piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

Niektórzy tyle zarabiają miesięcznie, ( i nigdy wcześniej kapitalistami nie byli oni inteligencją szczególną też nie zabłysneli)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

jasiu nie watpie ze duzo wiecej ja to pikus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

hahaha czy te oczy mogą kłamać....??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

A ja polecam Pania Agnieszkę Szmit-bardzo sympatyczna osóbka:)i prześlicznie robi makijaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

Mam jeszcze wolne miejsca :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

A jak już będziesz miał miejsce to bierz się za produkcję kosmetyków: >>>>Czy to prawda, że sperma bardzo dobrze wpływa na skórę i można z niej robić sobie maseczki, a zmarszczki wtedy znikają i twarz młodnieje?
Był taki odcinek serialu "Nip Tuck" (polski tytuł "Bez skazy"), gdzie bohaterki przez przypadek odkryły rewelacyjny wpływ nasienia na cerę. Wykupywały z banku spermy nadwyżki ejakulatu i dodawały jako tajemniczy składnik do kremu własnej produkcji. Kosmetyk szybko zdobył popularność i zyskał sławę cudownego eliksiru odmładzającego.
W skład spermy wchodzą między innymi: witamina C, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen. Teoretycznie więc nasienie mogłoby odżywiać skórę. Jednak to nie sperma dobrze wpływa na wygląd, a fakt, że uprawiamy seks. W czasie zbliżenia krew krąży szybciej i rozszerzają się naczynia krwionośne. Dzięki temu cera dostaje dodatkowych porcji tlenu i składników odżywczych. Współżycie wprawia nas w dobry nastrój, a to przekłada się na atrakcyjny wygląd. Podsumowując: raczej dałabym spokój ze zbieraniem spermy partnera i smarowaniem nią sobie prawdziwych czy też wyimaginowanych zmarszczek (no chyba że wytrysk na twarz), a skupiłabym się na częstym uprawianiu seksu. Kochankowie będą od tego i ładniejsi, i szczęśliwsi.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

santreo masz racje ale jak ja mieszkam w jednym końcu miasta to niebędę zapieprzał po bułki do galeri na drugi koniec miasta ale te małe sklepiki
się zamykają bo biedronki już są wszędzie i z handlu wyworzą kase za granice
nie dajemy swoim tylko obcym zarabiać


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

To bylo wiadomo ze to musi upasc,Lomzyniacy to taki narod ze pojedzie 100km dalej i kupi o 10 zl taniej jedna zecz i mowi ze sie oplacalo,ale nie mysli juz o paliwie ze spalil 20 litrow hehehe.Lepiej innym pomagac jak swoje miasto wspierac paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

a czemu nie ?

można i wódką !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Kostecki popelnil samobojstwo?

Zemsta kota bez głowy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org