czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aktywizm jest święty

Jak to jakiś handlarz sprzedaje i potem to samo będzie sprzedawał. To poczekaj aż ta osoba co kupiła od niego wystawi jemu komentarz. Wtedy jest cały login w komentarzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

nigdzie!!!!!!!!!!! a DROZDOWO TO PORAZKA!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Nie rozumiałam całej tej nagonki na makijaż za 160zł i jak się okazuje wcześniejszej na P.Serafińskiego, ale co przeczytałam to mnie troszkę zdziwiło i uświadomiło, że chyba faktycznie oni się uważają za kogoś lepszego!!
Jak to można mówić na ludzi, którzy też korzystają z jego usług i jego żony że to zbiegowisko, a ponadto, że tylko malowała stałe klientki top co te co przyszły to jakie obce i ich nie przyjmowała??
Ponadto chyba dla stałych jest taniej skoro niby zawsze bierze 90 zł to by o stałe Panie się nie bała i by im taka cene narzuciła 160zł śmieszne cos tu mąż Pani K. fantazjuje albo z kogoś głupka chcę zrobić!!
Miałam inne zdanie na temat Państwa serafińskich ale widzę,że bez powodu takie tematy się nie biorą i odrazu wszystkich do jednego worka nie ładnie Panie Serafiński trochę nie tak!!!
Ciekawe jak ludzi siedzących tutaj w środowisku domowym nazywasz aż strach pomyśleć za kogo nas masz.Niektóre sprawy trzeba przemyśleć zanim się zacznie wypowiadać~~


"MOWA JEST SREBREM A MILCZENIE ZŁOTEM"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

???
środa, czwartek , piątek, sobota ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Każda cukiernia na sobotę ci zrobi. Nawet jak dziś zamówisz to na jutro też ci zrobią ? Oni czekają na takie szybkie zlecenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

tez przez jakiś czas nie mogłem wysyłać smsow, ale potem się zorientowałem że to przez brak zasięgu... co do "naciągania" za internet to niektóre telefony muszą łączyć się z internetem żeby bajery takie jak pogoda działały i nie da się tego zmienić.
nie lepiej pójść do salonu i dopytać dlaczego tak się dzieje i jak można temu zapobiec? jestem w orange już prawie cztery i pół roku i nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Hehe dziwni ludzie tu piszą .Zamiast pomóc to głupie teksty. Ja proponuję Ci cukiernie Cendrowskich na Al.Legionów. Torty dobre, jest jakiś wybór no i ceny jak cie mogę ;)Z czasem powinni dać radę Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

napewno dostaniesz w warzywniaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

A Tu nadal ten temat się ciągnie@!!! w-pizdziec a potem jak ktoś napisał serafińscy się z was śmieją a wy włazicie im w duuu.......
"Nie ważne jak o was mówią ważne ,że mówią"czasem się zastanawiam czy sami właściciele tego salonu takiego piekła nie zrobili, żeby zwrócić na siebie uwagę ludzi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Oj chyba by jej długo zeszło włosy nie nadarzały by odrastać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

chyba to I urodziny dziecka, i stąd ta niewiedza?

na tyle dni-wszędzie można zamówić tort, ja polecam cukiernię z Zambrowa





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

jaki może być problem z przejazdem jeśli jest Shengen i są wolne granice ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Biuro Turystyczne Nad Narwia organizuja wyjazdy do Druskiennik .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Witam mam problem w moim audi a6 c5 zanika wyświetlacz przy zegarach(FIS) gdzie to naprawić wie ktoś ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

zgadzam się z przedmówcą!! Przez 7 lat jak mieszkałam w Bstoku chodziłam do Maniaca. Najlepszy fitness club. I niestety, w Łomży żadna najlepsza siłownia nie dorasta do pięt temu klubowi.

A szkoda, bo byłabym pierwsza, która by się tam zapisała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Ekologiczne?? Tylko każdy jak kupuje jakis owoc to chce zeby był duuuzy ladny i koniecznie czerwony. No i bez żadnej plamki. Bez oprysku nie urośnie taki na pewno... Robale zjedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

http://www.youtube.com/watch?v=VLjSDs4HjJY





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Lwica odezwij się do mnie na maila: aniag78@wp.pl
Podam namiar na osobę, która używa tylko naturalnych nawozów, może Ci trochę warzyw sprzeda.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Ta strona istnieje bo zaglądałam tylko nie działa tak jak powinna. Bartek fajną reklamę sobie serwuje to może rzeczywiście Wam pomoże po taniości. Za serwer w zasadzie co roku pobierają opłaty.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

nie tamm aut dużo stoi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Milicja powinna olać chłopka, nie dość że chciał kupić albo kradzione albo odbarwiane paliwo (czyli wydymać skarb państwa) to jeszcze poleciał po pomoc milicjantów opłacanych z tegoż okradanego przez niego budżetu państwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Polecam hotel który przylega do aquaparku, wtedy normalnie latasz sobie w szlafroczku:) W hotelu jest bankomat, tam wypłacaj kasę a za pobyt płać kartą, to sie najbardziej opłaca. Biorąc nockę w hotelu masz śniadanie i obiadokolację w cenie, oraz dwie strefy basen i sauny w cenie. Polecam tez dyskotekę wstęp ok 25 zł za osobę, muzyka dance, techno, telebimy, striptis itp:) Ogólnie świetne miejsce. Polecam też do spróbowania jedzenie w tej restauracji na samym środku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Czy w Łomży lub w okolicy jest dobry (lub jakikolwiek) homeopata? Jeśli tak to proszę o jakiś kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

można by...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Nie polecam firmy opek, miałam z nią kiedyś sporo problemów. Po kilku telefonach dostarczyli mi paczkę, ale wcześniej kurier stwierdził przez telefon, że nie wie, co to za adres, w ogóle najlepiej, żebym sama po nią przyjechała do magazynu, gdzieś na obrzeżach miasta. Więcej nie zamierzam ryzykować i przez nich wysyłać przesyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Podziękuje internautom za przyśpieszenie podwyżek płacy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Czekaj czekaj, to dziś (Czwartek 26.01.2012) czy jutro (Piątek 27.01.2012) :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

dziś to jest !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywizm jest święty

Robciu nie wymiękaj :):)
Ja za sędziego z chęcią będę :):)
Chociaż raz bądź twardy :):)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org