piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczorek ogłosił , że rolnicy otrzymają pełne dopłaty, na europejskim poziomie . Unia już o tym wie ?

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczorek ogłosił , że rolnicy otrzymają pełne dopłaty, na europejskim poziomie . Unia już o tym wie ?

w pup to przerąbane dużo bezrobotnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczorek ogłosił , że rolnicy otrzymają pełne dopłaty, na europejskim poziomie . Unia już o tym wie ?

zezowate szczęscie Majtki mokre i co dalej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczorek ogłosił , że rolnicy otrzymają pełne dopłaty, na europejskim poziomie . Unia już o tym wie ?

NIE KARMIC TROLA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczorek ogłosił , że rolnicy otrzymają pełne dopłaty, na europejskim poziomie . Unia już o tym wie ?

Mrauuu

Widzisz chyba teraz jaką yntelygencjom dysponuje Twój adorator, przecież ten wsiowy przygłupi parobek, nie potrafi poprawnie zdania napisać.

Mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu. Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji, niespójność wypowiedzi i procesów myślowych, oraz objawy mutyzmu.

Irracjonalne wypowiedzi !

Frustrat ma trudności w komunikacji interpersonalnej.

Pozostaje tylko Ci współczuć , że masz takie towarzystwo.
Zrobiłaś mi wręcz nieopisaną przyjemność - nie zaliczając mnie w wasze szeregi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczorek ogłosił , że rolnicy otrzymają pełne dopłaty, na europejskim poziomie . Unia już o tym wie ?

marudo , też chwilowo uciekam,
smaczka Ci narobię , idę smażyć szczupaka a póżniej rybce dam popływać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczorek ogłosił , że rolnicy otrzymają pełne dopłaty, na europejskim poziomie . Unia już o tym wie ?

Maly no co ty,ja tylko mówię o wizycie w pośredniaku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org