piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

Zwiększenie ilości monopolowych zrobi różnicę . OKAZJA CZYNI ZŁODZIEJA . Więc i okazja poskutkuje wypiciem alkoholu. Taką okazją jest punkt z alkoholem przy domem ,czy zakładu pracy ,a co gorsza szkół i miejsc rozrywki dla młodzieży typu dyskoteka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

Spoko luz :-) Stawiasz karnego browara haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

Jak dla mnie zwykly karierowicz, nie robi nic konkretnego oprocz szumu wokol siebie i swojej swity.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

mam pakiet 1Mb i chcę zmienić na ten 24 Mb , czy ktoś może mi powiedzieć jak on chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

http://e4c2.bmwgroup.com/e4c/detailedSearch.jsf?domain=BM,MI,OUC&lang=pl_PL&countryCode=PL&marketPartCode=null&businessPartnerNumber=00001107&jsessionid=fVR0TpgQNnNZh2CcfwyLJmNpw2sFsLLQJLnxWR17fGk7hblSZ2GT!-527645855!1319706704135

Poszukaj tutaj, sprawdzone, serwisowane samochody najczesciej z centrali z Niemiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

Mam coś jutro pogadam bo tam jadę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

19oL4f3k26 co tak się wkurzasz dał temat bo może ktoś się trafi, co w tym złego że chce kupić takie BMW, ja nie jestem za tą marką ale akurat ten model mi się podoba. Nie stać mnie na niego ponieważ mam inne inwestycje, ale jeśli kogoś stać to tylko życzyć mu wszystkiego dobrego w biznesie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

szajsko he
testy lacza pokazuja ze jest szybki, ale jak korzystasz z przegladania stron to szit. jego szybkosc faktyczna jest tez uzalezniona od godziny w jakiej z niego korzystasz.

szczerze - rewelacji nie ma, trudno zeby byla za takie pieniadze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulica Zawadzka raz jeszcze ...

Pytam się bo z tego co piszesz,widzę mamę która nigdy się nie denerwuje,jest zawsze konsekwetna,jest lojalna,cierpliwa,itp.Piszesz o rzeczach o których tak naprawdę większość z nas wie,tylko niestety prawie każdemu gdzieć w "praniu"(czytaj:wychowywaniu dziecka)to umyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org