piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No czub!!!

Juz go nie ma na forum zatrzymali go

http://areszto.wany.pl/i/1163010/%C5%81om%C5%BCa/Protagoras-Hadadi.html





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Czy ktoś zna tych 4 kolesi osobiście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Maro7

Może źle interpretuję to co napisałeś, ale:

Jest lista rankingowa np. na 100 osób na województwo x
Jeśli po zamknięciu tej listy jesteś na niej to potem czekasz na przydział na daną komendę czy to wojewódzką, czy powiatową (czasami nie ma się wpływu na to, gdzie Ci przydzielą, no chyba że masz pierwsze miejsce na liście).

W woj. lubelskim na listopad jest 136 osób, a na grudzień tylko 25.

Ja gdybym się nie dostał na listopadowy nabór, to brałbym pod uwagę inne województwo.

Dlatego napisałem Ci, że warto sprawdzić, ile osób jest na grudniowy nabór w Twoim województwie, bo jeśli mniej niż na listopadowy to zakładając, że może dużo jeszcze osób dojść ze zdanymi egzaminami i badaniami, grudniowa lista może się zmieniać i możesz się nie załapać.

Oczywiście ani Tobie ani nikomu z kandydatów tego nie życzę!

Ja wiem, jak w sierpniu byłem w pierwszej 50, a jeszcze 3 tygodnie temu mieściłem się ledwo w pierwszej 100... a miejsc 136


Na pewno będę śledził to forum i czasem coś napiszę.
Wiem, jak cięzko jest, jeśli komuś bardzo zależy.
Ja podanie składałem w maju 2010 roku, TWO i TSF miałem w sierpniu, a MS dopiero w kwietniu tego roku, w maju WZ, a w sierpniu badania.

Powodzonka dla wszystkich.

Z ulgą mi to pisać, ale jest jeszcze szkółka, którą nie jest łatwo przejść...

Zobaczymy, jak to będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Pobrać narządy, a truchło zakopać byle gdzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Oddajmy głos na Mazury

http://www.new7wonders.com/vote-pl?lang=pl





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Zadbana, siada, daje łapkę. Widać, że została wyrzucona z domu. Przygarnęłabym ja, ale niestety boi się mojego psa. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka i się nią zaopiekuje. Mój nr. 505360192. Pilne!

http://imageshack.us/photo/my-images/98/p1010907a.jpg/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

I jak kolegi idzie :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Jak nie będzie zaproszenia na wesele dla każdego kto starał się Ci pomóc to bądź pewien, że MY CIEBIE ZNAJDZIEMY... :) Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

bylo napisane na jednej ze stron, ze jedna z Pan ktora byla na spotkaniu pedagogow wrac z Panem Choinskim , chciala odwiezc uczestnikow do domu w tym K.Ch jednak on wraz z kolegą odmówili gdyz mieszkali niedaleko i postanowili wrocic piechotą, a dalej wiadomo, prawdopodobnie meliniarstwo zaczepilo K.Ch - bo pod dom szedl juz sam, pewnie chcieli na wodke ten im nie dal i dla takich ludzi to juz jets pretekst zeby kogos pobic, a pewnie byli pod wplywem i nie zastanawiali sie jak mocno biją, a pobili do tego stopnia że ś.p K. Ch. nie przezyl tego, wiec go wywiezli w panice do Rybna. ile sie slyszy histroii ze ktos zostal pobity w sumie za nic, za to ze nie ma papierosow, za to ze nie da komus 2 zl, a niestety to pobicie ma skutki tragiczne, az zimny dreszcz przeszywa na sama mysl ze czlowiek moze byc taką bestią,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Mi od lat robi włosy Sylwia. Przyjeżdżała do domu ale teraz otwiera za Łomżą salon na wsi w Czaplicach więc nie wiem czy będzie dojeżdżać.

Ładnie czesze i jako jedyna rozjaśniła mi włosy tak jak chciałam a nie na żółto jak u wszystkich... Ma stronę internetową i jest tam nawet moja fryzura - trzeba wpisać w googlach 'salon w czaplicach' i znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

daj znać jak poszło :)
romantycznie się zrobiło...
3mam kciuki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Jaka śliczna,to chyba szczeniak.Może się zgubiła ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

no i do dzis argumentow za takim potraktowanie pogrzebu brak.czy moze jednak ktos potrafi to zaargumentowac?jezeli kogos urazily moje slowa to przepraszam!!! I nie jestEM zazdrosny ale uwazam ze byli ludzie bardziej godni katedry.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Moim zdaniem katedra to doskonałe miejsce na pogrzeb. Śmierć jaką spotkała śp Krzysztofa dotknęła każdego człowieka , który ma w sobie choćby krzty sumienia, wartości , serca. Oprócz tego ,że był vice prezydentem był wspaniałym , serdecznym , miłym człowiekiem. Więc nie siej już kamcio jakiejs zbednej prowokacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Przestań - po prostu przestań trolu.
Może byli ludzie godni katedry - na pewno byli.
Ale to ani moja ani Twoja rola oceniać kto był bardziej godny czego.
Na szczęście decyduje ktoś inny.
Myślę, że nie znalazł się tam bez powodu więc skończ proszę te swoje pytania.
Dostałeś garść argumentów.
Nie trafiają do Ciebie, bo masz inny sposób rozumowania - i tyle.
Na tym zamykamy dyskusję - wypowiedziałeś swoje zdanie, była mała dyskusja i o czym chcesz dalej rozmawiać?
Jak to dla Ciebie taki problem to idź do psychologa i powiedz, że straciłeś chęć do życia, przez to, że nie dostałeś zadowalającej odpowiedzi na mało ważne pytanie na forum 4lomza.pl .

Jestem ateistą i generalnie mam gdzieś wiarę w coś co nie istnieje (więc i kościół i sprawy pogrzebów generalnie nie są na ogół dla mnie ważne) - ludzie nie mogą rozmawiać ze mną przez pryzmat wiary podając jako argumenty dogmaty, czy wyjaśnienia które wiary właśnie wymagają.
To przez to, że posługuję się logiką i racjonalizmem a nie wiarą czy religią. Wierzyć mogę w drugiego człowieka, w siebie czy lepsze jutro.
Zauważ pewną alegorię - tak jak z ateistą nie dyskutuje się używając argumentów wiary, tak z człowiekiem upośledzonym społecznie i emocjonalnie (takim jak Ty) nie można rozmawiać podając jako argumenty to, że po prostu był aktywnym, dobrym człowiekiem, piastującym niegdyś ważne stanowisko - argumenty do Ciebie nie trafią, ponieważ używasz innego sposobu patrzenia na świat.
Zastanawiające jest to, że ja szanuję zdanie innych nawet jeżeli się z nim nie zgadzam a w tej sytuacji , stawiając się w sytuacji wierzących i obywateli którym pomógł uważam tą decyzję za dobrą, mimo że tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia kto gdzie leży - myślę, że Jemu to już jest obojętne.
Ale skoro nikt poza małym odsetkiem ludzi takich jak Ty nie sprzeciwia się i reszta aprobuje decyzję, to po co robić aferę niczym z Kaczką na Wawelu...
Masz swoje zdanie, to dobrze - ale przestań obrażać ludzi i zachowywać się nie taktownie w stosunku do innych, którzy akurat przeżywają tą bądź co bądź tragedię.
Poczuj się w minimum człowiekiem obdażonym empatią i posiadającym szacunek do innych i przestań drążyć temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Maja2010 myślę tak samo jak Ty, też mnie to wkurzyło "grozi im dożywocie" ***** za jakie grzechy ja mam zapierdalać na takie szumowiny , a oni będą zażalenia pisać do dyrektora że materac za twardy. Kara śmierci musi być !!!




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Ha ha ha Andy ......





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

i jeszcze za znak zaplaci;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Ktoś nie ma talentu do jazdy autem - to i wrzucenie kierunku będzie dla niego wielkim wysiłkiem.
Dla mnie tacy ludzie, oprócz tego, że nie nadają się na kierowców, są również egoistycznymi chamami myślącymi na drodze jedynie o sobie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Martuchnam zaraz Tobie zapodam;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ziaaam bez przesady ja se zmieniam pasy ruchow bez kierunkow ale tez w dostatecznej odleglosci od innego auta tak ze nawet slepy zobaczy...to nie jest egoizm wg mnie...tak jest po prostu wygodniej....a wiekszosc kierowcow w lomzy powinna nauczyc sie jezdzic dynamiczniej a nie spowalniac ruch,blokowac pasy zatrzymujac sie kilka metrow od bialej linii...itd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

normalnie w sobotę to wiem,że wszystkie;) tylko dziś w łomży ogłoszona jest żałoba i nie wiem czy będą imprezy w klubach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Miłego śmigania;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

To do Jeziorka śmigaj ;)
walnij denca tam nie ma żałoby;)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Mniodek czy blarczyk ty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

widzialem ten znak i zachodziłem w głowę co za bohater tak ladnie zaszalal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

nie mowi sie ze nie umieją,tylko nie umio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się ........

trzeba patrzeć co się daje i bierze i zaraz reagować a nie wyżalać się nad sobą , że to że tamto .... :)




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

szkoda że nie ma nagrania hehe z komentarzem ale urwał xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Kloszard, a co ona ma z tego dla siebie, że ci dwa razy jajka policzy? Może jakaś nowa kasjerka, albo naprawdę jakaś zbyt nieuważna. Albo nie lubi cię i celowo ci to robi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

dobrze ze nie ,,umiom '' :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ale przecież kazdy to rozumie że się można pomylić, pomyłka to pomyłka.. mi też raz w polo ( już z pół roku temu ) kasjerka powiedziała że mam zapłacić za zakupy 75 zł zamiast 35 ... a że byłam wtedy w miarę przytomna to powiedziałam : Co??? A ona na to : o przepraszam, pomyliłam się, 35zł ma pani do zapłaty.... Jak dobrze ze nie byłam wtedy zamyślona co mi się czasami zdarza.....;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Ktoś wie czy dzisiaj będzie yama otwarta??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

SZuak TVP Białystok, coś tam odnajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Na skrzyżowaniu Zawadzkiej i Sikorskiego coś się chyba ruszyło. Pożyjemy zobaczymy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

veneda prace ziemne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Na terenie Venedy trwają prace ziemne. Na terenie galerii też coś robią i tu ma być kino.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Miało być:
Na terenie Venedy trwają prace ziemne. Na terenie galerii Narew też coś robią i tu ma być kino.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

w klapkach szedł bo go pewnie w klapkach z chaty zawinęli to po pierwsze primo
a po drugie primo ultimo ktoś już na początku napisał że jak za.j.e.bią szarego człowieczka to psy nikogo nie umieją złapać a jak urzędasa to zaraz na drugi dzień już kogoś powijają hehe

temat do przemyśleń.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Czy ktoś wie czy będzie dzisiaj impreza w yamie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

czy piesek znalazł już nowy dom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

siwysiwy chyba ostatnio pościsz;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

nie bedzie raczej niegdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Zmieniła rewir teraz w Ostrołęce sieje popłoch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Nie rozumiem celu w jakim założyłaś ten temat? Skoro sobie doskonale radzisz to po co narzekasz i zaglądasz w kieszeń innym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

w łomży pewnie nie,ale w okolicach mysle ze tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Impreza w yamie jest, do godz. 24.00 muzyka będzie grało ciszej niż zawsze, a Dj rozpocznie imprezę po 24.00



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Polskie zespoły weselne :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

@martuchnam
Tam nie ma nakazu, a ludzie używają, a w Polsce niestety wszyscy są ponad prawem i chociaż jest nakaz....to trzeba go złamać...smutne. A przewidzieć nie zawsze można wszystko. Najwidoczniej oszczędność machnięcia ręką i czasu świecenia żarówek jest dla Ciebie ważniejsza niż bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników drogi....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

na bawełnie już widać efekty prac budowlanych galerii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ZORGANIZUJMY MARSZ PRZECIW TEJ ZBRODNI, NIECH WSZYSCY WIEDZĄ ŻE MIESZKAŃCY NIE SĄ OBOJĘTNI, ŻE PAŃSTWO POLSKIE I SŁUŻBY - POLICJA, STRAŻ MIEJSKA MUSZĄ WZMÓC SWE WYSIŁKI BY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA W NASZYM MIEŚCIE BYŁ WYŻSZY, BY MIELI WIĘKSZĄ BACZNOŚĆ NA TAKIE MIEJSCA JAK TA MELINA I TO ŚRODOWISKO. NIECH TEN MARSZ MILCZENIA WZNIESIE SIĘ SZEROKIM ECHEM ŻE ŁOMŻA I JEGO MIESZKAŃCY ZDECYDOWANIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ TAKIEJ ZBRODNI !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

jest dzis otwarte ?wie ktoś może?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Lepiej byś zrobił gdybyś pojawiał się na pogrzebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

jak się nie czujesz bezpiecznie to se scyzoryk kup :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

to ch** nie impreza, uchlac tego żiżeja i niech napie*dala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Korwin-Mikke chcial wprowadzic kare smierci to nikt nie glosowal a teraz to pretensje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

do robciu : założyłam temat żeby przedstawić sytuację i uoomnieć innych aby spr rachunki. Wypowiedzieć się można a ty skoro jesteś taki dobroduszny no to nie wypada mi nic innego tylko życzyć ci zeby cię przy kazdych zakupach rżneli na minimum 30 zł. Albo sam honorowo w imię tego tematu zostawiaj kasjerkom 2-3 dychy w formie tzw napiwku, będzie nowa moda..po zakupach takiego gościa jak ty nie będą musiały rżnąć innych, ok ? :) ( skoro uważasz że to nie problem )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Jak czytam o kolejnych marszach milczenia to podbija mnie.
Jak chcecie zrobić coś pożytecznego to weźcie wielki transparent z napisem KARA ŚMIERCI itd i może coś dotrze do zakutych łbów że ta kara jest potrzebna. I ani dodatkowe patrole ani kolejne zakupy uzbrojenia dla policji która boi się jej używać nie pomogą.
Jeśli uważacie że poziom bezpieczeństwa się podniesie to gratulacje. To chciejstwo.
Bat na dupę dla sksynów i cześć. Koniec pieśni.
Nie znałem człowieka osobiście, ale spotkałem go parę razy. Wkurza mnie iż coś takiego mogło spotkać mnie lub kogoś z moich bliskich. I kolesie co najwyżej mają wakacje na koszt państwa, opiekę medyczną i edukację. I żarcie lepsze niż dzieciaki w domach dziecka i pacjenci w szpitalach. Oni nie mogą pisać skarg na naczelników w aresztach i więzieniach.
Maszerujcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Porażka --- ty ja patrze że chyba czytać a nawet rozumieć nie umiesz bądź ja nie wiem i nie rozumiem ciebie he , ale to szczegół . ja pierwszy wyciągam rękę do ciebie na zgodę bo dalsza taka konwersja nie ma sensu ok ???


więc jak ??

jak by co to ja sam czasami zostawiam napiwek jak ty to określasz he bo ja jestem dobrym człowiekiem i nie znoszę chamstwa ..... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Te darmozjady ze straży miejskiej zlikwidować i przeznaczyć te pieniądze na cel polepszenia bezpieczeństwa w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

@Dana nie przesadzasz z tym troche???
"Pora wziąć się za wagarująych uczniów, za szwendające się grupy młodzieży w kapturach, często wulgarnej, pewnej siebie, pijącej alkohol, lekceważąćej przechodniów."
ja rozumiem wziac sie za wandali huliganow ale co ci zrobila mlodziez w kapturach lub wagarujaca lub pijaca alkohol.....ja nie boje sie przejsc w lomzy przez nawet te najgorsze dzielnice...niestety w lomzy nie ma nic co mogloby mlodziez zachecic do czegos innego jak tylko szwendanie sie ze znajomymi po ulicach parkach itd...ale ich tez trzeba zrozumiec...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Ty ziaam to jesteś typowy zrzędliwy polak, który nie wiadomo czemu walnął takiego posta.Jeżeli nie masz szacunku czy nie lubiłeś zmarłego wyjdz z tego forum i nie siej prowokacji . Przede wszystkim zrzędliwy polaczku brak współczucia dla rodziny, przyjaciół, bliskich. Kim ty jesteś ,żeby oceniać kto zasługuje a KTO NIE? jesteś pewnym typowym zakompleksionym człowieczkiem , który z nudów pisze kocopały i próbuje zwrócić na siebie uwagę .a naszym współczesnym świecie ludzie to takie hieny, brak wartości, wychowania, pokory. Wielkia strata dla miasta Łomży . Zginą człowiek wartościowy, miły, łagodny , charakterny, dobry. Szkoda ,ze właśnie takim ludziom przytrafiają się takie tragedie. Spoczywaj w pokoju Śp. Krzysiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Wafel

Widzę ,że toczy się dyskusja na temat Karze Śmierci . To wszystko co piszesz to prawda , ale KARA nie może być ZEMSTĄ.

Osobiście nie jestem zwolenniczką wprowadzenia kary śmierci ,ale to wynika głównie z zasad moralnych jakimi kieruję się w życiu i moich przekonań . Jestem przeciwna zabijaniu kogokolwiek , jestem za bardzo surowym karaniem tego typu zbrodni . Oczywiście każdy może mieć odmienne zdanie w tej sprawie .

Riposta
W tym co piszesz jest dużo racji .

Kara za najcięższe zbrodnie powinna trwać do końca życia przez wyeliminowanie ze społeczeństwa .Powinien ją spędzić w całkowitym odosobnieniu ,cztery ściany i prycza , bez żadnych udogodnień , do tego ciężka praca .Chodzi nam przecież o to, aby już nigdy nie zrobił nikomu krzywdy .Jeśli nie KARA ŚMIERCI to jedynym znanym sposobem jest więzienie , a życie w nim nie powinno być takie jak teraz , ponieważ faktycznie jest przegięciem ,że największy zbrodniarz pójdzie do ciepłego więzienia i będzie miał wszystko czego potrzebuje .Nikt nie chce utrzymywać przestępców , ale mamy ich zabić żeby uniknąć kosztów ? Tym samym stać się takimi jak oni ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

czy na bawełnie zaczęli już lać beton?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

To tylko pijackie porachunki nie ma co się przejmować. Mniej meneli po mieście będzie chodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Szerokości:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Przeszkadza mi ta młodzież pijąca i wagarująca, która jest wulgarna i lekceważy innych mieszkańców. A także bywa agresywna.
Gdy nikomu nie wadzą i mają taki sposób na spędzanie wolnego czasu to ich sprawa, ale gdy zaczepiają innych mieszkańców, dzieci to już mi przeszkadza.

Nie można siedzieć i czekać aż wydarzy się tragedia. Zgadzam się, że młodzież trzeba zachęcić do czegoś innego niż szwędania sie po ulicach. Pytanie co sprosta ich wymaganiom/oczekiwaniom.
Problem jest złożony i nie da sie go rozwiązać, ale mozna zastanowic się jak go zmniejszyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Mogłeś poczekać parę dni z podsumowaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Dla takich meneli-zwyrodnialców garowanie w pierdlu do końca życia to wybawienie, ciepło, micha, jest gdzie spać i nie trzeba pracować ... mam nadzieję, że policja zastrzeli ich przy "próbie ucieczki" ...




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

niemożliwe . ja cię no ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Ciszej nad tą trumną...




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

@peli


Nie wyjdę z tego forum. Bo z definicji forum jest po to, aby na nie wchodzić i mówić, co się myśli !
A "Polak" pisz z wielkiej litery, a nie tylko imiona, jak . np "Miro", "Zbychu" czy "Krzysiu".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Znalazłam małą suczkę
Autor: shanti (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 21-10-11 22:50

Zadbana, siada, daje łapkę. Widać, że została wyrzucona z domu. Przygarnęłabym ja, ale niestety boi się mojego psa. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka i się nią zaopiekuje. Mój nr. 505360192. Pilne

Chyba się znalazła!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ziaaam . Nie jestes lepszy od tych morderców - bydlaków. Pastwisz się nad tymi, którzy go szanowali, lubili, kochali. Te prymitywy katowały Go fizycznie, ty (nie wiem jak cię nazwać bo najgorsze obelgi nie oddadzą tego co o tobie mysle) znecasz się nad jego bliskimi psychicznie. Obym nigdy nie spotkała Cię na żywo bo plunęłabym Ci w twarz. Takie zachowanie nie świadczy o wielkości czlowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ziaaam faktycznie wyjdź z forum - bo dla nas tu jesteś zerem :) no i żadnym autorytetem żeby nas pouczać, siejesz zamęt niepotrzebnie
A o takim jak ty to się pisze polak a nie Polak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

politykier, co ty, mickiewicz jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

nie, no politykier mądrze napisał, nie gadaj ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Powtórzę raz jeszcze.. postaw się na miejscu rodziny czytającej Twój post ! Nie bądź człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji.. przede wszystkim współczucia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Autor: justyna_o (---.rtr.bait.pl)
Data: 22-10-11 20:33

lepiej być owcą niż gnidą.




lepiej być gnidą ze swoim zdaniem, niż owcą w stadzie pod władzą baranów.





Autor: green (---.elomza.pl)
Data: 22-10-11 20:33

idź spać ziaaam, zaśnij bez wyrzutów sumienia.




nie mam wyrzutów,. bo niby za przez co? jesteś o krok od przyznania mi racji, tylko się boisz. ja się nie boję.






Autor: ona91 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22-10-11 20:31

Powtórzę raz jeszcze.. postaw się na miejscu rodziny czytającej Twój post ! Nie bądź człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji.. przede wszystkim współczucia...



nie jestem martwy w środku. mam emocje. to głownie one napisały ten topic. uwierz - napisały go również z myślą o tobie i w twojej sprawie. wszyscy jesteśmy mieszkańcami.









@Cleric
W pewnym sensie - dzięki.







Autor: justyna_o (---.rtr.bait.pl)
Data: 22-10-11 20:43

obraza ich zza monitora swojego komputera, bo tylko wtedy ma pewnosc ze nikt go nie zlinczuje, opluje , pobije itp za to co mowi?



więc gdybyśmy rozmawiali "live", to zrobiłabyś (a raczej chciałabyś zrobić) to, co zrobiły z wiceprezydentem te bydlaki? "zlinczować", "opluć", "pobić" ? i to ja jestem "taki, jak oni" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Autor: MaYkel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-10-11 20:44

ziaaam: Jesteś człowiekiem któremu nie wpojono kultury osobistej, dlatego nie zrozumiesz dlaczego zrobiłeś źle.




wytłumacz mi.
piszę w zgodzie ze swoim sumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Policja musi też przestrzegać prawa.

No bo za co ma policja zwinąć (interwencja) kilku małolatów w kapturach o 2 w nocy (nie było skarg na zachowanie np. głośne) ? Za wygląd czy za złe spojrzenia ?

Trzeba by prawo zmienić.

P.S. Nie za dużo wymagam od naszych p-osłów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

dno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ziaaam: nie wytłumaczę ci, nie mam ochoty wchodzić z takim człowiekiem jak ty w dyskusje. Myślę, że najlepiej będzie zakończyć ten wątek.

NIE KARMIĆ TROLA





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Moim zdaniem nie chodzi o to, aby wszyscy musieli wielbić po tragicznej śmierci czy to ś.p. K. Choińskiego czy jakiegokolwiek innego człowieka, bo każdy ma prawo mieć własne zdanie, w tym również prawo do konstruktywnej krytyki,

ALE

ziaaam to, że zamieściłeś taki post zaledwie kilka dni po śmierci, w dodatku w dniu pogrzebu, na prawdę stawia Ciebie jako człowieka (mówiąc delikatnie) w złym świetle... .

Może po prostu bez zastanowienia napisałeś ten post... a jeśli tak jest to przyznaj się do błędu zamiast obstawać twardo przy swoim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

policja to potrafi wystawic mandat samochodowy zaczaic sie za krzakiem i tyle sami jezdza gadaja przez telefon a normalnych ludzi karaja za to i szukaja o co tu jeszcze sie przyciepic.Raz byles swiadkiem jak jechali lodowo na wojska polskiego wlaczyli se sygnal jechali raz lewo raz prawo calo wp okolo 100km/h na koniec byl reczny i spowrotem to samo karygodne to ma byc policja kto takich tumanow tam zatrudnia nie rozumiem.
Policja tak wyglada takie sa realia. a jeden na drugiego tylko gada ten to taki a rudy to taki normalie zal za dupe sciska jak jest sie swiadkiem takich sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

nie miałem zamiaru o tym pisać, ale widocznie muszę.
mnie też kiedyś napadnięto na ulicy. w biały dzień w samym środku osiedla południe. okradziono mnie skacząc znienacka na plecy, bijąc po twarzy i kopiąc po głowie.
ludzie, którzy to widzieli (bo było kilku przechodniów), przyspieszali kroku i wręcz biegnąc oddalali się od zaistniałego rozboju na mojej osobie.
to, co w tej chwili mogę napisać rodzinie zmarłego, to to, iż nigdy, gdybym był świadkiem ataku na pana Choińskiego, nie pozwoliłbym bandytom na dokonanie tej zbrodni:
od chwili napadu ręce mocno zaciskają mi się w pięść a umysł gotowy jest do obrony.

piszących tutaj, obrażających mnie, którzy nie rozumieją przesłania tematu i porównania zmarłego do Śp. Jobsa rozgrzeszam, bo wiem, że Łomżyniacy są aktualnie przerażeni i skonsternowani dokonaną zbrodnią.
A ja, wyrażający swoją opinię, jestem namacalnym obiektem, który można za to wszystko dotknąć, zaatakować i zwymyślać; porównać do oprawców i trochę odreagować stres.

to wszystko zrozumiałe, ale też mocno żenujące...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

bez przesady krew jest na chodniku przed domem wiec łatwo jest ustalic czy jest to krew ofiary. Podejrzewam , że menele czując sie bezkarnie nawet nie usiłowali zacierać sladów i jest ich o wiele więcej.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

sram na ta zalobe, nie bede po nim plakal tak jak on po mnie by nie plakal tyle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Władza,czyli posłowie,senatorowie i nasza lokalna władza,czyli radni naszego miasta nie są może lepsi od tych morderców ..przypominam sobie ,co się działo(dzieje?) w hotelu w Warszawie,w którym noclegują parlamentarzyści spoza Warszawy zjeżdzający na posiedzenia parlamentu -kamery ukazywały pijactwo i łajdactwo !aż wstyd ..i chyba zlikwidowali te kamery !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

jebać system jestem za:D wiesz nie miałem na myśli konkretnie, że ty jeździsz brawurowo tylko ogólnie wielu ludzi, młodych ponosi fantazja za fajerą, mnie rzadko ale pewnie też. do tego wysokie ego i kończy się to jak kończy, nie tylko drogi są tego przyczyną, ogólnie to nie mam za dobrego zdania o kobietach za fajerą chociaż zdarzają się wyjątki, ale może tego tematu nie zaczynajmy bo będzie zaraz gorąca dyskusja;) ja to log out i idę na mecz;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Wszystko się zgadza trzeba przyznać racje...TYLKO...

Nie każdy Policję uważa za kogoś od kogo można liczyć na wsparcie.
A stało się tak dlatego, że policja sama sobie taka opinie wyrobiła.
Panoszący się w mundurze "stróż prawa" uważający się za nie wiadomo kogo nie jest osobą godną zaufania, stad też nie jest osobą od której oczekuje się pomocy!
WHY?
Jak ktoś ma zadzwonić na policje skoro ma już doświadczenie/przekonanie, że policja to zło?! wpierdol dla rozrywki / mandaty zamiast pouczeń / wymuszone wylegitymowania się / nieprawne przeszukania / wyzysk / pogarda dla człowieka / brak kultury... z ich strony /

Pozatym... policjanci to też ludzie tj. złodzieje, pijaki, ćpuny, paranoicy, histerycy, nieuki, agresorzy....,

W TAKICH SPRAWACH POLECAM TELEFON DO ANIOŁA STRÓŻA...


--------------------

prosty przykład straży miejskiej w Łomży
zamiast pomagać, żeruja na ludziach wpieprzając tłuste pączki...
wiec do kogo masz pretensje ? do ludzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ja już wszystko napisałem.
nie czytać szybko i po łebkach, to może wtedy nabierzecie obiektywności do tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Dodać należy idą ciężkie czasy nie każdy przetrzyma...
Bieda głód brak perspektyw będą pchać do coraz to gorszych czynów, wielkie zło stanie się codziennością

Zgodnie z zasada.
Największym zagrożeniem dla człowieka stanie się sam człowiek
Największym zagrożeniem dla człowieka jest sam człowiek
Największym zagrożeniem dla człowieka będzie sam człowiek


Łomżyniak45 młody raczej nie jesteś jeszcze się nie ogarnąłeś? nie nauczyłeś
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

oo a poza tym czym rozni sie kobieta pijaca alkohol od faceta...chyba tylo plcia bo zachowanie ma identyczne...i sa rozne sytuacje w zyciu ktore do tego prowadza..np brak tolerancji i zbyt wysokie mniemanie o sobie wobec ludzi z problmami takimi lub innymi





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Autor: dziadka_kalesony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-10-11 22:11

Dokładnie , forum jest po to żeby na nim pisać i jeśli komuś się nie podoba to co piszesz ma prawo do krytyki .

Zachowałeś się niestosownie zakładając dzisiaj tamten temat i nie dziw się ,że ludzie Ciebie krytykują .





HA!
I tu Cię mam.
nie krytykują za to, co napisane, tylko krytykują (zresztą - tak jak teraz Ty), że w ogóle zostało napisane.
A to jest KOLOSALNA różnica. :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Sratatata dwa rowery ..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ojej ja nienawidze tego piwa zreszta wogle piwa nie lubie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

A ja specjalnie nie wlaczam żeby takich buraków podenerwowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Znalazlam prace w sklepie z butami i zaproponowano mi 10zl na godzine,chcialabym sie dowiedziec czy to dobra stawka na godzine?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

1.Pamiętaj że celem każdego kierowcy jest być pierwszym cokolwiek to oznacza

2.Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle,tym mniejsze prawdopodobieństwo ze ktoś cie stuknie z boku

3.Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza

4.Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia

5.Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowana dla przeciętnych kierowców.Prawdziwy kierowca dopasowuje prędkość do możliwości własnego samochodu

6.Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu aby mogło tam wjechać inne auto

7.Hamować należny w ostatniej chwili i tak mocno aby bezwzględnie zadziałał ABS powodując odprężający masaż stopy .W przypadku aut bez ABS`u ćwiczymy rozciąganie nogi

8.Nie faworyzuj mniejszości. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą

9.Pamiętaj ze wśród pieszych których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta

10.Zauważ ze jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy

11.Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając sms-a jedząc hamburgera pijąc cole i zmieniając cd-nigdy nie zostaniesz sales representative

12.Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym drogę

13.Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych

14.Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to aby ułatwić ci życie ale po to by pokazać iż odpowiednie służby sa na bieżąco z postępem technicznym

15.Pamiętaj ze zmienne warunki pogodowe nie są w żadnym wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł . Są one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie samochodowym oraz medycznym .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

A o jaką w ogóle sprawę chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Proletaryat - Pokonani

http://www.youtube.com/watch?v=o1FG8LxmYzk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Te przestępca chyba żeś się czegoś naćpał bo zdania bez składu piszesz , jaka bruksela , jaki parlament , a co prokuratura powie to już niedługo się dowiesz i to ty najszybciej , a nie omieszkaj i nas powiadomić o tym . Ale nie wybiurczo , jetseśmy ciekawi . A chłopie ja mam też parę spraw do załatwienia jak masz takie znajomości w tym parlamencie to może i mi coś pomożesz . A i trzymam za słowo że w europie będzie głośno na Twój temat i sprawy o której tak dużo nam napisałeś .

Jak dobrze że jest te forum bo można się wypłakać , KAŻDY POPAPRANIEC MOŻE NAPISAĆ CO CHCE MAM TU NA MYŚLI I SIEBIE OCZYWIŚCIE. ALE TAKICH BAJKOPISARZY JAK TY TO JUŻ MAM DOŚĆ . JUŻ JEDEN NAKRĘCAŁ FILMY PISAŁ TEŻ GŁUPOTY I ZAMILKŁ . POZDROWIENIA DLA PREZESA504

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

O matko :D świetna strona... Tyle wspomnień :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Film dokumentalny o łomżyńskim "Szeryfie"


http://www.youtube.com/watch?v=-Kc9CKLOcHo&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Na kazaniu podczas wczorajszej mszy usłyszeliśmy szereg politycznych aluzji, m.in. dotyczących Nergala i Palikota. Ks. bp. Bronakowski wyraźnie zasugerował, że pośrednio, poprzez swoje uczynki, są oni winni zbrodni takich, jak zabicie prezydenta Choińskiego. Choć nie wymienił ich nazwisk, wszycy doskonale wiedzieli, o kogo chodzi. Mam w związku z tym kilka pytań:

1. Co sądzicie o wykorzystywaniu sytuacji, którą jest tragiczna śmierć biednego człowieka do szerzenia politycznej propagandy?

2. Czy waszym zdaniem zabójcy p. Choińskiego popełnili przestępstwo pod wpływem Nergala lub Palikota?

3. Czy ktoś z was orientuje się, jakiego byli (zabójcy prezydenta) wyznania i czy uczęszczali w szkole na lekcje religii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Aniu,
być może źle zrozumiałem przeslanie kazania. Proszę, wyprowadź mnie z błędu. Chętnie poznam właściwy sens słów bp. Bronakowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Wszyscy forumowicze wyraźcie swoją inicjatywe niech wszyscy którzy popierają nasz wniosek dadzą o tym znać . Umówmy się , spotkajmy , zorganizujmy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

i jeszcze 1 pytanie. Dlaczego zwyki obywatele miasta nie są wyprowadzani z katedry tylko z kaplic cmentarnych? Może wypowie się jakiś kiecor???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Na kierzkowej mają drogo jedz na Towarowa za stacją paliw konopka tam mają serwis i części do Stihla i taniej jak kierzkowa bo naprawiali mi piłę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Dobrawka,sorki. Umknał mi post Darka i myślałem,ze odnosisz się wprost do tematu . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

KKrzysztofie,odniosłem się do tematu ,stwierdzając,ze jest manipulacją. Oceń całe kazanie i zobaczysz,ze przeważa w nim merytoryka i logiczna spójność. Ty zaś usłyszałeś w nim,to co chciałeś usłyszeć,nic pewnie poza tym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Marlen

Nie oceniam całego kazania. Piszę tylko o politycznych aluzjach, które się tam pojawiły. A, że się pojawiły, to fakt.

Nie wiem tylko, czy ten fakt próbujesz kwestionować, czy go sankcjonować, bo z Twoich wypowiedzi wynika i jedno i drugie zarazem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Ludzię są jednak bezmyślni. POLITYKA-TROSKA O DOBRO WSPÓLNE . wniosek? wszyscy mamy obowiązek być politykami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Jestem za, tylko niech zrzuci sutannę i zapisze się do partii. Sługa Boży prawiący o polityce z ambony to dno i manipulacja owieczkami.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Cleric,to Twoje wprost jest kłamstwem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

hehe dont give up:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

zawód aktora może. a na uznanie własne trzeba sobie zasłużyć.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Kris,jesteś następny błędnie myślący . Zastanów się,a dopiero potem napisz. Zacznij od tego,co to jest polityka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Andy ,a moze Ty jesteś Andzia ?? ? haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Zamiast modlić się,to poszli łapać haki ! hahaha tak jak za komuny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Myślę,ze zawód lekarza .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Andy hahaha ,nie kazałam Ci mnie podrywać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Powiesz mi że może niedowidzę albo nie umiem czytać wszystko wskazywało że jesteś kobitą;) A zresztą czort go wie co tam w tej Twojej głowie siedzi ;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

To nie melina jest winna, winni są już tam gdzie ich miejsce. Na kim wymierzać sprawiedliwość? Na melinie? Takie miejsca są w każdym mieście w każdej wiosce, były i będą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Jak komuś się nie podoba to 997. Tylko trzeba nieraz za świadka stanąć. I tu nieraz się zwykł pojawiać problem u niektórych "bohaterów".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Może pojechali już do Rybna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Autor: denver (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23-10-11 19:02

wiek ktoś gdzie przeniesli dopalacze ze słowackiego ?
bo już normalnie nie wiem co robić :-)
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
denwer nima :(
ale ja zmieniłem dopalacze na majeranek :):)
Też nie żle wali w dekiel :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Ja też nie mogę się z tego otrząsnąć chociaż nie znałem tego Śp. Prezydenta ale ja to bym te mendy powiesił a melinę spalił w pizdu że tak napiszę.
Bo wkurwiają mnie takie szumowiny takie coś nie powinno chodzić po ziemi. A co nam przyszło ??? Będziemy żywić taką mendę i dawać na lekarstwa jak śmieć zachoruje.
KARA ŚMIERCI OKO ZA OKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Dożywotnia praca w kamieniołomach lub kopalni. To jest najwłaściwsza kara .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Akumulator musi być dobry a nie tani proszę Pani...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Nie przypuszczałem że słownie można kogoś zamordować.
Człowie żyje ileś tam lat i ciągle dowiaduje sie nowych rzeczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Gdyby taka ****.oza trafila za kraty na twarda prycze,czarny chleb z czarna kawa toby sie zastanowila przed czy warto.A tak menda idzie w cieple pielesze,dadza zrec,podlecza jak cos dolega i jeszcze nieraz widac bylo w roznych programach ze i TV miewaja w celach.Czegoz taka qrwa moze wiecej chciec.Teraz przed zima?O opal nie musi sie martwic.
Lepiej bedzie zyl jak cichyzmarzniety,niewadzacy nikomu bezdomny zbierajacy puszki.
Ze tez normalni ludzie musza idac ulica noca ogladac sie co chwila za soba czy nie skrada sie taka ****.oza?!
Przyznaje ci racje mamusia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

kara śmierci nic nie zmieni, zlikwidowanie meliny też nie bo powstaną nowe. Sądzę, że trzeba zacząć od wychowania dzieci i młodzieży. O to, żeby zapobiec demoralizacji młodzieży. To jasne, że nie da się wyeliminować środowisk kryminogennych, niezależnie od tego kto będzie sprawował rządy. Można jednak pomóc tym jeszcze nie do końca zdegenerowanym. Im, a tym samym ich potencjalnym ofiarom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Zdecydowanie zabójstwo słowem jest gorsze od zabójstwa fizycznego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

ja myślałem że już zamkli tą pakamere

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Berenike ..ech ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

To schowaj się w tym dole i nie zakładaj idiotycznych postów !!!
A co kobieta też ma Cię dość ???


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Polecam ul. Nowogrodzka 9 bardzo porządny lokal i wspaniała romantyczna atmosfera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Tej Kasi,co ma imię Asi ,Wandzi,Marylci , Kunegundzi itd ,i ma w imieniu To Coś tej Kasi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

martuchnam zgadzan się z twoją opinią!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Oj tam oj tam gadasz tylko tak gdy bym mieszkał po sąsiedzku z Tobą szybko kazała byś mi się wyprowadzić;) Sąsiadom od czasu trzeba dać wyciery;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

jaka stawka godzinowa jest teraz na Lomzynskim rynku.Mowiono mi ze od 10 zl w gure,chcialabym sie dowiedziec czy za takie pienadze mozna podjac prace w biurze,sklepie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Zresztą po co ta dyskusja o alkoholu w temacie kawiarni ? idę do kawiarenki na kawę ,a nie po trunek z % .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Marlen, ale do takich lokali nie idzie się po to, aby się nawalić. Za drogo by było. Do takich lokali idzie się delektować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Za darmo ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Nie to nie księgowa to nauczycielka polonistyki!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

@Marlen z takim podejściem do życia to ty chyba nawet z wyra rano nie wstajesz bo może coś ci się przytrafić, więcej wiary w ludzi przynajmniej tych uczciwych, a bydło było i będzie ale od twego są odpowiednie instytucje które przynajmniej teoretycznie powinny się nimi zająć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Tak za darmo i dorzucę ci jeszcze nokia n95 wiesz

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

do komisu przy starym dworcu pks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No czub!!!

Najpierw trzeba kultury osobistej u człowieka,by dać mu w rękę nóż ,siekierę,broń palną ,czy alkohol do spożycia. Jeśli jej nie ma,to strach się zbliżyć do takiej osoby . A przykładów chamstwa ,braku kultury osobistej u ludzi współczesnie żyjących jest bardzo wiele . To już smutna codzienność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org