piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS w Lomzy klamie !!!!

a tym czasem TV było na browarze :) Śledcie dzisiaj wiadomości, może coś będzie się działo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Martuchnam ja muszę uciekać:(
Miło mi się z Tobą klika aż żal uciekać:(((((
Paaaa:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Dwa razy byłam w kawiarni na Farnej. Przyjemne miejsce do spotkań z koleżanką/ami na kawę i ploteczki. Dziwne dla mnie jest, żeby w takim miejscu nie można było wypić lampki dobrego wina czy koniaku. Moimi ulubionymi miejscami do których jeżdżę przynajmniej raz w roku jest Kraków i Kazimierz nad Wisłą. Przy rynku w Krakowie jest niezliczona ilość kawiarenek i kościołów i nic niedobrego się nie dzieje w związku z tym, że w tych kawiarenkach można wypić lampkę wina czy też dobrego drinka, podobnie jest w Kazimierzu nad Wisłą. Zeby nie posądzano mnie o kumoterstwo informuję, że nie znam właścicieli kawiarni na Farnej. Zasięgając języka dowiedziałam się, że to radni z ramienia PIS blokują pozwolenie na alkohol w tej kawiarence. Można przecież wydać pozwolenie na np. alkochol wysokogatunkowy z "górnej półki" Skończmy z tą zaściankowością. Mamy już taką ładną ul.Farną i Długą. A pusto tam i głucho. Te miejsca powinny tętnić życiem jak w innych miastach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

A ja jestem za tym, żeby w końcu zaczął obowiązywać jakiś porządek w tym mieście, żeby policja zrobiła w końcu porządek z tzw. "trójkątem bermudzkim". Jak długo jeszcze (ile lat, bo nie jest to rok, dwa ale dwadzieścia a może trzydzieści lat) będzie strach przejść przez ul. 3 Maja, przez Park J. Wagi, przejść przy kamienicach na skrzyżowaniu Polowej i Wojska Polskiego. Albo też być zaczepianym przez tzw. fioletowych panów i panie przy Poczcie Głównej w Łomży, proszących o złotówkę na "fioletowy chleb".
Już dawno centrum miasta zostało opanowane przez takich typów i rozrasta się dalej, w Spokojną, Kwadratową itd. itd. i powoli dochodzimy do tego, że jest coraz mniej policji, patroli, zamykane są posterunki, a straż miejską widać tylko na Starym Rynku, wlepiającą mandaty za złe parkowanie, a szala powoli przychyla się na stronę patologii. Bo patologia rodzi patologię, ich dzieci mają już po 20-30 lat i robią to co robią, kradną i zabijają. Może należałoby zamiast zasiłków wydawać każdemu takiemu typowi skrzynki wódki, myślę że problem szybko by się rozwiązał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Zewka popieram!;)
Jakoś nikomu nie przeszkadzają sine nosy pod katedrą wymuszający od par weselnych biorących śluby wódkę na niby to "BRAMACH" i pozniej śpiących na ławkach pod kościołem lub zaczepiających ludzi to wszystko jest ok.
Ale jak ktoś chce się w miłym i kulturalnym lokalu napić lampkę wina wtedy jest krzyk na całe miasto!!! Obłuda i hipokryzja pewnego środowiska osięgnęła chyba apogeum!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Już za dużo tego alkoholu w życiu społecznym. Wszystkie morderstwa w ostatnim czasie w Łomży były po alkoholu. Jakby na ironię ,władza miejska dostała od losu pstryczka w nos,gdy zwiększyła ilość miejsc z alkoholem ,a chwilę potem zginąła od zapijaczonych morderców osoba z wyższej półki politycznej ściśle związana z "ratuszem" .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Zajazd Duke's Motel najlepszy :D

http://www.eholiday.pl/noclegi-ix7635.html

"- plac zabaw dla dzieci"
"- udogodnienia dla niepełnosprawnych"

to mnie rozje8ało :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Znan takiego,co w weekend znalazł Kasię.Po pierwsze może to nie ta sama Kasia,po drugie może to dobry czas na znajdowanie Kaś.Ups!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Lepszy do spania? No wybredny jesteś, ale w Łomży już lepszego chyba nie ma:) Może Baranowski w Piątnicy?

Obserwuję kadencję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

Łojtam Zewka w ramach tłumaczenia należało im powiedzieć:"A to Łomża właśnie" i to wszystko wyjaśnia.Jeszcze trochę a nasze miasto stanie się w zbiorowej wyobrażni synonimem zaścianka i grajdoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

A jaki jest związek tej wypowiedzi z tematem?Jako kobieta agresywna i męska nie potrafię czytać ze zrozumieniem(chociaz pierwotnie zakładałam taką możliwość)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

To będzie udana impreza.Pan młody zaśpiewa ukochanej powszechnie znaną pieśń"Żono moja".Inne atrakcje tez można zaplanować na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS w Lomzy klamie !!!!

von chrupka dokładnie oni muszą być razem pojadą w podróż poślubną do Zakopanego a my będziemy się bawić do rana na weselu sami się wprosimy wejdziemy pierwsi i miejsca nasze :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org