sadzie.html?as=1&startsz=x
- czy osoba oddała należne pieniądze?
- czy osoba zdaje sobie sprawę, że nie na nią ludzie wysyłali sms-y.
- co członkowie samorządu zawodowego mają do oświadczenia w związku z postanowieniami osoby?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org